CAST
       
    

Zpět
CAST je rocková kapela z Mexika, která byla založena v roce 1978 Alfonsem Vidalesem, který se inspiroval myšlenkou vytvářet hudbu ze symfonických pasáží skloubenou s uměním progresivního rocku v podobě raných Genesis. CAST byli pozváni, aby koncertovali v zemích jako je Anglie, Finsko, Španělsko, Chile, Argentina, Brazílie, Kostarika, Kanada, USA, Itálie, Holandsko, Belgie, Německo, Panama, Francie a samozřejmě Mexiko. Cast je velmi schopná kapela z Mexika, která je známá po celé Latinské Americe a ve světě, uznávaná a nepřehlédnutelná mezi všemi progresivními skupinami v Severní Americe a Evropě již po mnoho let.

Jejich hudba se silně zaměřuje na klávesy, kytary a zpěv. Kapela hostuje pravidelně na progressive rockovém festivalu Baja Prog ve městě Mexicali, Baja California, Mexiko, kde se schází mnoho kapel z celého světa. Kvůli nedostatečné podpoře vlád, kteří vidí v umění jen další způsob, jak získat více daní nebo soukromého průmyslu, které dávají raději přednost investicím do zahraničních akcí a i přes potíže s oslovením na americkém nebo britském hudebním trhu, má kapela CAST neobvykle dlouhou a plodnou kariéru. Její historie trvající 31 let a spolu s 15 vydanými studiovými alby CAST z Mexika dělají jednu z výjimek tohoto pravidla.

Příběh CAST začíná 15. dubna 1978 v době, kdy se první zlatá éra Progressive Rocku nacházela v zuboženém stavu. Tehdy klávesista Alfonso Vidales měl myšlenku na vytvoření rockové kapely, která by kombinovala symfonické pasáže, aby udržovala jeho milovaný prog rock při životě. V první sestavě kapely působili Juan Carlos Ochoa jako zpěvák a bubeník, kytarista Javier Rosales, Gabriel Rosales na baskytaru, Lorenzo Rosales na bicí, později jej nahradil Raul Montoya, a Alfonso Vidales na klávesy... V roce 1979 vyšlo první album z kapely a singl nazvaný "Complot" ve dvou verzích (strana A a B). Téhož roku absolvovali své první živé vystoupení v Café Literario v Mexicali.

Během 80. let kapela prodělala významné změny v sestavě, které pomohly tvarovat jejich zvuk a styl představující současné vynikající hudebníky, kteří sestavou prošli. Takže v roce 1981 Dino Brassea začleňuje kapelu do různých fází života skupiny a poté střídá vokály s Francisco Hernandez, který se v témže desetiletí připojil ke kapele. V tomto roce je Enrique Slim přizván k hraní na bicí. Nyní společně s příchodem Rodolfa Gonzaleze na basu začíná rytmická sekce v Castu vytvářet vysokoenergetický a symfonický zvuk, který charakterizuje kapelu.

Velkým předělem v historii skupiny je rozhodně období, kdy Slim Enrique předá vládu nad bicími Antoniovi Bringasovi v roce 1988, jednomu z nejuznávanějších bubeníků v Mexiku, a kapela získala perkusemi impuls vysoké energie a virtuozity.

Lze nalézt velmi málo informací o prvních 16 letech existence kapely až do roku 1994. CAST totiž v roce 1993 otevřeli "Castudio", což dalo příležitost profesionálně nahrávat alba a to otevřelo to dveře plodným studiovým nahrávkám kapely. První album vydané v tomto studiu je "Landing In A Serious Mind" z roku 1994, které je rozhodně skvělé a představuje vážnou symfonickou skupinu s originálním zvukem, na němž možná jediným problémem je silný přízvuk při zpěvu v angličtině.

Po vydání svého prvního alba se kapela vydala na nové dobrodružství na mezinárodní hudební scéně a dosáhla pozvání na festivalu Pre-Progfest v divadle Barnsdall v Los Angeles, USA, v roce 1995. Jedná se o zlatý věk, který přináší různorodé mezinárodní festivaly, při kterých Cast navštěvuje země jako Nizozemsko, Francie, Finsko, Itálie a Španělsko mezi jinými. Populárními, nyní klasika v repertoáru, se stávají skladby jako je "Dragons Attack", "Hidden Poems", "House By The Spirit Of Forrest" a "Men". Stále více a více hudby se dostává do mnoha dalších koutů světa. Prezentace v Anglii, Argentině a Spojených státech to jen potvrzují. Takto se díky kulturní výměně s ostatními zeměmi zrodil i festival "Baja Prog", když se kapela stala hostitelem akce.

Roky 1994 a 1995 patří mezi nejlepším v historii CAST, skupina vydává 5 alb, již zmíněná "Sound Of Imagination", "Third Call", "Endless Sounds" a "Four Aces", které přinesly hudební materiál napsaný v předchozích letech.

Po dalších dvou albech a třech letech kapela podepsala smlouvu s Musea na vydání alba "Imaginary Window" v roce 1999, což je album, které nám ukazuje kapelu, která za sebou zanechává nemnoho skladeb neo prog, aby plně obsáhla symfonický žánr.

Činorodá aktivita těchto let vyniká nejen rozšířením publika, které poslouchá Cast, ale také se odráží v magazínech jako je Guitar World (2002), který uvedl jako jedno z nejlepších alb historie Rock Progressive jejich "Angels And Demons". Stejně tak se skupina dostala do knihy Encyclopedia of Progressive Rock od Jerryho Luckyho jako jedna z 50 nejlepších progresivních kapel všech dob. Navíc uznávaný David Cortez zmínil kapelu ve své knize "El otro Rock Mexicano".

Rok 2002 přinášá čas obnovy v kapele jak v myšlenkách, tak i v sestavě. Připojil Carlosovi Humarán na kytaru, Kiko King na bicí, zpěvačka Lupita Acuna, Pepe Torres na saxofon a flétny a Flavio Miranda na basu, ti všichni přinášejí nové hudební podněty a zvuky.

Tato nová éra CAST přiměla kapelu, aby nahrávala album i mimo Mexiko a tak koncepční album "Al-Bandaluz", které bylo zaznamenáno převážně v Jerez De La Frontera ve Španělsku, aby dokázalo zachytit nové zvuky a instrumentaci. Toto odskočení ovšem neznamená přestávku v mezinárodní aktivitě skupiny, která překonává nové hranice a dostává se do zemí jako je Costa Rica, Brazílie, Belgie a mnohem vzdálenější místo, Punta Arenas v čilské Patagonii. Hudebně pak kapela drží krok s alby jako "Nimbus" a "Mosaique".

Dynamika CAST byla vždy a bude neměnná, takže v roce 2006 je skupina znovu přeorganizována novými členy a návratem bývalých důležitých členů z historie skupiny. Plně se připojil chilský kytarista Claudio Cordero a byl oznámen návrat bubeníka Antonio Bringase a také zpěváka Dino Brassea. Z tohoto zajímavého mixu vzniklo album "Com.Union", které je velmi příznivě oceňováno pro svoji virtuozitu a energii.

   
V roce 2009 kapela připravila nové album, které dostalo nazev "Cast Art".

Uprostřed všech těchto změn kapela v roce 2012 oslavila 34. výročí vzniku skupiny. Bez nějakým přestavek se kapela neustále obnovuje a znovu mění obsazení a neustále se snaží zlepšovat a s tím přicházejí i další nové nahrávky v podobě alb "Originals" a "Cast Art", podle kterých není pochyb o tom, že Cast skupina se neustále vyvíjí.

U takto plodné kapely je těžké definovat její jedinečný styl, protože se vyvíjel během desetiletí, vstřebával vlivy barokní, středověké, etnické, fussion atd., ale vždy udržovali jedinečný zvuk, ve kterém můžeme nalézt odkazy na kapely jako ELP, GENESIS, Kansas, Gentle Giant, Yes, Dream Theater, Rush a mnoho dalších, ale spíše na zvuk 70. let než přímým vliv jakékoliv kapely.

Nové album kapely pojmenované "Power And Outcome" vyšlo 7. března 2017 a přichází s názvem, jehož pojmy jsou dnes důležité a relevantní, když mnoho zemí přijalo populistické, "domácí první" postoje a přitom si zvolilo představitele, kteří uplatňují přísnější kontrolu nad svobodou a rozhodováním. Album zpochybňuje výsledky, které můžeme očekávat od tohoto použití až zneužití moci, a to je něco, na co bychom se měli všichni ptát. Je to skvělý titul pro album plné tématických otázek.

Kapela Cast vystupovala v roce 2017 dne 4. října v Plaza CEART na Entrada Gratuita, Mexicali, México, pak se přesunula do Evropy na Progtoberfest v Chicagu dne 21. října 2017 a dne 25. října na Spirit of 66, Verviers, Belgie nebo 27. října na Das Rind, Russelsheim, Německo, aby se 1. listopadu uvedla na Festival Internacional de la Cultura Maya 2017, v Mérida, México.


Zpět
Členové:
Luis Alfonso Vidales - Keyboards, Organ, Piano, Mellotron, Synth, Vocals
Bobby Vidales - Vocals
Claudio Cordero - Guitars
Roberto Izzo - Violin (2015-dosud)
Lupita Acuña - Vocals
Carlos Humarán - Bass, Guitar, Back Vocals (2002-2004)
Jose Antonio Bringas - Drums, Percussion
Line-up Timeline Bývalí členové:
Guadalupe Acuna - Vocals, Percussion
Pepe Torres - Flute, Sax, Clarinet, Bagpipes
Flavio Miranda - Bass
Rodolfo Gonzalez Quiroz - 5 and 6-string Basses (1994-2005)
Francisco Hernandez Reyes - Guitars, Vocals (1978-2004)
Kiko King - Drums, Percussion (2003-2004)
Enrique Slim - Drums, Percussions (2002-2003)
Flavio Jiménez - Bass (2003)
Dino Carlo Brassea - Lead Vocals, Flute (1978-2002)

Členové Luis Alfonso Vidales

Keyboards, Organ, Piano, Mellotron, Synth, Vocals

Alfonso Vidales je zakládajícím členem skupiny Cast a je zodpovědný za většinu komponované hudby skupiny. Jeho vášeň pro hudbu se zrodila již od jeho raného věku pěti let díky vlivům svého otce a matky, kteří jsou uznávaní koncertní pianisté v Mexiku, a kteří v něm probudili chuť studovat hudbu a ocenit formální žánr. Studoval jak klavír, tak kytaru, housle a trumpetu, což obohatilo jeho hudební znalosti. Je třeba poznamenat, že hudební aktivita Alfonsa Vidalese se týká pouze a zároveň s životem Cast, protože je to jediná profesionální kapela, ve které se realizoval, ačkoli se účastnil různých projektů jako spolupracovník.

Jeho první vlivy z oblasti rocku jsou skupiny jako The Who, Rolling Stones a Uriah Heep, které jej přivedly k zájmu o rock obecně. V pozdních 60. letech s objevením Progressive Rock získal nové podněty, mezi nejdůležitější patří samozřejmě Genesis, Jetro Tull, Procol Harum, Kajak a Emerson Lake & Palmer.

Mezi jeho oblíbené skladatele patří jména jako Rick Wakeman, Keith Emerson a Ian Anderson v progresivní hudbě, ačkoli zmiňuje často i klasické autory jako jsou Tshaicovski, Chopin, Rachmaninov, Beethoven a Mozart.

Alfonso Vidales je notářem ve městě Mexicali v Mexiku a studoval právo na universitě Unversidad Autonoma de Guadalajara a pracuje v Universidad Autonoma de Baja v Kalifornii.

Během 70. let se rozhodl vytvořit s některými hudebníky známými i z CAST klávesy ARPAxe a Multivox Multistring. V současnosti jsou jeho nejpoužávanějšími nástroji akustický klavír a varhany Hammond, kromě toho je jeho styl známý aplikováním kláves Minimoogu nebo Virus Access, kromě použití slavného Mellotronu, který lze ocenit na posledních třech nahrávkách CAST.

Vedle své aktivity v CAST je také hlavním promotérem a generálním ředitelem festivalu Baja Prog, který se koná ve městě Mexicali, což je událost, která si dobyla svět pro rozmanitost hudebních žánrů, které se sbližují a je to skvělá akce pro veřejnost, která ožije během 4 dnů festivalu.
Členové Bobby Vidales

/Narozen ***, Mexicali, Baja California)
Vocals


Bobby je mexický zpěvák a skladatelžijící v Žije v Cancún, Mexico. Pracuje jako zpěvák, skladatel a producent u POLAR B., jako zpěvák a skladatel vi MOAN a jako zpěvák, skladatel a producent ve společnosti BareBack (music). Členem Cast se stal v roce 2005.
Členové Claudio Cordero

Guitars

Virtuosní chilský kytarista se širokou hudební kariérou, vystupoval se skupinami jako Matraz, Cast, Oxygene8 a vlastní Claudio Cordero Band.

Počátky jeho hudebního zájmu se datují do věku 13 let, kdy byl plně přitahován elektrickou kytarou a hudebním žánrem rock a heavy metal. Od 14 let absolvoval soukromé kytarové lekce s různými učiteli až do věku 17 let, kdy se rozhodl dokončit své akademické studium na Instituto Escuela Moderna de Música, Santiago, Chile, a vykročit k vysněné hudební kariéře.

S kapelou Matraz vydal dvě alba "Tiempo" (1999) a "Gritare" (2004) a absolvoval sní i dvě významnýmná mezinárodní turné, kde vystoupili i na festivalu Baja Prog 2004, kde právě Cordero upoutal pozornost leadera a skladatele Casty Alfonza Vidalesa, který jej v roce 2007 přizval k účasti jako kytaristu v CAST. S kapelou CAST se podílel na albech "Com.Union" (2006), vypravném dvojitém albu "Originallis "(2007) a nejnovějších albech "CastArt" (2012), S kapelou se také účastnil významných mezinárodních turné skupiny, která proběhla na podporu alb "Com.Union" a "Originallis".

V roce 2006 byl Cordero pozván k účasti na albu "Freak of Chance" (2006) americké kapely Oxygene8, osobního projektu hráče na Stick Lindy Cushmy, pozvaného později na propagační turné tohoto alba v letech 2006 a 2007. Poslední spolupráce s touto kapelou je album "Loop1" (2012), experimentální projekt producenta Steve Parrish, který spolupracuje s dalšími významnými hudebníky mezinárodní prestiže.

V roce 2005 založil sólový projekt Claudio Cordero Band, se kterým připravil alba "Enlace" (2007) a DVD "DesEnlace" (2011). Tento projekt přivedl Cordera mezi nejvlivnější skupinu kytaristů v Chile a Latinské Americe, což také ovlivnilo jeho mezinárodnímu uznání kvůli kvalitě skladeb a zvládnutí nástroje.

Na podnět Ibanez Guitars v roce 2005 v tomto roce vydává Ibanez album "El Album", kde Cordero nahrál písně "Psychoswing" a "Ki-Dul". Právě nahráváni těmito skladbami začal svoji kariéru jako sólistka kvůli velké odezvě od fanoušků. Od roku 2011 je zástupcem Blackstar Amps a Roland GR. Od roku 2012 je také smluvně vázán se společnosti Boss Loopstation a Organic Pickups, čilské firmy vyrábějící "krabičky"/tablety pro elektrickou kytaru, společně se kterými vypracoval svůj osobní model "Quasar" uváděný na trh firmou Organic Pickups od konce roku 2012. V současné době Cordero získal nové sponzorské smlouvy se značkou od italského výrobce DV MARK, který vytvořil inovační zesilovače a multi-efekty pro kytaru.
Členové Roberto Izzo

Violin (2015-dosud)

Roberto je členem projektu GNU Quartet a New Trolls. Studoval na škole Conservatorio di Musica Santa Cecilia, Řím, kde také žije.

Kapela CAST s radostí oznámila 6. ledna 2015 příchod nového stálého hudebního spolupracovníka skupiny, který bude spolupracovat ve studiu i na živých představeních. Je to skvělý italský talent, který obohacuje jakoukoli práci, na které se podílí svoji hrou na housle...
Členové Lupita Acuña Vidales

(Narozena ***, Mexicali, Baja California)
Vocals


Lupita je mexická zpěvačka pocházející a žijící v Mexicali, Baja California, je manželkou Luise Vidalese.
Členové Carlos Humarán

(narozen ***, Mexicali, Baja California)
Bass


Navštěvoval školu Instituto Salvatierra, pak studoval na Cetys Universidad.

Pracoval jako Gerente general ve společnosti BAJA PROG AC, v současné době pracuje pro Servicios de Audio Logistica de Eventos CHSA.
Členové Jose Antonio Bringas
(Narozen 27. dubna 1970, México City, Mexico)
Drums, PercussionAntonia pochází z México City a vystudoval obchodní akademnii.

Hrát začínal v raném věku 8 let. V tomto věku mu jeho strýc Alfredo Bringas Sanchez (nominován na Grammy se souborem Tambuco) daroval jeho první pár paliček a povzbuzovat jej, aby začal studovat hru na bicí. V 11 letech tak absolvoval své první a jediné lekce s Rodolfo Zamudiem, se kterým studoval základní techniku a hraní podle not.

Od 14 let začal "jammovat" s ostatními příznivci a formoval svoji první garážovou kapelu stylu heavy metal. Když mu bylo 17, se svým přítelem Rafaelem Mayoralem (kytarista) vstoupili do pop kapely MINNESSANGER, se kterou si nahráli své první originální skladby. Antonio svůj první koncert odehrál jako předskokan CAST na universitě v Mexicali v roce 1987 (v 17 letech!).

Koncem roku 1987 se ocitli CAST bez bubeníka, a tak jej Alfonso Vidales, který viděl jak mladý Antonius předvádí své umění, pozval ke vstupu do CAST (již 10 let existence). Jeho první koncert s CAST si zahrál již v 17 letech. V roce 1989 s CAST udělal některé nahrávky, které se objevily na CD "Third Call".

V roce 1991 heavy metalová kapela ARMAGEDON pozvala Antonia, aby nahrál její některé náročnější skladby. V roce 1992 začal CAST hrát jazz fuzzion, v rámci čehož si Antonio (22 let) zdokonalil jako bubeník, svoji techniku, rychlost a nezávislost. V roce 1992 byl Antonius pozván svým bratrem Ernesto Bringasem (kytarista), aby pomohl hrát na bicí s CRUZ DE HIERRO (metal prog band), takže aniž by opustil CAST, Antonio začal skládat některé kompozice, texty a instrumentaci s CRUZ DE HIERRO.

Až do roku 1994 CAST pokračovali v přehrávání živé progresive rocku a jazz fussion. S CAST nahrál Antonio 14 studiových alb, 3 živé záznamy a některí speciální edice CDS s CAST. Vystupoval s nimi v Itálii, Finsku, Holandsku, Německu, Spojených Státech, Kanadě, Panamě, Argentině, Costa Rice, Čile, Španělsko, Francie, Anglie. Také se objevil na nejdůležitějších progresivních rockových festivalech po celém světě.
Členové Guadalupe Acuña

Vocals

Členové Pepe Torres

Flute, Sax, Clarinet, Bagpipes


Zpět
Studiové desky:
2021 Vigesimus
2017 Power And Outcome
2015 Vida
2014 Arsis
2011 CASTArt
2008 Originallis
2007 Com.Unión
2006 Mosaique
2004 Nimbus
2003 Al-Bandaluz
2002 Infinity
2000 Legacy
1999 Imaginary Window
1997 Angels And Demons
1996 Beyond Reality
1995 Endless Signs
1995 Four Aces
1994 Third Call
1994 Sounds Of Imagination
1994 Landing In A Serious Mind
Živé nahrávky:
2018 Cast Sinfonico Live
2000 Castalia
1999 A Live Experience

DVD:
2016 Sands Of Time Live

Kompilace:
2005 The Pyramid Of The Rain
2000 Laguna De Volcanes
1996 A View Of Cast


Skupina:
Bobby Vidales - Vocals
Claudio Cordero - Guitars
Roberto Izzo - Violin
Jose Antonio Bringas - Drums, Percussion
Carlos Humarán - Bass
Lupita Acuna - Vocals
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Bobby Vidales - Vocals, Choirs
Hosté:
Alfredo Zatarain - FX, Electronic and Added Sound
Zpět Vigesimus
Vyšlo 5. března 2021, Progressive Promotion Records, PPRCD048 (Europe)

Seznam skladeb:
01. Ortni (5:31)
02. Black Ashes and Black Boxes (6:18)
03. The Unknown Wise Advice (9:43)
04. Another Light (3:40)
05. Manley (5:16)
06. Location And Destination (7:52)
07. Crossing (10:00)
08. The March (7:21)
09. Contacto (10:44)
10. Dredging to the Higher Plane (10:13)
Total Time (76:38)

All Music: Alfonso Vidales
Lyrics: René Vidales
Director Musical: Alfonso Vidales
Arranged: Vidales, Cordero, Bringas, Vidales, Humarán, Izzo
Arranged Orchestra: Roberto Izzo
Preproduction: Musical: Alfonso Vidales, Claudio Cordero, Antonio Bringas, Bobby Vidales, Carlos Humarán
General Producer: Alfonso Vidales
Post Producer: Bobby Vidales
Engineering: Alfredo Zatarain
Mixed: Alfredo Zatarain
Mixed Assistant: Bobby Vidales, Alfonso Vidales
Mastered: Alfredo Zatarain at En Estudio IMMER MUSIK

Skupina:
Bobby Vidales - Vocals
Guadalupe Acuna - Vocals
Claudio Cordero - Guitars
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Roberto Izzo - Violin
Carlos Humarán - Bass
Jose Antonio Bringas - Drums
Hosté:
Zpět Power And Outcome
Vyšlo 7. března 2017, Progressive Promotion Records, PPRCD048, Germany

Seznam skladeb:
01. Rules of the Desert (Instr.) (11:35)
02. Power and Outcome (7:25)
03. Details: a) Circle Spins (5:47)
04. Details: b) Start Again (Instr.) (8:43)
05. Through Stained Glass (8:46)
06. Illusions and Tribulations (9:27)
07. The Gathering (8:16)
08. Conquest (Instrumental) (3:30)
09. Full Circle (1:57)
10. Dialect for the 21st Century (5:16)
Total Time (70:42)

Recorded: Alfredo Zatarain, Federico Herrera and Julio Camacho
Recording Assistant: Marco Antonio Torres
Mixed: Alfredo Zatarain and Claudio Cordero
Mastered: Alfredo Zatarain
Mixed and Mastered In STUDIO PULSAR, Mexicali, B.C., Mexico
Artwork: Xaguaro / Juan Carlos Lizarraga
Design: Carlos Humarán
Photography: Reynaldo Acuna, Julio Camacho

Skupina:
Bobby Vidales - Vocals
Guadalupe Acuna - Vocals
Claudio Cordero - Guitars
Alfonso Vidales - Keyboards
Pepe Torres - Flute, Clarinet, Soprano Sax (02,04,05)
Lupita Acuna - Backing Vocals
Flavio Miranda - Bass
Antonio Bringas - Drums
Hosté:
GNU Quartet (02,04,05):
Roberto Izzo - Violin
Raffaele Rebaudengo - Viola
Stefano Cabrera - Cello
Francesca Rapetti - Flute
Zpět Vida
Vyšlo 14. června 2015, Self-released, AVCA013, Mexico

Seznam skladeb:
01. Dragon's Attack (8:22)
02. Silent War (7:02)
03. Change (9:14)
04. Run In The Rain (11:17)
05. House By The Forest (7:07)
06. Door Of The World (18:19):
     a. Through The Door (4:50)
     b. Fight For Life (6:15)
     c. In My Dreams (7:09)
Total Time: (61:21)

Recorded at CAST STUDIO by Federico Herrera during May 2014 and 2015
Mixed: Alfredo Zatarain, Alfonso Vidales and Antonio Bringas
Mastered: Alfredo Zatarain
Artwork: Paul Whitehead
Graphic Design: Carlos Humaran
Photography: Julio Camacho


Skupina:
Bobby Vidales - Vocals
Guadalupe Acuna - Vocals
Claudio Cordero - Guitars
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Flavio Miranda - Bass
Jose Antonio Bringas - Drums
Hosté:
Michał Jelonek - Violin (03)
Pepe Torres - Winds
Zpět Arsis
Vyšlo 2014, Not On Label, AVCA012, Mexico

Seznam skladeb:
01. La Iliada: (30:13)
     a. Atrida Agamenon (4:29)
     b. Helena En La Muralla (2:25)
     c. Diomedes El Tidida (3:08)
     d. Andromaca (6:42)
     e. Batalla Interrumpida (5:10)
     f. Embajada A Aquiles (3:03)
     h. En Donde Estabas?... (5:16)
02. The Old Travel Book (9:10)
03. El Puente: (18:32)
     a. El Puente (6:22)
     b. Luz Al Final Del Túnel (4:02)
     c. Valle De Los Suenos (8:08)
Total Time: (57:55)

Recorded at "Castudio" by Federico Herrera in Mexicali, B.C., Mexico, except
* Instruments of Winds Recorded in Studio "La Bodega", Jeréz de La Frontera, Spain
* Guitars in Studio "Agnus", Santiago, Chile
Mixed and Mastered: Federico Herrera, Alfredo Zatarain, Claudio Cordero
Graphic Design: Carlos Humarán
Artwork: Arturo Esquivias (photo)
Photography: Arturo Esquivias


Skupina:
Bobby Vidales - Vocals
Claudio Cordero - Guitars
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Pepe Torres - Winds
Flavio Miranda - Bass
Jose Antonio Bringas - Drums
Hosté:
Zpět CASTArt
Vyšlo 2011, Not On Label, AVCA011, Mexico

Seznam skladeb:
Act I:
01. Duction From The Intro (8:05)
Act II - Between The Face And The Mask:
02. a. Night Of Candles / Our Many Hands (6:50)
03. b. Handing A Challenge (4:00)
04. c. Equal Strokes (3:50)
05. d. Between The Face And The Mask / Reprise (10:09)
Act III:
06. Return To Same (5:19)
Act IV:
07. Ojales (2:39)
Act V:
08. Selajo (3:21)
Act VI - The Rescue:
09. a. Intrada (3:50)
10. b. Less Complicated / The Rescue (9:18)
11. c. More Complicated (4:29)
12. d. In Front Of My Eyes (4:01)
Act VII:
13. Pyro-Lamb (3:09)
Total Time: (69:00)

Seven acts in 13 tracks


Skupina:
Flavio Miranda - Bass
Antonio Bringas - Drums, Percussion
Guadalupe Acuna - Vocals
Alfonso Vidales - Keyboards
Alberto Vidales - Vocals
Claudio Cordero - Guitars
Pepe Torres - Flute, Saxophone, Clarinet, Woodwind
Jose Torres - Guitars
Hosté:
Jose David Guillen Monje - Trumpet
Alejandro Tornero - Vocals
Lupita Acuna - Vocals
Francisco Hernandez - Vocals, Chorus (02-08)
Dino Carlo Brassea - Vocals, Flute, Chorus (02-08)
Zpět Originallis
2CD, vyšlo 2008, Musea, FGBG 4781, Francie

Seznam skladeb:
CD1: (49:06)
01. Originallis (4:16)
02. Pulsar (9:56)
03. Lagrimas De Hielo (9:59)
04. Fuego y Humo (7:55)
05. Vientos de Guerra (4:27)
06. Tierra Honor y Libertad (4:18)
07. Furia Traicion y Gloria (7:51)
08. Bonus (0:24)
CD2: (44:20)
01. De Nuevo (0:08)
02. Renacer (9:23)
03. Llanto de Octubre (2:41)
04. Aqui y Ahora (4:58)
Frente Al Umbral:
05. Al Final la Luz Que Llama (3:05)
06. Ecos del Pasado (3:21)
07. Todo Es Un Don (8:19)
09. Medley I (12:25)
Total Time: (93:26)

Artwork: Luis Alberto Curiel
The album title is written as 'Originalis' on the back cover and CD surface but as 'Originallis' on the front and in the booklet.

Skupina:
Dino Brassea - Vocals, Flute
Guadalupe Acuna - Vocals, Percussion
Claudio Cordero - Guitars
Luis Alfonso Vidales - Organ, Piano, Mellotron, Synth, Vocals
Pepe Torres - Flute, Sax, Clarinet, Bagpipes
Flavio Miranda - Bass
Jose Antonio Bringas - Drums, Percussion
Hosté:
Zpět Com.Unión
Vyšlo 2007, Musea, FGBG4716.AR, France

Seznam skladeb:
01. Orogus (4:03)
02. Al Bello (3:15)
03. Fantasmas Y Demonios (6:09)
04. Elfonia (11:16)
05. Sensacion Arabe (7:46)
06. Damajuana II (4:48)
07. Donde Se Visten Las Serpientes (7:28)
08. El Cojin Verde (5:40)
09. Cosas Simples (5:48)
10. Hogar Dulce Hogar (3:55)
11. Lobos (4:27)
12. Io (5:27)
Total Time: (69:16)Skupina:
Francisco Hernandez Reyes - Vocals (01,06)
Carlos Humarán - Guitars
Luis Alfonso Vidales - Keyboards, Piano
Pepe Torres - Flute, Sax, Clarinet
Flavio Miranda - Bass, Contrabass, Cello
Kiko King - Drums, Percussion (01,03,04,09-11)
Jose Antonio Bringas - Drums, percussion (02,07,12,14)
Hosté:
Guadalupe Acuna - Vocals (03,05,07)
Dino Brassea - Vocals (03,10,11)
Rubén Hernández - Vocals (05)
Beto Vidales - Vocals (07)
Ernesto Bringas - Guitars (14)
Javier Rosales - Guitars (14)
Rodolfo González - Bass (14)
Enrique Slim - Percussion (06,09,14)
Julio Camacho - Percussion & Fx (02,05,07)
Zpět Mosaique
2CD, Vyšlo 2006, Musea, FGBG 4647.AR, France

Seznam skladeb:
Disc 1 (52:43)
01. Azteca Imperial (8:49)
02. Signs Of Love (11:03)
03. Suenos Collectivos (10:02)
04. Jupiter (7:49)
05. Cruces En El Mar (3:32)
06. Hay Un Lugar (7:15)
07. Princesa Celestial (3:55)
08. Flaupepe (0:18)
Disc 2 (49:49)
01. Zona De Ilusiones (13:05)
02. Nino De Cristal - Parte Uno (5:18)
03. Nino De Cristal - Parte Due (4:23)
04. Cuerda Floja (8:23)
05. Flapepo (3:00)
06. Adapted For Your Eyes (5:48)
07. Nueva Luz (8:39)
08. Ara Imp (1:13)
Total Time: (102:32)

Recorded at Castudio and Castudio II in 2004-2005
Remastered: Julio Camacho
Artwork: Enrique Slim


Skupina:
Francisco Hernandez Reyes - Vocals, Guitars
Carlos Humarán - Guitars
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Pepe Torres - Flute
Flavio Jiménez - Bass
Kiko King - Drums, Percussion
Hosté:
Guadalupe Acuna - Lead & Backing Vocals
Zpět Nimbus
Vyšlo 2004, Musea, FGBG 4573.AR, France

Seznam skladeb:
01. Ladrona de Suenos (Part I) (5:26)
02. 911 Suite
     a. 911 (9:31)
     b. The Next Day (3:16)
     c. My New Home (2:03)
03. Volando En Uno Mismo (5:01)
04. Sucio Nino Bien
     a. Sucion Nino Bien (5:55)
     b. Suenos De Platino (5:53)
05. Dias De Sol Y Lux
     a. Dias De Sol Y Lux (5:02)
     b. Puerto Prohibido (2:39)
     c. Tragicomedia (3:58)
Un Siglo De Invierno
     a. Cataclismo (6:23)
     b. Esperanza Austral (5:10)
     c. En La Cueva Y El Bosque (3:20)
14. Reunion 2003 (5:16)
15. Bojarasca (5:28)
16. Extension 17 (4:34)
Total Time: (78:55)

Recorded At Uranio Records
Engineer [Tour Sound Engineer]: Julio Camacho
Engineer, Mixed: Jesús Madrid
Design [Graphic Design], Concept: Carlos Humarán, Julio Camacho
Design [Graphic Design], Concept: [Collaborated]: José Luis Martinez Aguirre
Photography: Julio Camacho, Reynaldo Acuña


Skupina:
Flavio Jiménez - Bass
Kiko King - Drums, Percussion
Carlos Humarán - Electric Guitar, Acoustic Guitar, Vocals
Luis Alfonso Vidales - Keyboards, Vocals
Pepe Torres - Saxophone, Flute, Clarinet, Quena
Francisco Hernández Reyes - Vocals, Percussion, Choir
Hosté:
Lupita Vidales - Vocals (07)
Michael Dean Starry - Guitar solo (05)
Alberto Márquez - Keyboards (02)
José Luis Algaba - Bass (01-05)
Ismael Cortés - Percussion (09)
Mario Bocanegra - Percussion (09)
Enrique Slim - Percussion (09)
Zpět Al-Bandaluz
2CD, vyšlo 10. března 2003, Self-released
Musea, FGBG 4512.AR, France

Seznam skladeb:
CD 1: (47:42)
01. Viajero Inmóvil (7:09)
02. Jerezcali (Pueblo de Dos Mundos) (8:53)
03. Encrucijada (17:25)
     a. Ascención
     b. Retorno
     c. Conversión
04. Lamento del Gato (9:55)
05. Damajuana (4:18)
CD 2: (48:28)
06. Viento (5:01)
07. El Puente (22:02)
     a. Vida Re
     b. El Puente
     c. Luz Al Final del Túnel
     d. Valle de los Suenos
08. la Ballesta (8:46)
09. Ensamble Al-Mayá (5:27)
10. Ansia, Angustia, Desesperación (7:10)
Total Time: (96:10)

Recorded in Jerez De La Frontera, Spain


Skupina:
Carlos Humarán - Electric Guitar, Choir
Dino Carlo Brassea - Flute
Francisco Hernandez Reyes - Lead Vocals, Choir, Acoustic Guitar, Electric Guitar, Bass
Rodolfo Gonzalez Quiroz - 5 & 6-string Bass
Jorge Vidales - Choir
Enrique Slim - Drums, Percussion
Luis Alfonso Vidales - Keyboards, Vocals, Choir
Hosté:
Carlos Humaran - Electric Guitar, Backing Vocals
Jorge Vidales - Backing Vocals
Zpět Infinity
Vyšlo 2002, Self-released

Seznam skladeb:
01. Castopolis (5:26)
02. Movieland (Lyric: Francisco Hernández) (9:09)
03. Yuridia (Lyric: Francisco Hernández) (4:46)
04. Never Expect Them To Smile (Lyric: Alfonso Vidales) (13:50)
05. Infinity (Lyrics: Francisco Hernández) (11:51)
06. Nature's Way (Lyric: Francisco Hernández) (2:41)
07. Illusion (Lyric: Francisco Hernández) (10:17)
08. Nightmare (Lyrics: Francisco Hernández) (7:00)
09. October Winds (4:38)
Total Time: (55:11)

Music: Alfonso Vidales
Arranged: Cast
Photography: Reynaldo Acuna


Skupina:
Dino Carlo Brassea - Vocals, Flute
Francisco Hernandez Reyes - Acoustic & Electric Guitars, Vocals
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Rodolfo Gonzalez Quiroz - 5 & 6-string Basses
Jose Antonio Bringas - Drums, Percussion
Hosté:
Zpět Legacy
Vyšlo 2000, Musea, FGBG 4339.AR, Fracie

Seznam skladeb:
01. Proemio (2:21)
02. Legacy's Executor (9:19)
03. Key of Life (9:30)
04. Celestial Garden (4:03)
05. Magic of Love (6:58)
06. Personal Status (4:30)
07. We Are The Ones (5:54)
08. Take A Look Back (7:41)
09. Beneficiaries (4:22)
10. Living Dreams (1:26)
11. Before Me (4:04)
12. The Will (4:40)
13. Conclusion (7:41)
Total Time: (72:29)


Skupina:
Dino Carlo Brassea - Vocals, Flute
Francisco Hernandez Reyes - Acoustic & Electric Guitars, Vocals
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Rodolfo Gonzalez Quiroz - 5 & 6-string Basses
Jose Antonio Bringas - Drums, Percussion
Hosté:
Zpět Imaginary Window
Vyšlo 1999, Self-released, Mexico
MUSEA, FGBG 4295 AR, France

Seznam skladeb:
01. Moving Universe (8:46)
02. Alter Ego (4:38)
03. A Blossom In The Spring (4:03)
04. Dawn (5:06)
05. Simple Things (3:56)
06. Snail (2:49)
07. Around And Around (9:07)
08. Dessert Rainbow (2:12)
09. Cotton Dreams (6:33)
10. Imaginary Window (9:16)
     a. The Three Suns
     b. Ancient Seas
     c. Earth Circles
11. Where's The Light (10:31)
Total Time: (63:26)

Recorded at Castudio from Mai 1998 to January 1999
Mixing: Julio Camacho
Artwork: Enrique Slim Del Rio


Skupina:
Dino Carlo Brassea - Vocals, Flute
Rodolfo Gonzalez Quiroz - Bass
Francisco Hernandez Reyes - Guitars, Vocals
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Jose Antonio Bringas - Drums, Percussion
Hosté:
Zpět Angels And Demons
Vyšlo 1. února 1997, Self-released, ALF-007CD, Mexico

Seznam skladeb:
01. Initiation (7:53)
02. We Don't Belong To Heaven (3:08)
03. Reality Or Misanthropy? (Mix-up) (6:31)
04. What We See/The Increasing Sorrow Of The Earth (8:54)
05. Angels And Demons (5:05)
06. Revealing Signs of Love (13:42)
07. Fallen Angel (3:18)
08. Loneliness (10:42)
09. Fire In The Sky, Fire On Earth (5:25)
10. White Lies? / Brief Story Of The Freewill (9:07)
Total Time: (72:25)

Engineer: Roman Romero Geraldo
Design: Michael Bennett
Photography: Brad Owen


Skupina:
Rodolfo Gonzalez Quiroz - Bass
Jose Antonio Bringas Caire - Drums, Percussion
Alfonso Vidales - Keyboards, Music
Dino Carlo Brassea - Vocals, Flute
Francisco Hernandez - Vocals, Guitar
Hosté:
Zpět Beyond Reality
Vyšlo 15. června 1996, Self-released, ALF-006CD, Mexico

Seznam skladeb:
01. The Rescue
     a. Introduction (5:28)
     b. Seventh House (8:30)
     c. The Rescue (7:27)
02. The North
     a. Northern Place (7:56)
     b. All The Way From Nowhere (5:53)
03. The Mirror's House
     a. Marcato (5:46)
     b. The Mirror House (13:17)
04 Transparent Cymbals (3:14)
Bonus Track
05. Another Night (4:38) */
Total Time: (62:09)

*/ Arranged: Alfonso Vidales, Written: Lattimer, Ward, Ferguson, Bardens
Engineer: Cesar Cardenas, Paty Sanchez
Artwork: Michael Bennett


Skupina:
Rodolfo González - Bass
Antonio Bringas - Drums
Francisco Hernández - Guitar, Vocals
Alfonso Vidales - Keyboards
Dino Brassea - Vocals, Flute
Hosté:
Zpět Endless Signs
Vyšlo 1995, Self-released, ALF-005CD, Mexico

Seznam skladeb:
01. Signs of future (4:56)
02. Hidden poems (8:33)
03. Spirit of man (10:48)
04. Endless signs (14:20)
05. Power games (8:15)
06. Allow me (6:27)
07. Mayday (6:27)
08. Nostrabamos (8:44)
Total Time: (67:10)

Arranged: Cast
Music: A. Vidales
Lyrics: Cárdenas (05), Brassea (01-04), Hernández (04,05,07), Vidales (01-04), Rene Vidales
Engineer: César Cárdenas, Patricia Sánchez
Photography: Hector Cárdenas
Artwork: Raul Sanchez and Gerardo Enciso


Skupina:
Dino Carlo Brassea - Vocals (01,05c,9)
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Francisco Hernandez Reyes - Guitars, Vocals (03,05a,05b,07,08)
Rodolfo Gonzalez Quiroz - Bass
Jose Antonio Bringas Caire - Drums
Hosté:
Javier Rosales - Guitar (07)
Enrique Slim - Drums (07)

Zpět Four Aces
Vyšlo 1995, Self-released, ALF-004-CD, Mexico

Seznam skladeb:
01. In The Light Of Darkness (8:02)
02. Introverture (4:53)
03. Last Will (10:10)
04. Galeno (3:31)
05. (17:32):
     a. Echoes (From A House By The Forest)
     b. So Close But So Far
     c. No Inspiration
06. SPVM (2:19)
07. Time To Time (4:48)
08. Winter (6:19)
09. Scenery (5:44)
Total Time: (63:18)35

Engineer: César Cárdenas, Paty Sánchez
Artwork: Raul Sanchez
Photography: Reynaldo Acuna


Skupina:
Dino Carlo Brassea - Flute (05-08), Vocals (05)
Francisco Hernandez Reyes - Guitars (05-08), Vocals (01-04,06,08)
Luis Alfonso Vidales - Keyboards (01-04,05-08)
Rodolfo Gonzalez Quiroz - Bass (05-08)
Jose Antonio Bringas - Drums (05-08)
Hosté:
Zpět Third Call
Vyšlo 1994, Self-released, ALF-003-CD, Mexico

Seznam skladeb:
01. Where The Wind Blows (7:46)
02. Sleeping Fortress (7:27)
03. Time In Space (7:25)
04. Door Of The World (15:12)
05. Static Dreams (6:57)
06. I Am Waiting (7:33)
07. Veto Ben (4:00)
08. House By The Forest (7:15)
Total Time: (63:35)

Tracks 1 to 4 recorded in 1989
Engineer: César Cárdenas, Patricia Sánchez
Recorded: Roman Romero (05-08)
Artwork: Raul Sanchez Martinez
Painting: Gaston Goldsmith


Skupina:
Dino Carlo Brassea - Lead Vocals
Francisco Hernandez Reyes - Guitars
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Rodolfo Gonzalez Quiroz - Bass
Jose Antonio Bringas - Drums, Percussion
Hosté:
Zpět Sounds Of Imagination<
Vyšlo 1994, Self-released, ALF-002-CD, Mexico

Seznam skladeb:
01. Double Show (4:38)
02. Tribute (5:13)
03. Witness (5:54)
04. Dragon's Attack (7:20)
05. Walking In The Air (4:25)
06. The Man (5:08)
07. After All (6:06)
08. Chance Will Stay (6:33)
09. So United (4:14)
10. French Boyce (3:16)
11. One More To The Goal (3:50)
12. A Run In The Rain (10:49)
Total Time: (55:11)

Skladby 1 až 7 byly nahrányv roce 1985 a posledních 5 v roce 1994
Artwork: Gastón Goldsmith's painting "El Llanto de las Madonas"


Skupina:
Dino Carlo Brassea - Lead Vocals
Francisco Hernandez Reyes - Guitars, Lead (06) and Backing Vocals
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Rodolfo Gonzalez Quiroz - 5 and 6-string Basses
Jose Antonio Bringas - Drums, Percussion
Hosté:
Javier Rosales Duenez - Guitar (03)

Zpět Landing In A Serious Mind
Vyšlo 1994, Self-released, ALF-001-CD, Mexico

Seznam skladeb:
01. The Magic Is Gone (7:56)
02. Rest In Your Nest (6:35)
03. I Just Wanna Be (5:30)
04. At Last Alone (6:02)
05. Not Sleeping (6:21)
06. Just Another Way (10:53)
07. Do What You Like (6:20)
08. Athens (6:43)
09. Reunion (7:13)
10. Chris Col (4:38)
Total Time: (66:11)

Artwork: Gastón Goldsmith's painting "Los suenos del viejo"
Label name is given as Cast Studio on the spine only.
Skupina:
Alfonso Vidales - Vocals
Claudio Cordero - Guitars
Roberto Izzo - Violín
Antonio Bringas - Drums, Percussion
Bobby Vidales - Lead Vocals, Chorus
Lupita Acuna - Chorus
Carlos Humarán - Bajo, Taurus Pedals, Chorus
Hosté:
Orquesta Sinfónica del Caribe (Mérida, México)
Orquesta de Baja California (Mexicali, México)
Zpět Cast Sinfonico Live
Vyšlo 30. září 2018, Musea Records

Seznam skladeb:
01. The Rescue (20:52)
02. Power And Outcome (7:16)
03. Through A Stained Glass (9:46)
04. Illusions And Tribulations (10:39)
05. El Punnte (14:00)
06. Change (8:46)
07. A Run In The Rain (5:31)
Total Time (76:50)

All Music: Alfonso Vidales
Arranged: Bringas, Cordero, Izzo, Vidales, Vidales, Acuna y Humarán
Engineered: Alfredo Zatarain
Mixed: Alfredo Zatarain y Claudio Cordero
Mastered: Alfredo Zatarain
Design: Carlos Humarán
Artwork: Juan Carlos Lizarraga
Photography: Reynaldo Acuna

Skupina:
Dino Brassea - Vocals
Francisco Hernandez Reyes - Guitars
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Antonio Bringas - Drums and Percussion
Rodolfo Gonzalez Quiroz - Bass
Hosté:
Zpět Castalia
Vyšlo 2000, Musea Records, FGBG 4399.AR

Seznam skladeb:
01. Introduction (4:20)
02. Hidden Poems (9:20)
03. Legacy Madley (12:20)
04. Simple Things (4:00)
05. Reveling Signs of Love (7:00)
06. Reality or Misantrophy Medley (17:15)
     a. Initiation      b. Echos
     c. After All
07. Moving Universe (9:30)
Total Time (63:45)

Recorded at CO America Contourella Village in Milan, Italy, July 1st, 2000.

Skupina:
Fransisco Hernandez - Guitars, Vocals
Antonio Bringas - Drums
Dino Brassea - Vocals, Flute
Rodolfo Gonzalez - Bass
Alfonso Vidales - Keyboards
Hosté:
Zpět A Live Experience
2CD, vyšlo 1999, MUSEA FGBG 4288.AR

Seznam skladeb:
CD 1:
01. Intro-Rescue (20:46)
02. Door Of The World-Mirror House-Solo Bateria (21:19)
03. Run In The Rain (10:32)
04. Echoes (19:37)
CD 2:
01. Static Dreams (8:07)
02. Reunion (7:19)
03. Magic Is Gone (8:08)
04. House By The Forest (6:10)
05. Winter (3:35)
06. Dragon's Attack (8:58)
07. Hidden Poems (9:05)
08. Spirit Of Men (8:51)
09.Transparent Symbols (3:18)
10. In The Light Of Darkness (8:09)
Total Time: (141:54)

Tracks 1-1 to 1-3 recorded at Progdays, Chapel Hills, North Carolina, USA, September 5th, 1998 originally found on "Beyond Reality"
Tracks 1-4 to 1-5 recorded at Progdays, Chapel Hills, North Carolina, USA, September 5th, 1998 originally found on "Third Cal"l / "Beyond Reality"
Track 1-6 recorded at Victor Sandoval Park Theater, Aguascalientes, Mexico, November 8th, 1997 originally found on Alfonso Vidales "Sound Of Imagination"
Track 1-7 recorded at Progdays, Chapel Hills, North Carolina, USA, August 31st, 1996 originally found on "Four Aces"
Track 2-1 recorded at Kaos Club, Fremont, Ca, USA, April 11th, 1997 originally found on "Third Call"
Tracks 2-2 and 2-3 recorded at Lalisco, Mexicali, Mexico, January 6th, 1995 originally found on "Landing In A Serious Mind"
Track 2-4 recorded at Balboa Theater, Panama, Panama, October 14th, 1997 originally found on "Third Call"
Track 2-5 recorded at Progest, Le D'auteuil, Quebec, Canada, September 16th, 1997 originally found on "Four Aces"
Track 2-6 recorded at Sala Mephisto, Barcelona, Spain, June 4th, 1998 originally found on Alfonso Vidales "Sound Of Imagination"
Track 2-7 recorded at Baja Prog, Estado Theater, Mexicali, Mexico, March 28th, 1998 originally found on "Endless Signs"
Track 2-8 recorded at Pre-Progfest, Barnsdall Theater, Los Angeles, Ca, USA, November 11th, 1995 originally found on "Endless Signs"
Track 2-9 recorded at Lalisco, Mexicali, Mexico, November 30th, 1995 originally found on "Beyond Reality"
Track 2-10 recorded at Paloma Theater, San Diego, Ca, USA, May 13th, 1998 originally found on "Four Aces"

Skupina:
Alfonso Vidales - Keyboards
Claudio Cordero - Guitars
Antonio Bringas Caire - Drums
Carlos Humaran - Bass
Lupita Acuna - Vocals
Bobby Vidales - Vocals
Hosté:
Roberto Izzo (Gnu Quartet, New Trolls) - Violin
Zpět Sands Of Time Live
Live DVD, vyšlo 22. září 2016, Self-released

Seznam skladeb:
01. Intro / Ojales (4:03)
02. The Rescue (21:49)
03. Change (9:12)
04. A Run In The Rain (5:28)
05. El Puente (13:57)
06. Drum Solo (4:00)
07. Medley (17:27)
08. Door Of The World / Dragon's Attack (13:51)
Total Time: (78:24)


Skupina:
Alfonso Vidales - Keyboards
Francisco Hernández - Guitars, Lead Vocals
Dino Carlo Brassea - Lead Vocals, Flute
Rodolfo González - Bass
Antonio Bringas - Drums
Hosté:
Zpět The Pyramid Of The Rain
Vyšlo 2005, Self-released, Mexico

Seznam skladeb:
01. A Run In The Rain (10:55)
02. So Untied (4:21)
03. Mayday (5:08)
04. Northern Place (Frodo's Dream) (3:41)
05. The Rescue - Intro (Live *) (4:09)
06. Hidden Poems (Live *) (9:06)
07. We Don't Belong To Heaven (Live *) (3:40)
08. A Run In The Rain (Live) (10:35 *)
Total Time: (51:35)

* Recorded at the 1998 Baja Prog Festival, in Mexicali, Mexico - previously unreleased
Limited special edition released privately by the band in 2005.

Skupina:
Dino Brassea - Vocals, Flute, Acoustic Guitar
Luis Alfonso Vidales - Keyboards
Rodolfo Gonzalez Quiroz - Bass
Antonio Bringas - Drums and Percussion
Francisco Hernandez Reyes - Vocals, Electric Guitar, Acoustic Guitar
Hosté:
Zpět Laguna De Volcanes
2CD, vyšlo 2000, Rock Revelation 001

Seznam skladeb:
CD 1: (71:85)
01. Iniciacion (7:53)
02. La Casa De Los Espejos (13:17)
03. Entre El Bosque Del Tiempo (7:15)
04. Cosas Simples (3:50)
05. Signos Reveladores De Amor (13:42)
06. F.B. (3:11)
07. Signos Infinitos (14:20)
08. Uno Mas A La Meta (3:46)
09. Realidad O Misantropia? (6:31)
Disc 2: (70:63)
01. Ecos (4:50)
02. Universo En Movimiento (7:31)
03. Boton De Primavera (3:59)
04. Suenos Estáticos (6:53)
05. Diazepan 50mg (8:05)
06. Solo Una Forma Más (10:57)
07. Alter Ego (4:35)
08. Solo Quiero Estar (5:28)
09. Juegos De Poder (8:15)
10. La Espera (7:29)
11. El Fin (5:01)
Total Time: (143:28)
Recorded at Cast Studio, Mexicali
Mixed at Cast Studio, Mexicali
Recorded: Julio Camacho, Roman Omero
Mixed, Edited: Julio Camacho
Concept By [Theme and concept development]: Enrique Slim Del Rio
Design [Cover Deign and Digital Composition]: José Luis Martinez Aguirre
Photography: Arturo Esquivias
Laguna de Vocanes was recorded from October to December 1999 at Cast Studio, Mexicali, Baja California, Mexico.
Mixed between January and February 2000 at Cast Studio, Mexicali, Baja California, Mexico.

Skupina:
Dino Brassea - Vocals and Flute
Francisco Hernandez - Guitars, Vocals
Alphonso Vidales - Teclados
Antonio Bringas - Percussion
Rodolpho Gonzalez - Banjo
Hosté:
Zpět A View Of Cast
Vyšlo 1996, Asociacion Del Rock Progresivo, A.R.PRO.001, Mexico

Seznam skladeb:
01. Static Dream (8:04)
02. Reunion (7:14)
03. The Magic is Gone (8:03)
04. House by the Forest (6:04)
05. Chris Col (4:44)
06. Dragon's Attack (8:55)
07. Hidden Poems (8:30)
08. Spirit of Man (8:46)
09. In the Light of Darkness (8:05)
Total Time: (67:05)

Zpět

Carlos Humaran, Alfonso Vidales, Lupita Acuna, Bobby Alberto, Roberto Izzo, Claudio Cordero a Antonio Bringas Caire

Zpět
Oficiální stránky:
http://www.castofficial.com/
https://castoficial.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/castrockprogresivo/

ProgressRock Nahoru
Made by 
©  15.1.2018 
Menu Poslední aktualizace: 23.5.2021
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©