DISTRICT 97 - progressrock.cz
           
     

Zpět
Skupina DISTRICT 97 na podzim roku 2006 s energickou a rozmanitou směsí alternativy/popu a progresivního rocku. Založili ji bubeník Jonathan Schang, klávesista Rob Clearfield, baskytarista Patrick Mulcahy a kytarista Sam Krahn. Čtveřice vypilovala styl kapely inspirovaný instrumentálním rockem Liquid Tension Experiment bez zábran, čili od heavy metalu až po avantgardní jazz, a to ještě před rozhodnutím o výběru správného zpěváka. Čtveřice z Chicaga vypilovala styl eklektického a složitého instrumentálního rocku bez jakýchkoli překážek, než se rozhodla doplnit jejich zvuk vstupem finalistky 2007 American Idol Top 10 Female, Leslie Hunt. Se vzhledem, zvukem a přítomností na pódiu srovnatelné s mladou Ann Wilson, Lesliino dynamické vystupování posunulo kapelu novým směrem, který vytvořil jedinečné spojení mezi přístupnými, chytlavými vokálními melodiemi a dobrodružnou instrumentální zdatností. Jonathan k tomu dodal v jednom hovoru: "Ano, zpočátku tu byly určité pochybnosti, protože většina našich vlivů představovala mužské zpěváky. Ale Leslie dokáže vykouzlit tvrdou hranu, o které jsem věděl, že bude fungovat s naším hudebním stylem, a ukázalo se, že to sedělo jako ulité, aniž by bylo potřeba hodně kompromisů z obou stran. Netrvalo dlouho a všichni si byli jisti, že to byl dobrý krok". Krátce poté ji následoval jeden z nejlepších chicagských kytaristů Jim Tashjian, který nakonec nahradil zakladatele Sam Krahna.

S touto novou směsí charisma a hvězdného muzikantství, se jejich živá vystoupení za posledních několik let objevila na festivalech jako RoSfest, Prog Dreams II a V a při četných vystoupeních po USA, Velké Británii a Evropě, které upevnily kapelu jako sílu, se kterou je nutno počítat na pódiu i v nahrávacím studiu.

Upoutali pozornost labelu Laser's Edge, který podepsal smlouvu s DISTRICT 97 na vydání jejich debutového alba v roce 2010 pod názvem "Hybrid Child". Debut kapely v roce 2010 okamžitě udělal velký dojem po celém světě. Album sklidilo chválu jako "...District 97 je divoce ambiciózní progresivní rocková skupina, jejíž mládí popírá její úspěchy na pódiu a na jejím novém CD "Hybrid Child" (Jim Derogatis ze Sound Opinions a Rolling Stone Magazine od NPR).

V roce 2012 následovalo jeho pokračování "Trouble With Machines", které ukázalo, že kapela je skutečnou nadějí. Album nahrávali v IV Labs v Chicagu s Chrisem Hardenem. Přitáhli pozornost legendárního basáka a zpěváka Johna Wettona (King Crimson/UK/Asie), který zpíval roli sériového vraha z Chicaga H.H. Holmese v Schangově písni "The Perfect Young Man". Ve spolupráci ohlašované jako "tour de force" spojila kapela a Wetton své síly v roce 2013 na turné po Evropě a USA ve velkolepá show, které umožnily příjít DISTRICT 97 s jejich vlastním materiálem a poté spojili své síly s Wettonem pro kompletní sadu legendárních skladeb King Crimson, což bylo později zdokumentováno na živé vydání z roku 2014 "One More Red Night: Live in Chicago".

Na obou prvních albech vystupovala violoncellistka CSO Katinka Kleijn, což z nich, jak uvedli na svých webových stránkách, udělalo "jedinou progresivní rockovou kapelu na světě, která obsahuje finalistu American Idol a virtuózku CSO". Četné porce vystoupení kolem obou desek zahrnovaly řadu významných festivalů, otevírací sloty jako podpora prog ikon Kansas a dokonce evropská a severoamerická turné s Johnem Wettonem (King Crimson/Asie/UK). Obě alba vyvažují pečlivou pozornost k detailu a studiové řemeslo s niterní sílou rockové kapely, která pálí ze všech válců a provozuje stupnici metalu inspirovaného Meshuggah, epické majestátnosti Yes a melodičnosti The Beatles.

V roce 2013 byla kapela také nominována na Breakthrough Artist Award od Prog Magazine. Místo aby usnuli na vavřínech, se District 97 v roce 2014 vydali do studia, aby nahráli nový materiál, který pilovali doma i na cestách. Výsledné album "In Vaults" vydané v červnu 2015 opět prostřednictvím Laser’s Edge pokračovalo a urychlilo vzestupnou trajektorii skvělého psaní písní a neuvěřitelného muzikantství, které se stalo jejich charakteristickým znakem. S o něco málo přes hodinu dosud nejoslnivější instrumentace a vokální zdatnosti kapely byla deska nahrána v IV Lab Studios v Chicagu, ozvučena Chrisem Hardenem s dodatečným úpravami od Shane Hendricksona a smíchána Richem Mouserem a Jeffem Foxem v The Mouse House Studio, mastering provedl Bob Katz v Digital Domain. Brilantní obal byl dílem Björna Gooßese.

Každá píseň na albu má svůj vlastní individuální význam a inspiraci. Některé skladby jako "Death By A Thousand Cuts" a "Handlebars" jsou o zážitcích ze vztahů, "On Paper" je o násilí ze zbraní v Chicagu i jinde, "Blinding Vision" je inspirována ruským filmařem Andrejem Tarkovským.

V srpnu 2015 skupinu opustili Rob Clearfield a Patrick Mulcahy a po nich nastoupili Andrew Lawrence a Tim Seisser. Kapela tvrdí, že se rozešli přátelský a všichni zůstávají v kontaktu. Kapela také oznámila plány na kampaň na Kickstarter, která byla použita k získání finančních prostředků na světové turné na podporu čtvrtého alba "In Vaults". Tato nová sestava debutovala na velmi úspěšných turné po Evropě a Severní Americe v letech 2016 a 2017, mezi které patří připojení k průkopnické progrockové skupině Yes na jejich Cruise To The Edge a podpora Pain of Salvation na severoamerickém turné In The Passing Light Of Day. V roce 2016 District 97 spustili prostřednictvím svých webových stránek Inside The Vault Club, sérii měsíčního předplatného obsahující exkluzivní audia a videa ke stažení, stejně jako fyzické verze, z nichž první je jejich úžasné DVD "Live At De Boerderij". Připojili se k Dave Kerzner Band na společném americkém turné STATIC VAULTS na podzim 2017, rok pak zakončili dvěma vystoupeními se souborem pocházejícím z NYC Consider The Source.

V roce 2018 skupina dokončila velmi vychvalované severoamerické 10th Anniversary Tour a také dokončila tracking pro nové album, jejich velmi očekávané čtvrté studiové album, a poprvé s novou sestavou. District 97 vydali zcela nové video pro novou píseň "Sheep" z nadcházejícího nového alba "Screens", vydaného prostřednictvím Cherry Red Records 4. října 2019. "Myslíme si, že máme svět na dosah ruky," řekla zpěvačka Leslie Hunt. "Ale ve skutečnosti jsme vedeni jako ovce tam, kam je nám řečeno, abychom šli, s hlavou svěšenou nízko a s tvářemi planoucími, ignorující naše okolí a poškozující naši fyzickou říši v tom, že to tolerujeme po krátkou dobu, jen abychom byli nasáti zpátky do našeho kybernetického systému - realita neustálého kontaktu s našimi telefony a technologiemi obecně."

Na podzim 2019 District 97 vyrazili na turné v Evropě a začínali na začátku sezóny spolu s britskými prog rockery Maschin, které předcházelo vystoupení na letním festivalu Summer End v Chepstow, než se vrátili zpátky do Ameriky, kde si zahráli na Pogtoberfest a doprovázeli Flying Colors v Charles.

Američtí prog rockeři District 97 vydali upoutávku před svým nadcházejícím americkým turné. Nová studiová deska "Screens" byla vydána v říjnu 2019 prostřednictvím britského vydavatelství Cherry Red a vystupovala z ní s velkým ohlasem na Cruise To The Edge a pokračovala v tom pokračovat na Marillion Montreal Weekend, Seaprog, Summer's End a na dalších akcích po celé Severní Americe. Velká Británie a Evropa v roce 2019. Jeden poslech dokonale ilustruje, proč ikonický bubeník Bill Bruford (Yes/King Crimson/Genesis) řekl Rolling Stone Magazine (29.10.19): "Z Chicaga pochází skvělá kapela jménem District 97, kteří jsou velmi dobří a právě teď jsou tady ve Spojeném království. A víte, je to další generace takzvaných progresivních kluků, kteří hráli mnohem lépe, než jsme kdy hráli my." Mike Portnoy (zakládající bubeník Dream Theater/Transatlantic/Liquid Tension Experiment) k tomu dodává: "District 97 se nadále ukazují jako jedna z nejunikátnějších kapel v moderním Prog!"

Chicagský kvintet se vydal na turné na podporu jejich alba "Screens". "Je pro nás nesmírně potěšující, že "Screens" bylo tak vřele přijato," řekl bubeník Jonathan Schang pro portál Prog. "Měli jsme ohromný čas, když jsme tuto hudbu vzali na podzim po Velké Británii a Evropě, a jsme nadšeni, že můžeme tuto show přivést do naší vlasti. Aby se věci staly ještě speciálnější, připojíme se na něm k neuvěřitelným umělcům jako Brand X, Nektar, The Tea Club, Randy McStine a Rise Twain (s hostujícím Brettem Kullem z Echolyn)".

Pandemie Covid-19 kapele nezabránila v inovacích. Jejich virtuální vystoupení a úžasný krátký animovaný film "Ghost Girl" je udržely na vrcholu současného prog rocku. Rozsáhlé dvoudiskové živé album "Screenplay" vydané prostřednictvím Cherry Red dne 26. 3. 2121 potěšilo hudební fanoušky po celém světě a slouží jako předehra k živým vystoupením v druhé polovině let 2021 a 2022.

Zpět
Členové:
Jonathan Schang - Drums (2005-dosud)
Leslie Hunt - Vocals (2008-dosud)
Jim Tashjian - Guitars (2008-dosud)
Andrew Lawrence - Piano, Keyboards (2015-dosud)
Tim Seisser - Bass (2015-dosud)
Bývalí členové:
Rob Clearfield - Keyboards (-2015)
Patrick Mulcahy - Bass (-2015)
Sam Krahn - Guitars
Katinka Kleijn - Cello

Členové Jonathan Schang
(Narozen ***)
Drums


Jonathan Schang se od svých čtyř let věnuje hledání a tvorbě původní hudby. Jonathan měl své formativní hudební zkušenosti jako student Ellen Holleman na Julian Jr. High (nyní střední škola) koncem 90. let. Po rozsáhlém studiu bicích nástrojů a hudební teorie během svého studia v Oak Park, IL, strávil Jonathan první rok na vysoké škole v letech 2002-2003, a to na proslulé bostonské Berklee College of Music. Vrátil se do Chicaga, aby studoval hru na jazzové bicí u Paula Wertica na Chicago College of Performing Arts, kterou v roce 2005 promoval s titulem BA v oboru Jazz Studies.

Hudební vliv byl zjevně tak silný, že krátce nato v roce 2006 spolu s ostatními spolužáky CCPA Oak Parkers Robem Clearfieldem (klávesy) a Patrickem Mulcahym (baskytara) založili svou progresivní rockovou kapelu, pro níž zvolili název District 97. V roce 2008 se připojili kytarista Jim Tashjian a zpěvačka Leslie Hunt, finalistka Top 10 Female American Idol z roku 2007, se kterou se seznámili právě na Chicago College of Performing Arts.

Kromě svých aktivit s District 97 je Jonathan jedním z nejvytíženějších a nejžádanějších korepetitorů moderního a baletního tance v Chicagu. Jedná se o hraní primárně improvizované hudby na klávesy a/nebo bicí (často současně jako "oneman band") na podporu pohybu tanečníků. Byl také pověřen skládáním a vystupováním pro řadu tanečních představení a recitálů společností a škol, jako je Thodos Dance Chicago, Deeply Rooted Dance Theater, Hyde Park School of Dance a The Academy of Movement and Music.

Jonathan vystupoval v živém TV vysílání a na koncertě s pianistou a bývalým hudebním ředitelem Milese Davise Robertem "Baabe" Irvingem III a je pětinásobným vítězem chicagské Union League Club Jazz Competition (nyní Luminarts) v obou improvizacích 2004, 2005, 2006, 2007 a skládání 2007. V roce 2013 se Jonathan připojil k Simonu Collinsovi (syn legendárního zpěváka a bubeníka Genesis Phila Collinse) a Johnu Wesleymu (Porcupine Tree, Fish) na zahajovací živou show Simonovy kapely Sound of Contact na Marillion Montreal Weekend.

V roce 2012 byl Jonathan nominován v anketě čtenářů časopisu Modern Drummer Magazine v kategorii "Best Up & Coming Drummer" a skončil mezi pěti nejlepšími v kategorii "Best Prog Drummer" v roce 2016 mezi takovými těžkými váhami jako Gavin Harrison, Todd Sucherman, Matt Garstka a Marco Minnemann. Byl také široce představen v září 2015 ve vydání Modern Drummer Magazine. Bill Bruford (Yes, King Crimson, Genesis, U.K. Earthworks) se o něm vyjádřil: "Jonathan skládá a hraje jako ďábel."

Členové
(Narozena 23. března 1982, St. Charles, Illinois, United States)
Vocals


Leslie Hunt je americká zpěvačka a skladatelka z Chicaga, Illinois. Její otec Steve Hunt je free jazzový bubeník a jeden z nejlepších v okolí. V roce 2007 byla Leslie soutěžící v šesté řadě soutěže American Idol, nasazená v Top 20 dne 1. března. Její debutové album "From The Strange To A Stranger" bylo vydáno ve stejném roce. Její další sólová alba jsou "Your Hair Is On Fire" z roku 2009 a "Wait For It" vydané v roce 2012. K tomu se nově zařadily EP "Descend" a "Ascend" v roce 2021.

Leslie Hunt začala svůj hudební život v oblasti Chicaga, kde už ve čtyřech letech hrála na klavír a zpívala. Rodačka ze St. Charles, Illinois, vystupovala s Kennym Rogersem ve věku 11 let a již ve svých 13 letech hrála hlavní role v inscenacích Fiddler on the Roof a The Music Man. V průběhu let vystupovala na mnoha jevištích v mnoha rolích a byla oslavována po celou dobu jejího vývoje jako umělkyně. V pouhých 19 letech byla Leslie nabídnuta rozvíjející se smlouva od Sony Records a byla přijata pod křídla Survivor Jima Peterika. V roce 2001 tak zahájila spolupráci se Sony a v následujícím roce nahrála pětipísňové demo.

Povzbuzena setkáním se smrtí v Brazílii se Leslie rozhodla jít na konkurz do šesté sezóny American Idol. Úspěchy pokračovaly ve velkém, když Leslie porazila více než 104 000 soutěžících a zajistila si místo v Top Ten Female finalistek American Idol v roce 2007, kde opakovaně vystupovala pro miliony lidí v živém TV vysílání a získala si fanoušky po celém světě. Odtud se ocitla v předvádění své původní hudby na Fox Morning Show v Chicagu a v mnoha dalších prestižních klubech, včetně The Empty Bottle, Martyr's, Uncommon Ground, Elbo Room, Gunther Murphy's, Underground Wonderbar a Katerina's. Leslie také sdílela pódium s legendami jako Rick Springfield a Jim Peterik.

Ani poté neusínala na vavřínech, Lesliina nová nahrávka "Your Hair Is On Fire" vyšla pod jejím vlastním vydavatelstvím (Ellenel Records) v roce 2009 a představil se na ní legendární bubeník Vinnie Colaiutou (Frank Zappa, Joni Mitchell, Sting) a basista Vail Johnson (Stevie Nicks, Herbie Hancock).

Leslie v District 97 užívá rozsah od jemného až po vražedný rozsah a je ráda, že má takovou možnost, aby předvedla své značné vokální schopnosti.

Členové Jim Tashjian
(Narozen ***)
Guitars


Jim Tashjian hraje na kytaru od svých devíti let. Jeho aktivity jej zavedly po celé zemi s různými soubory, kde hraje širokou škálu hudebních stylů v oblasti jazzu, rocku a vážné hudby. Měl možnost vystupovat s jazzovými legendami jako Wynton Marsalis, Bob Mintzer, Wyclef Gordon, Dick Oats, John Swana, Ralph Bowen a Paul Wertico. Naposledy se Jim objevil po boku Johnnyho Deppa v Universal Pictures "Public Enemies" jako kytarista v Aragon Ballroom Orchestra doprovázejícího jazz-popový fenomén Diannu Krall.

Kromě práce s District 97 je členem chicagské soulové kapely World Class Noise a je vedoucím akustické skupiny, která uvádí jeho originální skladby.

Členové Andrew Lawrence
(Narozen ***, Chicago, United States)
Piano, Keyboards


Andrew Lawrence je pianista, klávesista a skladatel z Chicaga, Il. Po absolvování Oberlin Conservatory of Music, kde studoval jazz i klasický klavír, se Andrew přestěhoval zpět do rodného Chicaga a od té doby je velmi žádaný. Pravidelně vystupuje s mnoha kapelami po celém městě, včetně Fatbook, Pocket Radio, AV Club, Bonelang, Bonzo Squad a Kingdom of Zeal.

Členové Tim Seisser
(Narozen ***)
Bass, Backing Vocals


Tim Seisser vyrostl v Arlington Heights, Illinois, kde ve třinácti letech začal hrát na baskytaru. Technicky a hudebně se rychle rozvíjel a v šestnácti letech začal koncertovat v oblasti Chicaga. Jako absolvent střední školy v roce 2001 odcestoval do New Yorku s jazzovým big bandem YJED, aby vystoupil na 6. ročníku festivalu Essentially Ellington v Lincoln Center. Téhož roku byl Tim oceněn cenou Robert Calisch Fine Arts.

Tim se přestěhoval do Chicaga v roce 2004 a začal svou kariéru jako hudebník na plný úvazek. Netrvalo dlouho a stal se jedním z nejžádanějších sidemanů/basistů ve městě. Jeho plynulost mezi žánry mu poskytla příležitost vystupovat se širokou škálou talentů, včetně smooth-jazzového kytaristy Nicka Colionna, virtuózního multiinstrumentalisty Howarda Levyho, bubeníka a producenta Makaya McCravena, jazz-fusion klávesisty Grega Spera, brazilského jazzového umělce Luciana Antonia a mnoho dalšími.

Kromě aktivit s District 97 můžete Tima pravidelně vidět vystupovat po Chicagu s fusion velmocí The Renegades, neo-soulovým umělcem Williamem Kurkem Enterprise, jazz/fusion hornovou kapelou New Nostalgia a jazzovým vibrafonistou Stephenem Lynerdem Group. Tim se může pochlubit působivým záznamem a objevil se na nahrávkách po boku Gavina Harrisona (Porcupine Tree, King Crimson), Boba Minztera, Willa Kennedyho (The Yellowjackets), Allena Vizzuttiho (jazzový trumpetista) a Khari Parkera (Destiny's Child, Boz Scaggs, George Benson).

Timovo první album "Wire and Wood" jako leader vyšlo v roce 2008. Získalo uznání od jazzových recenzentů a bylo hráno na několika jazzových stanicích v oblasti Chicaga, včetně WDCB a WNUA. Alba "That's Not Jazz" (2010), "T.S.5 Live!" (2011) a "One For All" (2013) následovala brzy poté. Jeho zatím posledním sólovým počinem je "Solitude" (2019), které ukazuje jeho technickou zdatnost na baskytaru bez doprovodu.

Tim je absolventem Victor Wooten’s Bass/Nature Camp a měl tu čest studovat u Victora Wootena, Steva Baileyho, Adama Nittiho, Chuck Rainey, Jeff Berlin a Kelly Sill. Tim byl autorem online publikace Bass Musician Magazine. Jako výrobce Tim provozuje vlastní zakázkovou výrobu a opravnu baskytar LowDown Bass Guitars. Vystavoval na mnoha regionálních a národních kytarových přehlídkách včetně zimní NAMM show v Anaheimu, CA.

Členové Rob Clearfield
(Narozen 12. listopadu 1984, ***)
Keyboards


Rob Clearfield je americký jazzový hudebník (klavír, také akordeon, kytara, klávesy, kompozice), působící na hudební scéně v Chicagu.
Clearfieldova matka je učitelkou hudby a církevní hudebnice a Rob už v pěti letech měl první hodiny klavíru. Jako teenager se nejprve naučil hrát na kytaru, pak přešel na klavír. Své první vystoupení měl v gospelovém sboru, který řídila jeho matka. V letech 2003-2005 absolvoval soukromé lekce u Jima Trompetera na Rooseveltově univerzitě během svých vysokoškolských let. Poté, co předčasně opustil vysokou školu, spolupracoval s kytaristou Fareedem Haquem, se kterým absolvoval turné.

V letech 2004 až 2011 vedl kapelu Information Superhighway, se kterou nahrál vlastní skladby a vydal dvě alba. V letech 2006 až 2015 vystupoval také v prog-rockové kapele District 97. V následujících letech také hrál s hudebníky jako Grazyna Auguscik, Matt Ulery, Marquis Hill, Makaya McCraven, Greg Ward, Howard Levy, Patricia Barber, Chris Siebold, Melvin Butler, Ernest Dawkins a Adam Larson. Byl také zakládajícím členem R&B/soulové kapely Hood Smoke a folkrockové kapely Outertown.

Jeho skladby jsou ovlivněny gospelovou hudbou, Johannesem Brahmsem, blues, Radiohead, Kneebody, Marilyn Crispell, Benem Monderem a Kurtem Rosenwinkelem. Clearfield také skládal pro církevní kongregace (Grace Commons), divadelní produkce (Purdue North Central University) a film (The Lost Remake of Beau-Geste). V roce 2012 vydal debutové album "The Long And Short Of It", které Clearfield nahrál v kvintetu. V roce 2016 představil v triu album "Islands", které natočil s Curtem Bleyem a Quinem Kirchnerem. V roce 2019 vydal společné album "Anthems" s Caroline Davis. V oblasti jazzu se v letech 2007 až 2019 podílel na 18 nahrávkách.

Členové Patrick Mulcahy
(Narozen ***, Melbourne, Australia)
Bass


Patrick Mulcahy původně pocházející z Melbourne v Austrálii působí již 10 let profesionálně v Chicagu. Během této doby měl příležitost hrát na mnoha špičkových místech ve městě, včetně The Green Mill, Auditorium Theatre a Vic Theater. Vystupoval s Patricií Barber, Fareedem Haquem a Johnem Wettonem, abychom jmenovali alespoň některé. Je zakládajícím členem District 97, chicagské progresivní rockové kapely, která se rychle stává jednou z nejžhavějších kapel na národní progrockové scéně. Jeho hra ho zavedla do celého světa s vystoupeními v Turecku, Polsku, Makedonii a Švýcarsku.

Svoji hudební kariéru začal v polovině prvního ročníku střední školy. V prvním ročníku na střední hrál na elektrickou basu. Dneska ani neví, proč začal s kontrabasem, ví jen, že rodiče chtěli, abych na něj hrál. Oba jeho rodiče jsou klasičtí hudebníci. Hudbu začal brát vážně až po střední škole, když se necítil na vysokou školu. Vlastně nevěděl, co chce dělat, tak si dal rok pauzu. Asi v polovině toho roku začal docházet na lekce s chicagským basistou Scottem Masonem. Tyto lekce jej opravdu inspirovaly k tomu, aby bral hudbu a hru na basu vážně, poté pokračoval na Rooseveltově univerzitě.

S budoucími členy District 97 si byl vždycky blízký, byli nejlepší přátelé a žili spolu. Chodili spolu na střední školu a Patrick dokonce chodil na základní školu s bubeníkem Jonathanem Schangem. V jejich první kapele hrál Jonathan na malý bubínek, Patrick křičel a ještě chlápek hrající na trombón, zvaný The Firebird Rockets. Pak na střední škole založili progrockovou kapelu. Vždycky chtěli hrát složitější rockovou hudbu, takže se sešli u psaní hudby pro jeho seniorský recitál na Rooseveltu, a to byl začátek. První koncert kapely District 97 se odehrál s Lilly's v Lincoln Parku. Pro kapelu to byl příznivý večer. Toho večera požádali zpěvačku Leslie Hunt, aby se připojila ke kapele. Ve skutečnosti také hrála ten samý večer v duu, ale Schang o ní věděl z jiných skupin, se kterými hrála v Chicagu. V té době byli jen instrumentální kvartet se Samem Krahnem hrajícím na kytaru. U Sama se nakonec objevily problémy se zánětem šlach a proto se rozhodli, že bude nejlepší, aby se rozloučili. Krátce nato získali současného kytaristu Jima Tashijiana.

Z pouhé kapely hrající po Chicagu se propracovali k celonárodní a brzy i mezinárodně koncertní skupině. Vlastně se to stalo celkem veselým způsobem. V jednu chvíli se uváděli jako "Chicago's Number One Progressive Rock Band". Přibrali do kapely členku Chicago Symphony Orchestra Katinku Kleijn, která hrála na violoncello, a jejich zvuk byl stále těžší. Takže ono označení, že jsou číslo jedna progrocková kapela, někam zapsali, což vedlo k tomu, že je prověřil chlápek jménem Charles Snider. Charles je progresivní rockový historik a nadšenec, jeho webové stránky jsou www.progressiverock.com. Viděl jejich promo akci a řekl: "Kdo jsou ti kluci, nikdy jsem o nich neslyšel". Tak se s ním trochu spřátelili a nakonec je nasměroval k labelu jménem Laser's Edge, se kterým jsou svázáni dodnes. Zaslali jim nějaký materiál a odtamtud se nakonec objevili v komunitě progresivního rocku a progresivního metalu.

Patrick také dokončil album se skvělou zpěvačkou Sarah Marie Young. Jmenuje se "Too Many Februaryies". Posledních pár let také dělal nějaké věci se zpěvačkou Patricií Barber, což byly jedny z jeho cool koncertů, které odehrál. Vystupovali v Portlandu, v Kanadě a New Yorku. Patrick hraje na všechny akustické basy s Patricií.

Dne 19. prosince 2016 Altered Stage, jediný soukromý klub v Chicagu pro neprofesionální hudebníky, oznámil jmenování vynikajícího chicagského basisty Patricka Mulcahyho ředitelem, Bass Guitar Instruction. V této roli se Mulcahy podělí o své znalosti hudby a baskytary s obchodními profesionály z Chicaga a dalšími amatérskými hudebníky všech úrovní.

Mulcahy hraje na baskytaru profesionálně již více než deset let a pódia sdílel s umělci Davidem Sanchezem a Renee Fleming, držiteli Grammy, kromě řady dalších významných umělců včetně Patricie Barber, Fareeda Haquea, Gilada Hekselmana a Ariho Hoeniga. Kromě turné po celém světě Mulcahy více než deset let vyučuje basovou kytaru a je jedním z nejlepších basistů na Středozápadě.

Členové Sam Krahn
(Narozen ***)
Guitars


Sam Krahn je skladatel, kytarista, performer a učitel. Jeho díla uvedli členové Chicago Symphony Orchestra, Zeitgeist New Music Ensemble, TAK Ensemble, Fidelio Trio, Ensemble Uusinta, Ensemble Dal Niente, Duo Gelland, Cascade Quartet, Acute Trio, Artemis Vocal Ensemble, Strains New Music Ensemble, Virginia Tech New Music Ensemble, Gregorian Singers, Benjamin Cold, Bill Solomon a mnoho dalších.

Získal řadu zakázek na tvorbu nových děl pro Eda Harrisona z Chicago Symphony Orchestra (Maraca Concerto), Duo Gelland (Butoh Study #1, Resistance/Resonance), Nexus Duo (Moon Forms), Billa Solomona (Cascade/Noise Generator) , Great Falls Symphony (Sounds for Silent Film), Harper College (Spring Dirge), Benjamin Cold (flux-mirror) a Anaphora Contemporary Ensemble (String Quartet No. 1). V prosinci 2015 měla premiéru jeho první hudební komedie Večer s Krampusem v 5 představeních ve Phoenix Theatre v Minneapolis.

Zúčastnil se 17th World Saxophone Congress and Festival, New York City Electroacoustic Music Festival, MATA Festival v New Yorku, Source Song Festival 2014 v Minneapolis, 2015 Root Signals Electronic Music Festival, 46. Ball State Festival of New Hudba a 70. ročníku hudebního festivalu Cheltenham v Anglii. V roce 2015 se zúčastnil uměleckých pobytů v Millay Colony v New Yorku a Brush Creek ve Wyomingu. Sam byl v letech 2017/2018 rezidenčním umělcem v pařížském Gibson Square Museum of Contemporary Art, kde vytvořil interaktivní instalaci: Sound/Play. Získal grant od New Music USA na nové 35-minutové dílo pro saxofon a elektroniku, v roce 2017 získal cenu Montana Arts Council Artist’s Innovation Award.

Sam dříve vyučoval jako člen fakulty na Montana State University, University of Providence, Great Falls College - MSU a jako postgraduální instruktor na University of Minnesota, Twin Cities. Dr. Krahn je v současné době členem fakulty hudebního oddělení na Green River College v Auburn, WA.

Sam je zakládajícím členem minneapolisského skladatelského kolektivu 113. Založil také Montana Improvisers Orchestra v Great Falls v Montaně a v letech 2016-2018 soubor řídil.. Sam získal titul Ph.D. v oboru hudební kompozice na University of Minnesota-Twin Cities, kde studoval u Jamese Dillona. Je také držitelem titulu M.Mus. v oboru hudební kompozice na Rooseveltově univerzitě, kde studoval u Stacy Garrop a Kyong Mee Choi a B. Mus. v podání klasické kytary z Bostonské univerzity. Sam je klasicky vyškolený a zkušený kytarista. Hrál v mnoha rockových kapelách, klasických souborech, improvizačních skupinách i jako sólista.

Členové Katinka Kleijn
(narozena ***, Nederland)
Cello


Katinka je americká hudebníce holandského původu a hráčka na violoncelo. Je hlavně známá jako interpretka a skladatelka vážné hudby. Jako vVioloncellistka je oceňovaná The New York Times jako "hráčka impozantních výrazových darů", má mezioborovou kariéru, která se vymyká žánru.

Poté, co ve věku 16 let vyhrála soutěž holandské princezny Christiny. Před nástupem do Chicago Symphony Orchestra (=CSO) dokončila studium u Lynn Harrella na University of Southern California a Laurence Lessera na New England Conservatory of Music.

Jako členka Chicago Symphony Orchestra už od roku 1995 vystupuje s největšími světovými dirigenty. Jako sólistka vystupovala s Chicago Symphony pod taktovkou Charlese Dutoita v Tokyo Metropolitan Theatre, a New York Times ji popsal jako „hráčku impozantních výrazových darů“, měla premiéru Violoncellového koncertu Dai Fujikury v Lincolnově centru. Spolupracovala s Yo Yo Ma, Pierre-Laurentem Aimardem na hudebním festivalu v Marlboro a vyučovala na DePaul School of Music, Notre Dame University, School of the Art Institute of Chicago a Banff Center for the Arts.

Během svého působení v CSO se začala zajímat o současnou hudbu a improvizaci. Tyto praktiky ji pouze obohacují a vzájemně se nevylučují. Nedávno vystupovala v recitálu na Carolina Performing Arts, byla pověřena napsat skladbu pro 11 improvizátorů pro Instigation Festival v Chicagu. Už 17 let ji baví také předvádět děla soudobé vážné hudby a spolupracovat s žijícími skladateli vytvářejícími nová díla jako členka International Contemporary Ensemble (ICE).

Její nahrávka violoncellového koncertu Davida Bakera z roku 2003 s Chicago Sinfonietta na labelu Cedille získala nadšené recenze. Nahrávala také s Dello Joio Trio pro Boston Records. Aby vyhledala podporu pro své mladší kolegy, založila Kleijn v roce 1999 Holland-America Music Society a v roce 2000 zahájila každoroční smyčcovou soutěž, která se vyznačuje první cenou - za plné využití skvělého současného holandského nástroje. Kleijn je členkou hudební fakulty DePaul University School of Music od roku 2000. Kleijn nahrávala pro Naxos, Boston Records a Cedille. Mezi její neklasické nahrávky patří progresivní rocková kapela District 97, ambientně-folkové duo Relax Your Ears, zpěvák a skladatel David Sylvian a kytarista Bill MacKay.

Kleijn je interpretkou Drag City Records, u které vydala svoji desku "STIR" (2019) s kytaristou Billem MacKayem, "Momentum 5: Stammer" (2021) (triptych) s Kenem Vandermarkem, "An Ayler Xmas" (2017) s Marsem Williamsem a "SINE NOMINE" (2022) s Markem Feldmanem.

Zpět
Studiové desky:
2020 Screens
2015 In Vaults
2012 Trouble With Machines
2010 Hybrid Child
Živé a ostatní nahrávky:
2022 Many New Things
2021 Screens+: Live In High Definition (live)
2021 Screenplay (live)
2020 One More Red Night (live)
2012 Live At Rites Of Spring 2011 (live)
2012 Live At WFPK (live)
2010 Live At CalProg (live)
DVD:
2019 Septennial {Return To RoSfest} Live (live)


Skupina:
Leslie Hunt - Vocals
Jonathan Schang - Drums, Percussion
Andrew Lawrence - Keyboards
Jim Tashjian - Guitars, Vocals
Tim Seisser - Bass
Hosté:
Diskografie Screens
Vyšlo 4. října 2019, MindScan Records

Seznam skladeb:
01. Forest Fire (4:58)
02. Sheep (6:41)
03. Sea I Provide (2:51)
04. Bread & Yarn (7:33)
05. Trigger (4:42)
06. After Orbit Mission (1:32)
07. Shapeshifter (5:46)
08. Blueprint (4:14)
09. Ghost Girl (10:51)
Total Time: (49:08)

Produced: District 97
Executive Producers: Pamela & Jeff Stroberg, Mark and Shirlee Owen, Mark Furst, Charles Snider/Strawberry Bricks, Brian Scheifley
Mixed: Marc Daniel Nelson
Mastered: Mike Pietrini
Artwork: Killusatrations
Artwork: Björn Gooßes
Photo Location: Harlan J. Berk Ltd., Chicago, IL
Basic Tracking at I.V. Lab Studios, engineered: Chris Harden
Photos: Tammy Vega
Overdubs at The Drake/Shirk Studios, engineered by Anthony Gravino
Additional overdubs: Greg Panciera, Jake Bronson, and Kevin Ford

Skupina:
Leslie Hunt - Lead & Backing Vocals
Jim Tashjian - Guitars
Rob Clearfield - Keyboards, Guitars
Patrick Mulcahy - Bass
Jonathan Schang - Drums, Percussion
Hosté:
Diskografie In Vaults
Vyšlo June 23, 2015, The Laser's Edge, LE1072 (US)

Seznam skladeb:
01. Snow Country (6:08)
02. Death By A Thousand Cuts (5:34)
03. Handlebars (4:51)
04. A Lottery (5:42)
05. All's Well That Ends Well (7:49)
06. Takeover (5:44)
07. On Paper (4:47)
08. Learn From Danny (8:36)
09. Blinding Vision (11:28)
Total Time: (60:39)

Recorded at IV Lab Studios in Chicago
Engineered: Chris Harden
Additional Engineering: Shane Hendrickson
Mixed: Rich Mouser and Jeff Fox at The Mouse House Studio
Mastered: Bob Katz at Digital Domain

Skupina:
Leslie Hunt - Lead Vocals, Backing Vocals
Patrick Mulcahy - Bass
Jonathan Schang - Drums, Percussion
Jim Tashjian - Guitar [Guitars], Backing Vocals
Rob Clearfield - Keyboards, Guitar [Additional Guitars]
Hosté:
Diskografie Trouble With Machines
Vyšlo 17. července 2012, The Laser's Edge, LE1065 (US)

Seznam skladeb:
01. Back And Forth (8:43)
02. Open Your Eyes (4:25)
03. The Actual Color (5:47)
04. The Perfect Young Man (10:01)
05. Who Cares? (4:54)
06. Read Your Mind (7:31)
07. The Thief (13:42)
Total Time (55:03)

Bonus DVD from 2012 Limited edition - RosFest 2011:
01. The Man Who Knows Your Name (9:25)
02. I Can't Take You With Me (6:21)
03. The Actual Color (6:07)
04. Termites (6:42)
05. The Thief (14:09)
06. Presto Vivace (1:39)
07. Back In NYC (6:11)
08. I Don't Wanna Wait Another Day (8:00)
09. The Perfect Young Man (10:01)
10. Back And Forth (9:08)
11. Mindscan VIII, IX And X (8:06)
Total Time: (85:49)

Recorded at In Vault Labs Studios, Chicago, IL, August 2011-February 2012
Recorded at IV Lab Studios
Recorded at Majestic Theatre Gettysburg
Producer: Chris Harden, Jonathan Schang
Engineer: Chris Harden, Shane Hendrickson
Mixed: Rich Mouser at The Mouse House
Mastered: Bob Katz at Digital Domain
Art Direction: Bjoern Goosses, District 97
Artwork: Bjoern Goosses / Killustrations
Photography: Allison Williams

Skupina:
Jonathan Schang - Drums, Percussion
Leslie Hunt - Lead Vocals, Backing Vocals
Jim Tashjian - Guitar [Guitars]
Rob Clearfield - Keyboards
Patrick Mulcahy - Bass
Hosté:
Katinka Kleijn - Cello
Diskografie Hybrid Child
Vyšlo 14. září 2010, The Laser's Edge, LE1057 (US)

Seznam skladeb:
01. I Don't Wanna Wait Another Day (7:17)
02. I Can't Take You With Me (5:36)
03. The Man Who Knows Your Name (8:48)
04. Termites (5:53)
05. Mindscan I: Arrival (1:30)
06. Mindscan II: Entrance (3:07)
07. Mindscan III: Realization (2:45)
08. Mindscan IV: Welcome (2:47)
09. Mindscan V: Examination (2:53)
10. Mindscan VI: Hybrid Child (3:30)
11. Mindscan VII: Exploration (2:19)
12. Mindscan VIII: What Do They Want (2:42)
13. Mindscan IX: When I Awake (3:12)
14. Mindscan X: Returning Home (2:42)
Total Time: (55:01)

Recorded and mixed at In Vault Labs Studios, Chicago, Illinois except "Mindscan V: Examination" recorded and mixed at the Nichols Residence, Oak Park, Illinois
Producer: Jonathan Schang (01-08,10-14)
Co-producer: Chris Harden (01-08,10-14), Manny Sanchez (01-08,10-14)
Mixed: Jonathan Schang (01-08,10-14), Manny Sanchez (01-08,10-14)
Mastered: Dominick Matta
Artwork [District 97 Logo]: Jessica Joy, Jonathan Schang
Artwork: Killustrations
Artwork: Bjërn Gooßes
Photography [Band Photos]: Lenny Gilmore


Skupina:
Leslie Hunt - Vocals
Andrew Lawrence - Keyboards
Jonathan Schang - Drums
Jim Tashjian - Guitars, Vocals
Tim Seisser - Bass Guitar
Hosté:
Diskografie Many New Things
Vyšlo 7. dubna 2022, MindScan Records, D97-006-CD

Seznam skladeb:
ISOLATION (Remotely Recorded Studio Demos)
01. Stay For The Ending (4:35)
02. Deck Is Stacked (6:22)
03. Divided We Fall (New Drums Mix) (4:33)
04. Mirror (instrumental version) (7:23)
05. Possession (5:30)
COMMUNION (Live in Chicago 11-19-2021)
06. Many New Things (5:51)
07. Matte Kudasai (4:44)
08. Ghost Girl (11:16)
09. Bread & Yarn (10:06)
10. Mirror (vocal version) (9:48)
11. Crossover (5:35)
Total Time: (75:43)

Remotely at home & Music Garage Chicago 2021-2022
Vocal tracking: Gregory Hyde
Produced: Jonathan Schang
Mixed and mastered: Mike Pietrini
Artwork: Killusatrations

Skupina:
Leslie Hunt - Vocals
Jonathan Schang - Drums
Andrew Lawrence - Keyboards
Jim Tashjian - Guitars, Vocals
Tim Seisser - Bass Guitar
Hosté:
Diskografie Screens+: Live In High Definition
Vyšlo 6. srpna 2021,

Seznam skladeb:
01. A Lottery (5:55)
02. Forest Fire (5:16)
03. Sheep (6:57)
04. Sea I Provide (2:53)
05. Bread & Yarn (9:20)
06. Trigger (4:42)
07. After Orbit Mission (1:28)
08. Shapeshifter (5:58)
09. Blueprint (4:30)
10. Ghost Girl (12:28)
11. Termites (6:56)
Total Time: (69:48)

Recorded at Boerderij Cultuurpodium, Zoetermeer, Netherlands on 3 Oct 2019
Produced by Jonathan Schang
Mixed and mastered by Mike Pietrini

Skupina:
Leslie Hunt - Lead and Backing Vocals
Andrew Lawrence - Keyboards, Guitars
Jim Tashjian - Lead Guitar, Backing Vocals
Jonathan Schang - Drums, Percussion
Tim Seisser - Bass
Hosté:
John Wetton - Lead Vocal (23)
Chris Siebold - Guitars (19,20)
Patrick Mulcahy - Bass (17,18,23-25)
Rob Clearfield - Keyboards (17,18,23), Guitar (24)
Charles Snider - Spoken Word (20)
John Demarkis - Backing Vocals
Walter Ino - Backing Vocals
Fernando Perdomo - Guitars
Dave Kerzner - Keyboards
Roger Houdaille - Bass (21)
Diskografie Screenplay
Vyšlo 26. března 2021, Mindscan

Seznam skladeb:
CD 1 (54:06)
01. Forest Fire (5:16)
02. Sheep (6:56)
03. Sea I Provide (2:53)
04. Bread & Yarn (8:55)
05. Trigger (4:43)
06. GBL2D2000074 - After Orbit Mission (1:27)
07. Shapeshifter (5:58)
08. Blueprint (4:36)
09. Ghost Girl (13:22)
CD 2 (75:42)
10. Divided We Fall (4:33) *
11. Jealous Guy (1:19)
12. Snow Country (6:26)
13. Takeover (5:47)
14. The Actual Color (5:56)
15. A Lottery (5:47)
16. Termites (6:27)
17. Presto Vivace (1:12)
18. Back in N.Y.C. (5:35)
19. Travels with Myself-And Someone Else (6:58)
20. Fainting in Coils (6:41)
21. Long Distance Runaround (3:34)
22. Red (6:44)
23. 21st Century Schizoid Man (5:02)
24. Out on the Tiles (3:41)
Total Time: (129:48)

* brand new song (not live)

Tracks 01-09,15-16 recorded at Boerderij Cultuurpodium, Zoetermeer, Netherlands on 10/3/2019
Tracks 12-13 recorded on 4/3/2016
Track 23 recorded on 5/18/2013
Track 10 recorded remotely in quarantine, August/September 2020
Track 11 recorded at Trading Boundaries, East Sussex, UK on 10/10/2019
Track 14 recorded at RoSfest, Gettysburg, PA on 5/4/2018
Tracks 17-18 recorded at Calprog, Whittier, CA on 10/2/2010
Tracks 19-20 recorded at Progtoberfest, Chicago, IL on 10/21/2018
Track 22 recorded at Reggie’s Music Joint, Chicago, IL on 2/2/2017
Track 24 recorded at WFPK FM, Louisville, KY on 11/18/2011

Produced: Jonathan Schang (except where otherwise noted)
Tracks 01-10, 12-16, 19-20 mixed by Mike Pietrini
Tracks 17-18 Mixed: "Papa Jim" Harrel
Track 21 Produced and Mixed: Dave Kerzner and Fernando Perdomo
Track 23 Mixed: Sophia Tyriel
Track 24 Mixed: Andy High
Track 25 Produced and Mixed: Neil Kernon
Additional Audio Engineering: Mike Potter, Chris Harden, Greg Panciera
Mastered: Mike Pietrini
Artwork: Killusatrations

Skupina:
John Wetton - Lead Vocal
Leslie Hunt - Lead and Backing Vocals
Jim Tashjian - Guitars
Rob Clearfield - Keyboards, Additional Guitars
Patrick Mulcahy - Bass
Jonathan Schang - Drums
Hosté:
Diskografie One More Red Night
Vyšlo 4. června 2020, Cherry Red Records

Seznam skladeb:
01. One More Red Nightmare (Fripp, Wetton) (4:41)
02. The Great Deceiver (Wetton, Fripp, Palmer-James) (3:38)
03. Lament (Fripp, Wetton, Palmer-James) (4:19)
04. The Night Watch (Fripp, Wetton, Palmer-James) (5:31)
05. Fallen Angel (Fripp, Wetton, Palmer-James) (5:47)
06. Book Of Saturday (Fripp, Wetton, Palmer-James) (3:07)
07. 21st Century Schizoid Man (Fripp, Mcdonald, Lake, Giles, Sinfield) (5:25)
08. Starless (Cross, Fripp, Wetton, Palmer-James) (4:47)
09. Easy Money (Fripp, Wetton, Palmer-James) (5:27)
Total Time: (75:48)

Recorded live on October 17, 2013 at Reggie's Music Joint, Chicago, IL
Produced: Jonathan Schang
Mixed and Mastered: Mike Pietrini
Artwork: Martin Kornick

Skupina:
Leslie Hunt - Vocals, Tambourine
Jonathan Schang - Drums
Patrick Mulcahy - Bass
Jim Tashjian - Guitars, Backing Vocals
Rob Clearfield - Keyboards, Additional Guitars
Hosté:
Diskografie Live At Rites Of Spring 2011
Vyšlo 3. prosince 2012,

Seznam skladeb:
01. The Man Who Knows Your Name (9:25)
02. I Can't Take You With Me (6:21)
03. The Actual Color (6:07)
04. Termites (6:42)
05. The Thief (14:09)
06. Presto Vivace (UK) (1:39)
07. Back in NYC (Genesis) (6:11)
08. I Don't Wanna Wait Another Day (8:00)
09. The Perfect Young Man (10:01)
10. Back and Forth (9:08)
11. Mindscan VIII, IX and X (8:06)
Total Time: (85:49)

Recorded live at The Rites of Spring Festival at the Majestic Theater on 22 May 2011 in Gettysburg, PA
Engineer: Mike Potter
Mixed: Mike Potter and Jonathan Schang

Skupina:
Leslie Hunt - Vocals
Jonathan Schang - Drums
Patrick Mulcahy - Bass
Jim Tashjian - Guitars, Backing Vocals
Rob Clearfield - Keyboards, Additional Guitars
Hosté:
Diskografie Live At WFPK
Vyšlo 23. ledna 2012,

Seznam skladeb:
01. Intro/I Can't Take You With Me (6:10)
02. Who Cares? (5:13)
03. Termites (6:40)
04. Out On The Tiles (Led Zeppelin) (3:24)
05. Interview w/Leslie and Jonathan (6:35)
06. Back And Forth (9:04)
07. Open Your Eyes (4:35)
08. The Actual Color (6:05)
09. I Don't Wanna Wait Another Day (8:09)
Total Time: (55:55)

Live on WFPK, Louisville, KY, Friday, November 18th, 2011
Audio Engineer: Andy High

Skupina:
Leslie Hunt - Vocals, Tambourine
Jonathan Schang - Drums
Patrick Mulcahy - Bass
Jim Tashjian - Guitars, Backing Vocals
Rob Clearfield - Keyboards, Additional Guitars
Hosté:
Diskografie Live At CalProg
Vyšlo 2010,

Seznam skladeb:
01. I Can't Take You With Me (5:59)
02. Termites (6:26)
03. Who Cares? (4:50)
04. The Back and Forth (8:34)
05. Presto Vivace/Back In NYC (7:01)
06. Mindscan (27:17)
07. Open Your Eyes (4:26)
Total Time: (61:48)

District 97's festival debut at CalProg in Whittier, CA on October 2nd 2010
Produced: District 97
Mixed: Papa Jim Harrel with assistance from Jonathan Schang


Skupina:
Leslie Hunt - Lead and Backing Vocals, Tambourine
Tim Seisser - Bass
Jonathan Schang - Drums, Percussion
Jim Tashjian - Guitars, Backing Vocals
Andrew Lawrence - Keyboards, Additional Guitars
Hosté:
Diskografie Septennial {Return To RoSfest} Live
Vyšlo 9. října 2019, MindScan Records

Seznam skladeb:
01. Forest Fire ()
02. Snow Country ()
03. Blueprint ()
04. The Actual Color ()
05. Sea I Provide ()
06. Sheep ()
07. Ghost Girl ()
08. Bread & Yarn ()
09. The Unreality Star ()
10. Who Cares? ()
11. After Orbit Mission ()
12. Shapeshifter ()
13. Termites ()
Total Time: (00:00)

Recorded May 4th, 2018 at The Majestic Theater, Gettysburg, PA
Produced: District 97
Mixed: Papa Jim Harrel with assistance from Jonathan Schang

Zpět

Jonathan Schang, Patrick Mulcahy, Andrew Lawrence, Leslie Hunt, Rob Clearfield


Patrick Mulcahy, Rob Clearfield, Leslie Hunt, Jonathan Schang a Jim Tashjian


Andrew Lawrence, Jonathan Schang, John Wetton, Leslie Hunt, Jim Tashjian, Rob Clearfield

District 97 2014

District 97 2019Zpět
Oficiální stránky:
http://www.district97.net/
https://district97.bandcamp.com/
https://www.lesliehuntmusic.com/


ProgressRock Nahoru
Made by 
©  16.7.2022 
Menu Poslední aktualizace: 20.7.2022
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©