Monkey3
Biografie Členové Diskografie Fotogalerie Odkazy

Zpět


Jednotliví členové hrávali odděleně v několika švýcarských
kapelách jako Sludge nebo Sideburn a v průběhu let s těmito
kapelami vydali několik alb. Kapela Monkey3 pocházející z Lausanne, Vaud, Švýcarsko, vznikla v roce 2001 jako součást komunity jam-bandů, silně ovlivněných mimo jiné Pink Floyd, Black Sabbath, Led Zeppelin
a 35007, které spojoval zájem k psychedelické, stoner-rock
a space-rockové hudbě. Picasso a Boris se seznámili v baru
v Lausanne. Neznali se, Pisasso měl na sobě košili Kyuss
a Boris se s ním začal bavit. Někdy se pak potkávali při
jammování, vždycky přicházeli a odcházeli muzikanti,
až jednoho dne Picasso přivedl na zkoušku Waltera,
který už pak nikdy neodešel! Vše se začalo obracet
v letech 2000-2001, kdy po spoustě jammů a po
vyzkoušení různých hudebníci si pomysleli, "proč
nezačneme jako kapela"? Čtyři hudebníci Picasso,
Walter, Boris a Darkman na to byli připraveni a začali
pracovat na opravdových skladbách pro živá vystoupení
a album. A tak se v roce 2003 stali stálou skupinou,
v níž se za jednotlivé nástroje postavili Picasso na baskytaru, Walter
na bicí, Boris uchopil kytaru, pouze u kláves usedl nově Mister M "Mister Malpropre". Jejich dosavadní tvorba je doposud plně instrumentální bez vokální linky a vzhledem k jejich zaměření
lze jejich styl označit za instrumental psychedelic
stoner-rock/space-rock.

Své první bezejmenné album "Monkey3" vydali
ve vlastní režii v roce 2003 a nechali si vylisovat
pouhých 1000 kopií. V roce 2004 Monkey3
podepsali dohodu s belgickou značkou Buzzville
Records, což byl první krok ke znovu-vydání
"Monkey3" ve větším měřítku a s novým přebalem.
Skupina zaznamenala skvělé reakce a recenze
po celé Evropě, čímž se dostala na mapu stoner-rockové scény.

Skupina byla dočasně neaktivní v roce 2003, protože kytarista Boris byl v Los Angeles na studiích. Příští rok se však měl vrátit do Švýcarska. Monkey3 podepsali smlouvu s belgickým labelem Buzzville a znovu vydali své debutové album 21. června 2004, získali další uznání a poprvé vyjeli na turné po Spojeném království a Evropě. Kapela začala koncertovat po Evropě v podzemním nezávislém okruhu klubů, které je rychle zaregistrovaly na mapě psychedelické / stoner-rockové evropské scény. Na pódiu se pohybovali vedle kapel jako Alabama
Thunderpussy, Mono, Dozer nebo Hypnos 69.
V roce 2005 skupina odehrála jen několik koncertů (včetně koncertu na podporu Mono a krátkého turné s Honcho a Sparzanza), protože v dubnu 2006 se vydali znovu do studia a zahájili práce na druhém albu. Nahrávání probíhalo ve studiu Phat Sonic, aby mohli vydat 4. prosince 2006 již pod hlavičkou Buzzville Records druhou desku pod názvem "39Laps" s celkem pozitivním ohlasem.

Druhé album obsahuje vysoce ceněný obal filmové klasiky "Once Upon A Time In The West" od mistra Ennia Morriconeho. Tato nahrávka představuje jedinečnou směs psychedelic/stoner/prog/space rocku, pro kterou se stali známější a je často považována za oblíbeou od fanoušků. Posluchačské jádro se začalo rozšiřovat, skupina intenzivně koncertovala po celé Evropě a objevila se nově i na festivalech, např. na slavném jako je Roadburn Festival v Holandsku a Stoned From The Underground. Ve stejném roce se vydala na evropské turné, zvěčněné na živém DVD "Live At Aventicum" (2009), nahraném na festivalu Rock Oz Arenes (Švýcarsko).

Kapela by také vydala split 10" singl s Hypnos 69, s artworkem od Malleus Rock Art Lab. Monkey3 další rok koncertovali po Evropě kolem vystoupení na Roadburn Festivalu. Další turné zahrnovalo vystoupení na Buzzfest mezi několika koncerty v domovském městě.

Po intenzivním turné kapela nahrála a vydala spolu s živým DVD "Live At Aventicum" v roce 2009 třetí nahrávku, EP s názvem "Undercover" (2009), která je plná coverů, kterými vzdávají hold kapelám svých hudebních vzorů od Archive, Kiss, Pink Floyd, Led Zeppelin a Deep Purple. Mezi dalšími skladbami je i živé předvedení nadčasové klasiky Ennio Morriconeho "Once On A Time In The West" (čli "Tenkrát na Západě"). Zejména by to bylo první vydání Monkey3 s vokály, a to těžká klasika Kiss "Watching You" s Johnem Garcíou (Kyuss, Unida, Hermano) jako hostem, který se ujal vokálu, s Tony Jelencovichem (Transport League, M.A.N.). Na turné po Evropě si kapela zahrála i na Roadburn Festival 2010 (Holandsko) s podporou Garcia Plays Kyuss a na Hellfest 2010 ve Francii.

Poté začaly práce na třetím studiovém albu s producentem Johannem Meyerem a přebal opět poskytl Malleus. Nahrávání probíhalo ve Studiu de la Fonderie ve Fribourgu s mladým a talentovaným producentem Johannem Meyerem, následoval mix ve Studiu D Clanch v Yeverdonu a nakonec mastering v MyRoom Studio v Lausanne.

V roce 2011 skupina podepsala dohodu s německým labelem Stickman Records a vydala 22. dubna 2011 čtvrté album pod názvem "Beyond The Black Sky". Za klávesami se objevil nový člen Guillaume Db, když nahradil Mistra M. Tato nahrávka obsahuje jednu z jejich nejoblíbenějších skladeb "Through The Desert". Autorem přebalu alba byl Malleus, album mimo jiné získalo pozitivní ohlas od takových jako The Obelisk a The Soda Shop. Kapela zahájila nové evropské turné, na kterém zahrála mimo jiné na Desertfest 2012 (Německo), Hellfest 2012 (Francie) a roadfestival Up In Smoke Vol.4 (Evropa, ve dnech 14.-29. září 2012.

Monkey3 uspořádali 22. dubna 2011 na festivalu Le Romandie/Impetus v Lausanne slavnostní představení "Beyond The Black Sky", na kterém přehráli celé album. Kapela se účastnila různých krátkých turné po celé Evropě na podporu alba. V roce 2012 se Monkey3 spolu s vystoupením na festivalech jako DesertFest Berlin, Duna Jam, Hellfest a Yellowstock zúčastnili turné Up In Smoke spolu s Glowsun a Grandloom. Dne 2. srpna 2012 podepsali Monkey3 smlouvu s rakouským labelem Napalm Records.

Opětovná práce s Johannem Meyerem začala na čtvrtém studiovém albu, podrobnosti o tomto albu byly oznámeny přibližně v dubnu 2013, po kterém následovala vystoupení na letních festivalech, jako je Lake on Fire Festival. Upoutávka singlu "Birth Of Venus" byla vydána 27. září 2013 a obsahuje b-stranu cover "Zero The Hero" od Black Sabbath s Niklasem Sjöbergem (The Graviators) jako hostujícím zpěvákem.

Další deska "The 5th Sun" z 25. října 2013 je prvním krokem ve spolupráci mezi Monkey3 a Napalm Records/Spinning Goblin. Nahrávalo se ve Studio de la Fonderie, Fribourg, Švýcarsko s Johannem Meyerem, přebal provedl John Howard. Toto album obsahuje skladbu "Icarus", která byla zvolena za jednu z nejhodnotnějších skladeb ve stoner-rockové historii. Album se setkalo s velkým ohlasem kritiků jako The Sludgelord, Echoes and Dust, Markus Heavy Music Blog (8/10), Metal Kaoz (8/10) a Metal Temple (10/10). Po vydání "The 5th Sun" ale spoluzakladatel kapely a basista Picasso opustil ke konci roku 2013 kapelu. S novým baskytaristou Kevinem Monkey3 během roku 2014 rozsáhle koncertovali po Evropě a vystupovali v řadě zemí jako Švýcarsko, Německo, Itálie, Francie, Rakousko, Belgie a Holandsko, vystoupili přitom i na velkých akcích jako Desertfest London, Desertfest Belgium a Keep it Low.

Monkey3 vystupovali sporadicky v průběhu roku 2015, včetně krátkého podzimního turné a vystoupení na Freak Valley Festivalu, které bylo zaznamenáno a vydáno jako živé album 23. června 2017.

S již novým basistou Kevinem začali Monkey3 pracovat na své další nahrávce "Astra Symmetry". Na "Astra Symmetry" se vydali do neznámého prostoru uvedením vokálů v několika písních, aniž by to narušilo celkovou atmosféru jejich hudby. Album vyšlo u Napalm Records 2. září 2016 s pozitivními recenzemi a zařadilo se na pozici #93 v německém žebříčku. Poté se vydali na dosud nejrozsáhlejší turné kapely v letech 2016 a 2017 na podporu alba.

V roce 2016 poctili fanoušky na Alcatrazu úplným provedením jejich klasické desky "39 Laps" a v roce 2020 předvedli skladby ze "Sphere". Kapela byla zpět na další transcendentálním, intergalaktickém výletu napříč astrálními zvukovými plochami, které si vytvořili zcela sami.

V průběhu let švýcarské kvarteto intenzivně koncertovalo po Evropě a objevilo se na dalších festivalech jako Roadburn, Hellfest, Freak Valley, Desertfests, Burg-Herzberg, Rock Oz Arènes. Poté, co v roce 2018 odehráli jedinou show na řeckém Street Mode Festivalu, začaly práce na šestém albu kapely. Dne 12. dubna 2019 kapela vydala již své šesté studiové album nazvané "Sphere", které opět vyšlo u Napalm Records a získalo ocenění "album měsíce" od časopisu Eclipsed a chválu mnoha publikací. Jejich album "Sphere" z roku 2019, je však opět 100% instrumentální a bylo všeobecně hodnoceno jako pravděpodobně jejich dosud nejlepší dílo.

Pro rok 2019 má kapela naplánováno koncertování po Evropě, když začala 29. března 2019 v Cologne, Německo, navštívili kromě Německa i Švýcarsko, Belgii, Maďarsko, Francii a Holandsko, poslední termín byl 10. srpna 2019 v Balve, opět Německo, sdíleli přitom pódium s takovými jako Color Haze, My Sleeping Karma, Earthless, Samsara Blues Experiment a Radio Moscow mezi festivalovými vystoupeními jako Desertfest London, Desertfest Berlin a Desertfest Belgium. Mezi kapely s podobným stylem jako Monkey3 lze uvést Egocentrics, 35007, Serpentina Satellite a Los Natas.

Další turné bylo naplánováno na rok 2020, ale bylo by odloženo kvůli pandemii Covid-19. Navzdory celosvětové pandemii Monkey3 v roce 2020 předvedli několik vystoupení, konkrétně představení s omezenou kapacitou, které se odehrálo v červenci a na Stoner Doom Overdose toho srpna.

Dne 24. června 2021 Monkey3 a Kevin oznámili, že se rozhodli rozpojit své cesty. Kevinovo rozhodnutí a odchod je z osobních důvodů. Kapela poděkovala Kevinovi za obětavost, energii a duši, kterou do kapely vkládal během 7 let, které s nnimi strávil a pracoval. Zároveň kapela oznámila jméno nového basissty, kterým se stal Jalil.

Dne 14. prosince 2023 kapela Monkey3 oznámila vydání nového alba pod názvem "Welcome To The Machine". Monkey3 opět zahalí posluchače do jejich jedinečného, kosmického sluchového oparu. "Welcome To The Machine" nejenže představuje jejich sedmou a dosud nejepičtější, nejtemnější a nejvíce strhující desku, ale také jasně prokáže, proč jsou jednou z nejvíce vzrušujících instrumentálních rockových kapel na moderní stoner a psychedelické rockové scéně.

Téhož dne měli Monkey3 premiéru hudebního videa k jejich prvnímu albovému singlu "Rackman". "Welcome To The Machine" je úvahou o budoucnosti lidstva prostřednictvím duality člověka a stroje," vysvětluje kapela. O novém singlu říkají: "Stanou se lidské bytosti stroji nebo stroje lidmi?" Hudební témata "Welcome To The Machine" jsou inspirována filmy jako "2001: A Space Odyssey", "The Matrix", "Sunshine", "Solaris" a "1984", a zároveň odhalují intenzivní příběh lidstva versus stroje, který posluchače okamžitě vynese do hlubokého vesmíru. Album hned od prvních tónů okamžitě vzniká jako dokonalý soundtrack k cestě do hlubokého vesmíru. Skladby jako "Rackman" dokonale ukazují, jak jsou Monkey3, kteří se zformovali v roce 2001, jednou z mála instrumentálních kapel, které vědí, jak vyprávět fascinující příběh. "Welcome To The Machine" toho zkoumá tolik, kolik si položila otázek. Album je temné a hrozivé, evokující melancholickou destrukci a zároveň jakousi sršící nadějí, pohybující se mezi strašidelnými pasážemi a progresivními breaky, hypnotizujícími groovy a kolosálními riffy. Album nahrál a smíchal Raphaël Bovey v Blend Studio a MyRoom Studio a masteroval Lad Agabekov v Caduceus Studios ve Švýcarsku. Neuvěřitelný obal vytvořil opět Sebastian Jerke.


Zpět
Členové:
Boris De Piante - Guitars (2000-present)
Walter - Drums (2000-present)
Jalil - Bass (2021-present)
Guillaume Db - Keyboards (2009-present)
Bývalí členové:
Kevin - Bass (2014-2021)
Picasso - Bass (2001-2013)
Darkman - Keyboards (2000-2001)
Mister M "Mister Malpropre" - Keyboards (2004-2009)
Kek's la Moule

Členové Boris De Piante
(také Giaconda)
(narozen ***, Switzerland)
Guitars


Boris je švýcarský hudebník a hráč na kytaru. V poslední době je znám jako člen kapely Monkey3. Jako kytarista působí také v BACAS - AC/DC Tribute, Alain Chanel, TITTY TWISTER, Wtfunk.

Docházel do školy Gymnase de la cité, poté studoval na Musicians Institute. Žije v Lausanne.
Členové Walter
(narozen ***, Switzerland)
Drums, Percussion


Členové Jalil
(celým jménem Jalil Perrenoud)
(narozen ***, Frimley, UK)
Bass


Jalil je nový basista v kapele Momkey3. Pracuje také pro Jay Kay South, předtím pracoval jako kyrarista a basista v Kadebostany, jako kytarista Mosquito Reggae a OXSA.
Členové Guillaume Db
(celým jménem Guillaume Desboeufs)
(narozen ***, Switzerland)
Keyboards


Db je švýcarský hudebník a hráč na klávesy. Je nejznámější jako člen kapely Monkey3. Dříve působil v kapele Core (jako Guillaume Desboeufs), v níž hrál na kytaru a klávesy.

V roce 2022 hostoval u kapely Nostromo na albu "Bucéphale".
Členové Kevin
(narozen ***, Switzerland)
Bass


Členové Picasso
Bass (2001-2014)


Zpět
Studiové desky:
2024 Welcome To The Machine
2019 Sphere
2016 Astra Symmetry
2013 The 5th Sun
2011 Beyond The Black Sky
2006 39 Laps
2003 Monkey3
Ostatní nahrávky:
2017 Live At Freak Valley
2013 Birth of Venus (SP)
2009 Undercover (komp. EP)
2009 Live In Aventicum (DVD)
2007 Split E.P Monkey3/Hypnos69 (EP)


Skupina:
Walter - Drums
Jalil - Bass
Boris - Guitars
dB - Keyboards, Acoustic Guitars
Hosté:
Bumblefoot - Guitar Solo
Diskografie Welcome To The Machine
Vyšlo 23. února 2024, Napalm Records NPR 836 DP (Europe)

Seznam skladeb:
01. Ignition (10:38)
02. Collision (6:03)
03. Kali Yuga (10:01)
04. Rackman (7:13)
05. Collapse (12:50)
Total Time: (46:45)

Produced at Monkey3 at Blend Studio (Lutry, Switzerland)
Recorded at Raphaël Bovey at Blend Studio (Lutry, Switzerland)
Mixed at Raphaël Bovey at MyRoom Studio (Lausanne, Switzerland)
Mastered at Lad Agabekov at Caduceus Studios (Geneva, Switzerland)
Cover Artwork: Sebastian Jerke


Skupina:
Walter - Drums
Picasso - Bass
Boris - Guitars
dB - Keyboards
Hosté:
Bumblefoot - Guitar Solo
Diskografie Sphere
Vyšlo 12. dubna 2019, Napalm Records NPR 836 DP (Europe)

Seznam skladeb:
01. Spirals (11:19)
02. Axis (6:37)
03. Prism (9:10)
04. Mass (6:30)
05. Ida (4:22)
06. Ellipsis (14:13)
Total Time: (55:11)

Recording Engineer, Mixing, Mastering: Raphaël Bovey
Artwork: Sebastian Jerke


Skupina:
Walter - Drums
Picasso - Bass
Boris - Guitars
dB - Keyboards
Hosté:
Diskografie Astra Symmetry
Vyšlo 2. září 2016, Napalm Records, NPR 657 DP (Austria)

Seznam skladeb:
01. Abyss (7:06)
02. Moon (5:28)
03. Endless Ocean (6:04)
04. The Water Bearer (5:34)
05. Crossroad (5:25)
06. Mirrors (4:27)
07. Dead Planet's Eyes (4:33)
08. Seeds (8:03)
09. Astraea (3:52)
10. Arch (7:01)
11. The Guardian (4:24)
12. Realms Of Lights (6:38)
Total Time (68:35)

Roadburn, Hellfest, Desertfest - je to skoro nemožné, že byste minuli MONKEY3! Čtyřka z Lausanne, Švýcarsko, v posledních 15 letech vkrádá do mysli stoner a psychedelic rockových fanoušků: trippiness a groove jsou základními kameny jejich elegantního, ale silného zvuku a "Astra Symmetry" představuje kouzelnou jízda na koberci! Rozhodně kosmická instrumentální hudba, která miluje burácení těžkých riffů společně s krajinou progových kláves...

Skupina:
Walter - Drums
Picasso - Bass
Boris - Guitars
dB - Keyboards
Hosté:
Diskografie The 5th Sun
Vyšlo 25. října 2013, Napalm Records/Spinning Goblin Productions, NPR 499 (Europe)

Seznam skladeb:
01. Icarus (14:40)
02. Suns (8:26)
03. Birth Of Venus (5:16)
04. Pintao (4:35)
05. Once We Were... (8:48)
06. Circles (6:49)
Total Time (48:34)
07. The Ship (Bonus Track) ()

Recorded, Mastered, Mixed: Johann Meyer
Psychedelický epický instrumentální stoner rock. S jejich čtvrtým albem "The Sunth" švýcarská kapela MONKEY3 představuje svoji definici psychedelického stoner rocku. Sedm svižných kompozic kombinuje vibraci stoner rocku a riffy, kterým v žilách kolují PORCUPINE TREE, PINK FLOYD, LED ZEPPELIN a jejich následovatelé MY SLEEPING KARMA s trippy psychedelickými vlivy. Zkušený kvartet proměňuje tento počet stylů v dokonalý zvuk, který určitě zaujme nové i staré posluchače.

Skupina:
Walter - Drums
Picasso - Bass
Boris - Guitars
dB - Keyboards
Hosté:
Diskografie Beyond The Black Sky
Vyšlo 22. dubna 2011, Stickman Records, Psychobabble 072 (Germany)

Seznam skladeb:
01. Camhell (6:19)
02. One Zero Zero One (4:03)
03. Black Maiden (8:51)
04. Tuco The Ugly (2:13)
05. K.I (2:30)
06. Motorcycle Broer (5:33)
07. Gate 57 (3:48)
08. Through The Desert (8:53)
Total Time (52:10)

First release 22nd of april in switzerland and 27th of may in Europe
Recorded, Mixed, Producer: Johann Meyer
Mastered: Rapha L Bovey
Artwork: Malleus

Skupina:
Boris - Guitars, Noise
Picasso - Bass
Walter - Drums, Percussion
Mister M - Keyboards
Hosté:
Diskografie 39 Laps
Vyšlo listopad 2006, Buzzville Records, BUZZCD021 (Belgium)

Seznam skladeb:
01. Xub (6:42)
02. Last Moulinao (6:13)
03. Driver (6:19)
04. Jack (9:08)
05. Je Et Bikkje (13:44)
06. Once Upon A Time In The West (Ennio Morricone) (9:23)
Total Time: (51:29)

Bonus Track
07. Electric Funeral (Iommi, Ward, Butler, Osbourne) (6:58)

Recorded, Mixed: Mario Krag
Recorded & Mixed at Phat Sonic Studio, Switzerland

Skupina:
Boris - Guitars
Picasso - Bass
Walter - Drums, Percussion
Mister M - Keyboards
Hosté:
Diskografie Monkey3
Vyšlo březen 2003, self-released, Monkeythree Production (Switzerland)
CD 2004, Buzzville, BUZZCD012 (Belgium)

Seznam skladeb:
01. Last Gamuzao (8:23)
02. Bimbo (7:42)
03. Electric Mistress (4:40)
04. Chillao (5:29)
05. 35007 (6:52)
06. Narcotic Jam (4:55)
07. Darkman's Nose (5:50)
08. Boris Nuts (5:45)
09. Lividy (The Melvins) (13:45) [contains untitled hidden track]
Total Time: (63:21)Skupina:
Walter - Drums
Picasso - Bass
Boris - Guitars
dB - Keyboards
Hosté:
Diskografie Live At Freak Valley
Vyšlo 16. června 2017, Napalm Records

Seznam skladeb:
01. Last Gamuzao / Pintao (12:04)
02. Bimbo (8:42)
03. Jack / Driver (16:39)
04. Birth Of Venus / Through The Desert (16:19)
Total Time: (53:44)

Dne 5. června 2015 Monkey3 otřásli domem na slavném Freak Valley Festival. 100% živý a skutečný záznam, který zachycuje to, co se odehrálo teho večera. Kosmické stěny zvuku byly spuštěny a publikum bylo naprosto psychické, skvělá párty.

Skupina:
Walter - Drums
Picasso - Bass
Boris - Guitars
dB - Keyboards
Hosté:
Niklas Sjöberg - Vocals (02)
Diskografie Birth of Venus
SP, vyšlo 27. září 2013, Spinning Goblin Productions, NPR 506 (Austria)

Seznam skladeb:
01. Birth Of Venus (5:16)
02. Zero The Hero (6:50)
Total Time (12:06)

Artwork: John Howard

Skupina:
Picasso - Bass
Walter - Drums, Percussion
Boris - Guitars
Mister M - Keyboards
Hosté:
Diskografie Undercover
Vyšlo říjen 2009, self-released, WPBG3

Seznam skladeb:
01. Numb (5:29)
02. Watching You [feat. John Garcia] (4:26)
03. One Of These Days (5:13)
04. Kashmir [feat. Tony Jelencovich] (7:33)
05. Burn (6:08)
06. Once Upon A Time In The West [live] (8:43)
Total Time (37:22)

Recorded: Nicolas Vuilleumier
Engineer [Vocals]: Carlos Sepulveda, Steve Feldman
Mixed, Mastered: Mario Krag
Artwork: Chris Albrecht
Photography [Cover]: Philippe Getaz

Skupina:
Walter- Drums
Picasso - Bass
Boris - Guitars
dB - Keyboards
Hosté:
Diskografie Live In Aventicum
DVD, vyšlo 2009, Monkey3 Productions, MONK01-3

Seznam skladeb:
01. Xub ()
02. Electric Mistress ()
03. Last Moulinao ()
04. Jack ()
05. Je Et Bikkje ()
Bonus Tracks:
06. Last Gamouzao
07. Bimbo (Le Romandie, Lausanne)
08. Last Moulinao (Buzzfest, Rossignol)
09. Jack (Hacienda, Sierre)
Total Time (00:00)

Recorded live at "Rock Oz' Arenes" 15th of August 2007
Produced: Monkey3
Audio Recording: Stephane Villeuimier, Wood Studio, Geneva
Video recording: Art it up producrion, Bern
Video editing: Yan Dumont
Mastering: Gregoire Dubuis, Studio Du Flon, Lausanne
Artwork: Chris at vizual.be, Aucland

Monkey 3:
Picasso - Bass (01)
Boris - Guitars (01)
Walter - Drums (01)
Guilaume "Mister Malpropre" - Keyboards (01)
Hypnos69:
Dave - Drums (02,03)
Steven - Organ (02,03)
Robby - Guitars (02,03)
Steve - Guitars (02,03)
Diskografie Split E.P Monkey3/Hypnos69
Vyšlo 2007, Rocknrollradio, FM18RRR

Seznam skladeb:
01. Once Upon A Time In The West (Monkey3) ()
02. Vendetta (Hypnos69) ()
03. Hide Behind The Sun (Hypnos69) ()
Total Time (45:24)

Arranged: Monkey 3 (01)
Producer: Monkey 3 (01)
Mixed: Mario Krag (01)
Mastered: Mario Krag (01)
Artwork [Cover]: Malleus


Zpět

Boris De Piante, Guillaume Db, Kevin a Walter

Zpět

Oficiální stránky:
https://www.monkey3official.com/
http://www.shootmeagain.com/interviews/205_monkey3
http://auxportesdumetal.com/interviews/Monkey32013-fr.html
https://riffipedia.fandom.com/wiki/Monkey3
https://www.facebook.com/monkey3band/


ProgressRock Nahoru
Made by 
©  11.6.2019 
Menu Poslední aktualizace: 1.3.2024
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©