EVERSHIPZpět
Kapelu EVERSHIP založil skladatel, multiinstrumentalista a producent/zvukař Shane Atkinson. Shane dříve hrával v kapelách z Nashville jako doprovodný hudebník pro umělce koncem 80. a 90. let. Jako skladatel složil Music Row, vždycky se objevovval ve studiích někde v oblasti Nashville, byl skladatelem hudby pro reklamu a film nebo pro orchestry a divadla. Nahrál také dvě desky s alternativní rockovou kapelou Curious Fools v 90. letech, ale po třech labelech, včetně falešných slibů od velkého mezinárodně známého labelu, který nakonec kapelu pustil k vodě. Po narození svého prvního dítěte se rozhodl opustit hudební podnikání a začít se věnovat softwarovému průmyslu. Nikdy však nepřestal skládat hudbu.

Shane vypověděl, že nikdy nepřestal skládat. "Hudba prostě pokračovala, pronásledovala mě, neustále mě probouzala v noci, abych zaznamenal nápady na skladbu. Během těch let jsem shromáždil alespoň sto hodin materiálu, ale byl jsem tak úspěšný v softwaru, ale bylo to téměř nemožné, abych se jí věnoval. To že něco jako EVERSHIP nepřicházelo, jej hluboce frustrovalo."

Konečně v roce 2005 v reakci na svůj sen prodal svůj velký dům na předměstí, pořídil si menří, postavil nahrávací studio a otevřel komerční a filmovou hudební a produkční společnost na financování alba. Trvalo to zhruba deset let, než mohli udělat nahrávku, protože nejen dopravdy nahrávali, ale udržovali rodiny, dobudovávali studio, zabývali se vedením produkční společnosti a obchodními zájmy a tříbili hory nashromážděných skladeb.

Mnoho z písní EVERSHIP bylo již napsáno dlouho před zahájením projektu. Některé jsou odložené pět až deset let, a je tam údajně dostatek materiálu pro čtyři nebo více alb. "Mám dost jiného materiálu, ale nejdřív jsem chtěl udělat tenhle. Hudebně řkáme, prog je to, k čemu nás to tíhne. Když Shane vyrůstal, poslouchal kapely jako Led Zeppelin, Rush, Yes, Queen, Kansas a Jimmy Hotze, ani netušil, že jde o progresivní hudbu. Mezi jeho další vlivy patří klasičtí skladatelé, zejména Bach, Rachmaninov a Ravel, má i značnou sbírku operních nahrávek a je fanouškem Pucciniho. Fussion hudba také sehrála roli v prvních letech; Chick Corea, Al Di Miola, Mahavishnu Orchestra, všechno, co jej hudebně pozvedlo. "Dokonce i to, co píšu nyní, není záměrně Prog, je to právě to, co mě napadne. Tyto písně jsou životní příběhy, které nedokážu odvyprávět ve třech a půl minutách."

Po výběru materiálu pro debutové album byly zahájeny v roce 2009 demonahrávky, ale životní okolnosti zastavily výrobu až do roku 2013, kdy Shane zavřel hudební produkční společnost, aby se mohl plně soustředit na nahrávání. Zpěvák, se kterým původně uvažoval natočit hudbu, byl jeho dlouholetý přítel a hudebník z 90. let, Jason Beddoe, který se však kvůli životním okolnostem nemohl projektu zůčastnit. Shane říká: "Myslel jsem, že to skončilo, byla to operní hudba, takoví zpěváci už prostě neexistují."

Shane se seznámil s Beau Westem, sólovým zpěvákem, prostřednictvím zpěváka Mika Priebe (který se na albu podílel doprovodným zpěvem spolu s jeho manželkou Nicelle hrající na housle). Beau West se přestěhoval do Nashvillu, kde v roce 2005 hrát hudbu se svou ženou Melanie. Připojil se ke skupině s hudebníkem, akustickým hráčem a stavitelem studií Mike Tharretovi a zpěváku Mikovi Priebemu. Jejich úsilí však k ničemu nevedlo. Bez nějaké vyhlídky na obzoru Beau odložil kytaru do šatny a zůstala tam tři roky. Beau říkal: "Moje žena se mě zeptala, jestli už nechci dělat hudbu. Moje odpověď byla "nechci psát, nechci už žádnou tvůrčí odpovědnost, prostě chci jenom zpívat." Málokdo tušil, že bezmála po třech letech se to přesně splnilo. Příchod Beaua byl doslova vyslyšením zbožného přání

Shane a Beau měli rozhovor o hudbě, který trval několik hodin. Oba dva měli stejné hudební zájmy a stejnou vizi toho, čeho chtěli dosáhnout. Po počáteční schůzce k představení materiálu byl Beau pozván do studia, aby nazpíval nejnáročnější vokální skladbu "Ultima Thule". Shane vysvětluje: "Beau má takový vzácný rozsah a tón, který zní skvěle kdekoliv na stupnici. Dokázal zvládnout všechno, co jsem na něj hodil, a měl takový skvělý postoj, který byl rozhodující, protože už bylo natočeno tolik produkce." Beau doplňuje: "Tato hudba je vším, co jsem slyšel vířící kolem a ubnitř mé hlavy od doby, kdy mi bylo čtrnáct, a nemohl to dostat ven. Shane odemkl jenom to, co už bylo uvnitř, a nemůžu se dočkat, až zazpívám každou notu, kterou napíše." Od to doby Shane a Beau zahájili tříletou cestu k dokončení nahrávky a přišli s projektem, která je nyní nazván Evership.

Shane se rozhodl nahrát bicí, klávesy a sortiment spíše obskurních nástrojů jako jsou Theremin a Chapman Stick, většinu kytarových a basových partů rozdělil mezi spřátelené hudebníky a rodinu. Nejranější nahrávku "Flying Machine" obstarali Dan Smalley na klasickou kytaru a Brandon Vestal na elektrické kytary. Nicméně většinu rytmických elektrických, akustických a klasických kytar však nahrál klasicky vyškolený Rob Higginbotham. Shaneův bratr James se později přestěhoval do města a nahrál sólovou kytaru, což se ukázalo jako přínosná událost pro zvuk, kterého Shane dosáhl. "Vlastně mi bratr připomněl, když jsme byli děti, pořádali jsme koncerty tak, že jsme otevřeli garážová vrata a hráli písně od téměř každé klasické rockové skupiny, kterou jsme znali. Sousedé si přinesli křesla na trávník a poslouchali nás." S Jamesem na kytaru se vrátila bratrská magie, jak James s oblibou vysvětluje jejich telepatickou schopnost hudebně komunikovat, a přinesla sólovou kytarovou produkci provázanější.

Všeobecně známý baskytarista a publicista z Nashville Jaymi "Pink Bassman" Millard (Innocent Monday, Kinetic Element, Mark Slaughter) pak doplnil skladby o basové party.

Jakmile bylo album plně rozpracováno, Shane zapojil know-how nahrávacího inženýra Marka Aartuna z Innerspeaker Records, který rozsekal začátek "Flying Machine - Part 1: Dream Carriers" na útržky pomocí vzácného přenosného záznamového stroje Presto K-8 1940. Poté jej znovu nahráli z Newcomb schoolhouse tube player. To mu dalo starobylý Viktoriánský nádech, kterí si přáli.

Nakonec jako nápad na poslední chvíli, Shane oslovil svého dřívějšího přítele z Nashvillu a klasického skladatele Charlese Heimermanna, který řídil profesionální sbor složený ze zpěváků a zpěvaček z Nashville Symphony Chorus a The Nashville Choir, aby posunul produkci na vyšší úroveň s živým sborem zaznamenaným v katedrále v Green Hills v Tennessee.

Debutové album "Evership" vyšlo 1. července 2016. Na desku se dostalo 6 skladeb, z nichž tři jsou rozčleněny na menší části. Čtyři skladby přesahují délku 10 minut. Westův lahodný hlas občas připomíná v určitých polohách barvou Fredie Merkuryho, občas vzdálně připomíná vokál Jamese LaBrieho. Hudební gejzír nápadů se splétá ze střípků hudebních vzorů Genesis, Rush, Yes, Queen či Kansas v neuvěřitelný koktejl prog rockového nářezu s takovým tím poctivým staromilským zvukem ze 70. let. Vydání desky Evership znamená nejen konec velmi dlouhé cesty za uskutečněním jednoho snu, ale i začátek další cesty. V podstatě je tato cesta tím, o čem je skupina a hudba.

Během měsíce byli Evership pozváni vystoupit na prestižním progresivním rockovém festivalu Rite of Spring v Gettysburgu v PA. Do konce roku se nahrávka umístěla mezi desítku nejlepších alb roku 2016 u významných mezinárodních progresivních a rockových magazínů a rozhlasových pořadů. Vinyl je také k dispozici, masteroval jej Grammy oceněný zvukař Cameron Henry na Welcome v roce 1979 a objevil se v dubnu 2017 pod hlavičkou Record Day.

Kariéra Evership se dala do pohybu i v roce 2017, když skupina byla pozvána, aby vystoupila na druhém ročníku nového progresivního rockového festivalu ProgStock v New Jersey v roce 2018. Ale po vystoupení na RosFest koncertní sestava Evership prošla změnou, Shane a Beau zůstali, ale hudebníci, kteří vystoupili na RosFest a byli do značné míry součástí původního alba, pokračovali v jejich dalších aktivitách. Jaymi Millard opět vystupoval s Mark Slaughter a nahradil jej Ben Young. James se vrátil zpátky do Atlanty a nahradil jej John Rose. Jesse Hardin, který byl součástí koncertní sestavy, pokračoval ve svém vlastním projektu Coatsworth Drive a nahradil jej Matt Harrell. Hledání a udržení nových členů trvalo až do 2018.

Současně při utváření nové sestavy se Shane pustil k vytvoření druhé nahrávky Evership. To, co trvalo 10 let u první desky, proběhlo u druhé nahrávky za pouhých 10 měsíců. "Zpracování nové nahrávky a příprava na ProgStock s novou kapelou najednou pravděpodobně nebyl nejlepší nápad. Potřeboval bych více času, ale cítil jsem, že je důležité, aby se tento materiál dostal ven, aby se dokončila myšlenka z první desky. Byl jsem nucen udržet kontinuitu Evership před našimi posluchači a médii. A nějakým způsobem jsem si musel vyčistit hlavu z materiálu prvního období. Je toho mnohem víc!"

Práce na "Evership II" začaly v lednu roku 2018 a album vyšlo 19. října 2018. Ještě v srpnu 2018, když se pilně pracovalo na nové nahrávce, Evership si našli čas na několik vystoupení v Nashville, aby se mohli představit nový materiál předtím, než v říjnu vyjde u Progstocku. Evership si zahráli ve Springwater Restaurant a Lounge v pondělí 3. září 2018. vystoupili také 23. září na The End. "Festival ProgStock byl divoký," říká Shane. "Mailing list explodoval a myslíme si, že se nám zdvojnásobil počet našich posluchačů... našich Evership nadšenců." Soudě podle fenomenální reakce na jejich druhou nahrávku, Evership mají plné plachty a jejich cesta mocně pokračuje. Hudba z nového získala téměř okamžité mezinárodní uznání s rekordním počtem recenzí a prodejemi v krátkém čase. "Evership II" představuje opravdu zbytek, co by se jinak objevilo na debutu. Nejlepší způsob, jak poslouchat "Evership II", je poslechout si nejdříve debut a pak se zaposlouchat do druhého alba.

Na nové desce "Evership II" zůstal Jamese Atkinson u většiny kytar, ale jinak obsahuje již nové členy koncertní kapely kapely s Benem Youngem na baskytaru a Chapman Stick a klasicky školeným kytaristou Johnem Rose na rytmické elektrické, klasické, akustické a slide kytary. Beau West nadále oslňuje jako sólovýzpěvák a Shane doplnil zbývající část instrumentace, s výjimkou úvodní skladby, která obsahuje živě nahraný materiál od koncertního bubeníka Joela Grumblatta a některé kytarové party od dřívějšího kolegy Jesse Hardina. Shaneovi se také podařilo zahrnout živý orchestr a další pasáže s Charlesem Heimermann Chorale. Výtvarník Philip Willis se znovu angažoval, aby vytvořil novou uměleckou obálku desky ve slavném stylu prvního alba.

V roce 2019 vydala kapela Evership své první oficiální hudební video k úvodní písni "Serious Room" k široké chvále. Růstu fanoušků kapely v tomto roce si všiml i časopis PROG a Evership byl uvedeni v rozhovoru v čísle 97 spolu s Yes a Alan Parsons!

Jak vyplývá ze zpráv z posledních měsíců, kapela intenzivně pracuje na novém albu. Dne 30. ledna 2020 byly dokončeny nahrávky bicích. Dne 6. února 2020 informovali, že James a Shane Atkinson minulý víkend v Atlantě nahráli sólovou kytaru pro nadcházející album Evership. Dne 19. února Shane dolaďoval skladby s Benem Youngem, 26. února pak kapela uvedla, že texty pro nové dvojité album Evership jsou již kompletní a byly předány do hlasového stylu neskutečného Beau Westa. Ve studiu Pat Holt Studios nahrál své kytarové party i Matt Harrell na 12-strunku.

V přestávce turné na podporu "Evership II" a během Covidu dokončil Shane psaní a dohlížení jejich třetího a čtvrtého alba; rockové opery o dvou dějstvích založené na literárním díle Harolda Bell Wrighta s názvem "The Uncrowned King". Singl "Allthetime" byl vydán 23. dubna 2021 s velkým ohlasem fanoušků a hodebních kruhů, objevil se na CD Sampler časopisu PROG (číslo 119) a byl vysílán mezinárodně v pozemských a internetových rádiích. Album "The Uncrowned King - Act 1" vyšlo 21. května 2021. Druhé dějství právě se právě dokončuje ve studiu, skupina vystoupí znovu v roce 2022.

Album představuje první část adaptace knihy Harolda Bell Wrighta z roku 1910 s názvem "The Uncrowned King" (Nekorunovaný král). Tento příběh je alegorie ve stylu "The Pilgrim's Progress" (Poutníkova pokroku), ale s propojením příběhu Twainova "Prince and the Pauper" s Dickensovou "Christmas Carol". Poutník hledající "Pravdu" dorazí do Chrámu pravdy (Temple of Truth) s otázkami o cestě. Jako odpověď jej Strážce chrámu odvede do Tichého pokoje (Keeper of the Temple) s výhledem na Krásné moře (The Beautiful Sea), kde jej navštíví Čtyři hlasy života (The Four Voices of Lif). Každý hlas mu vypráví příběh s názvem "Nekorunovaný král", aby mu odpověděl na otázky. Příběh je rozdělen do dvou vydání a je alegorií povahy přírody. Je to tvrzení, že skutečnou pravdu nelze odvodit pouze smysly, ale je transcendentnější a člověk musí být odvážný ve své snaze a jejích důsledcích.

Zpět
Členové:
Shane Atkinson - Keyboards, Drums, Percussion, Vocals
Beau West - Lead Vocals
John Rose - Lead, Rhythm, Classical & Slide Guitars
Ben Young - Bass, Chapman Stick
Joel Grumblatt - Drums
Spolupracující hudebníci:
James Atkinson - Lead Guitars
Jaymi Millard - Bass, Chapman Stick
Jesse Hardin - Guitars
Mike Priebe - Background Vocal


Členové Shane Atkinson
Keyboards, Drums, Percussion, Vocals, Composer, Arranger, Programming & Production

Shane začínal svoji hudební dráhu nejdříve jako bubeník. Pravidelně si po škole přehrál každou desku Rush a Led Zeppelin. V domě měli vždycky i klavír. Jeho babička byla salónní varhanistkou, takže Hammonds a rané syntezátory byly běžnou věcí. Kapelu Yes objevil ve svých 13 letech, to usínal spolu s deskami "Tales of Topographic Oceans" nebo "Relayer". Ve stejnou dobu objevil také Iron Maiden, s jejich prvním albem. Jeho učitel hudby se ve škole zajímal o jeho talent a přivedl jej k Iso Tomitovi, uvedl jej do klasické hudby, seznámil s jazzem, fussion Chicka Corey. Takže se plnou měrou seznámil už v mládí s klasikou, progresivním a klasickým rockem, jazzem i operou. Vybíral si mezi Tomitou a Rickem Wakemanem, nakonec to vyhrála symfonická strana. A přál si být také skladatelem.

Shane dříve hrával v kapelách z Nashville jako doprovodný hudebník koncem 80. a 90. let. Jako skladatel složil Music Row, vždycky se objevovval ve studiích někde v oblasti Nashville, byl skladatelem hudby pro reklamu a film nebo pro orchestry a divadla. Pak se stal členem kapely Curious Fools, kteří vznikli v roce 1991 jako skladatelský tým v Nashville, TN. Kapela vydala bezejmenné debutové album v roce 1993 a strávila následující roky koncertováním po malých místech až do jejich rozchodu v roce 1998 po falešných slibech od velkého mezinárodně známého labelu, který nakonec kapelu pustil k vodě. Ještě předtím stihli vydat druhou desku "Electric Soul" v roce 1998.

Po narození svého prvního dítěte se Shane rozhodl opustit hudební podnikání a začít se věnovat plně softwarovému průmyslu, ve kterém už působil od roku 1990. Nikdy však nepřestal skládat hudbu. Pracoval pak na volné noze jako Java Software Architect/Engineer v široké oblasti vojenských, akademických, automobilových, výrobních, vědních a pojišťovacích oborů. Taložil také firmu zabývající se produkcí rozhraní API, webovými službami a dalšími technologiemi.

Až v roce 2005 začal realizovat svůj sen a stal se leaderem progresivní rockové skupiny Evership, se kterou už vydal dvě alba "Evership" (2016) a "Evership II" (1998).
Členové Beau West
(Narozen ***, )
Lead Vocals


Beau West se přestěhoval do Nashvillu, kde v roce 2005 hrál a skládal hudbu se svou ženou Melanie. Připojil se ke skupině s hudebníkem, akustickým hráčem a stavitelem studií Mike Tharretovi a zpěváku Mikovi Priebemu. Jejich úsilí však k ničemu nevedlo.

Když jej Mike Priebe seznámil se Shanem Atkinsonem, byla jeho cesta předurčena a stal se sólovým zpěvákem Evership.
Členové John Rose
(Narozen ***, Nashville, TN)
Lead, Rhythm, Classical & Slide Guitars


John Rose je americký hudebník a je novým členem kapely Evership, který se již podílel na nahrávání jejich druhé desky.
Členové Ben Young
Bass, Chapman Stick

Ben je americký hudebník a je novým členem kapely Evership, který se již podílel na nahrávání jejich druhé desky.
Členové Joel Grumblatt
Drums

Členové James Atkinson
(Narozen ***, )
Lead Guitars


James je americký hudebník a Shaneův bratr.

Od roku 2003 je členem kapely Gentlemans Pistols, se kterou už vydal desky "Gentlemans Pistols" (2007) "Her Majesty's Pleasure" (2011) a "Hustler's Row" (2015). Před tím byl členem hardcore kapely Voorhees.
Členové Jaymi Millard
(Narozen ***, Vernon Hills, Illinois)
Bass, Chapman Stick


Jaymi je americký hudebník žijící v Nashville, je znám také pod přezdívkou The Pinkbassman. Jaymi absolvoval univerzitu s titulem bakalář se zaměřením na Business a je šíleným nadšencem baskytary. Pod odbornou porotou Roye Vogta se Jaymi vydal do cestu poznání nesčetného množství Rickenbackerů, Fenderů a Gibsonů v kapelách, které se hudebně pohybovaly od funku k polce... Všechny tyto basové výlety vedly k nedávno publikované knize, která pomáhá jiným hráčům rozlišovat skutečné hodnoty nyní historických baskytar.

Mezi jeho oblíbené basové vzory patří Geddy Lee, Geezer Butler, Mark King, Joe Schermie, Mike Mesaros, Glenn Hughes, Gene Simmons a Roy Vogt... a mnoho dalších.

Jaymiho můžete slyšet na různých CD a projektech - občas i vystupuje v oblasti Nashville, TN, stejně jej můžete potkat na turné jako basistu s americkou kapelou Broken Walls. Kapela Innocent Monday je od roku 2013 jeho vlastní projekt, se kterým vydal desku "Stories From The Garden", z níž se vyloupl hitový singl "Cage", který byl #1 na National Top 50 Indie žebříčku a #1 na National Top 50 Rock chart.

Působí rovněž jako basista a zpěvák v kapele Slaughter Marka Slaughtera, se kterou nyní představuje na turné jejich novou desku "Halfway There". Od roku 2013 je členem kapely Visual Cliff - album "Between Two Kingdoms" (2013).

Rovněž také působí jako redaktor píšící na portálu PinkbassmanMusic.com. Jaymi žije v Nashville, TN, USA.
Členové Jesse Hardin
Guitars

Jesse je americký hudebník, ale pracuje jako realitní makléř. Pracoval ve společnosti Keller Williams Realty Spring Hill, nyní pracuje v Black Lion Realty.
Členové Mike Priebe
Background Vocal

Mike pracuje v Adoration Health a Memorypeel a jeho koníčkem je právě zpěv. Jeho manželka Nicelle Priebe pracuje jako Foundations/Essentials Director ve společnosti Classical Conversations Inc a je Partner in Peel ve společnosti Memorypeel. Hraje také na violu a zpívá ve sboru.

Zpět
2021 The Uncrowned King - Act I
2018 Evership II.
2016 Evership


Skupina:
Beau West - Lead Vocals
James Atkinson - Lead Guitar (Allthetime, Itmightbe)
John Rose - Rhythm, Classical, Acoustic and Lead Guitars (The Pilgrimage, Crownshine, Yettocome)
Shane Atkinson - Keyboards, Drums, Vocals, Percussion, Theremin, Sound Design
Ben Young - Bass Guitar
Matt Harrell - 12-String Guitar (The Pilgrimage)
Hosté:
Poem Atkinson - as "The Voice of the Evening Wind"
Mike Priebe - Additional Background Vocals
The Charles Heimermann - Choir
The Adriatic Sea - Sea Organ (Zadar, Croatia)
Diskografie The Uncrowned King - Act I
Vyšlo 21. května 2021, Atkinsong Productions, LLC

Seznam skladeb:
01. The Pilgrimage (10:38)
      i. Desert of Facts
     ii. The Temple of Truth
    iii. The Quiet Room
02. The Voice Of The Waves (3:08)
03. Crownshine / Allthetime (10:50)
04. The Tower (9:47)
05. The Voice Of The Evening Wind (4:23)
06. Yettocome / Itmightbe (16:42)
07. Wait (5:12)
Total Time: (60:40)

Artwork: Philip Willis

Skupina:
Beau West - Lead Vocals
James Atkinson - Lead Guitars
Shane Atkinson - Keyboards, Drums, Percussion, Vocals, Composer, Arranger, Programming
John Rose - Lead, Rhythm, Classical & Slide Guitars
Ben Young - Bass, Chapman Stick
Hosté:
Joel Grumblatt - Drums (01)
Jesse Hardin - Guitar solo (01)
Mike Priebe - Backing Vocals
Amelia West - Backing Vocals
The Charles Heimermann Chorale:
Allison Cowan
Asa Graham Hartley
Nicelle Priebe
Gracie Staggenborg
Emily Walsh
Diskografie Evership II.
Vyšlo 2018, Atkinsong Productions

Seznam skladeb:
01. The Serious Room (Live *) (7:52)
02. Monomyth (10:44)
03. Real Or Imagined (8:17)
04. Wanderer (7:39)
05. Isle Of The Broken Tree (28:27):
      I. Castaway
     II. Meadow Of Shades
    III. My Father's Friend
     IV. Hall Of Visions
      V. My Own Worst Enemy
     VI. The Tree And The Door
Total Time: (62:59)

* Recorded at RoSFest in 2017
Production: Shane Atkinson
Artwork: Philip Willis

Skupina:
Beau West - Lead Vocals
Shane Atkinson - Keyboards, Drums, Percussion, Theremin, Chapman Stick, Dulcimer, Experimental Guitar, Sound Design, Orchestrations, Vocals
Hosté:
James Atkinson - Acoustic & Lead Guitars
Rob Higginbotham - Classical, Acoustic & Electric Rhythm Guitars
Dan Smalley - Classical Guitar (05)
Brandon Vestal - Electric Guitar (05)
Jaymi Millard - Bass
Nicelle Priebe - Violin
Mike Priebe - Backing Vocals
Charles Heimermann - Choir Director (Live at Green Hills' Cathedral)
Diskografie Evership
Vyšlo 2016, Atkinsong Productions

Seznam skladeb:
01. Silver Light (9:26)
02. A Slow Descent Into Reality (12:39):
      I. Everyman
     II. A Slow Descent
    III. Wisdom Of The Ages
     IV. Honest With Me
      V. The Battle Within
     VI. Anyman
03. Evermore (10:09):
      I. Eros
     II. Agape
04. Ultima Thule (10:28):
05. Flying Machine (13:44):
      I. Dreamcarriers
     II. Dream Sequence
    III. Lift
06. Approach (1:58)
Total Time: (58:24)

Artwork: Philip Willis

ZpětJoel Grumblatt, Jaymi Millard, Beau West, Shane Atkinson, James Atkinson, Jesse Hardin

Zpět
Oficiální stránky:
http://evership.com/
https://www.facebook.com/evershipband

ProgressRock Nahoru
Made by 
©  8.1.2019 
Menu Poslední aktualizace: 23.5.2021
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©