Polyphia - progressrock.cz
     
  

Zpět
Polyphia je primárně instrumentální progresivní rocková kapela se sídlem v Plano v Texasu, která vznikla v roce 2010. Zvuk Polyphie je známý začleněním virtuózních kytarových partů s jinými styly hudby. Zpočátku zakořenění v metalově zaměřeném tónu ve svých raných vydáních vyvinuli svou hudbu do progresivnějšího rockového zvuku, který ve svých pozdějších produkcích kombinují elektronickou hudbu a hip hop. Polyphia vydala čtyři studiová alba, dvě EP a řadu singlů. V prvopočátcích s nimi vystupoval i zpěvák. Po jeho odchodu v roce 2012 jsou již jen čistě instrumentální kapelou. Kytarová instrumentální skupina Polyphia se vyznamenala jako progrockoví individualisté, kteří hrají styl, který spadá někde mezi bleskově rychlou virtuozitu metalového boha a čistý pop.

Skupina Polyphia pocházející z klidného předměstí Plano v Texasu je všechno, jen ne mírná. Instrumentální progresivní rocková skupina Polyphia vznikla v roce 2010 a zpočátku ji tvořili Lane Duskin (zpěv), Tim Hensona Scott LePage na kytaru a Brandon Burkhalter na bicí. Lane opustil kapelu v roce 2012, zatímco Brandon odešel v roce 2014 a nahradil jej Randy Methe, který však skončil o rok později. Současnými a již trvalými členy Polyphia jsou Tim, Scott LePage, Clay Gober (baskytara) a Clay Aeschliman (bicí).

V rozhovoru z roku 2013, když byl dotázán na název kapely, byla dána následující odpověď: Pochází ze slova "polyfonie", což znamená "hudba, jejíž struktura je definována prolínáním několika melodických linek". Když vycházíme z této definice, jako kapela těžíme z muzikantství a hudebně je každý člen kapely základním kamenem našeho zvuku. Odchylujeme se od myšlenky jednorozměrné skupiny zaměřené na vokál nebo na kytaru nebo na bicí a necháváme každého člena kapely hrát nedílnou roli v celkovém produktu. Jako lidé máme všichni jedinečnou a osobní identitu, která nás činí dynamickými a cílevědomými, a naše kapela chce prostřednictvím naší hudby předávat tuto kvalitu v nás všech; nikdy nesnižovat potenciál ostatních a vzkvétat v jednotě".

Kluci vydali své EP demo "Resurrect" v roce 2011, což je jejich jediná nahrávka se sólovými vokály, v roce 2012 vydali své druhé demo s názvem "Bach Concerto No. 1 in D Minor", ale pouze jako "Official Music Video" (Ale i tak to stojí za poslech...). Poprvé upoutali pozornost svým rozšířeným EP "Inspire" z roku 2013 poté, co se skladba "Impassion" stala virální na YouTube a získala kapele určitou popularitu v USA. Jeho hudební video bylo od 18. července 2013 na YouTube zhlédnuto více než 3,2 milionukrát a následně byli chlapci pozváni, aby hráli na různých akcích po Americe. Od té doby popularita kapely rostla a sdíleli pódium s progresivními metalcorovými umělci, jako jsou Periphery, Between the Buried and Me a August Burns Red.

Až v roce 2014 natočili svůj studiový plnohodnotný debut "Muse". Prostředky na nahrávání a produkci "Muse" kapela získala v online sbírce, do které fanoušci štědře přispěli. Ve vlastní režii vydané album se umístilo v Top 100 žebříčku alb Billboard a společnost Equal Vision podepsala smlouvu s Polyphií a album vydala znovu v roce 2015. Od té doby se jejich alba pohybovala v dalším zdokonalování jejich technicky skvělého instrumentálního zvuku, kombinujícího sofistikované popové háky s kytarovými sóly, nad kterými by se jeden rozplynul.

Po svém prvním vydání loni v září 2014 se toto studiové dostalo na několik Billboard žebříčků včetně: č. #5 v internetových albech, #6. v albech hard rocku, #13. v albech Independent, #22. v Top Rock albech , č. #71 v Top Current albech a č. #76 v Top 200. "Samozřejmě jsme chtěli napsat něco extrémně jedinečného," říká kytarista Tim Henson, "ale také jsme chtěli, aby to bylo přístupné způsobem, který spojí lidi různého vkusu... Album, které dokáže ocenit doslova každý." Nahrávka obsahuje rozmanitý materiál od euforické intenzity "87" po emocionální horskou dráhu "Finale", ale může se také pochlubit šíleným seznamem hostujících umělců jako jsou Aaron Marshall z Intervals, kanadský sólový kytarista Nick Johnston, Jason Richardson z Chelsea Grin, Jakub Zytecki z Disperse, Nick Sampson z I Am Abomination a Mario Camarena a Erick Hansel z CHON.

V době, kdy bylo album znovu vydáno, byl Burkhalter dočasně nahrazen novým bubeníkem Randym Methem. Burkhalter se však ke kapele připojil včas, aby nahráli jejich druhé album "Renaissance" z roku 2016, které se objevilo na Equal Vision v březnu téhož roku. Spoluprodukovali je Nick Sampson, spolu s Hensonem a LePagem. Album bylo i prvním, které představilo skupinu jako trio a zjistilo, že do svého zvuku dále začleňují pop a R&B vlivy. Po vydání alba ale Burkhalter znovu opustil kapelu a nahradil jej bubeník Clay Gober. Šestiskladbové EP "The Most Hated" následovalo o rok později, v čele s živým singlem "40 oz.", který opět přinesl žánrově popírající závan technické skartace, která čerpala inspiraci z jazzu, R&B, elektroniky a hip-hopu.

Po těchto úspěších se vydali na několik národních turné a sdíleli pódium s dalšími metalovými a rockovými kapelami, jako jsou August Burns Red, Between the Buried and Me a Periphery. Kapela také začala spolupracovat s dalšími umělci, včetně Jasona Richardsona, Ericka Hanseie, Nicka Johnstona a Mateuse Asato.

V roce 2017 vyšlo jejich hudební video „LIT“, které se od té doby stalo hitem na YouTube a bylo zhlédnuto více než 4,2 milionukrát. Na začátku roku 2018 vydali hudební video "G.O.A.T.", které nashromáždilo přes 20 milionů zhlédnutí na YouTube, a stalo se tak jejich nejoblíbenější písní, a jejich videoklip "O.D." následovalo dnes již přes pět milionů zhlédnutí. Také v roce 2018 vydala Polyphia hudební video "YAS", které bylo na YouTube viděno více než 5,7 milionukrát.

V roce 2018 vydala Polyphia své třetí plnohodnotné album "New Levels New Devils", které obsahovalo již proslavené skladby "Yas" a "G.O.A.T". Album nahráli na turné s kapelou jménem Chon. Většinu turné Super Chon Bros 2 strávili nahráváním na cestách. Bicí už byly hotové před turné, ale většina kytar ne. Než začalo turné, měl Clay nahránu asi polovinu basových partů a zbytek dokončil v autobuse. Říká se muBandwagon, je to jako dietní autobus, něco jako náklaďák s oslaveným přívěsem jako obytný prostor v něm. Dokončili jsme to a když se vrátili domů a natočili nějaká videa a připravili se k jejímu vydání. Pak se vydali na turné po Asii a USA.

Poslední deska vyšla v roce 2018 a od té doby nevydali žádnou novou nahrávku, takže po internetu kolovaly zvěsti, že se členové snad zaměřili na jiné věci a mohli by se rozpadnout. Ale už v roce 2019 vydali tři singly s názvem "Look But Don’t Touch" (s Lewisem Grantem), "Inferno" a "Brand New Day" (s Babymetal), ale v letech 2020 a 2021 znovu nevydali žádné nové písně.

S výrazně promyšleným a dobře uspořádaným zvukem kvarteto bouchá bouřlivými údery a náporem kytarových útržků, které se hladce mísí s melodickými groovy a pokornou intenzitou, která se v uchu nikdy neomrzí. Kapela využívá "Standard of Excellence" a chce inspirovat ty, kteří naslouchají, svou doktrínou nekompromisní pracovní etiky a sebemotivovaného úspěchu.

Kapela uvádí, že jejich vlivy pocházejí od umělců všech žánrů. Skupina začala s těžším zvukem zaměřeným na trhavý zvuk, ale od té doby dozrála ve více melodicky zaměřenou kapelu. Když kytarista Tim Henson popisuje album Muse, říká, že primární inspirací byla popová a rapová hudba.

V září 2022 vydala Polyphia singl "Ego Death", čtvrtý z jejich posledního alba "Remember That You Will Die". Vydání bylo doprovázeno videem, na obou se objevil kytarový virtuóz Steve Vai. "Remember That You Will Die" vyšlo 28. října 2022 a zahrnuje hostující vystoupení hip hopového dua Brasstracks, Sophie Black, Killstation, rapperů Lil West a $not, frontmana Deftones Chino Moreny a výše zmíněný Vaie. Kapela oznámila patnáctidenní evropské turné na její podporu.

Žánrovost tvorby Polyphia je něco, co jejich fanouškovská základna a větší hudební komunita oceňují. Po vydání EP "The Most Hated" a následně alba "New Levels New Devils" kapela neustále posouvá hranice svých hudebních kompozic a technické obratnosti. Dokonale spojující prvky metalu, progu, trapu, hyperpopu a mnoha dalších, je obtížné, ne-li nemožné, umístit zvuk kapely nebo, pro nedostatek lepšího slova, žánr. "Remember That You Will Die" to ztělesňuje tím, že působí jako hudební decoupage (=ozdobná směsice) jejich vlivů a v mnoha ohledech hraje, jako dovedný amalgám některých z nejpůsobivějších hudebních nahrávek kapely.

Pokud jde o skutečný žánr, kytarista Tim Henson to označuje jako "obtížnou otázku". Scott LePage dodává: "Odpověď, kterou dávám každému, je, že se nám líbí všechno a tak trochu se snažíme ponořit prsty do jakéhokoli žánru, který můžeme. Cokoli, co je neortodoxní pro náš styl kytary, se snažíme dělat a fungovat". A pokračuje: "Nikdy nevím, jak to nazvat, protože to není tak docela metal."

Skupinu tvoří kytaristé Tim Henson a Scott LePage, baskytarista Clay Gober a bubeník Clay Aeschliman. Polyphia vydala zatím čtyři studiová alba, "Muse", "Renaissance", "New Levels New Devils" a "Remember That You Will Die". Brzy budou považováni za monumentální počiny v žánru, kapela vůbec nemíná přestat imponovat.

Zpět
Členové:
Tim Henson - Guitars (2010-present)
Scott LePage - Guitars (2010-present)
Clay Gober - Bass Guitar (2012-present)
Clay Aeschliman - Drums (2016-present)
Bývalí členové:
Brandon Burkhalter - Drums (2010-2014; 2015-2016), Clean Vocals (2010-2011)
Randy Methe - Drums (2014-2015)
Lane Duskin - Vocals (2010-2012)


2010-2011
2012
2013-2014
Scott LePage - Guitars
Tim Henson - Guitars
Brandon Burkhalter - Drums
Lane Duskin - Vocals
Timothy Henson - Guitars
Scott LePage - Guitars
Brandon Burkhalter - Drums
Lane Duskin - Vocals
Clay Gober - bass
Timothy Henson - Guitars
Scott LePage - Guitars
Brandon Burkhalter - Drums
Clay Gober - Bass
2015-2016
2017-dosud

Timothy Henson - Guitars
Scott LePage - Guitars
Clay Gober - Bass
Brandon Burkhalter - Drums
Randy Methe - Drums
Scott LePage - guitars
Timothy Henson - guitars
Clay Gober - bass
Clay Aeschliman - drums


Členové Tim Henson
(celým jménem Timothy Landon ‘Tim’ Henson)
(Narozen 19. listopadu 1993, Dallas, Texas, United States)
Guitars


Tim Henson je americký hudebník a kytarista, je znám pro svůj Youtube kanál a hlavně jako člen kapely Polymorphia.

Tim Henson pocházejí z Dallasu, Texas, Spojené státy americké, kde byl vychován svou rodinou, o kterých se více neví, protože respektuje jejich soukromí. Všeobecně se má za to, že je jedináček. O hudbu se zajímal od dětství a spolu se studiem se začal také věnovat hudbě. Bylo mu sedm, když jej rodiče zapsali do hudební školy, kde se nejvíce zajímal o hru na kytaru a neustále zlepšoval své dovednosti. Vzpomíná si: "Bylo mi 11 let v autě se svým tátou a on mi pouštěl "Purple Haze" Jimi Hendrixe. Předtím moje jediná znalost kytarové pohody v té době byli Black Sabbath a Toni Iommi, takže ve srovnání jsem byl prostě unesen. Přinutil jsem tátu, aby mě ten víkend naučil "Purple Haze". Také jsem se začal zajímat o marihuanu roky předtím, než jsem ji začal skutečně kouřit".

Tim se dále učil hrát na basovou kytaru a klavír, ale zůstal převážně zaměřen na kytaru, která je stále jeho oblíbeným nástrojem. Navštěvoval místní střední školu a během čtyř let tam se věnoval různým aktivitám, včetně účinkování ve školních hrách, hraní fotbalu a členství ve školní kapele. Tim maturoval v roce 2012 a nemluvil o svém dalším vzdělání, ale má se za to, že nenavštěvoval vysokou školu, ale soustředil se na svou kariéru hudebníka.

Instrumentální progresivní rocková skupina Polyphia byla založena v roce 2010 ve složení Lane Duskin (zpěv), Tim a Scott LePage na kytaru a Brandon Burkhalter na bicí.

Tim Henson se díky svým schopnostem prosadil v rockové kapele Polyphia, která vznikla v roce 2010. Na svém Youtube kanálu, na kterém prezentuje své dovednosti publiku a sdílí blogy, vytváří novou hudbu, má přes půl milionu odběratelů.

Jedním z Timových oblíbených koníčků je cestování, které se dobře hodí k jeho kariéře hudebníka, protože cestoval po celých USA a také v různých evropských zemích. Cestoval také pro radost - jeho vysněnou destinací je Miami na Floridě. Je rovněž velkým milovníkem zvířat a orli jsou jeho oblíbenci, takže jakmile skončí s cestováním, plánuje si pořídit dva psí mazlíčky a někde se usadit. Rád se dívá i na filmy pozdě v noci a jeho oblíbeným hercem a herečkou jsou Christian Bale a Natalie Portman. Mezi jeho oblíbené filmy patří "American Psycho", "The Machinist" a "Leon: The Professional".

Členové Scott LePage
(Narozen 9.května 1993, Dallas, Texas, United States)
Guitars


Scott LePage je americký kytarista, který je nejznámější jako člen instrumentální progresivní metalové kapely Polyphia.

Scott LePage pochází z Dallasu ve Spojených státech.

Scott LePage by v roce 2010 spoluzakladatelem cover kapely Metallica nazvané Kill 'Em All, kteří vznikli v Dallasu ve státě Texas se členy Scottem LePagem (rytmická kytara/zpěv), Timem Aandahlem (hlavní kytara, doprovodný zpěv), Charlesem Enciniasem (bicí) a Jesse Gallegosem (baskytara/ doprovodné vokály). Původní myšlenkou Kill 'Em All bylo zahrát pouze první album, ze kterého byl odvozen název skupiny. Během posledních 9 let Kill 'Em All přidali další a další písně z několika alb Metallica, když Brian White nyní převzal roli Scotta LePage na rytmickou kytaru.

Instrumentální progresivní rocková skupina Polyphia byla založena v roce 2010 ve složení Lane Duskin (zpěv), Tim a Scott LePage na kytaru a Brandon Burkhalter na bicí. Jako člen Polyphia spolupracoval s kapelou na vydání jejich prvního EP "Inspire" v roce 2013. Skupina vydala své debutové studiové album "Muse" v roce 2015 a své druhé album "Renaissance" v roce 2016. Absolvoval turné s Polyphií po boku kapel jako Periphery, Between the Buried and Me a August Burns Red.

Členové Clay Gober
(Narozen 18. března 1994, Arlington, Texas, United States)
Bass Guitar


Clay Gober je americký hudebník a působí jako baskytarista čtyřčlenné instrumentální kapely Polyphia.

Jeho první show s Polyphia byl festival s názvem Firefest, který hráli koncem roku 2012 s Chiodos (nyní Southside Ballroom v Dallasu).

V roce 2021 hostoval na albu "Escapades" australské skupiny The Omnific ve skladbě "Antecedent".

Členové Clay Aeschliman
(narozen 28. listopadu 1988, Texas, United States)
Drums


Clay Aeschliman je americký hudebník a působí jako bubeník čtyřčlenné instrumentální kapely Polyphia. Na střední škole byl na bicí lince. Vystudoval vysokou školu a začal pracoat ve firmě. Při hledání úniku ze své každodenní práce začal znovu hrát na bicí jako koníček.

Když odešel z korporátní práce, aby se mohl soustředit na hudbu, jeho rodina ho podporovala a umožnila mu čas na cvičení. Své první vystoupení odehrál až ve svých 25 letech. Má protáhlé bicí funkce ve skladbách jako "O.D." a "Storm". Jeho oblíbený kus vybavení jsou Iron Cobra 900 Power Glides.

Členové Brandon Burkhalter
(narozen 13. dubna 1993, Dallas, Texas, United States)
Drums


Brandon Burkhalter je americký hudebník a je znám ze svého působení jako bubeník instrumentální kapely Polyphia. Mezi své bubenické vzory uvedl známé hráče jako jsou Dave Weckl, Vinnie Colaiuta, Chris Coleman, Keith Carlock, Virgil Donati a mno dalších.

Na bicí se začal učit hrát v 11 letech, studoval hudbu po celou školní docházku a čtyři roky se učil soukromě s Richem Malloyem, Jonem Husseym, Stevem Pruittem, Brianem Fergusonem a Johnem Blackwellem (Prince, Luther Vandross, Justin Timberlake). Ve věku 14 let byl přijat na Booker T. Washington High School for the Performing and Visual Arts, kde studoval hudební teorii, orchestrální a rudimentální perkuse a jazzové bubnování, než se odvážil pokračovat ve své kariéře jako profesionální bubeník a dále se věnovat kapelám i mimo školu.

V roce 2010 získal plné stipendium na Berklee College of Music za jejich jejich 5-týdenním intenzivní letním kurzu. Po jeho dokončení mu bylo nabídnuto plné stipendium a stipendium 9 000$ na studium na Berklee na plný úvazek.

V roce 2010 Brandon spoluzaložil Polyphia, kapelu, která později podepsala smlouvu s Equal Vision Records a Artery Foundation, později přešla na Royal Division" Entertainment. S kapelou Polyphia nahrál dvě studiová alba "Muse" a "Renaissance", dvě EP desky "Resurrect" a "Inspire", koncertoval s nimi po celé Severní Americe s kapelami jako August Burns Red, Every Time I Die, Dance Gavin Dance, Stick To Your Guns a mnoha dalšími.

Od svých 25 let je nyní nezávislým umělcem žijícím v Dallasu, Texas, který vydává svůj vlastní materiál, a je také bubeníkem a pedagogem na volné noze, který nabízí své odborné znalosti v oblasti živého hraní, studiového nahrávání a lekce hry na bicí.

Zpět
Studiové desky:
2022 Remember That You Will Die
2018 New Levels New Devils
2016 Renaissance
2014 Muse
Ostatní nahrávky:
2022 Euthanasia Pack (EP)
2017 The Most Hated (EP)
2015 Polyphia on Audiotree Live (EP)
2013 Inspire (EP)
2011 Resurrect (demo)Skupina:
Tim Henson - Guitars
Scott LePage - Guitars
Clay Gober - Bass Guitar
Clay Aeschliman - Drums
Hosté:
Diskografie Remember That You Will Die
Vyšlo 28. října 2022, Rise Records, 502-14

Seznam skladeb:
01. Genesis (feat. Brasstracks) (3:14)
02. Playing God (3:25)
03. The Audacity (feat. Anomalie) (2:24)
04. Reverie (4:02)
05. ABC (feat. Sophia Black) (2:32)
06. Memento Mori (feat. Killstation) (2:44)
07. Fuck Around and Find Out (feat. $not) (2:31)
08. All Falls Apart (1:19)
09. Neurotica (3:14)
10. Chimera (feat. Lil West) (3:56)
11. Bloodbath (feat. Chino Moreno) (3:50)
12. Ego Death (feat. Steve Vai) (5:50)
Total Time: (00:00)

Mixed: Zack Cervini

Skupina:
Clay Aeschliman - Drums
Clay Gober - Bass
Tim Henson - Guitars
Scott LePage - Guitars
Hosté:
Diskografie New Levels New Devils
Vyšlo 9. října 2018, Equal Vision Records, EVR 409

Seznam skladeb:
01. Nasty (feat. Jason Richardson) (4:40)
02. O.D. (3:22)
03. Death Note (feat. Ichika) (3:40)
04. Bad (3:55)
05. Drown (feat. Mateus Asato) (3:54)
06. Saucy (3:04)
07. Yas (feat. Mario Camarena and Erick Hansel) (3:22)
08. So Strange (feat. Cuco) (4:00)
09. Rich Kids (feat. Yvette Young) (3:21)
10. G.O.A.T. (3:36)
Total Time: (36:54)

Producer: Lophiile, Paul Judge
Additional Production, Composer, Featured Artist: Jason Richardson
Additional Production, Composer, Producer: Y2K
Additional Production, Composer, Engineer: Nick Sampson
Engineer: Chad Shlosser
Mixing: Eric Palmqwist
Mastering: Chris Athens
Art Direction, Artwork: Tim Henson
Artwork: Stole "Moab" Stojmenov
Photography: Travis Poston

Skupina:
Scott LePage - Guitars
Tim Henson - Guitars
Clay Gober - Bass
Brandon Burkhalter - Drums
Hosté:
Diskografie Renaissance
Vyšlo 11. března 2016, Equal Vision Records, EVR 318

Seznam skladeb:
01. Culture Shock (4:41)
02. Light (3:50)
03. Florence (3:09)
04. Nightmare (4:06)
05. Storm (3:29)
06. Bittersweet (3:53)
07. Symmetry (1:56)
08. Ivory (3:06)
09. Paradise (4:15)
10. Amour (3:41)
11. Crush (4:00)
12. Euphoria (4:16)
Total Time: (44:22)

Written: Nick Sampson, Polyphia
Creative Director, Engineer, Producer: Tim Henson
Producer: Nick Sampson, Scott LePage, Tim Henson
Engineer: Nick Sampson, Scott LePage
Mixed, Mastered: Nick Sampson
Legal: Bryan K. Christner
Management: Royal Division Entertainment, Shawn Carrano
Booking: Matt Andersen, The Agency Group
Creative Director: Donny Phillips, Tim Henson
Illustration, Design: Donny Phillips
Artwork: Tim Henson

Skupina:
Clay Gober - Bass
Brandon Burkhalter - Drums
Scott LePage - Guitars
Tim Henson - Guitars
Hosté:
Diskografie Muse
Vyšlo 2. září 2014, self-released
2014, Equal Vision Records, EVR 317

Seznam skladeb:
01. 87 (4:46)
02. Sweet Tea (4:20)
03. Champagne (4:25)
04. Aviator (4:15)
05. The Jungle (3:47)
06. Memory (3:37)
07. Mood Swing (3:53)
08. Hourglass (4:12)
09. James Franco (3:16)
10. Baditude (3:34)
11. Finale (4:50)
Total Time (00:00)

Producer, Mixed, Mastered: Nick Sampson
Illustration: Yvette Young
Artwork: Tim Henson


Skupina:
Hosté:
Diskografie Euthanasia Pack
EP, vyšlo 16. srpna 2022, self-released

Seznam skladeb:
01. Playing God (3:25)
02. Neurotica (3:14)
03. Playing God - Acoustic (3:27)
04. Playing God - Beat Version (3:27)
05. Neurotica - Beat Version (3:17)
Total Time: (16:50)

Producer, Mixed, Mastered: Nick Sampson
Illustration: Yvette Young
Artwork: Tim Henson

Skupina:
Hosté:
Diskografie The Most Hated
EP, vyšlo 12. července 2017, self-released

Seznam skladeb:
01. Loud (3:57)
02. Icronic (3:51)
03. Goose (4:04)
04. 40oz (3:53)
05. Crosty (3:05)
06. The Worst (4:05)
Total Time: (00:00)

Producer: lophiile, JUDGE, Scott LePage, Y2K

Skupina:
Hosté:
Diskografie Polyphia on Audiotree Live
Vyšlo 2015, self-released

Seznam skladeb:
01. Champagne (Audiotree Live Version) (4:22)
02. Sweet Tea (Audiotree Live Version) (3:59)
03. James Franco (Audiotree Live Version) (3:20)
04. 87 (Audiotree Live Version) (4:12)
05. Finale (Audiotree Live Version) (5:19)
Total Time: (21:12)


Skupina:
Clay Gober - Bass Guitar
Brandon Burkhalter - Drums
Tim Henson - Guitars
Scott LePage - Guitars
Hosté:
Diskografie Inspire
EP, vyšlo 21. dubna 2013,

Seznam skladeb:
01. Ignite (1:52)
02. Persevere (feat. Aaron Marshall of Intervals) (3:50)
03. Inspire (5:26)
04. Transcend (5:00)
05. Impassion (4:48)
Total Time: (53:34)

Mixed and Mastered: Scott LePage
Artwork: Tim Henson
Photography: Ray Durker

Skupina:
Scott LePage - Guitars
Tim Henson - Guitars
Lane Duskin - Vocals
Brandon Burkhalter - Drums
Hosté:
Diskografie Resurrect
Vyšlo 13. listopadu 2011,

Seznam skladeb:
01. A Voice of Entropy (2:18)
02. Resurrect (3:10)
03. The Separation Of (3:46)
04. An Evaporation (3:02)
Total Time: (12:16)


Zpět


Polyphia 2016


Polyphia (from left) - Clay Aeschliman, Tim Henson and Scott LePage, San Diego, 2018

Tim Henson

Clay Gober

Scott LePage

Clay AeschlimanZpět
Oficiální stránky:
https://www.polyphia.com/
https://www.facebook.com/PolyphiaProgressRock Nahoru
Made by 
©  13.11.2022
Menu Poslední aktualizace: 13.11.2022
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©