Gino Vannelli - progressrock.cz


Zpět


(narozen 16. června 1952)
Vocals, Guitars


Gino Vannelli je kanadský rockový zpěvák a skladatel, který měl několik hitů v 70. a 80. letech. Mezi jeho nejznámější singly patří "People Gotta Move" (1974), "I Just Wanna Stop" (1978), "Living Inside Myself" (1981) a "Wild Horses" (1987).

Jeho bratři jsou Joe Vannelli a Ross Vannelli.


Vannelli se narodil do italské rodiny v Montrealu, Quebec. Jeho otec, Joseph Russ Vannelli, zpíval s montrealskými tanečními kapelami trumpetistů Bix Belaira a Maynarda Fergusona. Vannelliho instinktivně přitahoval jazz, zejména bubeníci jako Gene Krupa, Buddy Rich, Joe Morello, Ed Thigpen a Elvin Jones, takže jeho počáteční ambicí bylo stát se bubeníkem. Už jako dítě v pěti letech studoval bicí a hudební teorii. Na střední škole hrál na bicí v popové kapele.

Gino Vannelli, Gene Krupa, Charlie Ventura, 1979 Ginův první vpád do pop music přišel jednoho odpoledne, když skupina mladých bubeníků stála ve frontě a čekala, až se na ně dostane řada v konkurzu do skupiny z Montreal East zvané Cobras. Průběh zkoušky zahrnoval i zahrání melodie nazvané "Wipeout" od Ventures. Jelikož Gino nikdy předtím skladbu neslyšel, ujistil se, že čeká na posledního a mezitím studoval party, které každý začínající bubeník hrál nebo se snažil hrát. To odpoledne se Gino vrátil ze školy domů o něco později než obvykle, ale jako oficiální bubeník Cobras.

Gino ve 12 letech O rok později, když jeho bratr Joe obsadil klávesový post, Vannelli zamířil na Jacksonville 5 ovlivněný Motownem, bylo to pět let předtím, než Jackson 5 nahráli svou první desku. Během té doby probíhaly lekce kytary a klavíru. Nutkání skládat texty a hudbu následovalo nedlouho poté. Ve čtrnácti letech začal Gino svou oficiální pěveckou kariéru, když se zpěvák v kapele náhodou nemohl prosadit v tehdy populární melodii odvážného Velšana Toma Jonese s názvem "It’s Not Unusual".

Gino studoval hudební teorii na McGill University v Montrealu. Aby jeho hudební spřízněnosti byly komplikované i zajímavé, Gino se zamiloval i do klasické hudby – francouzského impresionismu, italské opery a ruských skladatelů 20. století obzvlášť. Návštěva koncertů Montreal Symphony každý poslední čtvrtek v měsíci po dobu jednoho semestru se ukázala jako život-měnící. "Zdálo se mi, že mám dvojí metr, nebo jsem se alespoň rozpoltil mezi několika odlišnými zvuky a styly," přemítá později Vannelli. "Bránil jsem Charlieho Wattse a Ringo Starra a trval jsem na tom, že jsou součástí něčeho nového a vzrušujícího pro mé puristické přátele s jazzovými hlavami. Přesto, když jsem poslouchal "Time Out" od Davea Brubecka nebo "Birth Of The Cool" od Milese Davise, pop by se najednou nehlásil o žádnou soutěž – tedy, alespoň pro tu chvíli. Jednoho čtvrtečního odpoledne na Place Des Arts si pamatuji, že jsem slyšel Montreal Symphony hrát "Daphne and Chloe" od Maurice Ravela. Odešel jsem a zavrtěl hlavou a mumlal si pro sebe... Co to bylo!? Byl jsem tak hluboce dojat - zmatený zvuky, které jsem právě slyšel. To byl okamžik, kdy jsem zjistil, do jakých výšin může hudba vytáhnout lidskou duši."

V roce 1969 před svými sedmnáctými narozeninami Vannelli podepsal smlouvu s RCA Records of Canada a vydal singl s názvem "Gina Bold" pod pseudonymem Van-Elli. Ambiciózní a nyní i pokousaný lákadlem hudebního průmyslu Gino žil dál a dál v New Yorku, obcházel nahrávací společnosti a vydavatele. Vannelli a jeho bratr Joe se přestěhovali do Los Angeles v roce 1972. Tam o tři roky později Gino nakonec skončil znovu před branami A&M Records v Hollywoodu. Gino, doprovázený svým bratrem Joem, až po jejich poslední pětidolarové bankovce, se ještě naposledy snažil získat podpis, než se bude muset vydat zpět do Montrealu. Jednou brzy ráno zamířili do kanceláří A&M Records, zoufalí a na mizině, kde čekali hodiny na parkovišti za branami na jakékoliv objevení se spolumajitele společnosti A&M Studios Herba Alperta v naději, že získají nahrávací smlouvy. Když Herb Alpert o několik hodin později procházel parkovištěm, Vannelli proběhl kolem bran a hnal se kolem polekaného a zuřivého hlídače. Než mohl být polapen, poprosil trochu ustrašeného Alperta o šanci zúčastnit se konkurzu a dal mu demo kazetu. Herb jednal podle předtuchy, a k velké zlosti stráže, byl soucitný a řekl mladíkovi, který doufal, že se vrátí později odpoledne. Gino pokračoval v hraní písní na svou akustickou kytaru, kterou nedávno napsal, včetně "People Gotta Move", "Crazy Life", "Mama Coco", "Powerful People" a "Lady" - písní, které skončily na šesti Vanelliho albech, které nahrál pro A&M v letech 1974 až 1978. Právě toho dne byl totiž Gino přivítán jako nový člen rodiny A&M, když Alpert podepsal smlouvu s Vannellim a vydal jeho debutové album "Crazy Life" v létě 1973.

Pět z těchto šesti alb se dostalo mezi 100 nejlepších alb v žebříčku Billboard a vyvrcholilo to albem "Brother To Brother", které co-produkovali bratři Joe a Ross, a jež to na podzim roku 1978 dosáhlo kýžené pozice v Top 10. Skladba "I Just Wanna Stop" se dostala na #4 místo v singlovém žebříčku Billboard. Vannelliho alba u A&M, navždy vášnivého umělce, se skládala z řady materiálu - od experimentálních syntezátorových aranží, živých orchestrálních skladeb, jazzem dotčených melodií až po současné písně inspirované R&B. Vannelli byl jedním z prvních bělochů, tím úplně prvním byl Dennis Coffey v lednu 1972, kteří se objevili v TV tanečním programu Soul Train. V roce 1974 byl pozván na turné se Stevie Wonderem. A právě po turné se Steviem Wonderem byl Gino přiven k pozoruhodnému vystoupení v Soul Train, vůbec prvním pro bílého umělce, Gino se brzy stal hlavním umělcem a ve svých třiadvaceti letech vyprodával koncertní sály a arény v Kanadě a USA. Gino, který získal několik nominací na Grammy a četné ceny Juno ve své rodné Kanadě, se zrodil.

Vannelli vydal album "Gist Of The Gemini" v roce 1976 prostřednictvím vydavatelství A&M Records. Jeho album "Brother To Brother" z roku 1978, také u A&M, přineslo singl "I Just Wanna Stop", který se dostal na #4 místo v žebříčku časopisu Billboard, na #1 místo v Kanadě a získal nominaci na cenu Grammy. V roce 1980 Vannelli podepsal smlouvu s Arista Records. Jeho jediné album u Arista "Nightwalker" mu vyprodukovalo popový hit "Living Inside Myself" v Top Ten.

V roce 1975 obdržel Juno Awards pro nejslibnějšího mužského zpěváka roku. V roce 1976 a znovu 1979 obdržel Juno Awards pro nejlepšího mužského zpěváka. On a jeho bratr Joe, jeho hudební partner během těch let, sdíleli Juno za nejlepší produkci alba "Brother To Brother" v roce 1979.

Když se Vannelli rozhodl následovat okleštěným a drsnějším albem s názvem "Twisted Heart", poprvé ve své kariéře se ocitl u méně než nadšeného vydavatelství, neochotného vydat album. Následující tři roky, v pohybu připomínajícím epizody v kariéře George Michaela a Prince, Vannelli a jeho nahrávací společnost vedli dlouhou bitvu tvůrčích vůlí – písně byly souhrnem a podstatou sporu. Vannelli poznamenává: "Přijde den, kdy umělec musí udělat těžkou volbu mezi dvěma cestami, které leží před ním, přičemž dobře ví, že i ta, o které ví, že je správná, povede do temného lesa, přinejmenším v dohledné budoucnosti, přichází doba, kdy se úspěch musí měřit jiným metrem".

Po čtyřleté přestávce Vannelli konečně prošel temným lesem a byl uvolněn ze smlouvy Arista a v roce 1985 vydal Gino Vannelli úspěšné album "Black Cars" a významné video v Evropě. Brzy se stalo Vannelliho dosud nejúspěšnějším mezinárodním dílem. O dva roky později nahrál pro CBS "Big Dreamers Never Sleep", jehož singl "Wild Horses" se v několika zemích probojoval do Top 10. Úspěšný severoamerický umělec se nějakým podivným zvratem osudu náhle dostal na světovou scénu jako první. Dodnes má velkou mezinárodní sledovanost, koncertuje od Chicaga po Kapské Město. Navzdory úspěchu singlů "Black Cars" a "Hurts To Be In Love" (1985), stejně jako "Wild Horses" (1987), po svém světovém turné v roce 1979 se Vannelli v průběhu 80. let objevoval živě jen sporadicky.

V roce 1990 začal být Vannelli skeptický a unavený ze statusu quo hudebního průmyslu a hollywoodského myšlení. Poté, co se po hlavě vrhl do studia humanitních věd, pečlivého zkoumání světových náboženství, filozofií, východních i západních, rozhodl se, že je čas přestěhovat svoji rodinu na sever do Oregonu. "Rozhodl jsem se vymanit se z hlavního proudu," vysvětluje, "...a toulat se po březích".

V roce 1990 Gino nahrál album "Inconsolable Man" a poprvé po více než deseti let absolvoval rozsáhlé turné. Jeho album "Live In Montreal" vyšlo v roce 1991. V roce 1993 nahrála zpěvačka z Québécoise Martine St. Clair "Wheels of Life" jako duet s Vanellim a také jako francouzskou verzi s názvem "L'Amour Est Loi".

Podepsáním smlouvy s Verve Records se Vannelliho komerční výhled a výstup radikálně změnily a odchylně od jazz-popového idiomu. Uplynuly asi 4 roky od jeho posledního alba "Live", než Gino vydal jedno ze svých nejlepších alb vůbec, silně jazzově ovlivněné, převážně akusticko-jazzové album "Yonder Tree". Album, které vyšlo v roce 1995, získalo nadšené recenze od kritiků i fanoušků.

Gino, který nikdy nestál na místě, pokud jde o styl, následně vydal své album "Slow Love" v roce 1998. Sbírka nádherně vytvořených romantických písní, o něco více MOR než jeho předchozí album. Vannelli poznamenal: "Konečně jsem v těchto dvou nahrávkách završil některé ze svých trvalých a obsedantních vizí jazz-popového idiomu. Dodnes tyto nahrávky poslouchám s pocitem zadostiučinění, pokud se týče neustálého nutkání směřovat kupředu dovolí."

Na konci dekády jej jeho múza přivedla ještě dál, k jedné z jeho prvních lásek, klasické hudbě. Právě produkování CD s názvem "Hitek Hiku" pro dánského jazzového pianistu Nielse Landokyho, se Vannelli vrátil ke svému zájmu o západní klasickou hudbu, když na album Gino zařadil píseň s názvem "Parole Per Mio Padre" (Words For My Father/Slovo mému otci), věnovanou jeho zesnulému otci a složenou ve stylu a tradice Schuberta. Zdálo se, že Vannelliho ještě jednou zastihlo štěstí, protože jednoho dne z jasného nebe Vatikán osobně zavolal Ginovi a požádal jej, aby přednesl píseň pro papeže Jana Pavla ve Vatikánu. Tato událost, vysílaná v Evropě, upoutala pozornost šéfa BMG Records, který následně požádal Vannelliho, aby nahrál současné klasické album ve stylu "Parole per Mio Padre", tedy zrod toho, o čem mnozí říkají, že je jedním z nejlepších Ginových hudebních úspěchů. Deska "Canto" vydaná BMG v roce 2003 obsahuje písně zpívané v angličtině, italštině, španělštině a francouzštině, je jak fanoušky i samotným Vannellim považováno za jeden z jeho nejsilnějších hudebních počinů. rovněž i zpívání hudby z Canto zůstává jedním z vrcholů Ginových současných živých vystoupení.

V roce 2005 Gino vydal nejlepší album "These Are The Days", ale opět ne takové, které by se drželo normy. Vydal je pod značkou Universal a byla to kompilace, která spojila sedm jeho dřívějších klasických hitů se sedmi novými písněmi, což znamenalo debut další fáze Vannelliho neustále fascinující kariéry a návrat k pop žánru, který z něj udělal ikonu. V roce 2007 Gino neustále hledal nové zvukové obrazy a poetická témata a strávil dlouhá období v Nizozemsku, kde se věnoval kultuře, poslouchal nizozemské hudebníky a vytvářel nové asociace.

Po velkém koncertním a festivalovém úspěchu na konci 90. let a v novém tisíciletí se Gino, který měl v Evropě solidní fanouškovskou základnu, usadil doma v Nizozemsku, kde trávil mnoho měsíců v roce nahráváním, vystupováním a výukou. V roce 2008 se Vannelli stal jakýmsi symbolem mistrovství National Basketball Association, které pořádá Boston Celtics. Po každém vítězném domácím vítězství v sezóně 2008 video štáb v TD Banknorth Garden přehrál klip z American Bandstand Dicka Clarka, který představoval vousatého disko tanečníka oděného v upnutém tričku Gino Vannelliho. Tradice se v Bostonu stala známou jako "Gino Time" a trička Gino se stala běžnou na hrách Celtics. The Wall Street Journal v roce 2008 uvedl, že tanečníkem v tričku Gino byl mladý muž jménem Joseph R. Massoni, který zemřel na zápal plic v roce 1990. Bylo mu 34 let. Skladba "People Gotta Move" se v roce 2008 znovu stala malým hitem v Nizozemsku poté, co byla tato píseň použita v reklamě v televizi a rádiu ANWB (nizozemská silniční asistence). Jeho nové album napsané, provedené a produkované ve spolupráci s holandským jazzovým pianistou Michielem Borstlapem mělo vyjít začátkem roku 2008.

Ginovo nové úsilí ale vyvrcholilo v roce 2009 vydáním CD/knihy poezie s názvem "A Good Thing". "Začalo to tím, že jsem nedělal nic jiného než se díval a poslouchal, což nakonec skončilo nutkáním věnovat své myšlenky poezii. Když jsem se dostal k asi padesáti básním, instinkt zhudebnit verš vedl k "A Good Thing". Nové metody přinášejí novou hudbu". Na konci roku 2009, uprostřed velmi nabitého plánu turné, si Gino dokázal najít čas, aby znovu nahrál mnoho ze svých známějších písní na CD s názvem "The Best & Beyond". "Pravdou je, někteří mohou "The Best & Beyond" považovat pouze za modernizaci nebo aktualizaci mého staršího materiálu, ale cítím, že je to mnohem více vyjádření mého současného hudebního myšlení, nemluvě o neuvěřitelném muzikantství několika portlandských hudebníků."

Když byl Gino požádán, aby napsal poznámky pro "The Best & Beyond, zjistil, že touží po sdílení osobních informací víc, než bylo původně potřeba. Poznámky přerostly v jeho první publikovanou knihu s názvem "Stardust in the Sand", historický a upřímný popis života a časů, který vyvrcholil písněmi na "The Best & Beyond", které jsou součástí záložky. Poslední kapitola s názvem "Godlings and Feet of Clay" je vtipným vyprávěním o náhodných setkáních se slavnými hudebníky, včetně Stinga, Billyho Joela, Stevieho Wondera a Marvina Gaye, abychom jmenovali alespoň některé.

Gino zůstává vášnivý a věrný svému umění, ať už hraje v divadlech na klavírních koncertech, zpívá před symfonickými orchestry v koncertních síních, velkými kapelami nebo popovým souborem zástupům nadšených fanoušků. Postavení Gino Vannelliho jako silného a inovativního živého umělce, jeho dobře opracované hudební schopnosti skladatele, básníka, producenta a aranžéra, bez ohledu na jeho poutavou osobnost, udržují jeho kariéru na vzestupu.

Dne 13. května 2014 vyšla kompilace CD/DVD "Vannelli's Live in L.A." od Sono Recording Group. Prezentace byla nahrána živě na pódiu v historickém divadle Saban v Los Angeles 8. listopadu 2013, což představovalo první Vannelliho vystoupení v Los Angeles po více než 15 letech. Nahrávka také představuje první spolupráci na pódiu po mnoha letech mezi třemi bratry Vannelli (včetně Rosse Vannelliho jako producenta, editora a mixu).

Vannelli bydlí v Troutdale, Oregon, kde je aktivní jako učitel hudby. Nadále vystupuje po celé Severní Americe.

Zpět
Členové:
Joe Vannelli - Keyboards
Ross Vannelli - Arranged, Producer, Backing Vocals
Bývalí členové:


Členové Joe Vannelli
(Narozen 28 prosince 1950, ***)
Keyboards


Joe Vannelli je kanadský hudebník a hráč na klávesy, skladatel, hudební producent a inženýr, často spojován s Blue Moon Studio v Agoura Hills v Kalifornii. Je bratrem Gina a Rosse Vannelliho.

Joe Vannelli byl uveden na většině desek svého bratra Gino Vannelliho a ve spolupráci s nejmladším bratrem Rossem Vannellim získaly tyto tři mnohá ocenění.

Vannelli studoval hudební teorii v Montrealu a naučil se hrát na klavír. Byl ovlivněn umělci jako Bill Evans, Oscar Peterson, Dave Brubeck a Erroll Garner. Během 70. let se začal zajímat o elektronické nástroje, byl také jedním z prvních hráčů na syntezátor. Na většině Ginových alb se podílel jako skladatel, producent, aranžér, programátor a inženýr.

Kromě jeho práce s Ginem a Rossem si jej přizvalo mnoho umělců jako Chaka Khan, Eartha Kitt, Gary Morris, David Meece, Kudasai, Marilyn Scott, Jimmy Haslip, Brenda Russell, Pat Thomi, Don Sebesky, Kit Chan, Bill Meyers, Gianni Bella a Glenn Jones a další.

Na začátku Vannelliho kariéry se on a bratr Gino rozhodli zamířit do Montrealu, kam Gino jednoho rána zamířil do kanceláří A&M Records. Tam se Ginovi podařilo dostat přes ochranku a odchytit Herba Alperta. Tomu poté, co se mu líbilo, co slyšel při Ginově konkurzu, jej Alpert přijal do náruče A&M Records.

Po většinu Ginovy kariéry byl Joe jeho klávesistou a aranžérem. Na začátku 70. let Joe předuboval většinu klávesových partů, aby vytvořil ten jistý progresivní zvuk počátku 70. let. To byla doba, kdy tu nebyly polyfonní syntezátory. Spolu s Ginem spoluprodukoval album "Chronology" z roku 1986 pro Davida Meece, které vyšlo u Myrrh Records a je spoluautorem skladeb "Seventy Times Seven" a "Come That Day". Vannelli a Burton Cummings spoluprodukovali Cummingsovo album "Above The Ground" z roku 2008, které bylo prvním albem, které Cummings vydal po přibližně 18 letech.

V roce 2009 produkoval "Not So Silent Night...Christmas" with REO Speedwagon pro tuto kapelu.

Vannelli získal šest cen Juno a byla nominován na několik cen Grammy, včetně jedné za nejlepší aranžmá. Jedna cena Juno byla pro nahrávacího inženýra roku. Toto bylo sdíleno s jeho dalším bratrem Rossem za skladbu "Black Cars", která se objevila na stejnojmenném albu Gina Vannelliho. Následující rok přišly další ceny za "Wild Horses" a "Young Lover".

Dnes má Joe Vannelli studio v Agoura Hills v Kalifornii s názvem Blue Moon Studios.

Členové Ross Vannelli
(rodným jménem Rossano Francesco Vannelli)
(Narozen 6. března 1956, Montréal, Canada)
Arranged, Producer, Backing Vocals


Ross se narodil a vyrůstal v Montrealu, Québec (Kanada).Aranžovat, psát a produkovat začal již v raném věku. Jeho úspěch se dostavil brzy, když složil, spoluaranžoval a koprodukoval singl svého bratra Gina Vannelliho "I Just Wanna Stop". Působil také v kapele Sender.

"I Just Wanna Stop", byl znovu nahrán a vydán po celém světě s více než 5 miliony rozhlasových vysílání k dnešnímu dni. Jeho spojenectví s bratry Ginem a Joem mu přineslo mnoho úspěchů včetně Ginovy platinové desky "Brother To Brother", která Rossovi a jeho bratrům Juno Awards za produkci, alba "Black Cars", "Nightwalker", "Big Dreamers Never Sleep", "Inconsolable Man", které získaly mezinárodní zlaté a platinové ocenění, a "Living Inside Myself", která přinesla nominaci na Grammy.

S pověstí špičkového skladatele a producenta Ross získal rozsáhlý seznam skladeb pro hudebníky jako Jeffrey Osborne, The Gap Band, Angela Bofill, Howard Hewett, Kim Carnes, Jennifer Holliday, The Emotions, Richard Marx, Ramsey Lewis, Ann Wilson , Robin Zanders, The Hollies, Earth Wind and Fire, Denise Williams, Lee Ritenour, Buddy Miles, Glenn Jones, Bob James, Lara Fabian, Alexandre Pires, Celine Dion a další.

Produkoval také úspěšnou sérii "California Raisins", která získala zlaté a platinové ocenění v USA a Kanadě. Ross koprodukoval dvojjazyčný hitový singl "Wheels Of Life", píseň číslo #2 v Kanadě, kterou předvedli Gino Vannelli a Martin St.Clair. Ross je spoluautorem písně "We Don’t Care" z multiplatinového CD "College Dropout" od Kanye Westa. V poslední sezóně úspěšné série The Sopranos byla jeho skladba "I Just Wanna Stop" zařazena do jedné z jejich závěrečných epizod.

Zpět
Studiové desky:
2019 Wilderness Road
2012 Still Hurts to Be in Love
2009 Stardust In The Sand
2009 A Good Thing
2006 These Are The Days
2003 Canto
1998 Slow Love
1995 Yonder Tree
1990 Inconsolable Man
1987 Big Dreamers Never Sleep
1983 Black Cars
1981 Nightwalker
1978 Brother to Brother
1977 A Pauper in Paradise
1976 The Gist of the Gemini
1975 Storm At Sunup
1974 Powerful People
1973 Crazy Life
Živé nahrávky:
2014 Live in LA
2002 The North Sea Jazz festival 2002
1991 Live In Montreal

Kompilace:
2009 The Best and Beyond
2009 Powerful People / Storm At Sunup
2003 The Ultimate Collection (3CD)
2002 20th Century Masters - The Millennium Collection: The Best Of Gino Vannelli
2000 A&M Digitally Remastered Best
2000 Ultimate Collection
1997 Greatest Hits (and More) Part I
1987 Classics Volume 7
1980 The Best Of Gino VannelliSkupina:
Gino Vannelli - Vocals, Instruments
Geoff Byrd - Backing Vocals (04)
La Ronda Steele - Backing Vocals (02-05,10,12)
Leisa Hart - Backing Vocals (02)
Marie-Claire Linteau - Backing Vocals (09,11)
Matt Buetow - Backing Vocals (02,08)
Michael Finn - Backing Vocals (01-03,05,08,09,11,12)
Dave Lipkind - Harmonica (01,03)
Greg Goebel - Piano (06)
George Whitty - Slide Guitar(06)
Hosté:
Diskografie Wilderness Road
Vyšlo 12. dubna 2019, SoNo Recording Group, 19285-CD-0005 (USA/Canada)

Seznam skladeb:
01. Ghost Train (4:55)
02. Road To Redemption (3:36)
03. Older N' Wiser (4:27)
04. Gimme Back My Life (4:48)
05. The Long Arm Of Justice (6:01)
06. Wayward Lover (4:43)
07. It Ain't Up To You (4:18)
08. Yet Something Beautiful (4:00)
09. Wrestling With Angels (4:33)
10. A Long Dry Season (4:29)
11. The Woman Upstairs (4:51)
12. Wilderness Road (4:28)
Total Time: (00:00)

Songwriter, Producer: Gino Vannelli
Management: Ross Vannelli
Co-producer, Arranged: George Whitty (06)
Engineer: Brian Tankersley, John McCallister, Nick Moon
Executive Producer: Claude Villani
Mastered: Nick Moon
Design: Ross Vannelli

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals, Piano
Tim Wilcox - Saxophone
Sandin Wilson - Bass
Randy Porter - Piano
Greg Goebel - Piano
Allen Hinds - Guitars
Patrick Lamb - Saxophone
Paul Mazzio - Trumpet
Reinhardt Melz - Drums
John Moak - Trombone
Eddie Conard - Vocals (Background)
Sean Homes - Vocals (Background)
Leisa Heart - Vocals (Background)
Hosté:
Diskografie Still Hurts to Be in Love
Vyšlo 1. května 2019,

Seznam skladeb:
01. People Gotta Move (3:55)
02. Wild Horses (5:58)
03. Hurts To Be In Love (4:52)
04. Brother To Brother (7:44)
05. I Just Wanna Stop (4:53)
06. Crazy Life (1:09)
07. Black Cars (4:32)
08. Living Inside Myself (5:18)
09. Venus Envy (5:23)
10. Wheels Of Life (5:41)
11. Just a Motion Away (5:25)
12. The Surest Things Can Change (4:25)
13. Put the Weight On My Shoulders (4:54)
Total Time: (64:09)

Recorded at Inka, Supernatural Sound, Oregon City, OR and Tone Proper Studios, Troutdale, OR
Producer: Gino Vannelli
Engineer, Mastering: Nick Moon
Design, Layout: Didier Scohier
Liner Notes: Alfie Falckenbach

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals
Reinhardt Melz - Drums
Allen Hinds - Guitars
Greg Goebel - Keyboards
Randy Porter - Keyboards
Gino Vannelli - Piano
Patrick Lamb - Saxophone
Tim Wilcox - Saxophone
John Moak - Trombone
Paul Mazzio - Trumpet
Eddie Conard - Backing Vocals
Leisa Heart - Backing Vocals
Sean Homes - Backing Vocals
Hosté:
Diskografie Stardust In The Sand
Vyšlo 2010, Tipbook Company, BUBK1047, Tipbook Company, BK1047

Seznam skladeb:
01. People Gotta Move (3:53)
02. Wild Horses (5:57)
03. Hurts To Be In Love (4:40)
04. Brother To Brother (7:44)
05. I Just Wanna Stop (4:53)
06. Crazy Life (1:26)
07. Black Cars (4:29)
08. Living Inside Myself (5:16)
09. Venus Envy (5:23)
10. Wheels Of Life (5:39)
11. Just A Motion Away (5:24)
12. The Surest Things Can Change (4:27)
13. Put The Weight On My Shoulders (5:00)
Total Time: (00:00)

Recorded and mixed at Inka/Tone Proper Studios, Troutdale, Oregon
Rhythm section at Supernatural Sound, Oregon City, Oregon
Text: Gino Vannelli
Arranged: Gino Vannelli
Producer: Gino Vannelli
Engineer: Nick Moon
Mastered: Nick Moon

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals
Hosté:
Diskografie A Good Thing
Vyšlo 2009, Cafe Concerto, C.C.I. 6940/Edel, C.C.I. 6940 (Italy)

Seznam skladeb:
01. A Good Thing ()
02. This Day On ()
03. Night Drive ()
04. The Dutchbeat ()
05. Gypsy Days ()
06. Knight Of The Road ()
07. Evermore ()
08. The Measure Of A Man ()
09. Don't Give Up On Me ()
Poems
10. Poems In Booklet ()
Total Time: (00:00)

Producer, Written: Gino Vannelli

Skupina:
Hosté:
Diskografie These Are The Days
Vyšlo 2006, Universal Music Canada, 0602498873236 (Canada)

Seznam skladeb:
01. It's Only Love (4:10)
02. Venus Envy (4:13)
03. These Are The Days (4:13)
04. Rock Me To Heaven (4:26)
05. Eastwest World (4:27)
06. The Great Divide (4:34)
07. Right Where I Am (4:05)
08. Wild Horses (4:43)
09. Hurts To Be In Love (3:45)
10. Black Cars (3:14)
11. Just A Motion Away (4:12)
12. Living Inside Myself (4:26)
13. I Just Wanna Stop (3:42)
14. People Gotta Move (3:18)
Total Time: (00:00)

Arranged: David Goldblatt (07), Gino Vannelli, Joe Vannelli (08-14), Rok Golob, Ross Vannelli (09-13)
Producer: David Goldblatt (07), Gino Vannelli, Joe Vannelli (08-14), Rok Golob, Ross Vannelli (09-13)

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals
Daniele Bonaviri - Acoustic Guitar
Philip Neumann - Flute
Joe Vannelli - Keyboards, Orchestrated, Programmed
Fred Korman - Oboe
Northwest Orchestral Assembly - Orchestra
Don Sebesky - Orchestrated
Jorge Calandrelli - Orchestrated
Ross Vannelli - Orchestrated, Programmed
Randy Porter - Piano
Hosté:
Diskografie Canto
Vyšlo 2003, BMG, 74321-88101-2, Vik Recordings, 74321-88101-2 (Europe)

Seznam skladeb:
01. Canto (4:24)
02. Parole Per Mio Padre (5:46)
03. The Last Dance (4:29)
04. Dea Speranza (5:40)
05. Una Sola Voce (4:55)
06. Wayward Lover (5:03)
07. Mala Luna (9:14)
08. Joli Cour (3:28)
09. Una Rosa A Dicembre (4:50)
10. Il Viaggio (5:46)
11. The Last Days Of Summer (6:46)
Total Time: (00:00)

Producer: Gino Vannelli
Producer, Conductor, Engineer: Glenn Morley
Creative Director: Susan Desmarais
Engineer: Ric Duncan
Mastered: Bernie Grundman
Photography, Design: Matthew Beverly

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals, Keyboards
Ramon Stagnaro - Guitar [Acoustic]
David Garibaldi - Drums
George Whitty - Keyboards
Jimmy Haslip - Keyboards
Rachel Z - Keyboards, Piano [Acoustic]
Randy Cannon - Keyboards, Piano [Acoustic]
David Garibaldi - Percussion
Gino Vannelli - Programmed
Louis Biancaniello - Programmed
Graham Lear - Programmed [Drums]
Jorge Patrono - Programmed [Percussion]
Phil Dwyer - Tenor Saxophone
Tom Grant - Piano [Acoustic]
Randy Porter - Piano [Wurlitzer]
Alyssa Schwary - Backing Vocals
Gino Vannelli - Backing Vocals
Lori Perry - Backing Vocals
Margaret Linn - Backing Vocals
Maxayn Lewis - Backing Vocals
Phillip Ingram - Backing Vocals
Sam Waters - Backing Vocals
Tracey Harris - Backing Vocals
Jimmy Haslip - Bass [Electric]
Hosté:
Diskografie Slow Love
Vyšlo 1998, Verve Forecast, 314 557 441-2 (US)

Seznam skladeb:
01. Slow Love (3:32)
02. Lost And Found (4:45)
03. Words Can Kill (5:07)
04. Down With Love (7:08)
05. Cry Baby (5:14)
06. Tierras De Amores Y Sombras (5:33)
07. My Oh My It's A Miracle (4:22)
08. Alive By Science (6:15)
09. A Woman Crossed In Love (5:23)
10. Constantly Constantine (5:09)
Total Time: (00:24)

Arranged By: George Whitty, Gino Vannelli, Jimmy Haslip, Jorge Calandrelli, Louis Biancaniello, Rachel Z
Producer: George Whitty, Gino Vannelli, Jimmy Haslip, Jorge Calandrelli, Louis Biancaniello, Rachel Z
Producer [Associate]: George Whitty
Engineer: Doug Durbrow
Mastered: Bernie Grundman
Mastered [Additional]: Ryan Foster
Art Direction: Giulio Turturro
Photography: James R. Minchin

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals, Piano
Brenda Lee Eager - Backing Vocals
Patricia Henley - Backing Vocals
Robert Henley III - Backing Vocals
Graham Lear - Drums
Ronald Henley - Backing Vocals
Phil Baker - Bass
Enzo Todesco - Drums
Cal Scott - Guitars
Tollak Ollestad - Harmonica
Joe Vannelli - Marimba, Keyboards, Vibraphone
George Mitchell - Organ
Bruce Smith - Percussion
Enzo Todesco - Percussion
Israel Annoh - Percussion
Randy Porter - Piano
Patrick Lamb - Saxophone
Chuck Findley - Trumpet, Flugelhorn, Trombone
Tony Selvage - Violin, Viola
Hosté:
Diskografie Yonder Tree
Vyšlo 1995, Disques Dreyfus, 527 368-2, Mercury, 527 368-2 (Germany)

Seznam skladeb:
01. Walter Whitman Where Are You (4:17)
02. Fallen In Love (6:20)
03. You Owe It To Yourself (5:28)
04. A Little Bit Of Judas (6:38)
05. Unbearably Blue (5:43)
06. Jehovah And All That Jazz (5:40)
07. None So Beautiful (4:18)
08. I Die A Little More Each Day (5:58)
09. Come To The Well (2:45)
10. Moon Over Madness (4:45)
Total Time: (00:00)

Producer: Gino Vannelli
Engineer: Doug Durbrow, Doug Durbrow, Joe Vannelli
Executive-Producer: Guy Eckstine
Mixed: Joe Vannelli
Mastered: Bernie Grundman

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals, Backing Vocals, Guitars, Keyboards
Mike Miller - Guitar [Electric, Classical], Acoustic Guitar
Ronnie Ritchotte - Guitars
Joe Vannelli - Keyboards, Keyboards [Bass]
Mark Craney - Drum Programming
David Garibaldi - Drums
David Garibaldi - Drum Programming
Gino Vannelli - Drum Programming
Brian Tankersley - Programmed [Computer]
Joe Vannelli - Programmed [Computer]
Kirk Whalum - Saxophone [Soprano]
Alfie Silas - Backing Vocals
Carla Day - Backing Vocals
Kevin Dorsey - Backing Vocals
Linda Law - Backing Vocals
Maxayn Lewis - Backing Vocals
Michael Ruff - Backing Vocals
Phillip Ingram - Backing Vocals
Rick Nelson - Backing Vocals
Suzie Benson - Backing Vocals
Hosté:
Diskografie Inconsolable Man
Vyšlo 1990, Disques Dreyfus, 843639-1, Disques Dreyfus – 843639 1 (France)

Seznam skladeb:
01. Rhythm Of Romance (4:29)
02. If I Should Lose This Love (4:28)
03. Shame (5:22)
04. Sunset On L.A. (4:15)
05. Moment To Moment (4:46)
06. Cry Of Love (4:45)
07. The Time Of Day (4:26)
08. Bound To Cry (4:13)
09. The Joker's Wild (4:45)
10. Inconsolable Man (5:03)
Total Time: (00:24)

Lyrics: Gino Vannelli, Roy Freeland
Arranged: Gino Vannelli, Joe Vannelli
Producer: Gino Vannelli, Joe Vannelli
Engineer: Gino Vannelli, Joe Vannelli

Skupina:
Joe Vannelli - Vocals, Backing Vocals
Hosté:
Diskografie Big Dreamers Never Sleep
Vyšlo 1987, Disques Dreyfus, 831 600-1 (Germany)

Seznam skladeb:
01. In The Name Of Money (3:54)
02. Time Out (4:36)
03. Wild Horses (4:38)
04. Young Lover (3:22)
05. Down With Love (4:26)
06. Persona Non Grata (4:16)
07. Something Tells Me (4:22)
08. Shape Me Like A Man (4:51)
09. King For A Day (4:31)
Total Time: (00:00)

Producer: Gino Vannelli, Joe Vannelli, Ross Vannelli

Skupina:
Joe Vannelli - Vocals, Backing Vocals
Hosté:
Diskografie Black Cars
Vyšlo 1984, Disques Dreyfus, FDM 40-18115 (France)

Seznam skladeb:
01. Black Cars (3:07)
02. The Other Man (3:37)
03. It's Over (3:40)
04. Here She Comes (3:18)
05. Hurts To Be In Love (3:39)
06. Total Stranger (4:53)
07. Just A Motion Away (4:18)
08. Imagination (3:04)
09. How Much (3:51)
Total Time: (00:24)

¨ Recorded By [At Westwind Studio]: Ron Capone
Producer, Arranged By: Gino Vannelli, Ross Vannelli, Joe Vannelli
Management: Patrick Rains & Associates
Mastered: Bernie Grundman
Coordinator [Album]: Shirley Klein
Art Direction, Design: Michael Hodgson
Design [Styling]: Maria Sarno
Photography: Moshe Brakha

Skupina:
Joe Vannelli - Vocals, Backing Vocals
Brad Cole - Piano
David Boruff - Saxophone
Doug Parry - Backing Vocals
Julia Waters - Backing Vocals
Neil Stubenhaus - Bass
Maxine Waters - Backing Vocals
Ross Vannelli - Backing Vocals
Stephanie Spruill - Backing Vocals
Michael Fisher - Congas, Percussion
Vince Colaiuta - Drums
Joe Vannelli - Electric Piano, Piano, Organ, Synthesizer
Mike Miller - Electric Guitar, Acoustic Guitar
Hosté:
Diskografie Nightwalker
Vyšlo 1981, Arista, AL 9539 (US)

Seznam skladeb:
01. Nightwalker (5:06)
02. Seek And You Will Find (4:40)
03. Put The Weight On My Shoulders (4:45)
04. I Believe (4:09)
05. Santa Rosa (4:05)
06. Living Inside Myself (4:18)
07. Stay With Me (4:42)
08. Sally (She Says The Sweetest Things) (4:27)
Total Time: (00:00)

Words, Music: Gino Vannelli
Arranged By [Strings]: Brad Cole, Joe Vannelli
Producer, Arranged: Gino Vannelli, Joe Vannelli, Ross Vannelli
Management [Direction]: Renaissance Management
Engineer: Norm Kinney
Engineer [Assistant]: Doug Parry, Ric Romano
Mastered: Bernie Grundman
Art Direction: Ria Lewerke-Shapiro
Photography: Mark Hanauer

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals
Carlos Rios - Guitars
Leon Gaer - Guitar Synthesizer [Synthesized Electric Bass]
Mark Craney - Drums
Jimmy Haslip - Electric Bass
Joe Vannelli - Electric Piano, Synthesizer
Manolo Badrena - Percussion
Ernie Watts - Tenor Saxophone
Victor Feldman - Vibraphone [Vibes]
Julia Tillman Waters - Backing Vocals
Maxine Willard Waters - Backing Vocals
Ross Vannelli - Backing Vocals
Stephanie Spruill - Backing Vocals
Hosté:
Diskografie Brother To Brother
Vyšlo 1978, A&M Records, AMLH 64722, A&M Records, SP 4722 (Europe)

Seznam skladeb:
01. Appaloosa (4:44)
02. The River Must Flow (3:48)
03. I Just Wanna Stop (3:37)
04. Love & Emotion (3:49)
05. Feel Like Flying (5:17)
06. Brother To Brother (7:16)
07. Wheels Of Life (4:14)
08. The Evil Eye (4:14)
09. People I Belong To (4:01)
Total Time: (00:24)

Producer, Arranged: Gino Vannelli, Joe Vannelli, Ross Vannelli
Engineer [Recording], Engineer [Mixing]: Norm Kinney
Engineer [Assistant Remix Engineer]: Betsy Banghart
Engineer [Assistant Remix Engineer]: Paul Aronoff
Engineer [Assistant]: Chris Desmond
Mastered: Bernie Grundman
Art Direction: Roland Young
Photography: Mark Hanauer

Skupina:
Casey Scheuerell - Drums
Jay Stone - Backing Vocals
Joanie Bartels - Backing Vocals
Joe Vannelli - Electric Piano, Synthesizer, Piano [Acoustic], Programmed, Backing Vocals, Arranged [Synth String/Brass]
Joanne Jayde - Backing Vocals
Dido Morris - Percussion
Chris Rhyne - Bass [Synthesizer], Keyboards
Bill Meyers - Synthesizer, Bass [Synthesizer], Piano [Acoustic], Backing Vocals
Dick Morrissey - Tenor Saxophone
John J. Mandel - Timpani, Percussion
Barry Griffiths - Leader [Orchestra]
The John McCarthy Choir - Choir
The Royal Philharmonic Orchestra - Orchestra
Don Sebesky - Orchestrated, Conductor
Hosté:
Diskografie A Pauper In Paradise
Vyšlo 1977, A&M Records, SLAM 64664 (Italy)
1977, A&M Records, AMLH 64664 (Europe)

Seznam skladeb:
01. Mardi Gras (3:26)
02. Valleys Of Valhalla (4:23)
03. The Surest Things Can Change (4:35)
04. One Night With You (4:18)
05. A Song And Dance (3:37)
06. Black And Blue (4:21)
07. A Pauper In Paradise (In Four Movements) (15:14)
Total Time: (00:00)

Music, Lyrics: Gino Vannelli
Management: Artist Development International
Management: Bill Johnston, Jim McNamara, Marvin Lerman
Producer, Arranged: Gino Vannelli, Joe Vannelli
Engineer [Recording]: John Kurlander, Norm Kinney
Engineer [Assistant]: Steve Prestage
Remix, Engineer: Jon Kelly
Mastered By, Engineer: Bernie Grundman
Art Direction: Fabio Nicoli, Roland Young
Design, Artwork: Joanne Jayde
Photography By [Back Cover]: Paul McCreath
Photography By [Poster]: Beth Kelly

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals
Joe Vannelli - Electric Piano, Grand Piano, Clavinet, Synthesizer, Arranged [Strings & Brass]
Richard Baker - Organ, Synthesizer, Arranged [Strings & Brass]
Graham Lear - Drums
Jay Graydon - Electric Guitar
Ross Vannelli - Guitar, Backing Vocals
Dido Morris - Percussion
John J. Mandel - Percussion, Timpani
Brenda Russell - Backing Vocals
Dianne Brooks - Backing Vocals
Hosté:
Diskografie The Gist of the Gemini
Vyšlo 1976, A&M Records, 27 760 XOT/A&M Records, 27760 XOT (Netherland)

Seznam skladeb:
01. Love Of My Life (4:30)
02. Ugly Man (3:54)
03. A New Fix For '76 (3:32)
04. Omens Of Love (4:31)
05. Fly Into This Night (3:27)
War Suite
06. Prelude To The War (4:32)
07. The Battle Cry (1:52)
08. To The War (4:34)
09. Carnal Question (2:36)
10. After The Last Battle (2:04)
11. To The War (Reflection) (2:02)
12. Summers Of My Life (4:28)
Total Time: (00:24)

Written: Gino Vannelli
Arranged, Producer, Vocals: Gino Vannelli
Producer: Joe Vannelli
Engineer [Assistent]: Jon Kelly, Steve Prestage
Engineer [Re-mix]: Norm Kinney
Engineer, Producer: Geoff Emerick

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals, Electric Piano, Piano [Acoustic], Synthesizer
Richard Baker - Organ, Synthesizer [Bass], Synthesizer
Jay Graydon - Electric Guitar
Jerome Richardson - Tenor Saxophone, Soprano Saxophone
Sergio Pastora - Congas, Talking Drum
Graham Lear - Drums
Don Bailey - Harmonica
John J. Mandel - Percussion
Ross Vannelli - Backing Vocals
Sally Stevens - Backing Vocals
Hosté:
Diskografie Storm At Sunup
Vyšlo 1975, A&M Records, AMLH 64533 (UK)
1975, A&M Records, SP-4533 (US)

Seznam skladeb:
01. Storm At Sunup (6:37)
02. Love Me Now (3:44)
03. Mama Coco (3:06)
04. Father And Son (3:13)
05. Where Am I Going (7:47)
06. Keep On Walking (3:49)
07. Love Is A Night (3:51)
08. Gettin' High (3:25)
Total Time: (00:00)

Written: Gino Vannelli
Arranged [Synthesizer String & Horn]: Gino Vannelli, Richard Baker
Management: BNB Associates Ltd.
Producer, Arranged: Gino Vannelli, Joe Vannelli
Engineer: Tommy Vicari
Engineer [Assistant]: Ed Thacker
Mastered: Bernie Grundman
Design, Photography: Bob Seidemann
Art Direction: Roland Young

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals
Lani Hall - Backing Vocals
Graham Lear - Drums
Tony Golia - Bongos, Congas
Richard Baker - Organ, Bass [Organ Bass], Synthesizer
Joe Vannelli - Electric Piano, Synthesizer
John J. Mandel - Percussion
Hosté:
Diskografie Powerful People
Vyšlo 1974, A&M Records, 88 675 XOT/SP 3630 (Netherlands)

Seznam skladeb:
01. People Gotta Move (3:18)
02. Lady (3:39)
03. Son Of A New York Gun (3:22)
04. Jack Miraculous (2:40)
05. Jo Jo (3:37)
06. Powerful People (6:09)
07. Felicia (3:02)
08. The Work Verse (2:50)
09. Poor Happy Jimmy (Tribute To Jim Croce) (3:47)
Total Time (00:24)

Arranged [Synthesizer, String And Horn Arangements]: Joe Vannelli, Richard Baker
Producer, Words By, Music By: Gino Vannelli
Producer: Joe Vannelli, Herb Alpert
Engineer: Larry Forkner, Tommy Vicari
Mastered By [Mastering Engineer]: Bernie Grundman
Art Direction: Roland Young
Design: Junie Osaki
Photography [Back]: Jim McCrary
Photography [Front]: John Rideout

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals
Hosté:
Diskografie Crazy Life
Vyšlo 1973, A&M Records, SP-4395 (US)

Seznam skladeb:
01. Crazy Life (2:51)
02. Hollywood Holiday (2:57)
03. There's No Time (2:56)
04. Fling Of Mine (2:20)
05. Granny Goodbye (2:21)
06. Great Lake Canoe (2:52)
07. Cherizar (3:05)
08. One Woman Lover (2:26)
09. Piano Song (1:55)
Total Time: (00:34)

Recorded at A&M Studios, Los Angeles, California
Written: Gino Vannelli
Arranged: Gino Vannelli, Joe Vannelli
Producer: Herb Alpert
Engineer: Dick Bogert, Larry Falkner, Larry Levine
Mastered [Mastering Engineer]: Bernie Grundman
Artwork [Art Direction]: Roland Young
Artwork [Design]: Honeya
Photography [B&W]: Jim McCrary
Photography [Color]: Len Correa


Skupina:
Gino Vannelli - Lead Vocals, Arranged [Music], Producer [Music Produced]
Damian Erskine - Bass
Reinhardt Melz - Drums
Jay-Bird Koder - Guitars
Greg Goebel - Keyboards
Patrick Lamb - Saxophone
Nick Lane - Trombone
Dan Fornero - Trumpet
Greg Goebel - Backing Vocals
Lamont Van Hook - Backing Vocals
Melanie Taylor - Backing Vocals
Patrick Lamb - Backing Vocals
Hosté:
Bernie Williams - Guitar
Joe Vannelli - Keyboards
Diskografie Live in LA
Vyšlo 13. května 2014, SoNo Recording Group (Canada)


Seznam skladeb:
01. Nightwalker (5:33)
02. I Just Wanna Stop (5:05)
03. If I Should Lose This Love (5:25)
04. Appaloosa (5:46)
05. A Good Thing (6:39)
06. Wild Horses (6:12)
07. The Last Days Of Summer (7:17)
08. Black Cars (4:23)
09. Living Inside Myself (5:11)
10. Brother To Brother (8:51)
11. People Gotta Move (4:17)
Bonus Tracks
12. None So Beautiful (4:06)
13. Canto (5:06)
Total Time: (00:34)

Producer [Produced And Created]: Ross Vannelli
Executive-Producer: Claude Villani

Skupina:
Gino Vannelli - Vocals
Hosté:
Diskografie The North Sea Jazz festival 2002
Vyšlo 13. května 2011, MIG, MIG00477 (Germany)

Seznam skladeb:
01. Alive By Science (6:58)
02. Jehovah And All That Jazz (6:23)
03. Walter Whitman (4:53)
04. Black Cars (5:33)
05. Living Inside Myself (6:40)
06. Wild Horses (3:48)
07. King For A Day (9:02)
08. Hurts To Be In Love (6:23)
09. Persona Non Grata (5:51)
10. People Gotta Move (6:30)
11. I Just Wanna Stop (4:00)
12. Brother To Brother (8:49)
Total Time: (00:34)


Skupina:
Gino Vannelli - Vocals, Percussion
Joe Vannelli - Backing Vocals
Maxayn Lewis - Backing Vocals
Mike Miller - Bass
Enzo Todesco - Drums
Mike Miller - Guitars
Joe Vannelli - Keyboards
Richard Beaudet - Saxophone
Hosté:
Diskografie Live In Montreal
Vyšlo 1991, Vie Records, VIE 7001 (US)

Seznam skladeb:
01. Brother To Brother (7:44)
02. Living Inside Myself (4:34)
03. Wild Horses (4:36)
04. Crazy Life (3:14)
05. In The Name Of The Money (4:26)
06. Hurts To Be In Love (4:46)
07. Something Tells Me (3:04)
08. People Gotta Move (4:27)
09. If I Should Lose This Love (6:25)
10. Black Cars (5:06)
11. I Just Wanna Stop (4:27)
12. Where Am I Going (7:55)
13. Black And Blue (4:54)
Total Time: (00:34)

Arranged: Gino Vannelli, Joe Vannelli
Producer: Gino Vannelli, Joe Vannelli
Photography: DRDesign: Zanzibar

ZpětRoss, Gino a Joe VannelliZpět
Oficiální stránky:
https://ginov.com/bio/
Nahoru ProgressRock
Made by 
©  7.3.2022 
Menu Poslední aktualizace: 7.3.2022
mbrezny@centrum.cz 
...a vzkaz autorovi !