Final Conflict


Zpět
FINAL CONFLICT je britská neo prog kapela s vlivy SAGA, pozdějších Marillion a Galahad. Hudebně může jejich zvuk připomínat kapelu Egdon Heath, se spoustou přízvuků a barev, výbuchů sólové kytary, měnící se rytmy a vynikající korelace mezi kytarou a klávesami. Důraz je kladen na vokálně orientované skladby. Hudebnost je pevná a podporuje zpěvní základa vokály.

Kapela se zformovala v roce 1985 ve Stoke on Trent, Staffordshire, U.K. z podnětu Andy Lawtona a Briana Donkina. K nim se připojili Mark Price (keyboards), Tony Moore (bass) a Arnie Wheatley (drums). Po vydání dvou alb na kazetách "Chanel 8" (1987) a "The Time Has Arrived" (1989) na vlastním labelu Future Records skupina podepsala smlouvu se společností Gaia Records.

První CD album u nového labelu bylo vydáno pod názvem "Redress The Balance" v roce 1991 a bylo založeno na ekologickém tématu. Bylo to jejich první CD, kdy se Moore stal novým klávesistou kapely, zatímco další nový člen David Bridgett se přidal na basu. Wheatley ale také opustil kapelu v té době a byl nahrazen Darrenem Blandem. Na albu se představila i řada hostujících hudebníků.

Zajistili si finanční podporu a objevili nahrávací studio v Goalhouse, které pak sehrálo obrovskou roli v historii FC. Když se však věci odehrávají tak rychle, objevilo se i napětí, brzy bylo zřejmé, že skupina se rozdělila do dvou frakcí. Byli pod tlakem, aby dokončili nahrávání alba, mezitím museli zajistit dva nové členy, abych nahradili hráče na klávesy a bubeníka, kteří kapelu opustili. Při zpětném pohledu bylo promarněno příliš mnoho negativní energie a proto byl proces nahrávání velmi obtížný. Pozitivní bylo, že písně jako "Rebellion" byly napsány a dodnes se hrají jako součást seznamu setů FC.

Se silnou odezvou skupina nahrála svou nejúspěšnější práci z hlediska popularity, koncepční album Quest. Před nahráváním záznamu Steve Lipiec nahradil Price u kláves, zatímco Moore kapelu opustil. Chris Moyden se připojil ke skupině jako hráč na bicí. Druhé album skupiny "The Quest" (1992) bylo inspirováno kompilátorem křížovek Leonardem Dawem, kterému v roce 1944 nechtěně unikla kódová slova z Operace Overlord v křížovce Daily Telegraph. Album je o obyčejném člověku, jako si Dawe představoval, že je ve zkoušce pro selhání v jeho životě.

Album bylo pro kapelu potěšením psát a nahrávat a také bylo prvním se Stevem a Chrisem po zapojení na plný úvazek v kapele. Rozhodli se, že znovu to bude koncepční album podobně jako dřívější koncepční alba s názvem "Channel 8" a "The Time Has Arrived", která vyšla pouze na kazetách. Prodiskutovala se základní linie příběhu a hudba brzy následovala. Skladby z alba se opět hrají naživo s oblíbenými písněmi pro fanoušky jako je "All Alone".

"The Quest" je koncepční album a tento příběh propojuje paralely mezi puzzle a životem. Hudební styl tohoto alba je poměrně jednoduchý, ale svěží, dobře provedený a přesto přístupný. Jejich styl mi trochu připomíná ILUVATAR, zejména jejich zpěvák, ale také svými melodickými aranžemi.

Pět let mezi alby je příliš dlouhá doba, ale skupina strávila dlouhou dobu propagací alba "The Quest" hraním naživo, vydali se i do Evropy, kde bylo celkem dobře přijato. Kapele to také dalo šanci přenést živou energii a zážitek ze živého hraní do studia. Ačkoli budoucnost vypadala jasně, kapela podepsala s nizozemským labelem SI Music, který brzy pominul a kapela byla ponechána opuštěná. Nakonec skupina podepsala smlouvu s Angular Records v Německu a vydala v říjnu 1997 své další album "Stand Up". Toto album mělo rozhodně rockovější hrany a lyricky Andy našel nový předmět, kterým byly sociální nepokoje. Také byli mnohem více kompetentnější s jejich technikami nahrávání a znovu si užil celý proces psaní a nahrávání. Nyní měli v kapele vzájemné porozumění, které se projevilo i v písních. Každý člen měl volnou roli, díky níž se pozdě do noci bavilo o správném směřování. Album také umožnilo Stevovi experimentovat s novými zvuky a sekvencery, které přetavil do písní "Stop" a "Stand Up", rovněž bylo umožněno kytarám vytvořit nový plnější zvuk.

Po příznivém přijetí kritiky a fanoušky, "Stand Up" nebylo převzato hlavním distributorem Angular a album nebylo tak úspěšné, jak se doufalo. I přesto, že kritici a fanoušci album dobře přijali, bylo cítit, že nahrávací společnost v té době nikdy plně nevyužila svůj potenciál. Byli také svázáni pětiletou smlouvu, což znamenalo, že byli vázáni na společnost a nemohli se uvolnit. V roce 1999 opustil Bridgett skupinu, kterého nahradil Chris Chalk.

V roce 2002 skupina investovala do svého vlastního nahrávacího studia Gaolhouse, které bylo použito pro všechny následující nahrávky. Čtvrté CD album "Hindsight" bylo vydáno na labelu Gaolhouse kapely na konci roku 2003, což dále zlepšovalo hudební talent kapely. Toto album obsahuje několik skvělých písní a textů. Pro Andyho to však bylo období temné s osobními problémy, které se projevily i při jeho psaní písní. Ne šťastné období pro něj osobně, ale album, které udrželo vývoj skupiny v těžkých dobách.

Final Conflict pak začali pracovat na dalším albu "Simple", které mělo být poctou 20 let aktivity v hudebním průmyslu a přinesla zcela nové předělávky vrcholů z prvních dvou kazet a CD alb, spolu s novým materiálem. Album vyšlo v roce 2005. Chris Moyden, bubeník kapely, si stěžoval, že se během nahrávání necítí dobře, a později mu byla diagnostikována rakovina. Toto přišlo jako těžká rána osudu hudebně i osobně. Chris nahrál většinu svých bicích a chtěl v albu pokračovat. Respektovali jej a obdivovali jeho houževnatost a odhodlání dokončit album a byl to velmi emocionální den, když vyšlo. Oslava 20 let progresivní hudby "Simple" tak bylo bohužel zpožděno kvůli nešťastné smrti dlouholetého bubeníka Chrisa Moydena. Jeho ztráta byla pro Final Conflict velkou ranou jak osobně, tak hudebně.

"Simple" vyšlo až v prosinci 2006, aby rozšířilo kritické uznání a obsahuje všechny ochranné známky Final Conflict - zdvojené vokály a hru na kytaru, progresivní a melodické klávesy, složité, ale solidní souhry basové kytary a bicích, a k tomu vzrušující melodické aranžmá. Final Conflict věří, že "Simple" ztělesňuje hudební, umělecky a technický rozvoj kapely, která byla výstižně nazvána "more than progressive".

Úspěch Final Conflict byl uznán v roce 2007, když byli nominováni do 5 kategorií v cenách The Classic Rock Society’s BOTY. Byli zvoleni druhou nejlepší kapelou a také obdrželi nadšené recenze za své silné živé show. Henry Rogers byl druhým nejlepším bubeníkem. V roce 2008 byla při stejných oceněních udělena cena MD od Steva Hacketta z Genesis.

Příchod velmi mladého Henryho Rogerse jako nového bubeníka kapely přiměly kapelu si uvědomit, že energie a nadšení byly tím, což umožnilo skupině Final Conflict přežít všechny ty roky. Do kapely přijali Baz Elwooda na baskytaru, aby zachytil nový styl a cítění, který Henry představoval. Hned na startu přišlo pozvání k nahrávání DVD a živého CD od Metal Minds v Polsku. Vždycky tam měli solidní sledovanost a koncert i nahrávka byly brilantní. Při sledování DVD tak můžete cítit vytvořenou energii. Baz a Henry byli zcela přirození a dali hudbě další rozměr. Nyní je úžasné vidět mládež na živých vystoupeních spolu se staršími fanoušky. Dne 23. února 2009 došlo k vydání prvního živého DVD/CD kapely Final Conflict u společnosti Metal Minds Productions. Kapela je tak hodně vděčna za to, že jim toto vydavatelství poskytlo tuto příležitost. DVD i CD dostaly stejný název "Another Moment In Time".

Během posledních 35 let Final Conflict intenzivně koncertovali ve Velké Británii i v zahraničí a nadále vytváří stále větší fanouškovskou základnu jak v živé aréně, tak prostřednictvím svého zpětného katalogu alb a singlů, prostřednictvím Facebooku a oficiálních webových stránek skupiny (www.fc-music.com).

Od vydání živé nahrávky byli velmi zaneprázdněni koncertováním a psaním nového materiálu pro nadcházející album "Return Of The Artisan". Také jsme napsali 2 nové skladby pro obnovené vydání "Stand Up" a píseň "Keeper Of Conscience" pro dosud nepojmenovaný film. Následně také nahráli verzi písně od The Flower Kings "A Kings Prayer" pro tributní album kapele. Studio Gaolhouse prošlo rekonstrukcíi s tím, že se kontrolní místnost přesunula nahoru a dole byl instalován zvukový box, který nahrával vokály a bubny. Ještě si naplánovali další upgrade záznamového zařízení, aby jim umožnilo poskytovat nejlepší možnou kvalitu.

V roce 2012 vyšlo na Gaolhouse Records nyní hudebně uznávané koncepční album "Return Of The Artisan" jako první část trilogie, která vypráví příběh dýchající entity, která je maskovanou postavou řemeslníka.

Další část trilogie v podobě nového alba "Rise Of The Artisan" byla připravena na leden 2020. Po přízivě přijaté nahrávce "Return Of The Artisan" se "Rise Of The Artisan" zabývá hledáním slávy a uměleckého uznání v rychle se měnícím světě sociálních médií, což je téma, které je stále více středem veřejné diskuse. Pokud se zaměříme na hudební vystoupení, jsou Final Conflict i nadále silně orientováni na velmi chytlavý a melodický Neo Prog, aniž by zcela předešli náznakům Prog Metalu. Střídavé, oslňující kytarové výbuchy a doslova tyčící se téměř ohromující stěny kláves někdy určují, co se děje. Někdy hlasitější, někdy citlivější, pak znovu mimořádně dynamický, ale nikdy přitom neztrácejí cíl vytvořit zvuk, který vás upoutá. Současná nahrávka se nezdá jako monotónní v žádném okamžiku, nejedná se však ani o dílo velkých překvapení nebo záplav myšlenek, což pravděpodobně ani nebylo zamýšleno. Jejich síla je patrná ve strukturách písní a kompozicích, které jsou pevně uspořádány a ve kterých se zcela vyhýbají zbytečným hudebním experimentům. S výjimkou 9-minutové titulní skladby "Rise Of The Artisan" se zbývajících devět skladeb pohybuje mezi čtyřmi a sedmi minutami délky, což se pro progresivní rockové album zdá být trochu neobvyklé, zejména proto, že se záměrně vyhnuli delšéí skladbě. Celkově vzato "Rise Of The Artisan" je slušná produkce prog rocku. Dalo by se říci, že Britové vytvořili moderní Neo-Prog album, které lze poslouchat od začítku až do konce.

Zpět
Členové:
Andy Lawton - Guitars, Keyboards, Vocals
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Steve Lipiec - Keyboards, Saxophone (1992-present)
Barry Elwood - Bass (2008-dosud)

Bývalí členové:
Henry Rogers - Drums (DeeExpus) (2006-2013)
Mark Price - Keyboards, Voice (1985-1992)
Chris Moyden - Drums (1992-2005)
Chris Chalk - Bass, Electric & Acoustic Guitars, Backing Vocals (1999-2008)
Dave Bridgett - Bass (1991-1999)
Darren Bland - Drums (1991-1992)
Arny Wheatley - Drums, Electronic Drums, Percussion (1985-1991)
Tony Moore - Bass, Acoustic Guitar, Keyboards, Vocals (1985-)

Členové Andy Lawton
(Narozen ***)
Guitars, Keyboards, Vocals


Andy je britský hudebník, hráč na kytaru, klávesy a zpěvák, působící jako člen kapely Final Conflict.

Členové Brian Donkin
(Narozen ***)
Guitars, Vocals


Brian je britský hudebník, hráč na kytaru, klávesy a zpěvák, působící jako člen kapely Final Conflict.

Členové Steve Lipiec
(Narozen ***)
Keyboards, Saxophone


Steve je britský hudebník, hráč na kytaru, klávesy a zpěvák, působící od roku 2003 jako člen kapely Final Conflict.

Členové Barry Elwood
(také Baz Elwood)
(Narozen ***)
Bass


Barry je britský hudebník, hráč na baskytaru, působící od roku 2008 jako člen kapely Final Conflict, se kterou nahrál živé DVD a poslední dvě alba.

Členové Henry Rogers
(Narozen ***)
Drums (DeeExpus)


Henry byl/je členem kapel Touchstone, Alan Reed & The Daughters Of Expediency a nyní DeeExpus. Henry je profesionální, mnohonásobně oceněný a uznávaný umělec, jehož pověst nestále roste.

Nejmladší člen kapely, Henry, se ke kapele připojil v roce 2009 při oslavě 18. narozenin po představení jejich společné přítelkyně Agnieskzy v Metal Mind v Polsku.

Poté, co strávil své první dny pod křídlem bubeníka Big Bandu a obklopoval se zkušenými profesionálními jazzovými hudebníky, Henry si vytvořil silnou náchylnost k tomuto žánru a stále nenalezl žádný jiný hudební styl, aby by překračoval hranice rytmu více. Zahrnutím vytrvalosti a vášně pro jazz s jeho širokou láskou pro funk, rock & progressive rock, Henry přinesl velmi unikátní a všestranný styl hraní a zařadil tento svěží a vzrušující styl do zvuku DeeExpus.

V době pauzy kapely vystupuje s popovější kapelou Puppet Rebellion, a poslední dobou i s kapelou Final Conflict.

Členové Mark Price
(Narozen ***)
Keyboards, Voice


Mark je britský rockový hudebník a hráč na kláívesové naástroje.

Dostával lekce klavíru od 5 let. Pracoval sólově od roku 1979, od roku 1988 vydal už 8 studiových alb. Celkově vystupoval na více než 40 albech, včetně spolupráce s Final Conflict, Framework, Grace a High Spy.

Mark Price byl v počáteční formaci kapely Final Conflict apracoval na jejich debutovém albu. Price byl dříve členem Grace a později pokračoval ve formě kapely High Spy.

https://markprice.bandcamp.com/
bomarkstudios.co.uk


Členové
(Narozen ***)
VocalsZpět
Studiové desky:
2020 Rise Of The Artisan
2012 Return Of The Artisan
2006 Simple
2003 Hindsight
1997 Stand Up
1992 The Quest
1991 Redress The Balance
1989 My England (SP)
1987 The Time Has Arrived
1987 Time In Half (EP)
1986 Chanel 8
Ostatní nahrávky:
2009 Another Moment in Time - Live In Poland
2009 Another Moment In Time - Live In Poland (DVD)
Skupina:
Andy Lawton - Guitars, Vocals
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Steve Lipiec - Keyboards
Barry Elwood - Bass
Hosté:
Eden Longson – Drums
Clair Brennan – Backing Vocals
Henna Jackson – Backing Vocals
Diskografie Rise Of The Artisan
Vyšlo 30. ledna 2020, Gaolhouse Records

Seznam skladeb:
01. Rise Of The Artisan (9:15)
02. Life #1 (5:06)
03. A Clockwork Echo (6:30)
04. Stop And Stare (5:59)
05. A River Of Dreams (5:37)
06. Four Domains (5:47)
07. This Pulse (7:38)
08. Lights (6:01)
09. The Door (5:26)
10. Breaking The Cycle (4:31)
Total Time: (00:00)

Mixed: Matt Ball

Skupina:
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Andy Lawton - Guitars, Vocals
Steve Lipiec - Keyboards, Backing Vocals
Barry Elwood - Bass
Henry Rogers - Drums
Hosté:
Sammi Evans - Backing Vocals
Kenna Jackson - Backing Vocals
Diskografie Return Of The Artisan
Vyšlo 2012, Gaolhouse, GAOL CD 003 (UK)

Seznam skladeb:
01. The Calling (1:16)
02. The Mechanic (7:42)
03. The Spark (2:00)
04. Hopes And Dreams (8:40)
05. Around About (7:36)
06. Babylon (5:12)
07. The Harlequin (8:40)
08. Keeper of Conscience (5:20)
09. Return of the Artisan (10:04)
Total Time: (56:30)

Producers: Final Conflict
Engineer, Producer: Jay Elwood
Artwork: Brian Picken

Skupina:
Brian Donkin - Electric Guitars, Vocals
Chris Moyden - Drums, Percussion
Andy Lawton - Electric & Acoustic Guitars, Vocals
Steve Lipiec - Keyboards, Saxophone, Backing Vocals
Chris Chalk - Bass, Acoustic Guitars, Backing Vocals
Hosté:
Dave Alexander - Drums, Percussion
Diskografie Simple
Vyšlo 2006, Gaolhouse, GAOL CD 002 (UK)

Seznam skladeb:
01. Solitude (7:41)
02. Rebellion (5:33)
03. The Janus (6:12)
04. Channel 8 (7:33)
05. Pangea's Child (4:54)
06. The Following (5:33)
07. All Alone (8:15)
08. It Should Have Been Simple (10:46)
Total Time (56:28)

Artwork: Paintings by Chris Moyden

Skupina:
Brian Donkin - Electric & Acoustic Guitars, Vocals
Andy Lawton - Electric & Acoustic Guitars, Vocals
Steve Lipiec - Keyboards, Saxophone, Backing Vocals
Chris Chalk - Bass, Electric & Acoustic Guitars, Backing Vocals
Chris Moyden - Drums, Percussion
Hosté:
Corrin Lipiec - Flute (06)
Diskografie Hindsight
Vyšlo 2003, Gaolhouse, GAOL CD 001 (UK)

Seznam skladeb:
01. Empty Promises (7:14)
02. A Moment In Time (7:38)
03. Hindsight (9:48)
04. Dead Of Night (7:44)
05. Can't Buy Experience (6:10)
06. Shadowdance (5:37)
07. Choices (7:49)
08. Heart & Soul (9:17)
Total Time: (61:17)


Skupina:
Andy Lawton - Electric & Acoustic Guitars, Vocals (03,04,06-08,10)
Brian Donkin - Guitars, Vocals (01,02,04,07,08,10)
Steve Lipiec - Keyboards
Dave Bridgett - Bass, Electric & Acoustic (10) Guitars, Backing Vocals (08)
Chris Moyden - Drums, Electronic Percussion
Hosté:
Kristi Bonfield - Vocals (02,06)
Diskografie Stand Up
Vyšlo 1997, Angular Records, SKAN 8207.AR (Europe)
CD 2010, Metal Mind Productions, MASS CD 1412 DG (Poland) remastered with 2 bonus tracks

Seznam skladeb:
01. Stand Up (6:27)
02. Signature In The Sand (5:55)
03. Whiteline Highway (7:17)
04. Wasteland (5:54)
05. 11 (1:54)
06. T230 (7:48)
07. Days Gone By (8:07)
08. Miss D Meanour (6:07)
09. Omen (2:41)
10. Stop (15:12)
Total Time: (68:21)

Bonus tracks on 2010 remaster:
11. Moment In Time (2010 version) (8:13)
12. Losing It All (2010 original, previously unreleased) (4:31)
Total Time: (53:34)

Producer, Executive Producer: Final Conflict
Engineering: Chris Moyden
Mixing: Andy Lawton
Remastering: Karl Groom
Design: Chris Moyden
Photography: Martin Kessel, Bernadette Shaw

Skupina:
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Andy Lawton - Guitars, Vocals
Steve Lipiec - Keyboards, Saxophone
Dave Bridgett - Bass
Chris Moyden - Drums
Hosté:
Darren Bland - Drums
Andrew Beck - Narrator
Diskografie The Quest
Vyšlo 1992, Gaia Records, APS 002 (UK)

Seznam skladeb:
01. The Quest (5:16)
02. Old Lady (6:24)
03. Mirror Of Lies (8:44)
04. A Look At Life (6:41)
05. Waiting For A Chance (6:35)
06. Lact Act (7:45)
07. All Alone (7:49)
08. Betrial (10:08)
Total Time: (61:22)

Producer: Brian Donkin, Chris Moyden
Artwork: "The Cat, The Bird And The Wardrobe" by Brian Picken

Skupina:
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Andy Lawton - Guitars, Vocals
Mark Price - Keyboards (01,03,04,06,07)
Tony Moore - Keyboards (02,05,08)
Dave Bridgett - Bass
Arny Wheatley - Drums (01,04,06,07)
Darren Bland - Drums (02,05,08)
Chris Moyden - Drums (03)
Hosté:
Diskografie Redress The Balance
Vyšlo 1991, Gaia Records, APS 001 (UK)

Seznam skladeb:
01. Changing Fate (4:56)
02. The Time Has Arrived (4:44)
03. Across The Room (5:02)
04. Outside In (4:19)
05. Pangaea's Child (4:52)
06. Full Circle (4:35)
07. Rebellion (6:33)
08. Wind Of Change (5:42)
Total Time: (40:43)


Skupina:
Hosté:
Diskografie My England
SP, vyšlo 1989, Futuresound Records, VFS001

Seznam skladeb:
01. My England ()
02. Across The Room ()
Total Time: (00:00)

Skupina:
Andy Lawton - Guitars, Keyboards, Vocals
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Mark Price - Keyboards, Voice
Tony Moore - Bass, Acoustic Guitar, Keyboards, Vocals
Arny Wheatley - Drums, Electronic Drums, Percussion
Hosté:
Diskografie The Time Has Arrived
Tape, vyšlo 1987, Futuresound Records, FS 002 (UK)

Seznam skladeb:
01. The Time Has Arrived ()
02. Tomarbriand ()
03. The Following ()
04. No Way Out ()
05. Pictures Of Sanity ()
06. The Janus ()
07. Watchers And Listeners ()
08. Castle Of Themar ()
09. The Wizard Of Sound ()
10. Calm Before The Storm ()
11. The Final Conflict ()
12. Oblivion/Channel 8 Reprise ()
Total Time: (00:00)


Skupina:
Andy Lawton - Guitars, Keyboards, Vocals
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Mark Price - Keyboards
Tony Moore - Bass, 12-string Acoustic Guitar, Keyboards
Arny Wheatley - Drums, Percussion
Hosté:
Diskografie Time In Half
EP tape, vyšlo 1987, Futuresound Records, VFS002Ep

Seznam skladeb:
Side A:
01. The Final Conflict ()
02. The Castle Of Themar ()
Side B:
03. Wizard Of Sound ()
04. Channel '8' Reprise ()
Total Time: (00:00)

Recorded at Gaolhouse Recording Studios, Keycastle Under Lyne, Staffordshire
Recorded, Mixed and Produced: Final Conflict
Management: Mark Price

Skupina:
Andy Lawton - Guitar, Keyboards, Vocals
Arny Wheatley - Drums
Mark Price - Keyboards, Vocals
Brian Donkin - Guitar, Vocals
Tony Moore - Bass, Keyboards, Vocals
Hosté:
Diskografie Chanel 8
Tape, vyšlo 1986, Futuresound Records, FS001

Seznam skladeb:
Side A:
01. Disturbing Pieces Of Music ()
02. Video In ()
03. Channel 8 ()
04. The Hole ()
05. Panic Run ()
06. Solitude ()
07. Cornucopia ()
08. To The Sun ()
09. Ageless Children Of The Earth ()
Side B:
01. Child Of Innocence ()
02. Reflected Shadow ()
03. Home ()
04. Escape ()
05. Reality Run ()
      i. The Run
     ii. Transition
    iii. Disturbing Echoes Of Sound
Total Time: (00:00)

Recorded January to March 1986
Remixed and Produced: Final Conflict
Recorded and Mixed: Andy Lawton, Mark Price


Skupina:
Andy Lawton - Vocals and Guitars
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Henry Rogers - Drums
Barry Elwood - Bass
Steve Lipiec - Keyboards
Hosté:
Diskografie Another Moment In Time - Live In Poland
Vyšlo 23. února 2009, Metal Mind Productions, MASS CD 1263 DG (Poland)
Limited edition of 1,000 copies

Seznam skladeb:
01. Solitude (8:43)
02. Stand Up (6:52)
03. The Following (5:46)
04. Miss Demeanour (6:47)
05. Stop (14:07)
06. Rebellion (6:47)
07. Can't Buy Experience (5:37)
08. All Alone (8:06)
09. The Janus (5:44)
10. Waiting For A Chance (4:53)
Total Time: (73:22)

Recorded live at the Teatr Śląski Im. Stanisława Wyspiańskiego, Katowice, Poland, 13th October, 2008

Skupina:
Andy Lawton - Vocals and Guitars
Brian Donkin - Guitars, Vocals
Henry Rogers - Drums
Barry Elwood - Bass
Steve Lipiec - Keyboards
Hosté:
Diskografie Another Moment In Time - Live In Poland
DVD, vyšlo 5. května 2009, Metal Mind Productions, MMP DVD 0173 (Poland)

Seznam skladeb:
01. Solitude (8:40)
02. Stand Up (7:01)
03. The Following (5:40)
04. Miss D'Meanour (7:00)
05. Stop (14:03)
06. Rebellion (6:50)
07. Can't Buy Experience (5:33)
08. All Alone (8:59)
09. The Janus (5:45)
10. Waiting For A Chance (5:15)
Total Time: (74:46)

Bonus:
01. Interview with Andy Lawton and Brian Donkin (10:03)
02. Interview with Henry Rogers and Barry Elwood (6:40)


ZpětAndy Lawton, Barry Elwood, Brian Donkin, xxx, Steve Lipiec

Andy Lawton    Brian Donkin

Steve Lipiec

Henry Rogers

   Barry ElwoodZpět
Oficiální stránky:
https://www.fc-music.com/home
http://www.progarchives.com/forum/forum_posts.asp?TID=68603
ProgressRock Nahoru
Made by 
©  6.8.2020 
Menu Poslední aktualizace: 6.8.2020
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©