Shadow Circus
Biografie Členové Diskografie Fotogalerie Odkazy

Zpět
Shadow Circus vznikli v roce 2006 v New Jersey, když se kytarista a klávesista John Fontana chystal nahrávat demo k využití jako studiovou vizitku pro koncerty. Po 15 letech aktivního hraní v několika kapelách na NYC hudební scéně se kytarista John Fontana rozhodl skládat hudbu, která bz se vracela zpět do zlatého věku Progressive Rock. Jeho původním záměrem bylo skládat skladby pro jeho vlastní potěšení a ukázat jeho hraní na kytaru při konkurzu kapel.

Když se hudba donesla k uchu zpěváka Davida Bobicka, trval na tom, že hudbu bude plně realizovat kompletní kapela. S Johnovým zaměřením na klasiku a progresivní rock a Daveovými zkušenostmi v hudebním divadle, oba dva směřovali k vytvoření jedinečné kapely, která by byla jak rocková, tak i progresivní, a přitom by měla zachytit aspekt zábavného živého představení, které podle jejich názoru bylo zavrženo v jeho žánrovém rozkvětu v 70. letech. K nim se připojil bývalý Johnův spoluhráč bubeník Corey Folta, který rovněž zastával názor, aby se rodící se hudba plně rozvinuta v plnohodnotnou kapelu. A tak se z malých kousků napsaných jako dema na konkurz pro jiné kapely jako kytarista nebo klávesista, pomalu stávalo album, když Dave a Corey na albu trvali.

Vokalista David Bobick, s vystudovaným hudebním oborem a zkušenostmi s různorodých rockových kapel, začal psát texty a vokální melodie. Kombinace divadelního vystupování a syrového rock-and-roll vlivu dokonale zapadá do kontextu hudby, přidává navíc popovou citlivost s jeho okamžitě chytlavými melodiemi a dramatickým prvkem a zároveň zobrazuje řadu osobností v písních - od zákeřného Cirkusu M.C. v titulní skladbě nebo moudrému starému mudrci v trojdílné epické suitě "Journey Of Everyman" inspirované románem The Talisman.


Corey Folta, John Fontana, David Bobick a Jason Croft

Během studiového zkoušení při nahrávání prvního CD se v kapele objevil basista Matt Masek, klasicky vyškolený cellista přetransformovaný na basového kytaristu, který s Coreym okamžitě zapadl do powerhousové rytmické sekce. Připojení Matta zvedlo laťku a John už nemohl zvládat úlohu kytar a kláves při živých vystoupeních, takže se vydali hledat klávesového hráče, který by byl skutečným prog rockovým hrdinou. Na výzvu odpověděl klávesista Zach Tenorio, teprve 17-ti letý, který již hrál na pódiu v Moogfestu s Keithem Emersonem a Rickem Wakemanem, a mimo jiné koncertoval s legendárními rockovými legendami Johnem Wettonem, Tonym Levinem a Mikeem Keneallym. Zachovo showmanství a nepopiratelná dovednost dotvořila sestavu tohoto vzrušujícího a inspirovaného nového progresivního rockového souboru. Klávesista Zach Tenoria byl ale hodně zaneprázdněn svoji vlastní kapelou Paul Green School of Rock, stejně jako jeho prací s Jonem Andersonem a navíc docházel na Berklee v Bostonu. Stal se členem navzdory tomu, že očekávali vysokou poptávku o jeho talent v tak mladém věku.

Jméno a první píseň kapely byly inspirovány Ray Bradburyho "Something Wicked This Way Comes", což byl jejich první z mnoha literárních odkazů v jejich díle, a tak se zrodili Shadow Circus.

Tato sestava společně dokončila svoji debutovou nahrávku "Welcome To The Freakroom" z roku 2006, plnohodnotnou studiovou desku, která představila atraktivní melodické skladby, plné zvuků zlatého věku progů - zaplava Mellotronů, varhan Hammond, Moog, kvílející kytary, složité bubnování, melodická hra baskytary a dramatické, nezapomenutelné vokály. Album vyšlo v roce 2007 a setkalo se s oceněním od kritiků i fanoušků symfonického zaměření, stejně jako včechny cross-over fanoušky zábavné a barevnější rockové hudby. Obsahuje například skladbu se stejným názvem jako kapela nebo již výše zmíněná skladba "Journey Of Everyman", což je 12-ti minutový opus inspirovaný epickým fantazijním románem The Talisman. Skupina se rychle zabydlela v mezinárodní prog komunitě jako jedinečná nová skupina se zaměřením na symfonický a rockovější zvuk.

V říjnu 2007 kapela oznámila, že začala pracovat na novém materiálu pro svoji druhou desku, když rozšířila i svůj skladatelský tým obou zakladatelů Johna Fontanu a Davida Bobicka, s důležitými příspěvky od nového klávesisty Richarda Horna a basisty Matta Maseka. Cílem kapely bylo dokončit nové CD do léta 2008. Zpěváka Davea v té době ale postihly zdravotní potíže, trpěl polycystickou ledvinovou nemocí a od jara 2008 se jevilo, že bude muset docházet na dialýzu nebo podstoupit transplantaci ledvin. Jeho starý přítel John Kelly, který zpíval nějaké základní vokály na jejich prvním albu se ale přihlásil jako dárce. Dne 11. září 2008 pak proběhla úspěšná transplantace a během několika dnů od návratu z nemocnice již Dave psal texty a zpíval. Během několika týdnů se vrátil na zkoušky lepší než kdy předtím. Na podzim 13. října 2007 Shadow Circus předvedli speciální koncert v historickém divadle Triad Theater v New Yorku. Tato show byla natáčena a objevilo se na něm několik zábavných překvapení. Basista Matt Masek se připojil ke skupině, v době když očekával, že se odstěhuje ze západní Pennsylvánie do oblasti NY. Když dokončili album a začali zkoušet živé koncerty, tyto plány propadly a bylo pro něj obtížné udržovat dojíždění až do NYC ze západní Pennsylvánie na zkoušky každý týden. Naštěstí se mu podařilo nahrát violoncellové díly pro tři písně na "Whispers And Screams", takže nebyl zcela mimo "sestavu".

První album bylo velmi záměrně poctou prog rockovým velikánům 70. let. Bylo velmi vědomé úsilí pro použití specifického vybavení a výrobní techniky, aby mohli vzdát hold této velké éře hudby. Mnohokrát byli v pokušení přitáhnout některé nápady, které byly úplně jiné, ale chtěli především zachovat atmosféru, kterou si stanovili. Na "Whispers And Screams" se osvobodili a vyprostili ze zvuku, se kterým peracovali na "Freakroom...". Určitě existují některé retro produkční prvky, které si zamilovali - stále lze slyšet spoustu varhan Hammond, Moog a Mellotron. Klíčovou změnou však bylo psaní písní a instrumentace. Je to neuvěřitelně emotivní album, textově i hudebně, objevuje se na něm i široká škála dynamiky. Některé části jsou pěkné a krásné, jako něco ze snu, jiné části jsou opravdu tvrdé až se vám orosí čelo! A to bylo přesně to, co je inspirovalo k pojmenování alba "Whispers And Screams".

Dne 25. srpna 2008 kapela oznámila, že se k ní připojil nový baskytarista Jason Jaycro Croft, který vystupoval s řadou renomovaných kapel v oblasti NY, včetně akustických Somber a progresiv metalovém outfitu Serpent's Lair. Jason je talentovaný multiinstrumentalista, který kapele nabídl také svůj klávesový a vokální talent. Kapela se bezprostředně poté vrátila v únoru 2009 do Headgear Studios v Brooklynu, domova legendárních williamsburgských kapel jako The Yeah Yeah Yeahs a TV on the Radio, aby mohla začít pracovat na následující nahrávce. Více než dva roky pak skládali a nahrávali s obzvláště talentovaným zvukařem Scottem Nortonem album, jež dostalo název "Whispers And Screams", které vyšlo koncem roku 2009 a představili na něm ambiciózní 34-minutovou suitu "Project Blue", pro níž našli inspiraci v hororové klasice Stephena Kinga "The Stand". Skladba "Willoughby" je zase inspirována legendární epizodou Twilight Zone "Last Stop at Willoughby". Píseň "Angel" napsal David s textem i hudbou pro svoji bývalou kapelu Hang 'em High, původně se jmenovala "Angel With The Dirty Wings". John na ní provedl nějaké úpravy hudby, David upravil texty až skladba vyrostla do své současné podoby. Tato studuiová deska nasměrovala skupinu k ambiciózním novým výšinám kompozic s pochvalnými recenzemi od komunity prog a exponenciálně rostoucí fanouškovské základny.

Shadow Circus po celý měsíc květen 2010 věnovali veškerý výtěžek z prodeje ze webové stránky jejich poslední desky "Whispers And Screams" fondu Ronni James Dia "Stand Up and Shout" na podporu léčby rakoviny. V roce 2011 vystupovali i na festivalu ProgDay nebo předskakovali italské kapele The Watch.

Kapela dne 24. listopadu 2009 s potěšením oznámila, že album "Whispers And Screams" je od tohoto dne k dispozici v plném rozsahu ve vysoce kvalitním streamingovém zvuku na adrese http://www.shadowcircusmusic.com/audio.

S jejich sestavou, kterou doplnili klávesista David Silver, bubeník Jason Brower a vrátivší se zakládající basista Matt Masek, pak Shadow Circus začali pracovat na jejich třetím albu. Ještě před jeho uvedením vydali EP se dvěma novými písněmi, z nichž "Rise" je téměř 10 minutový hard-rockový mini epický kousek a "Daddy's Gone" je skladba z připravované nové desky. V roce 2012 pak vydali své třetí a nejambicióznější CD "On A Dark And Stormy Night". Znovu vycházeli z literární inspirace, když nová nahrávka je koncepční album inspirované klasickým fantastickým románem od Madeleine L'Engle "A Wrinkle In Time". Album tak vyšlo za spolupráce s L'Engle příbuznými k 50. výročí originálního vydání románu a přináší velkolepou rockovou tour, která dále rozšířila kreativní hudební rozsah včetně prvků filmových orchestrálních aranžmá klasické progressive rock celtic hudby a metalu.

Při koncertech 17. listopadu 2013 v Roxy a Dukes, v Dunellen, New Jersey, se v řadách kapely Shadow Circus objevili naživo dva noví členové bubeník Campbell Youngblood-Petersen a basista Chris Valentine vedle stálých členů Davida Bobicka a Davida Silvera a Johna Fontany. Jejich souputníkem na pódiu byla kapela Edensong. Bohužel tento koncert je nadlouho poslední zmínkou o aktivitě kapely a je otázkou jaký je její další osud.

Zpět
Členové
John Fontana - Guitars, Keyboards
David Bobick - Vocals
Jason Brower - Drums, Percussion, Backing Vocals
Matt Masek - Bass, Cello, 12-string & Nylon Guitars, Backing Vocals
David Silver - Keyboards
Bývalí členové
Corey Folta - Drums, Percussion
Jason Croft - Bass
Zach Tenorio - Keyboards
Chris Valentine - Bass
Campbell Youngblood-Petersen - Drums

Členové
(Narozen ***)
Guitars, Keyboards


jJohn pracuje jako webový vývojář s více než 10 lety zkušeností s vývojem webových aplikací datově založených. Pracoval v mnoha jazycích a prostředích, včetně PHP/MySQL/LAMP, Perl, ASP.NET, Cold Fusion a naposledy Node.js/Mongo/MEAN. Má osvědčené výsledky spolehlivé práce ve rozptýlených týmech. Jsem také autorem kurzů VTC JQuery a Real-World Programming With PHP5.

Pokud není zaneprázdněn kódováním, rád skládá a hraje hudbu s progresivní rockovou kapelou Shadow Circus. Během několika posledních let se začal věnovat sportu powerlifting jako zdravé závislosti, abyh kompenzoval své poměrně sedavé povolání.

K hudbě jej přivedl v 6. třídě přítel, byla to klasická hudba a přítel byl špatným houslistou. Nyní působí jako koncertní baskytarista. Ale jeho hlavními vlivy byli Stravinský, Beethoven a Brahms. Pak začal poslouchat náznaky klasických prvků v hudbě, kterou poslouchali jeho starší sourozenci. Poslech "The Rain Song" od Zeppelinů u něj byl hlavní zlom. Také jej velmi přitahoval zvuk syntezátoru Moog a vyhledával všechno, kde jej použili, takže poslouchal všechno od Steve Miller Band po Isao Tomitu. Vždycky jsem byl také velkým fanouškem Joe Walshe, takže všechny tyto vlivy se dostaly pod kůží jeho vlastního skládání. Dříve působil v kapelách Omnilingus a Persona Grata.

John je velkým fanouškem epických skladeb Neala Morse, který je velkým zdrojem inspirace. Když vyrůstal, inspirovali jej ale i Pink Floyd, The Who, Yes, ELP, Queen a Jethro Tull. Dalším důležitým zdrojem inspirace má svůj zdroj v klasice u autorů jako Beethoven, Mozart, Stravinsky, Debussy, Ravel či Mussorgsky.
Členové
(celým jménem David Lawrence Bobick)
(Narozen ***)
Vocals


David poslouchal spoustu různých věcí, ale metal a heavy rock byly vždy jeho hlavním vlivem. Rovněž tak kapela Queen byla v jeho životě obrovským vlivem a považuje se za jednoho z těch šťastných, kdo je viděli naživo v roce 1982. Freddie Mercury byl tehdy opravdu ohromující. Také hudební divadlo, vystupoval mimo jiné v Musical Theater, NY, sehrálo v jeho životě obrovskou roli a otevírálo mu to úplně jiný svět.
Členové
(Narozen ***)
Drums, Percussion, Backing Vocals


Jason Brower je americký skladatel, textař, bubeník a klávesista, který skládá hudbu už od základní školy. Jeho láska k progresivnímu rocku se u něj zakořenila ve věku šesti let, když uslyšel alba Pink Floyd "Dark Side Of The Moon" a "Wish You Were Here" ze sbírky desek svých rodičů. V osmi letech hrál na bicí nástroje a objevil kapely jako Yes, ELP a Jethro Tull, které jej okamžitě podnítily emocemi a dynamikou hudby a jejich schopností dopravit posluchače na úplně jiné místo... Během jeho mladších let byl Jason zapojen do koncertní skupiny, orchestru, jazzového souboru či pochodové kapely ve škole, stejně jako v mnoha rockových kapelách a projektech nahrával originální materiál spolu s klasickými covery kapel. Je ostříleným veteránem hudební scény ve Westchesteru a NYC, vystupoval na tak slavných pódiích jako The Apollo Theatre, CBGB's, The Bitter End a The Paramount Theatre.

Jason koncertoval s šedesátkovou popovou senzací The Cuff Links ("Tracy") a vystupoval s takovými legendami jako jsou Vince Martell z Vanilla Fudge ("You Keep Me Hangin’ On") a Barbarou Harris z The Toys ("A Lover’s Concerto"). Jasonova autorská díla si obrušují zuby na stálé příchuti klasiky a fusion, který je vedle progu hybridem mnoha stylů. Skládá a vystupuje se svými původními progresivními kapelami "Ceiling Unlimited a Magic Lantern Show a jeho původní sólový projekt Mourning Knight je dalším pokračujícím výběžkem jeho progresivní vášně. Jason je velmi nadšený, že se 28. srpna 2011 stal novým členem rodiny Shadow Circus a těší se na skvělou budoucnost s kapelou.
Členové
(Narozen ***)
Bass, Cello, 12-string & Nylon Guitars, Backing Vocals


Matt je americký hudebník inspirovaný hudbou The Doors a Beatles (zejména Paulem McCartneyem). Hru na klasickou kytaru začal studovat ve věku 9 let. Začal tak dlouhou cestu formální hudební výuky, která pokračovala připojením hry na violoncello do 11 let, které studoval také téměř 10 let se završením na at The New School of Music ve Philadelphii, když doufal, že bude hrát na violoncello v profesionálním orchestru, ale tento záměr propadl. V roce 1977 jej středoškolský přítel seznámil s hudbou Genesis a Matt se propadl do světa progresivního rocku.

Pracoval pak pro živou hudbu v pojišťovací oblasti. Než se připojil k Shadow Circus, Matt hrál s Nexus, inovativní progresivní kapelou z Texasu, a měl tu čest hrát na pódiu se Spencerem Davisem, Jonem Andersonem a Dickie Bettsem v B.B. King's v New Yorku na Rock and Roll Fantasy Camp.

Jako původní baskytarista Shadow Circus, který se podílel na jejich debutu, stejně jako violoncellová aranžmá na "Whispers And Screams", skupina s potěšením oznámila jeho návrat ke skupině pro jejich třetí album a turné 2012.
Členové
(Narozen ***)
Keyboards


Davidova raná láska k Beatles a talent pro hraní na klavír jej přivedly k inspiraci v progresivní hudbě 70. let a kapelám ELP, Yes, Genesis, Gentle Giant, Jethro Tull a Frank Zappa, což byly alespoň některé jeho rané vlivy, když se rozvíjel jeho zájem o hudbu, jakož i nástroje a techniky žánru. Objevení nástrojů jako jsou varhany Hammond a Minimoog, vedly Davida k experimentování s různými příchutěmi analogových modulárních a počítačových syntetizátorů při studiu hudby a informatiky na NYU. jednu skladbu v roce 1981 složil například na modulárním syntetizátoru Serge.

Koncem 80. let David napsal hudební software pro Commodore Amiga, spolupracoval s skladatelem a průkopníkem počítačové hudby Laurie Spiegelem (http://retiary.org/) na Amiga verzi Music Mouse-An Intelligent Instrument, a napsal další četné programy publikované Dr. T's Music Software v Bostonu.

V roce 2000 se David rozhodl vrátit ke svým kořenům tím, že zformoval Lucky Men (původně Federman, Fake & Farmer), jediný newyorský hold kapely Emerson, Lake a Palmer (http://www.luckymenband.com). Ačkoli kapela hrála jen několikrát, práce v průběhu několika let s různými inkarnacemi umožnila Davidovi zdokonalit jeho živé hraní a sestavit jeho počítačovou sadu historických nástrojů a zvuků.

David pak byl nadšený, že měl příležitost stát se členem Shadow Circus v srpnu 2011 a přispět vším, co mohl, když se vydali na jejich nadcházející turné a nahrávání nového CD. David vždycky sníval o hraní na pódiu spolu s Keithem Emersonem a v květnu 2010 se mu to splnilo!!!
Členové
(Narozen ***)
Drums, Percussion


Bubeník Shadow Circus Corey Folta se věnuje i výuce studentu hry na bicí z okolí New Yorku. Corey je nejen vynikající bubeník, ale i trpělivý učitel, což z něj dělá dobrou volbu pro začátečníky i pokročilé hráče. Coreyho předchozí skupinou byli Product.
Členové
(Narozen ***)
Bass


Jason je americký hudebník a baskytarista. Je veteránem newyorské metalové scény a jméno si udělal s progresivní metalovou kapelou SERPENT'S LAIR. Jason hrál v mnoha cover kapelách po celá léta, působil také v kapele Somber, působící v Tri-State area, kde počátkem roku 2008 přišel jako bubeník i Corey Folta. V srpnu 2008 se stal basistou kapely Shadow Circus. "Zkušenost a dovednost Jasona posune zvuk této kapely na zcela novou úroveň," řekl zakladatel a kytarista SHADOW CIRCUS John Fontana, "nejen jako basista, ale jako klávesista a zpěvák, budeme vše moci využít na novém albu "Welcome to the Freakroom" a dostat se na ještě větší hudební úroveň, než jsme doufali."

"Některé části tohoto alba jsou těžší než u prvního a není pochyb o tom, že Jason může pomoci oživit tuhle stránku... ovlivnil a dokonce upravil i orchestrální nástroje - existuje plný dynamický rozsah a zdá se, že Jason vyniká ve všem, co na něj klademe!"

Zpět
Diskografie
2012 On A Dark And Stormy Night
2011 Rise/Daddy's Gone (EP)
2009 Whispers And Screams
2006 Welcome To The Freakroom


Skupina:
David Bobick - Lead Vocals, Backing Vocals
David Silver - Keyboards
Matt Masek - Bass, Cello, 12-string & Nylon Guitars (02), Backing Vocals
Jason Brower - Drums, Percussion, Backing Vocals
John Fontana - Guitars, Keyboards [Orchestral Keyboards]
Hosté:
Roo Brower - Vocals [Additional Vocals] (07,08,09)
John Fontana - Keyboards (08)
Diskografie On A Dark And Stormy Night
Vyšlo 18. prosince 2012, 10T Records, 10T10062

Seznam skladeb:
01. Overture (8:09)
02. Daddy's Gone (5:56)
03. Whosit, Whatsit And Which (6:33)
04. Make Way For The Big Show (8:42)
05. Tesseract (5:20)
06. Uriel (5:51)
07. Camazotz (6:22)
08. Ixchel (4:39)
09. The Battle For Charles Wallace (7:00)
Total Time: (58:32)

Recorded at JBS Recording Studios and Websiteandsound
Mixed, Producer, Engineer: John Fontana
Associate Producer: Hans Juergen Bornman, Larry Cantwell, Rene Cantwell, Millie Didio, Francine Fontana, Hillary Fontana, Steve Fontana, Patrick Gallagher, Jim Giantomasi, Michael Gries, Kyle Jones, Ron Pozza, Bob Richmond, Barry Rosen, Joshua Sroge, Ben Stein
Engineer [Drums And Bass Engineered]: James Byron Schoen
Mixed [Additional Mixing]: James Byron Schoen
Mastered: Jeff Hodges at Charleston Sound
Design [Graphic Design]: David Bobick
Photography, Illustration: Randy Pollak
Artwork: Randy Pollak
A progressive rock concept album inspred by Madeleine L'Engle's classic fantasy/science fiction masterpiece, A Wrinkle in Time

Skupina:
David Bobick - Vocals
John Fontana - Guitars
David Silver - Keyboards
Matt Masek - Bass
Jason Brower - Drums
Hosté:
Diskografie Rise/Daddy's Gone
EP, vyšlo září 2011, self-released

Seznam skladeb:
01. Rise (9:57)
02. Daddy's Gone (5:32)
Total Time: (15:29)

Features the mini-epic single "Rise", as well as an early preview version of "Daddy's Gone". The band's self-released Maxi-single including the new mini-epic "Rise", and "Daddy's Gone", an excerpt from the upcoming concept album based on Madeleine L'Engle's science fantasy novel, A Wrinkle in Time.

Skupina:
David Lawrence Bobick - Lead & Backing Vocals
John Fontana - Guitar, Keyboards
Jason Croft - Bass
Corey Folta - Drums, Percussion
Hosté:
Matt Masek - Cello (02,04,05)
Dione, Rasheedah and Sahirah Dixon - Vocals (01.G)
Diskografie Whispers And Screams
Vyšlo listopad 2009, Shadow Circus Music, self-released/CD-Baby, 39772

Seznam skladeb:
01. Project Blue (33:46)
    A. Captain Trips (5:44)
    B. The Long Road Home (4:15)
    C. Big Fire (3:13)
    D. The Seduction Of Harold Lauder (3:32)
    E. The Horsemen Ride (6:47)
    F. The Hand Of God (4:41)
    G. Coming Back Home To You (5:28)
02. When The Morning Comes (4:35)
03. Willoughby (10:07)
04. Angel (7:38)
05. Then In July, The Thunder Came (4:45)
Total Time: (60:45)

Produced: John Fontana and Corey Folta
Mixed: Corey Folta
Basic tracking: Scott Norton at Headgear
Mastered: Will Quinnell at Sterling Sound
Illustrations: Randy Pollak
Artwork: Randy Pollak @ Man In the Mountain
Cover Model: Jeni Viva Espinet
Photography: Brian Silak
Photo Assistance: Celena Sinko
Hair Stylist, Make-Up: Stephanie Vazquez
Illustrations, Layout: Man In the Mountain
Shadow Circus' critically-praised sophomore release, featuring the epic suite "Project Blue", based on Stephen King's fantasy/horror The Stand, and the Twilight Zone-inspired "Willoughby".

Skupina:
David Lawrence Bobick - Lead & Backing Vocals
John Fontana - Guitars, Keyboards
Zach Tenorio - Keyboards
Matt Masek - Bass, Cello, 12-string Guitar, Backing Vocals
Corey Folta - Drums, Percussion
Hosté:
John & James Kelly - Vocal Coach, Vocals (Background)
Diskografie Welcome To The Freakroom
Vyšlo 10. června 2006, ProgRock Records Prog, PRR390
Seznam skladeb:
01. Shadow Circus (6:34)
02. Storm Rider (7:50)
03. Inconvenient Compromise (5:58)
04. Radio People (6:16)
05. In The Wake Of A Dancing Flame (6:39)
06. Journey Of Everyman (12:00)
     i. So It Begins
    ii. Find Your Way
   iii. Journey's End
Total Time: (39:53)

The band's debut, featuring the epic "Journey of Everyman", "Shadow Circus" and "Radio People".

Zpět


Nahrávání druhé desky...... a tři snímky z jejich zatím posledního známého vystoupení v Roxy a Dukes Roadhouse 2013

... s novými koncertními členy - Campbell Youngblood-Petersen (bicí) a basista Chris Valentine

Zpět
Oficiální stránky:
http://www.shadowcircusmusic.com/
https://www.facebook.com/ShadowCircus/

http://billsprogblog.blogspot.cz/

ProgressRock Nahoru
Made by 
© 9.8.2019 
Poslední aktualizace: 9.8.2019
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©