Karfagen
           
     

Zpět
KARFAGEN (což znamená Carthago) je symbolem slávy a moudrosti, nekonečné cesty do světa zapomenuté minulosti a nepředvídatelné budoucnosti. Naproti tomu kapela KARFAGEN je duchovním dílem talentovaného hudebníka a skladatele Antonyho Kalugina. Jméno bylo poprvé použito v roce 1997, když Antony zformoval skupinu ve škole. Když o rok později studoval na univerzitě architektury, začal nahrávat první kompozice Karfagen v jednom z místních studií a několik skladeb z tohoto období lze nalézt na pozdější kompilaci "Key To Perception" z roku 2009. Bylo to ještě daleko od stylu dnešní kapely, ale byly to první kroky, které bylo třeba udělat... V roce 2000 odehráli Karfagen několik koncertů s konceptem nového materiálu. Ale kvůli rozporu mezi členy kapely byly plány na další album odloženy.

Do roku 2001 napsal Antony spoustu skladeb v ruštině, později v roce 2001 Antony dokončil i své první plně elektronické album s názvem "The Water" ve stylu new age, ambient a art-rock. V letech 2003 až 2006 složil a nahrál mnoho nových new age a nevyzpytalených věcí. Jednalo se sice o komerční krok, ale to mu dalo příležitost získávat zkušenosti jako hudebník. V letech 2003-2005 Antony skládal a nahrál více než 40 alb, které byly vydávány v Rusku a na Ukrajině. Při těchto projektech Antony shromáždil nezbytné předpoklady k nahrání prvního alba Karfagen.


V roce 2005 se Antony Kalugin se svými spřízněnými hudebníky zavřel ve studiu a natočil debut od Karfagen "Continium", který následující rok až přivedl kapelu k podpisu s labelem Unicorn Digital (Kanada). Když se ohlédneme zpět, bylo velmi surové a neprofesionální, Antony měl pouhých 17 let a nevěděl nic o míchání a produkci. Přesto album bylo velmi uznávané posluchači, což inspirovalo Antonyho pokračovat v jeho práci a vydat druhé album "The Space Between Us" na začátku roku 2007. Později téhož roku podepsali smlouvu s labelem Caerllysi Music (UK).

K rozšíření hranic své hudební krajiny Antony často spolupracoval s mnoha různými jedinečnými hudebníky. Proto se v roce 2011 na albu "Lost Symphony" ukázal Roberto Diaz (Kuba) z ANIMA MUNDI jako další kytarista, v roce 2013 na albu "Aleatorica" Tomek Mucha (Polsko) připojil elektrické housle a Sergej Klevenskiy (Rusko) přidal klarinet, píšťaly a flétny. V roce 2014 se Mathieu Spaeter objevil jako hlavní kytarista na albu "Magician's Theatre", podobně jako Pascal Gutman z Francie, který si zahrál ve skladbě "Yuletide". V roce 2010 se do projektu zapojila také Marina Zakharova (známá ukrajinská jazzová zpěvačka), kde přispěla několika pozoruhodnými vokály a vokalizací.

Karfagen se objevili na Sud Festival ve Francii. Tuto exkluzivní show na jihu Francie odehráli také Alex Pavlov (Alexander Pavlov) a Victoria Osmačko (Viki Partinho). Alex byl hlavním kytaristou Karfagen na albech z let 2009-2013 alba, takže jeho účast na vystoupení byla velkým přínosem. Na repertoáru byla zařazena i nějaká klasika od Sunchild "Mystery Train" nebo "Raindrops" a mnoho dalších, v nichž se představili Max Velychko a Olga Vodolažskaja (Olga Vodolazhskaya).

I na sedmém albu "7" z roku 2015 Kalugin zůstal věrný nádhernému etnickému zvuku, který je ochrannou známkou kapely, stejně jako kdykoli předtím. Zůstal věrný svým milovaným raným Camel, Focus a Alan Parsond Project. Album "7" od Karfagen je cestou k mýtům a legendám, o hledání pravdy v obrazech představivosti, všeho a všude. Týká se to obrovského štěstí a nevysvětlitelné síly čísla "7". Jsou to věci, které na lidi tolik zapůsobí, že se dokonce mohou stát posedlostí, která jim převezme celý život. Albu dominuje úvodní epická 28 minutová monstrózní skladba "Seven Gates", při které obdržíte lístek a vydáte se na další Anthonyho kouzelnou jízdou na létajícím koberci.

Karfagen je hlavně instrumentální skupina, která ukazuje nápadité použití kláves a kytar, klasických a etnických nástrojů. Jejich styl může být popsán jako symfonic art-rock s náznaky new-age, folku, jazz-rocku a neo-progrocku. Karfagen je pevně usazen do stylu symfonický progrock, inspirovaný kromě art rockových skupin ze 70. let, ale také novější tvorbou Camel, Focus, Happy the Man, IQ, The Tangent Greenslade, The Flower Kings, UK nebo Kayak.

Antonyho skladby inspirované Nikolajem Rimskym-Korsakovem, Sergejem Prokofjevem, Edwardem Grigem a Pyotrem Chaikovskimem, jsou vždy dobře postavené a přemýšlivé, zvuk je ozdoben nástroji jako hoboj, fagot, akordeon, housle, violoncello, flétny, saxofon a trubky. Kromě imaginantní hudby je každý obal alba od Karfagen malebný a charismatický.

V návaznosti na jeho nejúspěšnější období s celkem chváleným albem "7" a evropské turné "Breaking Free" se Kalugin vrátil do svého studia, aby dokončil práci na své další nahrávce nazvané "Spektra", která definitivně potvrdila jeho hudební mistrovství, které přineslo to nejlepší, co dosud vydali. Král instrumentálek vydal svěží závan melodií, který uchvacuje neustálým proudem měnících se hudebních žánrů, když vás "Spectra" vezme na další pohádkovou jízdu Karfagen, která vypráví další příběh Karfagen - nekonečné spektrum, spektrum emocí, pocitů, poznámek, víry a vůle.

Antony nezůstává stát na místě, na jedné straně je zvuk Karfagen známý a rozpoznatelný, ale na každém druhém albu Antony přináší něco nového a zvláštního a je vždy svěží a inovativní, takže nikdy nevíte, co od něj očekávat v další kapitole jeho symfonické rockové cesty. Antony k tomu uvádí: "S každým albem a každou skladbou se snažím přinést teplo a atmosféru 70. let. To ale neznamená, že to jen slepě kopíruj, proto jsem v neustálém toku a experimentování. Nejsem fanouškem časté agrese moderních alb, uměleckého spolupachatelství v mnoha případech z toho nebo techniky a virtuosity nad písničkovými modely. Pro mě je na prvním místě melodie a schopnost psát správné skladby. To je něco, co nás neustále vzrušuje na zvuku "zlaté éry" progu ze 70. let. Vytvářím hudbu, kterou bych chtěl poslouchat stejně jako posluchač, který hledá ty přírodní emoce a kouzlo v nekonečném moři zvuku..."

Další album Karfagen "Messages From Afar: First Contact" je speciální koncepční album, které je rozděleno do dvou kapitol - první pod hlavičkou Karfagen a druhé pod hlavičkou kapely Sunchild (část 2 vyšla v roce 2018). Je to v podstatě zdomácnělý art rock, jak jej známe ze rozkvětu ve 20. století. Hlavní rozdíl mezi oběma alby je v tom, že jako obvykle Karfagen přadstavili především instrumentální práce, zatímco Sunchild je více vokální. Na obálce je opět báječné umělecké dílo vytvořené Igorem Sokolskim, které fantasticky doplňuje pohádkovou náladu hudby, kde Antonyho bujná klávesová textura a sóla doplňují vynikající virtuozitu kytar Maxe Velychka.

Mezitím kapela i čile vystupovala, když si zahrála v roce 2017 mimo jiné na PROG SUD 2017 dne 25. května 2017 v Les Pennes-Mirabeau ve Francii a dne 2. září 2017 na 2Days Prog+1 Festival ve Veroně v Itálii, kde vystooupili vedle kapel jako jsou britští Frost* a amaričané Glass Hammer.

Album "Echoes From Within Dragon Island" vyšlo 11. února 2019 a Karfagen na něm představili hudbu inspirovanou dílem Roberta Louise Stevensona. Písně jsou epické, hudba má vášeň a obsah a tpřítoky tónů a zvuků, jaké by měl mít čistý Prog Rock. Album obsahuje čtyři skladby, tři skladby přesahují délku 15 minut pro každou ze tří částí pojmenovaných podle názvu alba spolu s krátkou akustickou jemnou baladou "My Bed Is A Boat". Antony vytvořil další nový svět zahrnující prvky klasické hudby, obohacený mimo jiné o nástroje jako flétna, lesní roh a housle. Texty jsou založeny na poezii Roberta Louise Stevensona, jako je "The Land Of Story-Books" a "The Little Land", album vystupuje jako fil odehrávající se v mysli. Spolu s novými hudebními hosty a návratem talentovaného Maxe Velychka na kytaru vás album přivede na cestu blaženosti a zamyšlení.

Po vydání uznávaného alba "Echoes From Within Dragon Island" v loňském roceu Karfagen rychle vydal 3. ledna 2020 své již jedenácté studiové album s nazvané "Birds Of Passage" opět pod hlavičkou Caerllysi Music. Album se skládá z jediné dvoudílné suity nazvané "Birds Of Passage", z nichž každá část je dále rozdělena do několika části stejným způsobem, jakým byla organizována jejich předchozí mistrovská práce. Zvuk této nahrávky je téměř stejný jako u "Dragon Island" z minulého roku, komplexní, symfonický prog se spoustou pěkných aranží mezi instrumentální a vokální sekcí. Podobně jako na předchozím albu je zde také pěkná směs folkových zvuků a instrumentace a vše úžasně splývá dohromady.

Antony Kalugin i nadále hraje na většinu nástrojů na albu. Pokračoval však v náboru mnoha stálých hostů, kteří se v průběhu let stali součástí sestavy kapely. Na tomto albu vystupuje Antony na klávesy, vokály, perkuse, penny flétnu a ujal se aranžování a programování skladeb. Připojil se k nim Mathieu Spaeter na elektrické kytary, Konstantin Ionenko na basu, Viktor Syrotin na bicí, Tim Soloblev a Olga Rostovska s vokály, Aleksandr Pavlov na nylonovou kytaru, Alexandr Pastuchov na fagaru, Maria Baranovska na housle a Elena Kushiy na flétnu. V textech byla využita poezie Henryho Wadswortha Longfellowa (v části 1) a Williama Blakeho (v části 2). Poezie tvoří většinu lyrického obsahu těchto částí soupravy a další texty napsal sám Antony.

Dne 3. prosince 2021 kapela Karfagen a její leader Antony Kalugin zpřítupnili na Bandcamp nové, již 13. album kapely. Dostalo název "Land of Green and Gold" a oficiálně vyjde 7. ledna 2022 opět pod hlavičkou Caerllysi Music a podílí se na něm řada hostů i stálých spolupracovníků. Album přináší téměř hodinu pořádného symfonického art rocku, vytvořeného srdcem a citem, s některými prvky fusion a jazzu.

"Je to pro mě důležité album - abych byl upřímný, jsem na něj hrdý. Nejen hudba, ale i zvuková produkce je na špičkové úrovni. Je to ve sváteční čas, takže si tentokrát budete moci stáhnout a užít si více než polovinu alba!!!" komentuje nové album Antony Kalugin.

V jednom rozhoru pro Marunouchi Muzik Magazine 23. března 2022 Kalugin napsal, že spolu se svojí ženou a malým synem odjeli z města Charkov již prvního dne války. A dále k tomu uvedl: "Bylo to jako nejhorší noční můra v životě. Neuvěřitelné, že se to v dnešní době může stát. Je 27. den války, píšu to, nevím, jak dlouho to bude. Moje myšlenky jsou se všemi zoufalými nevinnými civilními lidmi, kteří přišli o své domovy, příbuzné, dítě a rodiče... Je tu tolik novorozenců, kteří zůstali sami, protože jejich rodiče byli zabiti... Slzy v očích... Nevěřím, že v roce 2022 staneme se obětí tak nestoudného a cynického zločinu. Každodenní Charkov je nyní pod palbou... Všichni se modlíme za mír. Doufám, že tato katastrofa brzy skončí!"

A na závěr dodal: "Chci být se svým synem a manželkou, kteří jsou nyní v Polsku. Chci projít údolími Green and Gold beze strachu a slz. Samozřejmě se chci vrátit do studia a pracovat. Teď můžu jen hádat, jestli je moje studio "životaschopné" tam v Charkově, protože je masivně zničeno ruským dělostřelectvem a letadly... Ale vždy tam vyjde slunce i po nejtemnější noci."

Dne 1. dubna 2022 Anthony Kalugin zveřejnil dvou skladboý singl, o kterém uvedl, že se jedná o demo 2 skladeb, které se objeví na nadcházejícím sólovém albu. "Nikdy předtím jsem to neudělal, nikdy jsem neukázal nedokončený materiál, ale nyní budete mít příležitost slyšet střední fázi pracovního procesu. Chci se s vámi všemi podělit a ukázat vám, že navzdory této hrozné situaci jsem stejně oddaný a zamilovaný do hudby jako vždy, ne-li ještě víc. Není zdaleka kompletní, ale doufám, že se vám bude všem líbit a budete souhlasit s tím, že hudba a láska mohou přinést světu mír, jak před všemi těmi lety řekl velký John Lennon. Toto je fáze, kde mám již nahrané bicí a kytary. Některé syntezátory a vrstvy jsou stále velmi syrové a momentálně pocházejí z Midi VSTi. Má základní kresbu kombinovanou z některých prvků - demo obrázek, který jsem poslal skvělému Igoru Sokolskému, aby to mohl vyřešit. Skutečný obal je již namalován!! A uvidíte jej později, až album vyjde. Není to pro kritiky, je to jen pro skutečné fanoušky a přátele!"

Zpět
Členové:
Antony Kalugin - Keyboards, Sampling, Percussion, Vocals
Kostya Shepelenko - Drums
Oleg Prochorov - Bass
Max Velychko - Guitars
Olga Vodolazhskaya - Vocals, Rainstick, Shakers, Triangle
Olga Rostovskaya - Vocals, Additional Keyboards
Bývalí a hostující členové:
Alexandre Pavlov - Guitars
Oleg Polyanskiy - Piano, Organ, Keyboards
Sergii Kovalov "Tuz" - Bass, Accordion, Bayan
(rodným jménem Anton Alexandrovič Kalugin)
(Narozen 11. února 1981, Kharkov, Kharkovska Oblast, Ukraine)
Keyboards, Sampling, Percussion, Vocals


Anthony je ukrajinský ukrajinský rockový hudebník, skladatel, producent, designér, interpret hudby ve stylu progresivního rocku, art rocku, neoprog rocku pocházející z města Charkov.

Je zakladatelem kapel/projektů Karfagen, Sunchild, Hoggwash a AKKO (Antony Kalugin's Kinematics Orchestra).
Kostya Shepelenko
(narozen ***)
Drums, Percussion


Oleg Prochorov
(narozen ***)
Bass, Bass Pedal


Max Velychko
(narozen ***, Kropyvnyckyj, Ukraine)
Guitars


Max je ukrajinský hudebník a hráč na kytaru. Žije v Kirovograd, Kirovohrads'Ka Oblast, Ukraine. Pochází z Kropyvnyckyj a je ženatý.

Spolupracuje s kapelami nebo projekty jako InsideTheSound, Yelka, Tea In Sahara, Up And Up, FloydUA, Modern Rock Ensemble a Karfagen.
Olga Vodolazhskaya
(narozen ***)
Vocals, Additional Keyboards


Olga Rostovskaya
(narozen ***)
Vocals, Additional Keyboards


Alexandre Pavlov
(narozen ***)
Guitars


Oleg Polyanskiy
(narozen ***)
Piano, Organ, Keyboards


Oleg Polyanskiy se narodil v Kyjevě. Studoval na střední zvláštní škole Kiev Lysenko Middle Special Residential School jako klavírista a violoncellista. Poté studoval u Alexandry Alexandrove na Ruské hudební akademii v Gnessinu, Sergeje Dorenského na Moskevské státní konzervatoři Čajkovského a Pavla Gililova na Hochschule für Musik und Tanz Köln.

Od roku 1993 žije v Kolíně a vyučuje na Hochschule für Musik und Tanz Köln. Získal cenu na Mezinárodní soutěži Čajkovského v Moskvě (1998), na mezinárodních klavírních soutěžích v Tokiu (1986), Montrealu (1988), Cincinnati (1999) a Cantu (2003) a na mezinárodní soutěži Duet Christian Ferras a Pierre Barbizet v Marseille (1999).

Vystupoval rovněž s moskevským sólistickým orchestrem, Moskevským symfonickým orchestrem, Národním symfonickým orchestrem Ukrajiny, Novosibirským symfonickým orchestrem, Uralským akademickým symfonickým orchestrem, Budapeštským smyčcovým orchestrem, Novým filharmonickým orchestrem Westphalia, Kolínskou mládežnickou filharmonií, Thüringen Philharmonic Orchestra, Malta Philharmonic Orchestra, Symfonický orchestr Korean Radio a Busan Philharmonic Orchestra.

Pravidelně vystupuje na klavírním festivalu a Evropském klasickém festivalu v Porúří, na Šlesvicko-Holštýnském musikovém festivalu, na festivalu Rheingau a na festivalech The Next Generation v Dortmundu a Les Folles Journées v Nantes.

Spolupracoval s takovými hudebníky jako jsou Pavel Gililov, Henri Sigfridsson, Boris Pergamenschikow, Pierre Amoyal, Sayaka Shoji, Mayuko Kamio, Mayu Kishima, Mikhail Ovrutsky, Natalia Korsakova, Erik Schumann, Leticia Munoz Moreno, Kirill Rodin, László Fenyő, Tatia Dmitrij Sitkovetsky a Kathrin ten Hagen. Produkoval také spoustu nahrávek ve spolupráci s ruskými a německými rozhlasovými stanicemi. Patří mezi ně Schnittkeho houslová sonáta č. 1 s Nazarem Kozhukharem nebo Čajkovského Grand Sonata, jakož i Weinbergova houslová sonáta č. 1 Michaila Ovrutského.
Sergii Kovalov "Tuz"
(narozen ***, Krasnoperekopsk, Ukraine)
Bass, Accordion, Bayan


Sergii je ukrajinský hudebník a hráč na baskytaru, akordeon a další.

Studoval na škole Kursk Music College, předtím docházel Gymnázium Korolenko Charkov. Nyní žije v Charkově.

Zpět
Studiová alba:
2022 Land Of Green And Gold
2020 Principles And Theory Of Spektra
2020 Birds Of Passage
2019 Echoes From Within Dragon Island
2017 Messages from Afar: First Contact
2016 Spektra
2015 7
2014 Magician's Theater
2013 Aleatorica
2011 Lost Symphony
2010 Solitary Sandpiper Journey
2007 The Space Between Us
2006 Continium

Ostatní nahrávky:
2015 Seven Gate (SP)
2009 The Key to Perception (komp.)
Antony Kalugin (sólo):
2022 Fantasion (SP)
2021 Chameleon Shapeshifter
2021 Stellar Gardener
2020 Marshmallow Moondust
2018 Legacy
2017 Christmas Song (EP)
2006 Magic Of The Four Planet - Mars
2006 Magic Of The Four Planet - Venera
2006 Solaris - The Journey To The World Of Illusions Vol.4
2006 Solaris - The Journey To The World Of Illusions Vol.3
2006 Solaris - The Journey To The World Of Illusions Vol.2
2006 Solaris - The Journey To The World Of Illusions Vol.1
2002 The Water

Projekt AKKO:
2019 AKKO 2
2013 AKKO 1Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Vocoder, Percussion
Ivan Goritski - Drums
Alexandr Pavlov - Electric, Acoustic & Nylon Guitars (01-07,09)
Max Velychko - Acoustic & Electric Guitars (08,10)
Konstantin Ionenko - Bass Guitar & Double Bass
Yan Vedaman - Tenor & Soprano Saxophones
Sergii Kovalov - Accordion (03,04)
Elena Kushchii - Flute (08)
Hosté:
Diskografie Land Of Green And Gold
Vyšlo 7. ledna 2022, Caerllysi Music (UK)

Seznam skladeb:
Chapter 1: Land of Green
01. Kingfisher And Dragonflies (part 3) (2:11)
02. Land Of Green (part 1) (11:00)
03. Land Of Green (part 2) (3:30)
04. Solis Festum (1:39)
05. Land Of Green (part 3) (4:58)
06. Pastoral (1:34)
Chapter 2: Land of Gold
07. Garden Of Hope (part 1) (7:49)
08. Land Of Gold (13:20)

Bonus tracks:
Chapter 3 : Land of Jazz
09. Garden Of Hope (part 2) (4:31)
10. 1 Land Of Jazz (6:37)
11. Land Of Jazz (Outro) (0:44)
Total Time: (57:53)

Paintings: Igor Sokolskiy

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Arrangement
Ivan Goritski - Drums
Max Velychko - Acoustic & Electric Guitars
Oleg Prokhorov - Bass Guitar
Maria Baranovska - Violin (01,04,06)
Elena Kushiy - Flute (01,04,06)
Alexandr Pastuchov - Bassoon (01,04,06)
Lesya Kofanova - Flute (05)
Helen Bour - Oboe (05)
Sergii Kovalov - Knob Accordion (05)
Kostya Ionenko - Additional Bass Guitar (05)
Hosté:
Eddie Mulder (Leap Day, Trion) - Nylon, Electric & Bass Guitar (03)
Diskografie Principles And Theory Of Spektra
Vyšlo 11. prosince 2020, Caerllysi Music (UK)

Seznam skladeb:
Phase 1:
01. Levitation (9:45)
02. Hunter (6:02)
03. Phantasmagoria (12:58)
Phase 2:
04. Birth Of A Star (7:04)
05. Calypso (10:57)
06. Gravitation (7:26)
Total Time: (54:14)

Composed, Arranged, Mixed & Mastered: Antony Kalugin
Original Painting: Igor Sokolskiy
Artwork design & Layout: Antony Kalugin
Album složené a nahrané převážně v letech 2015 - 2016 bylo revidováno v roce 2020. Přináší spoustu dobré prog instrumentální hudby! Je to vlastně bonus přicházející při zrušení veškeré živé hudby od března, takže hudebník pracoval na plný úvazek s novými i nedokončenými projekty a kořeny této silné hudební výpovědi vznikly již ve studiových nahrávkách pořízených při albu "Spektra" a "7" a mají všechny tradiční ochranné známky Karfagen, báječné muzikantství, skvělou souhru nástrojů, nádherné nekonečné melodie a dechový doprovod s klasickou eleganci.

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Percussion, Vocals, Penny Flute, Arrangements, Programming
Mathieu Spaeter - Electric Guitars
Konstantin Ionenko - Bass
Viktor Syrotin - Drums
Tim Sobolev - Vocals
Olha Rostovska - Vocals
Aleksandr Pavlov - Nylon Guitars
Alexandr Pastuchov - Bassoon
Maria Baranovska - Violin
Elena Kushiy - Flute
Hosté:
Diskografie Birds Of Passage
Vyšlo 3. ledna 2020, Caerllysi Music, CM20021 (UK)

Seznam skladeb:
01. Birds Of Passage (Part 1): (22:40)
     a. Your Grace
     b. Against The Southern Sky
     c. Sounds That Flow
     d. Chanticleer
     e. Tears From The Eyelids Start (Part 1)
02. Birds Of Passage (Part 2): (21:11)
     a. Eternity's Sun Rise
     b. Echoing Green
     c. Showers From The Clouds Of Summer
     d. Tears From The Eyelids Start (Part 2)
Bonus Tracks:
03. Spring (Birds Delight) (4:34)
04. Sunrise (5:23)
05. Birds (Short Introduction) (3:19) - Digital download only
Total Time: (57:07)

Recorded in Kharkiv, Ukraine in 2012-2018
Composed, Arranged, Mixed & Mastered: Antony Kalugin
Composed & recorded in 2019, Kharkiv, Ukraine
All instruments and human voices recorded in Kharkiv, Ukraine at KFG studio, 2019
Birds voices recorded in nature area of Waghausel/Germany (summer 2019)
Drums recorded at VD Sound studio, Kiev, Ukraine, early July 2019 Mathieu recorded guitars in Tallinn, Estonia (late July - early August 2019)
Alexandr recorded nylon guitar in Kiev (October 2019)
Mixed & Mastered: Antony Kalugin, October - November 2019
Original Painting: Igor Sokolskiy
Artwork design & Layout: Antony Kalugin
Artwork: Igor Sokolskiy

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Percussion, Vocals, Penny Flute, Arrangements, Programming
Hosté:
Max Velychko - Electric and Acoustic Guitars
Olha Rostovska - Vocals
Oleg Prokhorov - Bass
Roman Gorielov - Vocals, Nylon & Acoustic Guitar
Viktor Syrotin - Drums
Sergii Kovalov - Knob Accordion, Vocals
Alexandr Pastuchov - Basson
Elena Kushiy - Flute
Maria Baranovska - Violin
Igor Solovey - French Horn
Tatiana Kurilko - English Horn
Tim Sobolev - Vocals
Sergey Obolonkov - Vocals
Georgiy Katunin - Wheel Lyre (CD1 01)
Kostya Shepelenko - Drums (CD2 01,03,04,08)
Michail Sidorenko - Alto Sax (CD2 01)
Olga Vodolazkaya - Vocals, Acoustic Guitar (CD2 08)
Diskografie Echoes From Within Dragon Island
Vyšlo 11. února 2019, Caerllysi Music

Seznam skladeb:
CD1 (55:35)
01. Dragon Island Suite 1 (17:17)
     a. To The Fairy Land Afar (6:30)
     b. Through The Magical Forest (6:08)
     c. Little Thoughtful Creatures (4:27)
02. Dragon Island Suite 2 (19:01)
     a. Shady Fairies (3:53)
     b. All The Names I Know (5:03)
     c. Picture Story-books (7:29)
     d. Where All The Playthings Come Alive (2:35)
03. My Bed Is A Boat (2:44)
04. Dragon Island Suite 3 (16:32)
     a. Sailor's Coat (7:39)
     b. Valley Of The Kings (8:52)

CD2 (Ltd. Edition) (38:23)
01. Flowing Brooks (4:17)
02. Winter Rooks (3:45)
03. Incantation (Part1) (6:27)
04. Incantation (Part2) (6:28)
05. My Bed Is A Boat (Instrumental Version) (2:24)
06. Dragon Island (Single) (5:54)
07. Across The Dark We Steer (3:35)
08. Alight Again (Studio Live 2016) (5:30)
Total Time: (93:58)

Recorded in Kharkiv, Ukraine in 2012-2018
Composed: Antony Kalugin except (CD2 05) and (CD2 02): Antony Kalugin & Roman Gorielov
Arranged, Mixed & Mastered: Antony Kalugin
Produced by Antony Kalugin & William Mackie
Artwork, Design & Concept: Antony Kalugin
Original Painting: Konstantin Kanskiy

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Percussion
Max Velychko - Electric and Acoustic Guitars
Kostya Shepelenko - Drums
Oleg Prokhorov - Bass
Olha Rostovska - Vocals, Additional Keyboards
Michail Sidorenko - Alto Saxophone
Hosté:
Diskografie Messages from Afar: First Contact
Vyšlo 24. listopadu 2017, Caerllysi Music

Seznam skladeb:
01. First Contact (7:14)
02. Foreign Land (7:22)
03. Curious Talk (3:29)
04. Volcano Rabbit & The Frog (5:32)
05. Faces In The Clouds (3:07)
06. Vale Of Dreams (8:33)
07. Golden Fields Of Rye (2:14)
08. Riding On A Rainbow (2:53)
09. Constant Flow (15:45)
Total Time: (56:14)

All tracks: Antony Kalugin
Composed & recorded in 2017 in Kharkiv, Ukraine
Mixed & Mastered: Antony Kalugin in Sept.-Oct. 2017
Original painting: Igor Sokolskiy, artwork design and layout by Antony Kalugin
"Messages From Afar" je speciální koncepční album, které je rozděleno do 2 kapitol - 1. Karfagen a 2. Sunchild (2. část vyšla v roce 2018). Je to opět pocta Art Rocku, jak jej známe ze rozkvětu ve 20. století. Je to solidní koncept, vyjádření v moderní prog scéně. Fanoušci Camel, Pink Floyd, Genesis, Happy The Man, Yes a dalších klasických kapel se na albu najdou. Přebal opět pohádkové ztvárnil Igor Sokolskiy, který fantasticky doplňuje pohádkovou náladu hudby, kde Antonyho svěží textury kláves a sóla splňují výjimečnou virtuozitu kytar Maxe Velychka.

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Percussion, Arrangement, Vocals
Hosté:
Max Velychko - Electric, Acoustic & 12-string Guitars
Sergiy Balalayev - Drums (01,04,05)
Ivan Rubanchuk - Drums (08-11,14)
Kostya Shepelenko - Drums (02,16)
Oleg Prokhorov - Bass (01,02,04,05,16)
Kostya Ionenko - Bass (08-11,14)
Olha Rostovska - Keyboards, Vocalis (02,11), Latin Vocals(04)
Roman Gorielov - Latin Vocals Tenor (04)
Sergii Kovalov - Accordion (04,08-11,13) & Latin Vocals(04)
Maria Baranovska - Violin (01,02,04,08-10,14)
Alexandr Pastuchov - Basson (08,09,11)
Oleg Pashkovskiy - Grand Piano (14)
Lesya Kofanova - Flute (14)
Michail Sidorenko - Alto Sax (14)
Olga Vodolazhska - Rainstick, Shakers, Triangle (16)
Diskografie Spektra
Vyšlo 28. listopadu 2016, Caerllysi Music

Seznam skladeb:
PHASE 1
01. Spektra (7:11)
02. Troy (3:33)
03. Transaleatorica 2 (2:34)
04. Terra Incognita (3:14)
05. Celebration (3:50)
06. Homonymous (Part 1) (2:30)
07. Angel Tears (1:27)
PHASE 2
Olympia (Quadrology) (21:30)
08. Zeus (6:13)
09. Dionis (4:41)
10. Poseidon (5:15)
11. Aurora (5:21)
12. Homonymous (Part 2) (2:35)
PHASE 3
13. Dios Pyros (2:56)
14. Natural Charm (5:36)
15. Eye Witness (1:38)
16. Juggler & the Cloud (Studio Live) (4:31)
Total Time: (63:07)

All tracks: Antony Kalugin (04 lyrics: Sergii Kovalov)
Composed & recorded in 2011-2016 in Kharkiv, Ukraine
Mixed & Mastered: Antony Kalugin in Sept.-Oct. 2016
Original painting by Igor Sokolskiy, artwork design and layout by Antony Kalugin

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Percussion, Programming
Oleg Prokhorov - Bass
Max Velychko - Electric & Acoustic Guitars
Olha Rostovska - Vocals
Kostya Shepelenko - Drums
Hosté:
Will Mackie - Narration
Ivan Rubanchyuk - Drums (02)
Helen Bour - Oboe
Serg Kovalov - Bayan, Accordion (01,05)
Lesya Kofanova - Flute, Recorder
Diskografie 7
Vyšlo 4. září 2015, Caerllysi Music

Seznam skladeb:
01. Seven Gates (28:26)
02. Now and Ever (6:36)
03. Hopeless Dreamer (7:36)
04. Alight Again (9:24)
05. Seven Gates (edited version) (15:25)
Total Time: (52:04)

(Bonus Track)
05. Seven Gates (Edited Version) (15:25)

All tracks: Antony Kalugin (04 lyrics: Will Mackie, 02 lyrics: A. Kalugin & W. Mackie)
Mixed & Mastered: Antony Kalugin in July 2015 in Uzhgorod, Ukraine
Original painting: Igor Sokolskiy
Artwork design and layout: Antony Kalugin
Kalugin zůstal věrný nádhernému etnickému zvuku, který je ochrannou známkou kapely, stejně jako kdykoli předtím. Zůstává věrný své lásce k raným Camel, Focus a Alan Parsond Project z těch nejdůležitějších. Sedmá kapitola Karfagen je cestou k mýtům a legendám, o hledání pravdy v obrazech představivosti, všeho a všude. Týká se to obrovského štěstí a nevysvětlitelné síly čísla "7". Jsou to věci, které na lidi tolik zapůsobí, že se dokonce mohou stát posedlostí, která jim převezme celý život.

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Percussion, Arrangement
Mathieu Speater - Electric Guitars
Max Velichko - acoustic, nylon guitars & Electric Guitars (07)
Ivan Rubanchyuk - Drums
Kostya Ionenko - Electric Bass
Pascal Gutman - Stick (04,09c,09f)
Lesya Kofanova - Flute (02-04,07)
Alexandr Pastuchov - Basson (06)
Sergii Kovalov - Bayan & Vocals (01,06,07,09,10)
Michail Sidorenko - Alto Sax (09g,10)
Hosté:
Diskografie Magician's Theater
vyšlo 19. května 2014, Caerllysi Music

Seznam skladeb:
ACT I
01. Magician's Theater (Overture) (6:25)
02. The Birth Of Mankind (5:49)
03. Turret (1:31)
04. Yuletide (5:31)
05. Figment Of The Imagination 1 (1:19)
06. The Fibber`s Diary (4:29)
07. The Juggler's Boast (3:24)
ACT II
08. Figment Of The Imagination 2 (2:25)
09. Magician's Spell (21:05)
     a) Bewitch
     b) Mime
     c) Evolvement
     d) Scene Changing
     e) The Story of a Furious Doll
     f) Cosmopolitan Idol
     g) Glorious Within
10. Magician's Theater (Final) (5:35)
Total Time: (57:33)

All tracks: Antony Kalugin
Mixed & Mastered: A. Kalugin in April 2014
Original Painting: Alla Navrotskaya
Artwork Design and Layout: Antony Kalugin
Šesté album Karfagen se nahrávano na Ukrajině a ve Francii v letech 2013-2014. Originální umělecký přebal je od Ally Navrotské. Celé je složil, mixoval a produkoval Antony Kalugin. Pro posluchače progů, kteří mají rádi původní symfonický prog, dnes v progresivní hudbě nenahrává mnoho dalších umělců, kteří tak konkrétní styl v moderním prostředí přetvářejí tak přesvědčivě jako hlavní skladatel Karfagen Antony Kalugin. Jedná se převážně o instrumentální dílo, jen se zvýšením podílu heavy kytar tentokrát, padesát sedm minut bombardování a klasického uchopení Emerson, Lake & Palmer a Triumvirat, romantické kytarové nálady od Camel a dokonce nepředvídatelné vlastnosti raných sólových alb Steve Hacketta, ale s přidaným heavy kytarovým přídělem ve stylu Ayreonu. Anthony nahrál všechny klávesy společně s dalšími hudebními hosty, kteří přinesli plnější a bohatší věrohodný zvuk.

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Acoustic Guitar, Percussion
Vanya Rubanchyuk - Drums
Sergii Kovalov - Bayan, Accordion, Vocals, Keyboards
Alexandr Pavlov - Electric & Acoustic Guitar, Vocals
Oleg Prokhorov - Bass
Sergey Klevensky - Flutes, Clarinet, Pipe Reed
Tomek Mucha - Electric Violin
Helen Bour - Oboe
Alexandr Pastuchov - Basson
Max Morozov - Viola
Daria Maiourova - Violin
Oksana Podmaryova - Cello
Artyom Vasilchenko - Tenor Sax (01,06)
Olga Koganyuk - Backing Vocals (02)
Kostya Ionenko - Bass (11)
Hosté:
Diskografie Aleatorica
Vyšlo 15. ledna 2013, Caerllysi Music

Seznam skladeb:
01. Karfagen - Aleatorica (Shuffler`s Riddle) (5:38)
02. Mad Gods Of Destiny (8:23)
03. Shadoof (1:37)
04. D'ale (2:55)
05. Gnome In A Bathroom (2:29)
06. Solar Cycles (5:58)
07. Transaleatorica (1:29)
08. Mystic Castles (9:36)
09. Radio Beam (0:16)
10. Whirlabout (5:43)
11. Sweetmeat (2:15)
12. A Day Without Rain (7:44)
13. Amazing Ananda (2:09)
14. Aleatorica (Back To The Alea) (5:46)
Total Time: (61:58)

Producer: Antony Kalugin, William Mackie
All tracks: Antony Kalugin (except 01,06,11,14: Sergii Kovalov, 02,04,05,08,10,12: A. Kalugin & S. Kovalov)
Mixed & Mastered: Antony Kalugin in Nov. 2012 in Novovolinsk & Kharkov, Ukraine
Original Painting: Alla Navrotskaya
Artwork Design and Layout: Antony Kalugin
Photography: Amandine Gelineau, Antony Kalugin, Mark Kalugin, R. Gorielov, S. Obolonkov
Páté Karfagen album "Aleatorica" je dosud nejautentičtější a nejvíce etnickou nahrávkou. Hoboj, fagot, akordeon a jiné flétny a ocarina přinášejí na tomto albu zvláštní chuť. Míxoval je a zvučil Antony Kalugin. Oficiálně vyšlo pod labelem Caerllysi (UK). Produkce se ujali Antony Kalugin, William Mackie a Sergii Kovalov.

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Percussion
Roberto Diaz - Electric Guitars
Vanya Rubanchyuk - Drums
Alexandr Pavlov - Acoustic Guitars
Sergii Kovalov - Bayan, Accordion
Oleg Prochorov - Bass
Alexandr Pastukhov - Bassoon
Helen Bour - Oboe
Max Morozov - Viola
Daria Moiorova - Violin
Oksana Podmaryova - Cello
Hosté:
Diskografie Lost Symphony
Vyšlo 25. listopadu 2011, Caerllysi Music (UK)

Seznam skladeb:
01. Entering the Space Gates (1:27)
02. Salvatore & his Leather Jackets (2:25)
03. Orgaria (scene 1) (1:07)
04. The Cosmic Frog & the Beast (6:47)
05. The China Wizard (3:42)
06. Sylph (4:29)
07. Daydream (2:59)
08. Orgaria (scene 2) (0:55)
09. Journey Through the Looking Glass (18:20)
10. Symphony of Sound (19:24)
11. Afterwords (2:23)
Total Time: (63:00)

All tracks: A. Kalugin (except 05: A. Pavlov, 07: R. Gorielov)
Mixed & Mastered: A. Kalugin in Oct.-Now. 2011 in Kharkov, Ukraine
Original painting: Alla Navrotskaya
Artwork Design and Layout: Antony Kalugin
"Lost Symphony" je obrovským krokem vpřed pro ukrajinský projekt Karfagen pod vedením brilantního Antonyho Kalugina. Album je zcela instrumentální a prakticky každá skladba na albu je vrcholem. Můžete kze objevit bombastický a heavy symfonický zvuk, ale přsto získáte symfonii jemností. Všechny kompozice se navzájem prolínají, ale jakmile tomu přidete na chuť, nemůžete to přestat poslouchat. Při každém poslechu objevíte nové věci, nové zvuky v pozadí nebo malé detaily, které jste si předtím nevšimli v aranžmá, tak pečlivě propracovaných. K dosažení tohoto rozmanitého zvuku se Anthony Kalugin znovu obklopil malým orchestrem vynikajících hudebníků. Kromě standardní sestavy kapely, která se skládá z kytar, kláves, basy a bicích, je možné si užít i malou smyčcovou sekci a bohatou sekci dechových foukacích nástrojů jako je flétna, hoboj nebo fagot. Zvuk Karfagen byl vždy pevně zakořeněn v ukrajinské lidové hudbě, což dává kapele velmi charakteristický zvuk.

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Percussion
Marina Zacharova - Vocals (02,03,07)
Alexandr Pavlov - Electric & Nylon Guitars, Vocals
Artem Vasilchenko - Soprano & Tenor Saxophone (02,04,05)
Kostya Shepelenko - Drums (02-06,08)
Sergey Balalaev - Drums (01)
Vadik Samosyuk - Drums (09)
Vanya Rubanchyuk - Drums (06)
Kostya Ionenko - Acoustic & Electric Bass (01,03-07,09)
Helen Bour - Oboe (04,05,09)
Daria Maiorova - Violin (09)
Alexandr Tiuniakin - Bass (02)
Sergey Kovalev - Bayan (01,03,04-06,09)
Roman Gorielov - Acoustic Guitar (02,07)
Oksana Podmaryova - Cello (03-05,09)
Lesya Kofanova - Flute (03-05,09)
Alexandr Pastuchov - Basson (03-05,09)
Max Morozov - Viola (04,09)
Hosté:
Diskografie Solitary Sandpiper Journey
Vyšlo 1. března 2010, Caerllysi Music

Seznam skladeb:
01. Solitary Sandpiper Journey (7:18)
02. Magic Moment (4:22)
03. Silent Anger (part 2) (6:15)
04. Solitary Sandpiper King (5:03)
05. Searching for Love (8:32)
06. Carpathians (13:49)
07. Ode to a New Life (5:27)
08. Kingfisher & Dragonflies (part 2) (2:15)
09. Mystery (22:00)
     a) Solid Ground
     b) Rising Sun
     c) Destruction
     d) Redemption
     e) Spirit of Revelation (reprise)
Total Time: (75:05)

All tracks: A. Kalugin (except tr. 8 by A. Kalugin & A. Pavlov)
Mixed & Mastered: A. Kalugin in Feb.- March 2010. Recorded in Kharkov, Ukraine
Original Painting: Alla Navrotskaya
Artwork Design: Antony Kalugin
"Solitary Sandpiper Journey" je třetí album Karfagen vydané v roce 2010, nakterém objevte svět dobrodružství a pohádek v symfonické "básni". To vše zvýrazněné neuvěřitelnými obrazy Ally Navrotskaye. Tentokrát se připojili k Antoniu Kaluginovi (kytary) Alexander Pavlov a zpěvačka Marina Zachar. Společně vytvářejí další kapitolu hudebního odkazu Karfagen.

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Percussion, Vocals, Guitars, Fxs
Kostya Shepelenko - Drums
Sergey Kovalev - Harmonica, Bayan, Vocal
Oleg Polyanksiy - Keyboards
Oleg Booklov - Electric Guitars
Denis Moroz - Jazz Guitar
Roman Cucherenko - Bass
Georgy Katunin - Lyre, Flutes
Lena Moscalec - Vocal
Oleg Korotaev - Occasional Nylon Guitars
Tim Sobolev - Vocal
David Todua - Electric Guitars
Hosté:
Diskografie The Space Between Us
vyšlo 11. února 2007, Unicorn Digital, UNCR 5041

Seznam skladeb:
01. Entering the Gates (1:54)
02. The Great Circus (5:30)
03. Temple of Light (4:57)
04. The Other Side (5:09)
05. Sky of Couple Colors (4:08)
06. Masks & Illusions (6:40)
07. The Dream Master (6:40)
     a) Through a Stream of Images (Prestissimo)
     b) The Sculptor (Maestoso)
08. Labyrinth (4:44)
09. Let Go (3:33)
10. Wonder Valleys (4:21)
11. Kingfisher & Dragonflies (1:48)
12. Retrofall (5:21)
13. Mind Games (1:21)
14. The Space Between Us (4:17)
15. When the Night Falls (2:13)
16. Big Outro (2:41)
Total Time: (65:23)

17. Labyrinth (extended demo) (6:28)
18. Night Flight Jam (1998 recording) (4:24)
19. Sun Valleys (4:00)

All tracks: A. Kalugin (except 06: Oleg Polyanskiy, 15: A. Kalugin & S. Kovalov)
Mixed & Mastered: A. Kalugin & A Mirniy in March - Oct. 2006. Recorded in Kharkov, Ukraine
Cover Art and Layout: Jonas Thuren
2nd Karfagen album, with bonus tracks.

Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Sampling, Percussion, Vocal (10)
Kostya Shepelenko - Drums
Oleg Polyanskiy - Piano, Electro Organ, Keyboards, Vocal
Sergei Kovalev - Bayan (03,06)
Roman Cucherenko - Bass Guitar
Roman Filonenko - Acoustic & Electric Guitars
Georgiy Kafunin - Flutes, Wheel Lira & Effects (01,02,04,06,07,09)
Oleg Korataev - Nylon Guitar (02,04)
Mariana Sobol - Vocal (03,10)
Tim Sobolev - Vocal (06)
Hosté:
Diskografie Continium
Vyšlo 7. července 2006, Unicorn Digital, UNCR 5030

Seznam skladeb:
01. A Winter Tale (Part 1) (4:27)
02. A Winter Tale (Part 2) (3:48)
03. A Winter Tale (Part 3) (1:46)
04. Silent Anger (4:49)
05. Old Legends (4:22)
06. All the Time I think about you (3:04)
07. Amused Fair (8:13)
08. Stone Talk (2:03)
09. Marvelous Dance (3:31)
10. Muse (2:38)
10. Close To Heaven (2:43)
Total Time: (39:24)

11. A Winter Tale (Demo) (8:36)
12. E2 - E4 (0:46)
13. Silent Anger (Demo) (4:43)
14. Old Legends (demo) (4:10)
15. Silent Anger (outtake) (1:27)
16. Amused Fair (Demo) (8:21)
17. Marvelous Dance (demo) (3:26)
18. For the Friend (demo) (3:42)

All tracks: A. Kalugin (except 05: Oleg Polianskiy)
Mixed & Mastered: A. Mirniy in Sept. - Dec. 2005. Recorded in Kharkov, Ukraine
Cover Art and Layout: Jonas Thuren
Jedná se o první album Karfagen vydané v Kanadě v roce 2006 s inspirativním obalem od Jonase Thurenea (skupina "Xinema", Švédsko). Později bylo vydáno společností Caerllysi Music jako CD1 dvojité edice "The Key To Perception" s množstvím bonusových a demo skladeb.


Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocal
Max Velichko - Guitars
Olha Rostovska - Lead Vocals
Oleg Prokhorov - Bass
Kostya Shepelenko - Drums, Percussion
Hosté:
Helen Bour - Oboe
Lesya Kofanova - Flute & Recorder
Sergii Kovalov - Accordion
Diskografie Seven Gate
SP, vyšlo 24. srpna 2015, Digital

Seznam skladeb:
01. Seven Gates (15:25)
Total Time: (15:25)


Skupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Percussion, Vocals, Guitars, Fxs
Kostya Shepelenko - Drums
Sergey Kovalev - Harmonica, Bayan, Vocals
Oleg Polyanksiy - Keyboards, Piano, Vocals
Oleg Booklov - Electric Guitars
Denis Moroz - Jazz Guitar
Roman Cucherenko - Bass
Tim Sobolev - Vocals
Georgy Katunin - Lyre, Flutes
Lena Moscalec - Vocal
Oleg Korotaev - Occasional Nylon Guitars
David Todua - Electric Guitars
Roman Filonenko - Acoustic & Electric Guitars
Oleg Korataev - Nylon Guitars (02,04)
Maiana Sobol - Vocals (03,10)
Hosté:
Diskografie The Key To Perception
Vyšlo 2009, Caerllysi Music

Seznam skladeb:
Disc 1
01. A Winter Tale - Part 1 (4:27)
02. A Winter Tale - Part 2 (3:48)
03. A Winter Tale - Part 3 (1:45)
04. Silent Anger (4:49)
05. Old Legends (4:22)
06. All that I think about you (3:04)
07. Amused Fair (8:13)
08. Stone Talk (2:03)
09. Marvelous Dance (3:31)
10. Muse (2:38)
11. Close to Heaven (2:44) bonus
12. A Winter Tale (demo) (8:36)
13. E2 - E4 (previously unreleased) (0:46)
14. Silent Anger (demo) (4:43)
15. Old Legends (demo).(4:10)
16. Silent Anger part 2 (previously unreleased demo) (1:27)
17. Amused Fair (demo) (8:21)
18. Marvelous Dance (demo) (3:26)
19. For the Friend (previously unreleased demo) (3:42)
20. The Key to Perception (previously unreleased) (3:09)
Total Time: (79:58)

All tracks by Antony Kalugin (except track 6 by Oleg Polyanskiy)

Disc 2
01. Entering the Gates (1:52)
02. The Great Circus (5:29)
03. Temple of Light (4:56)
04. The Other Side (5:09)
05. Sky of Couple Colors (4:08)
06. Masks and Illusions (6:40)
07. The Dream Master (6:38)
08. Labyrinth (4:43)
09. Let Go (3:32)
10. Wonder Valleys (4:18)
11. Kingfisher and Dragonflies (1:47)
12. Retrofall (5:16)
13. Mind Games (1:20)
14. The Space Between Us (4:17)
15. When the Night Falls (2:13)
16. Big Outro (2:39) bonus
17. Labyrinth (extended demo) (6:28)
18. Night Flight Jam (previously unreleased) (4:24)
19. Sun Valleys (previously unreleased demo) (4:00)
Total Time: (79:58)

All tracks: Antony Kalugin (except track 07: Oleg Polyanskiy and 15: Antony Kalugin & Sergey Kovalev)
Cover Art and Layout: Antony KaluginSkupina:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Vocoder, Percussion
Hosté:
Diskografie Fantasion
SP, vyšlo 1. dubna 2022, digital

Seznam skladeb:
01. Fantasion (demo) (6:57)
02. Searching For Mr. Kite (demo) (9:03)
Total Time: (16:00)

Paintings: Igor Sokolskiy

Nahráli:
Antony Kalugin - Keyboards, Vocals, Percussion, Add. Guitars, Arrangement, Programming
Max Velychko - Acoustic & Electric Guitars
Ivan Goritski - Drums
Oleg Prokhorov - Bass Guitar
Yan Vedaman - Tenor & Soprano Saxophones
Elena Kushiy - Flute
Olha Rostovska - Vocals
Sergii Kovalov - Knob Accordion, Vocals
Diskografie Chameleon Shapeshifter
CD, vyšlo 24. září 2021, Digital

Seznam skladeb:
01. Chameleon (19:40)
02. Shapeshifter (6:06)
03. Exceptional Chamel Ballard (7:48)
04. House on the Hill (4:04)
05. Wonderous Glory (4:50)
06. Key (4:16)

Total Time: (46:44)

Paintings: Igor Sokolskiy
Poetry: Stuart Watkins

Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Vocals, Programming & Arrangement
Olha Rostovska - Additional Vocals (02)
Diskografie Stellar Gardener
CD, vyšlo 11. února 2021, Digital

Seznam skladeb:
01. Stellar (20:04)
02. Gardener (20:53)
Bonus Tracks:
03. Stellar Castle (3:52)
04. Stellar Garden (4:38)
05. Stellar Age (3:42)
06. Stellar Heart (2:06)

Total Time: (55:15)

Produced: Antony Kalugin & William Mackie
Recorded on Nov. 2020 - Jan. 2021
Composed, Performed, Mixed & Mastered: Antony Kalugin
Paintings: Igor Sokolskiy
Hudební progresivní juggernaut, kterým je Antony Kalugin, vyprodukoval tour de force s návazností na velkolepé album "Marshmallow Moondust".

Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Vocals
Diskografie Marshmallow Moondust
CD, vyšlo 10. října 2020, Digital

Seznam skladeb:
01. Marshmallow (20:20)
02. Moondust (20:20)
03. Marshmallow Medley (7:20)
04. Moondust Medley (7:20)
Total Time: (55:20)

Production, Arrangement, Mastering: Antony Kalugin
Paintings: Igor Sokolskiy
"Byl první červencový den 2021, svět byl temným místem - všichni jsme byli v uzamčení, právě v tento den jsem objevil krásu sestavy VSTi Korg Legacy Collection, zakopal jsem do ní a stala se hlavní inspirací celého tohoto alba. Zatímco mezi nahrávkami Karfagenu byla mezera kvůli Covid-19, rozhodl jsem se udělat desku "jednoho muže" a když byla napsána první skladba, rozhodl jsem se nahrát skutečné kytary, na kytaru jsem hrál od školy, i když to zdaleka nebyla profesionální úroveň, takže to pro mě byla nová výzva v těchto neklidných dobách - odvážím se to udělat! od samého začátku byl můj drahý přítel Will Mackie touto myšlenkou nadšený, protože si myslel, že můj způsob předávání melodií skvěle doplní souhru s klávesami. Cítil jsem se statečný a zavolal jsem svým přátelům do "O!" studia v Charkově a laskavě souhlasili s poskytnutím skutečných kytarových drahokamů, takže moje cesta začala, cvičil jsem a nahrával téměř každý den. Byl to Gibson Les Paul, který mi spolu se zesilovačem Friedman Buxom Betty vyrazil dech. Nahrával jsem bicí pomocí Groove Agent bez jakýchkoli vzorů a se vším, co se hrálo obvykle pod mýma prstama. Když dělám demo skladby pro své hudebníky, nahrávám bicí tímto způsobem, takže doufám, že teď už budu docela zručný. V některých částech a pasážích jsem si myslel, že je potřeba živá flétna a saxofon, ale po různých rozhovorech s Willem jsme se rozhodli pokračovat ve konceptu záznamu „One Man“ ve všech aspektech".

"Opět to byl Willův nápad nazvat album "Marshmallow Moondust" krásnou a neobvyklou slovní hříčkou. Igoru Sokolskiemu jsem vysvětlil hlavní koncept a během několika týdnů jsem měl dva báječné obrazy, je to jakési dobrodružství "Malého prince světla" v zemi "Scorpions" je znamení roku 2020 na straně železného škorpióna - je to hra na katastrofu tohoto konkrétního roku, který navzdory všemu tomuto životu pokračuje, protože vždy existuje paprsek světla, který vás povede a vyvede z temnoty!"

Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie Legacy
EP, vyšlo 11. února 2018, Digital

Seznam skladeb:
01. Opening Theme (0:55)
02. The Golden Gates (4:14)
03. Dreamer (5:29)
04. Homeward (3:49)
05. Never Let Go (Camel Dedication) (2:58)
06. I will Remember (3:43)
07. Pacific Breeze (0:57)
08. Mysterious Voyager (3:51)
09. AKP - Alight Again (studio live 2016) (5:29)
10. AKP - Magician`s Theater (studio live 2016) (6:24)
11. AKP - Visionary Sights (studio live 2016) (4:27)
12. AKP - Yuletide (studio live 2016) (5:14)
Total Time: (47:30)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie Christmas Song
EP, vyšlo 19. prosince 2017, Digital

Seznam skladeb:
01. Winter Song (5:50)
02. Christmas Song (6:33)
03. Joyful Song (3:18)
04. Serenity Song (7:10)
Total Time: (22:51)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie Magic Of The Four Planet - Mars
Vyšlo 2006, Vikkon, VKS-14 (Ukraine)

Seznam skladeb:
01. Time Will Wait ()
02. Fire Spectrum ()
03. Space Tree ()
04. Red Horizons ()
05. Rockets In The Sky ()
06. Ocean Of Love ()
07. Beyond The Horizons ()
08. Celestial ()
09. Red Sky ()
Total Time: (00:00)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie Magic Of The Four Planet - Venera
Vyšlo 2006, Vikkon, VKS-13 (Ukraine)

Seznam skladeb:
01. Like A Deep Ocean ()
02. Spectrum Of The Space ()
03. Star Child ()
04. One Simple Word ()
05. Distant Horizons ()
06. Lotus ()
07. River Of My Soul ()
08. The Way It Was ()
09. Star Light ()
Total Time: (66:18)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie Solaris - The Journey To The World Of Illusions Vol.4
Vyšlo 2006, Vikkon, VKS-08 (Ukraine)

Seznam skladeb:
01. Teddy Bear ()
02. The Land Of Graffiti ()
03. Lime Trees ()
04. Solaris ()
05. Messenger From The Past ()
06. The Land Of Gold ()
07. Aristilius ()
08. Broken Mirrors ()
09. Blue Bird ()
10. Healing Colour Of Love ()
Total Time: (74:25)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie Solaris - The Journey To The World Of Illusions Vol.3
Vyšlo 2006, Vikkon, VKS-07 (Ukraine)

Seznam skladeb:
01.Crimson Planet ()
02.Dawn Town ()
03.Heart Of The Night ()
04.Midnight Zone ()
05.Stratoscope ()
06.Reverance ()
07.Nemo ()
Total Time: (72:05)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie Solaris - The Journey To The World Of Illusions Vol.2
Vyšlo 2006, Vikkon, VKS-06 (Ukraine)

Seznam skladeb:
01. Solitude ()
02. White Rocks ()
03. South Epic ()
04. Moonrising ()
05. Harmonizer ()
06. Freefall ()
07. Edenburg ()
08. Heaven ()
09. Morning Kiss ()
Total Time: (69:17)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie Solaris - The Journey To The World Of Illusions Vol.1
Vyšlo 2006, Vikkon, VKS-05 (Ukraine)

Seznam skladeb:
01. Inspirations ()
02. Lights Of Magic ()
03. Frozen Lakes ()
04. The Ladders ()
05. Love Mirrors ()
06. Castles From The Sand ()
07. Dorian Dreams ()
08. Storytaler ()
Total Time: (69:36)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie The Water
Vyšlo 11. února 2002, Digital

Seznam skladeb:
01. The River Still Wide (5:15)
02. Juggler And The Cloud (7:23)
03. One Man's Dream (8:23)
04. The Water (15:29)
05. Atlantis (5:50)
06. Oxygen Minus (2:32)
07. An Ordinary Nightmare (4:03)
08. Poseidon's Gates (4:10)
09. Breeze (6:06)
10. Water Sky (bonus track) (4:35)
11. Aficionado (bonus track) (4:04)
12. Sun Scald (soundtrack) (16:10)
Total Time: (86:00)

První album Antony Kalugina originálně natočené v roce 2002. Album přináší Art rock nové doby a je pro všechny, kteří milují záhadný zvuk a bohaté magické instrumentace. "Pro mě je to velmi speciální album - první krok do "neznámá". To je moje odhodlání pro hudbu skutečného světa Petera Gabriela a doteků Floyd a Oldfielda" prohlásil Antony. Většinu z vás, kteří znají pozdější hudbu AKP, to bude překvapivé odhalení.Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie AKKO 2
Vyšlo 11. srpna 2019, Digital

Seznam skladeb:
01. Opening Theme (0:55)
02. The Golden Gates (4:14)
03. Dreamer (5:29)
04. Homeward (3:49)
05. I Will Remember (3:43)
06. Mysterious Voyager (3:50)
07. Winter Song (5:50)
08. Christmas Song (6:34)
09. Joyful Song (3:17)
10. Serenity Song (7:10)
11. Quantum Motion (part 2) (7:29)
12. Games Without Frontiers (3:06)
Total Time: (47:30)


Nahráli:
Antony Kalugin - All Instruments, Programming, Arrangment, Producing
Diskografie AKKO 1
Vyšlo 7. ledna 2013, Digital

Seznam skladeb:
01. Sunrise (2:54)
02. Quantum Fiction (6:27)
03. Mirage (4:32)
04. Purple Imago (2:16)
05. Kinematography (11:32)
06. In The Wake Of Argonaut (3:53)
07. Sky Flora (11:14)
08. Quantum Motion (6:55)
09. Fluttering Shadows (4:24)
10. Fantazion (7:34)
11. Eve (4:31)
12. Sky Corpuscle (1:35)
13. Moonrise (1:47)
Total Time: (47:30)


ZpětKarfagen 2016 - Konstantin Shepelenko, Max Velychko, Oleg Prokhorov, Olga Vodolazhskaya,
Antony Kolugin a Olga RostovskayaSestava Sunchild/Karfagen: (zleva) Sergii Kovalov, Antony Kalugin, Oleg Prokhorov, Viktoria Osmanchko,
Andrii Kobylianskyi, Roman Gorielov, Sergiy Balalayev (vpředu)Kapela při nahrávání alba "Spectra"
Kostya Shepelenko, Anton Kalugin, Max Velychko, Olha Rostovskaya, Olga Vodolazhskaya, Oleg Prokhorov

Zpět
Oficiální stránky:
http://karfagenmusic.com/en/

https://antonykalugin.bandcamp.com/music


Nahoru ProgressRock
Made by 
©  29.11.2019 
Menu Poslední aktualizace: 20.5.2022
mbrezny@centrum.cz 
...a vzkaz autorovi!