DOWNES BRAIDE ASSOCIATION - progressrock.cz

Zpět
Downes Braide Association je hudební spolupráce mezi legendárním Geoffem Downesem a Chrisem Braidem, kteří ve výsledku spojili své síly vlivem jejich blízkého přátelství a vášně pro hudbu. Vyprodukovali již čtyři uznávaná studiová alba a jedno živé album.

Downes Braide Association (=DBA) původně začala jako společný studiový projekt v roce 2012 mezi Christopherem Braidem, Britem, který pracuje v USA a skládá a produkuje hudbu pro filmový doprovod, reklamní kampaně a spolupracuje s řadou rockových a popových umělců (Sia, Lana Del Rey, Christina Aguilera, Beyonce, Paloma Faith, Britney Spears, Marc Almond), a klávesistou Geoffrey Downesem známého ze slavných Yes a Asia či Buggles. O osm let později měla dvojice za sebou již tři alba, což vyústilo i do živých vystoupení v roce 2018 a jedinému živému záznamu. Jejich první živé vystoupení se odehrálo v Trading Boundaries, East Sussex, v pátek 28. září 2018 se se speciální přehlídkou z jejich posledního alba "Skyscraper Souls". Celý večer sponzoroval magazín Prog Magazine. Připojil se k nim Andy Hodge (baskytara), který s nimi spolupracoval na "Skyscraper Souls", na vystoupení se k nim připojili i další hosté.

Přestože DBA byl koncipován jako studiový projekt, jejich živý koncert měl velký úspěch a byl na něm předveden materiál z prvních dvou alb DBA "Suburban Ghosts" (2015) a "Skyscraper Souls" (2017) spolu se skladbami z doby Geoffa Downese u Buggles a Asia.

Chris a Geoff strávili rok nahráváním alba v Los Angeles, kde se setkali na show zreformovaných The Buggles "lost gig" v Londýně v září 2010. Před několika lety byl jejich producentem, i když se Chris v roce 2009 odešel kvůli svému přesídlení do LA. Geoff a Chris se rozhodli spolupracovat a napsat nějaký materiál, který se pak změnil na celé album. Geoff nahrával "Fly From Here" s Yes a Chris skládal a produkoval pro Lanu Del Rey a Palomu Faith ve stejnou dobu, takže byli tak trochu "náměsíční".

Název DBA vznikl proto, že jejich tajné studiové nahrávání stále označovali jako "The Downes Braide Affair", později přejmenovaná na Downes, Braide Association). Chris byl velmi ovlivněn tím, že Geoff si hrál jako dítě. Zvuk strunného stroje Solina a jeho akordy byly soundtrackem Chrisova dětství. Bez Geoffova úžasně idiosynkratického hraní a nádherných akordových sekvencí by neexistovalo žádné "Video Killed The Radio Star", jak ji známe. Oba dva si byli navzájem fanoušky toho, co dělali, takže to byla ta největší zábava, kterou si spolu užívali. Plánem bylo posunout se kupředu s vydáním alba, jakmile nová deska Asua bude na trhu.

Talentovaní Geoff Downes (Yea, Asia, Buggles) a Chris Braide (The Producers, This Oceanic Feeling) se spojili, aby v roce 2012 vydali koncepční album "Pictures Of You". Písně vznikly jako 10 samostatných skladeb, ale začali hovořit o myšlence klasické podloužené skladby ve stylu Yes, kterou hrají stroje. Úvodní skladba se tedy protáhla na 13 minut s různými tématy a reprízami. Takto to prostě fungovalo. Oba dva je už nudila myšlenka jedné 3 minutové písně, po které by následovala další. Svým způsobem to zní jako to, co by mohl Geoff Downes z roku 1980 udělat v roce 2012. V písních je utkán příběh, který zachycuje pohled fanoušků na úpadek jejich idolu z grácií. Postava typu Bolan, která má všechno, je krásná, ale ztrácí svou cestu v záři slávy. Chris napsal a nazpíval vokály na skladbě z připravovaného alba The Producers s názvem "Watching You Out There", které navazuje na toto téma. Hudebně se jedná o něco jako aktualizaci electro-prog-pop od The Buggles, album obsahuje rovněž 13-minutovou skladbu "Sunday News Suite", kterou Braide popisuje jako "klasický protažený kus ve stylu Yes, který hrají stroje".

V roce 2014 vydali DBA v limitované edici u Record Store Day EP nazvané "Dreaming of England" vzniklé za spolupráce dvojice Geoff Downes a Chris Braid s Daveem Gregorym (Big Big Train, XTC) na kytaru a Lee Pomeroyem (Headspace, This Oceanic Feeling, Three Friends) na basu.

Geoff Downes a Chris Braide se znovu spojili v roce 2015 při práci na druhém albu Downes Braide Association, opět koncepčním, nazvaném "Suburban Ghosts", které obshuje i třídílnou titulní skladbu. "Suburban Ghosts" je album o izolaci a osamělosti na předměstí malého města. Příběh se odvíjí od dětství Chrise a Geoffa v Cheshire na severozápadě Anglie, v její krásné rozmanité venkovské krajině v kontrastu se šedými průmyslovými pustinami vyvolávajícími pocit klaustrofobie, který je oba odvedl pryč hledáním nového dobrodružství, s pocity nostalgie, když se vracejí do města obývaného duchy jejich minulosti. "Prázdné město pod nebem plném hvězd, stejné prázdné město, které jste po sobě zanechali," říká Braide. "Teď, kdy už všichni dávno odešli, pronásledují vás obrazy bývalých školních bran pokrytých mrazem a smích dětí v parku a milenců, které jste kdysi měli. Alternativní život, jaký jste mohli žít. Uvidíte fotografii, která vám připomíná, jak křehcí jsme. Někdo z vašich blízkých, pro koho jste tam měli být. Ale už je pozdě se vrátit. Je čas je opustit, ty příměstské duchy".

Třetí album "Skyscraper Souls" je dosud jejich nejambicióznější dílo. Představil se na něm talent nejen hlavních osobností, ale také hostujících hvězd Marca Almonda, Kate Pierson (B-52), Andy Partridge (XTC), Ash Soan (The Voice) a David Longdon (Big Big Train).

Chris Braide k albu uvel: "Práce s Geoffem na albu "Skyscraper Souls" a jeho dvou předchůdcích mě znovu sblížila s hudbou, kterou miluji. Epickou a euforickou. Být schopen dělat takovou hudbu se svým drahým přítelem je opravdovým potěšením a připomíná mi to, proč jsem se k hudbě vůbec pustil. Těším se na uvedení skladeb naživo". Geoff Downes k tomu dodal: "Bylo to pro mě jako zjevení, tak i inspirace, když jsem společně s Chrisem pracoval na našem projektu DBA, a může to dlouho pokračovat. On je mimořádně nadaný, jako autor i producent, a jsem velmi hrdý na naši spolupráci. Okamžitě nás to zasáhlo, když jsme se poprvé setkali asi před 8 lety, a od té doby jsme již oživili 3 studiová alba. Když to vezmeme na živou scénu, bude to pro nás oba opravdu vzrušující. Naše motto vždy bylo: DBA = Radost a zábava!"

Downes Braide Association (DBA) nedávno oznámili vydání 2CD/DVD Box setu "Live In England" na 29. listopadu 2019 prostřednictvím Cherry Red Records. Vydání ve folmě 2LP vyjde 14. února 2020. Album obsahuje ohromující umělecké dílo legendárního Rogera Deana. Souběžně s vydáním vinylu "Live In England" se DBA uvedli 14. února 2019 opět na pódiu v Trading Boundaries. Vzhledem k tomu, že se první show byla brzy vyprodána, přidala skupina na 15. února druhou show. Tyto intimní koncerty jsou naprosto jedinečné. Ke Geoffu Downesovi a Chrisi Braideovi se tentokrát připojili kytarista Dave Bainbridge (Iona, Lifesigns), baskytarista Andy Hodge a David Longdon (Big Big Train) a show opět uváděl Barney Ashton Bullock.

Po živých vystoupeních počátkem roku 2020 se Braide ocitl v trochu funku, když mu zavolal a navrhl Marc Almond, aby se zamyslel na možnost nového záznamu DBA, do nejž by dostali více kreativní šťávy. Braide se ponořil do několika hudebních nápadů od Downese a inspirace okamžitě zasáhla. Skladatelské nápady a útržky melodií se rychle začaly formovat a výsledkem je nové album "Halcyon Hymns", nahrávka, která dokonale zachycuje pocity a vzpomínky na dobu a místo, kdy všechno vypadalo mnohem jednodušší.

Nahrávka "Halcyon Hymns" je čtvrté studiové album DBA, které vyšlo 5. února 2021 prostřednictvím Cherry Red Records v konfiguraci CD/DVD, přitom DVD obsahuje hudební videa a umělecké relace alba Rogera Deana. 2LP White Vinyl vyšlo následovně 26. března 2021. Album navazuje na jejich předchozí kriticky uznávané album "Skyscraper Souls" z roku 2017. Toto duo je na vrcholu své hry, zatímco pověření skladatele Geoffa Downese jsou dobře zavedená jeho mega hity s Asia spolu se spoluzaložením The Buggles a dlouhým působením v Yes, je to volba jeho spolupracovníka v Chrisi Braideovi, který dodává DBA vzrušující, svěží přístup při používání známých ingrediencí. DBA nabízí Breideovi cestu k prozkoumání širokých krajin progresivního rocku při zachování melodické popové citlivosti. Impozantní talent a zkušenosti Downese a Braida dále rozšiřuje eso kapela Ash Soan na bicí, Andy Hodge na basu a Dave Bainbridge na řadě elektrických a akustických strunných nástrojích, vyprávěč Barney Ashton Bullock a hostující vystoupení Marca Almonda a Davida Longdona (Big Big Train) nebo bubeník Divine Comedy Tim Weller. Přebal alba namaloval legendární umělec Roger Dean.

Nostalgické sny mohou po roce nabídnout životní linii, jak jsme vydrželi. Pokud potřebujete trochu pozvednout, abyste se inspirovali na lepší časy, ať už z minulosti, nebo ještě v budoucnu, album "Halcyon Hymns" nabízí pouze vstupenku. Tato čtvrtá kolekce sdružení Downes Braide Association má zvuk tak svěží a barevný jako obaly Rogera Deana.

Melodické prog duo Downes Braide Association, projekt hráče na klávesy Yes Geoffa Downese a zpěváka a producenta Chrise Braidea, vydává své nejnovější album "Celestial Songs" prostřednictvím Cherry Red Records 8. září 2023. Na novém albu dvojice opět spolupracovala s kytaristou Lifesigns Davem Bainbridgem a baskytaristou Andym Hodgem, zatímco jako host vystoupí signatář Soft Cell Marc Almond.

"Marc Almond se objevil jako portrét v "The Darker Side Of Fame" a hlasy Marca a Chrise se opravdu dobře mísí, určitě hudebníci, kteří mívají kdykoliv úspěch. Text je velmi dojemný, i když máte všechnu slávu, pochvaly a obdiv, může to jít pryč a vám nezbude nic. Myslím, že odráží život obecně, protože lidé procházejí všemi možnými vzestupy a pády během své kariéry a během svého života." říká o této spolupráci Downes.

Nové album je zvukovým krokem vpřed od předchůdce "Halcyon Hymns" z roku 2021, včetně dlouhého progového eposu v "Beyond The Stars" a písňových titulků pro Francise Dunneryho a Andyho Partridge. Z nové desky už bylo zveřejněno video k novému singlu "Clear Light". "Jak jsme psali písně pro album, začaly být tématické v emocích a pocitech," dodává Braide. "Klasičtější rock než u předchůdce "Halcyon Hymns". Písně byly o životě a smrti, čase, lásce, nostalgii, duchovnu. Ve skutečnosti velmi DBA."

"Na albu je také spousta rozmanitosti," říká Downes. "Chtěli jsme do tohoto alba dostat trochu více dynamiky, protože tam bylo několik velmi tichých pastoračních momentů. Myslím, že je to pro lidi zajímavější poslech, aby si to pořádně užili. Doufám, že to lidé ocení a vezmou si za to, nejen psaní písní a zpěv, ale i celková instrumentace a muzikantství je na tomto albu velmi vysoké." "Celestial Songs" budou k dispozici ve třech různých formátech, v luxusním vinylovém boxu, ve 2LP verzi a na CD. Artwork vytvořil opět Roger Dean.

Zpět
Členové:
Chris Braide - Lead Vocals, Synth, Piano, Programmed
Geoff Downes - Vocoder, Piano, Keyboards, Programmed
Hostující členové:


Členové

(celým jménem Christopher Kenneth Braide)
(Narozen 6. února 1973, Warrington, Lancashire, UK)
Bass


Christopher Braide je britský multiinstrumentalista, zpěvák a skladatel, producent, hudebník a performer, byl nominován na Grammy, získal cenu Ivora Novella jako skladatel a producent, rovněž tak ocenění ASCAP, Music and Sound. Nyní sídlí v Los Angeles, California, USA. Působí také jako hudební inženýr v Magical Thinking Studios. Poprvé byl uveden jako nahrávající hudebník legendárních Eurythmics s Dave Stewartem ve Velké Británii a s Craigem Kallmanem v Atlantic Records v USA. Braide také spolupracoval s Trevorem Hornem v superskupině Producents, ale většinu své kreativity směřuje prostřednictvím psaní pro další superhvězdy, je tak znám pro jeho vynikající práci se Sia, Lanou Del Rey, Beyoncé, Hanse Zimmerem, Christinou Aguilera, Marc Almondem, Davidem Guettou, dokonce i s umělci jako Britney Spears, Nicki Minaj, Selena Gomez, Halsey, Robin Schulz, Yuna, KYLE, Elle King, Afrojack, Wrabel, Demi Lovato, Paloma Faith, Kate Pierson, Bibi Bourelly, Donna Missal, Theophilus London, LP, Natalie Portman, Kate Hudson, Beth Ditto, Thomas Dolby, Toni Braxton a mnoha dalšími. Časopis GQ ho označil za jednoho z nejúspěšnějších a nejvlivnějších mužů v hudebním průmyslu do 40 let a nadále pracuje s A-listers na obou stranách Atlantiku.

Jeho hlavními nástroji jsou klavír, zpěv a kytara. Také programuje, píše texty, melodie a filmové partitury. Christopher jako rozmanitý a plodný tvůrce, spolupracuje s umělci při skládání a produkci originálních, nezapomenutelných a dojemných hudeních příspěvků.

Je častým spolupracovníkem Sia a hrál hlavní roli v jejím přechodu od indie umělce ke globální popové superstar, počínaje rokem 2011, kdy dvojice poprvé začala spolupracovat. Společně napsali pro své vlastní projekty, včetně alb "1000 Forms Of Fear" a "This Is Acting", různých soundtracků k filmům a písní pro další umělce. Mezi pozoruhodné písně, které za ta léta napsali, patří: "Big Girls Cry", "Unstoppable" pro Rio 2016 Games, "Kill and Run" pro film Great Gatsby film a soundtrack, "Helium" z roku 2017 pro fil Fifty Shades Darker, "Helium" uvádějící Davida Guettu pro Kosmetická kampaň MAC na rok 2018, "God Made You Beautiful" pro film Beyoncé Life Is But A Dream, "Perfume" pro Britney, "Blank Page" pro Christinu Aguileru, "She Wolf (Falling to Pieces)" pro Davida Guettu a Siu, "Eye Of The Needle", "Confetti", "Midnight Decisions", "Space Between", "Suitcase" pro fil Ballerina (2017), "Unstoppable" pro kosmetickou kampaň Lancome 2019/2020 se Zendayaou a jednu z nejhranějších skladeb Evropy roku 2018 - "Flames" pro Davida Guettu a Sia. Produkoval také všechny vokály Natalie Portman pro film Vox Lux obsahující písně napsané Siou.

Složil a produkoval oceňovanou ústřední píseň "Out There" s Hansem Zimmerem a Siou pro seriál BBC Seven Worlds, za níž získal ocenění "Nejlepší originální skladby v televizním traileru nebo promo" na Music and Sound Awards 2020 spolu s Hansem Zimmerem a Siou.

Spolupodílel se na písni "Music", která je titulní skladbou připravovaného filmu Sia Music. Píseň obsahuje vokál Kate Hudson a vyšla v lednu 2021.
Členové

(Celým jménem Geoffrey „Geoff“ Downes)
(Narozen 25. srpna 1952, Stockport, Anglie, UK)
Keyboards, Vocoder, Piano, Programming


Geoff Downes je britský rockový klávesista, skladatel a hudební producent. Je znám především jako člen skupin Asia a Yes, krátce i Buggles. S Yes hrál v letech 1980 až 1981, když kapela po první roztržce vydala v novém složení album "Drama". Podruhé se k této skupině připojil v roce 2011 a nahrál s ní desku "Fly From Here". Od konce 80. let vydává rovněž vlastní sólové desky.

Kamkoli hudební historie nakoukne, je tam Geoff Downes. Od prvního videa, které kdy bylo uvedeno na MTV od The Buggles "Video Killed The Radio Star", si Geoff stále získává uznání a láme hudební půdu. Je zakládajícím členem kapely Asie, jejíž stejnojmenné album bylo nejprodávanějším na světě v roce 1982. Spolu se zpěvákem a basistou, zesnulým Johnem Wettonem, poháněli globální úspěch kapely. K legendárním Yes se Geoff v roce 1980 připojil ke celkem uznávanému albu "Drama".

Třebaže kariéra u Yes trvala krátce, Geoff se spřátelil se Steve Howem, které je spojilo několikrát během příštích 25 let. Kapela Asia vyrostla z popela Yes, když se Downes a Howe spojili s Carl Palmerem a Johnem Wettonem. "Úspěch s Asií přišel velmi rychle. Bylo to, kdybychom vystoupili z jednoho autobusu a jiný okamžitě přijel." Když se z nich stali v roce 1982 superstar, Wetton odešel koncem roku 1983 po vydání druhého alba, třebaže jej nahradil Greg Lake, ale to byla jen krátká epizoda.Počátkem roku 1984 se Wetton vrátil, ale odešel naopak Steve Howe. Kapela přesto dále pokračovala. Třetí album "Astra" trpělo špatným prodejem a malým zájmem. Asia se dočasně rozplynula ve zdánlivě předčasném konci.

Když šla Asia stranou, Geoff přijal pozvání od Steve Howea, aby produkoval první album kapely GTR, projektu dvou kytaristů Steve Howea a bývalého člena Genesis Steve Hacketta. Znovu se v roce 2011 znovu připojil ke skupině Yes na albu "Fly From Here". I nadále pokračoval v koncertování s kapelami Yes i Asia.

    Více na adrese: Geoff Downes

Zpět
Studiové desky:
2023 Celestial Songs
2021 Halcyon Hymns
2017 Skyscraper Souls
2015 Suburban Ghosts
2014 Dreaming Of England (EP)
2012 Pictures Of You
Ostatní nahrávky:
2019 Live In EnglandSkupina:
Chris Braide - Lead Vocals, Keyboards, Piano, Programming)
Geoffrey Downes - Keyboards, Piano, Programming, Vocoder
Hosté:
Dave Bainbridge - Guitars
Andy Hodge - Bass
Marc Almond - Vocals (Soft Cell)
Diskografie Celestial Songs
Vyšlo 8. září 2023, Cherry Red Records

Seznam skladeb:
01. Look What You Do ()
02. Clear Light ()
03. Keep On Moving ()
04. Darker Side Of Fame ()
05. Hey Kid ()
06. Will To Power ()
07. Heart Shaped Hole ()
08. Dear Petra ()
09. On The Run ()
10. Goodbye To You (Sister Shame) ()
11. Beyond The Stars ()
Total Time: (00:00)

Skupina:
Chris Braide - Lead Vocals, Keyboards, Piano, Programming)
Geoffrey Downes - Keyboards, Piano, Programming, Vocoder
Hosté:
Marc Almond - Vocals
David Longdon - Vocals
Diskografie Halcyon Hymns
Vyšlo 5. února 2021, Magical Thinker Records, DBA-CDVD-05/DBALP005

Seznam skladeb:
LP 1 - Side A:
01. Love Among The Ruins (6:23)
02. King Of The Sunset (6:37)
03. Your Heart Will Find The Way (5:19)
LP 1 - Side B:
04. Holding The Heavens (7:53)
05. Beachcombers (3:30)
06. Warm Summer Sun (4:33)
LP 2 - Side A:
07. Today (6:58)
08. Hymn To Darkness (2:58)
09. She’ll Be Riding Horses (4:35)
LP 2 - Side B:
10. Late Summer (2:24)
11. Remembrance (11:43)
12. Epilogue (0:36)
Total Time: (63:29)

DVD - Documentary:
01. Roger Dean Painting Session ()
Lyric Music Videos
02. Love Among The Ruins ()
03. Your Heart Will Find The Way ()
04. Today ()

Skupina:
Chris Braide - Lead Vocals, Piano, Keyboards, Programmed
Geoff Downes - Vocoder, Piano, Keyboards, Programmed
Hosté:
Andy Hodge - Bass
Ash Soan - Drums, Percussion
Dave Colquhoun - Lead Guitar
Barney Ashton - Narrator
Matthew Bourne-Jones - Trumpet
Andy Partridge - (XTC) (01,03,08)
Kate Pierson - (B52s) (02)
Matthew Koma - Vocals (04)
David Longdon – Vocals (Big Big Train) (05)
Tim Bowness - Vocals (06)
Marc Almond - Vocals (07)
Diskografie Skyscraper Souls
Vyšlo 2017, Magical Thinker Records, X2XCD 003 (UK/Europe)

Seznam skladeb:
01. Prelude (2:15)
02. Skyscraper Souls (18:09)
03. Glacier Girl (2:38)
04. Angel On Your Shoulder (6:49)
05. Tomorrow (4:20)
06. Lighthouse (5:40)
07. Skin Deep (4:33)
08. Darker Times (7:20)
09. Finale (1:16)
Total Time: (53:34)

Producer, Written: Chris Braide, Geoff Downes
Artwork: Roger Dean

Skupina:
Chris Braide - Lead Vocals, Synth, Piano, Programmed, Written
Geoff Downes - Synth, Piano, Programmed, Written
Hosté:
Elijah Braide - Vocals
Diskografie Suburban Ghosts
Vyšlo 2015, X2X Records, X2XCD-002 (UK)

Seznam skladeb:
01. Machinery Of Fate (5:12)
02. Suburban Ghosts - Parts 1 And 2 (6:45)
03. Suburban Ghosts - Part 3 (5:59)
04. Vanity (4:14)
05. Number One (4:20)
06. Interlude (1:13)
07. North Sea (5:14)
08. One Of The Few (4:03)
09. Time Goes Fast (4:05)
10. Live Twice (3:51)
11. Dreaming Of England (5:52)
12. Finale (1:49)
Total Time: (78:24)

Mastered: Mike Pietrini
Design, Typography, Illustration: Patryk Hardziej
Photography: Michael Inns, Olivia Braide

Skupina:
Chris Braide - Lead Vocals, Synth, Piano, Programmed, Written
Geoff Downes Synth, Piano, Programmed, Written
Hosté:
Dave Gregory - Guitars (Big Big Train, XTC) (01,05)
Lee Pomeroy - Bass (Headspace, This Oceanic Feeling, Three Friends) (01)
Diskografie Dreaming Of England
EP, vyšlo 19. dubna 2014, Plane Groovy, PLGS 01
blue 12'' vinyl release for Record Store Day 2014 (limited edition of 500 copies)

Seznam skladeb:
Side A:
01. Dreaming Of England (7:02)
02. Sky Sailor (4:30)
Side B:
03. The Superfortress (7'' mix) (3:38)
04. Road To Ruin - Alternative Mix (4:33)
05. Birds Of Paradise(3:59)
Total Time (23:42)

Blue vinyl release for Record Store Day 2014, limited edition of 500 copies

Skupina:
Chris Braide - Instruments, Voice
Geoff Downes - Instruments, Voice
Hosté:
Diskografie Pictures Of You
Vyšlo 12. listopadu 2012, X2X Records, X2XCD-001 (UK)

Seznam skladeb:
01. Sunday News Suite (13:07)
      Sunday News
      Islands
      Goodbye Johnny
      Anywhere
02. The Radiant Children (4:26)
03. The Superfortress (3:57)
04. Pictures Of You (4:45)
05. Songs That Can Heal (3:29)
06. Ride The Waves (4:58)
07. Road To Ruin (4:29)
08. Live For The Moment (6:33)
09. Sky Sailor (4:30)
Total Time: (50:14)

Producer, Written: Chris Braide, Geoff Downes
Mastered: Mike Pietrini


Skupina:
Geoff Downes - Keyboards
Chris Braide - Lead Vocals
Andy Hodge - Bass
Dave Colquhoun - Lead Guitar
Barney Ashton-Bullock - Narrator
David Longdon - Vocals, Flute
Hosté:

Diskografie Live In England
2CD+DVD, vyšlo 29. listopadu 2019, X2X Records, X2XCD004 (Europe)

Seznam skladeb:
CD 1:
01. Prelude/Skyscraper Souls (23:32)
02. Machinery Of Fate (5:41)
03. Live Twice (5:01)
04. Vanity (4:21)
05. Suburban Ghosts (6:33)
06. Bolero / Video Killed The Radio Star (6:35)
07. Glacier Girl (3:02)
08. Angel On Your Shoulder (6:53)
CD 2:
09. Tomorrow (4:59)
10. Lighthouse (6:02)
11. Skin Deep (4.56)
12. Darker Times (7:45)
13. Finale (2:08)
14. Heat Of The Moment (4:42)
15. The Smile Has Left Your Eyes (4:14)
16. Dreaming Of England (7:41)
Total Time (104:06)

DVD:
17. Skyscraper Souls ()
18. Machinery Of Fate ()
19. Live Twice ()
20. Vanity ()
21. Suburban Ghosts ()
22. Bolero / Video Killed The Radio Star ()
23. Glacier Girl ()
24. Angel On Your Shoulder ()
25. Tomorrow ()
26. Lighthouse ()
27. Skin Deep ()
28. Darker Times ()
29. Finale ()
30. Heat Of The Moment ()
31. The Smile Has Left Your Eyes ()
32. Dreaming Of England ()
Total Time (00:00)

The performance was filmed and recorded at Geoff Downes and Chris Braide’s first-ever live show together at the UK’s Trading Boundaries on September 28, 2018
Produced: Chris Braide
Artwork: Roger Dean

Zpět

Zpět
Oficiální stránky:
https://downesbraide.co.uk/
https://christopher-braide.squarespace.com/home
http://christopherbraide.com/
https://geoffdownes.com/sample-page/


ProgressRock Nahoru
Made by 
©  30.4.2021 
Menu Poslední aktualizace: 30.6.2023
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©