Blind Ego - progressrock.cz


Zpět
Blind Ego je sólový boční projekt kytaristy RPWL Karlheinz "Kalle" Wallnera. Wallner uvádí, že část "ego" jména pochází z jeho touhy dělat hudbu z velmi osobního hlediska. Dodává, že "blind" vyjadřuje jeho úplného odhodlání k této sólové tvorbě.

Skupina sestavená pro tento projekt se dá nazvat jako prog super-skupina, neboť jeho ideu sdílelo spousta jeho přátel a výsledkem je, že na každém jeho albu je jiná sestava, složená ze spousty skvělých muzikantů. Podobně je tomu i u koncertních sestav.

Jelikož Blind Ego má úspěch,tak v roce 2007 vychází první album nazvané "Mirror", které si Wallner produkuje. Yogi Lang sice pracuje ve skupině jako hudebník a producent, ale je považován spíše za hostujícího místo plnohodnotného člena kapely. Tommy Eberhardt (Legazy, Beatfreaks) hraje na bicí, John Jowitt (IQ, Arena) hraje na baskytaru a vokály si rozdělili John Mitchell (The Bites, Arena, The Urbane, Kino) a Paul Wrightson (Arena). Kalle říká, že John byl nejlepší pro rockové písně, zatímco Paul byl lepší pro emocionální skladby. Na tomto albu je také další host, když při nahrávání Wrigtsonových zpěvů připojil i Clive Nolan vlastní vokál. Zdá se, že existuje nějaký nový zákon, který říká, že Clive Nolan musí být zahrnut ve všech neo progových projektech nového tisíciletí. V koncertní sestavě Rwin Reider nahrazuje Eberhardta na bicí, Wrightson se ujal vokálu a Yogi Lang se stává plnohodnotným členem u kláves.

Přestože zde převažuje přímočařejší přístup než u RPWL, stále jsou zde metalové tendence. Věřím, že Neo skutečně pochází z vlivu zbytku kapely. Někteří říkají, že se dokonce smát AOR. Takže v podstatě to, co máme, je kovový chlap, který se snaží udělat nějakou širší dostupnou hudbu. Povědomí hudebníků o tomto projektu jsou působivé.

Později vychází živák live 2007/2008 a v letošním roce 2009 vydává album "Numb". Druhé albem kytaristy RPWL Kalle Wallnera si postavilo vysokou laťku se zvláštními hosty jako je hlavně Iggor Cavalera (Sepultura). Album je naprosto nutné pro poslech všem příznivcům solidního melodického metalu. Album přináší smysluplný vývoj od emocionálního debutového alba "Mirror", jasného snímku ohromujících pocitů - vždy rovné a rockové. Druhá nahrávka "Numb" má speciální bonusové překvapení - píseň Kalle Wallnera "Someone Else" v limitované edici 999 kusů z pravidelného alba RPWL "9", která téměř dokonale zapadá do počtu těžkých, ale upřímných písní Blind Ego.

Kalle Wallnerovi trval sedm let, než dokončil třetí nahrávku jeho sólového projektu. Zatímco debut z roku 2007 "Mirror" zněl jemně a téměř melancholicky, rodák z bavorského Freisingu použil přeneseně parní kladivo na desce "Numb" v roce 2009 a přinesl posluchačům těžkými nabroušenými nehty hard rocku silně ovlivněného metalem. Nové album "Liquid" nyní spojuje oba dva dva dřívější přístupy, aniž by bylo pouze skládankou jeho částí. Ve skutečnosti byly oba dva přístupy prvky organicky sloučeny - a výsledkemje devět skladeb, které nabízejí vše: od mohutných hard rockových melodií přes brutální heavy metalové riffy až po emocionálně nabité pasáže. Prostřednictvím těchto nástrojů "Liquid" nakonec dokončuje komplexní umělecký proces, který se vynořil již před mnoha lety. Středobodem všeho je virtuos Kalle Wallner, stejně jako účinný styl hry na kytaru, který sjednocuje všechny energetické proudy v jednotnou kolektivní duši.

Kapela ohlásila vydání nového alba na 14. února 2020 pod názvem "Preaching To The Choir". Desku nahrála kapela v poslední koncertní sestavě Kalle Wallner (Guitars, Bass, Backing Vocals, Keyboards, Programming), Scott Balaban (Vocals), Sebastian Harnack (Bass), Michael Christoph (Drums) a Julian Kellner (Guitars) a objeví se na ní devět skladeb. Obálku namaloval Björn Gooßes z Killustrations. První singl z nového alba "Burning Alive" kapela zpřístupnila již 15. prosince 2019. Zároveň kapela zveřejnila začátek nového turné na propagaci alba dne 29. února 2020.

Zpět
Zakládající členové:
Karlheinz "Kalle" Wallner - Guitars, Bass, Keyboards, Backing Vocals
John Jowitt - Bass
John Mitchell - Vocals
Paul Wrightson - Vocals
Tommy Eberhardt - Drums

Bývalí členové:
Clive Nolan - Backing Vocals

Koncertní členové:
Yogi Lang - Keyboards
Erwin Rieder - Drums
Michael Christoph Schwager - Drums
Sebastian Harnack - Guitars (Sylvan)
Julian Kellner - Guitars
Scott Balaban - Vocals
Manuel Ammon - Guitars
Korbinian Reiter - Guitars
Ralf Schwager - Bass (Subsignal)
Heiko Jung - Bass (Panzerballett)
Arno Menses - Vocals (Subsignal)
Erik Ez Blomkvist - Vocals (Seven Thorns)
Aaron Brooks - Vocals (Simeon Soul Charger)
Jochen Goricnik - Guitars

Sestava na "Mirror" (2007) live 2007/2008 Sestava na "Numb" (2009)
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Keyboards, Vocals
John Jowitt - Bass
Tommy Eberhardt - Drums
Yogi Lang - Keyboards
John Mitchell - Vocals
Paul Wrightson - Vocals
Clive Nolan - Backing Vocals
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Keyboards, Vocals
Manuel Ammon - Guitars
Korbinian Reiter - Guitars
John Jowitt - Bass
Tommy Eberhardt - Drums
Erwin Rieder - Drums
Michael Christoph Schwager - Drums
Yogi Lang - Keyboards
Paul Wrightson - Vocals
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Keyboards, Vocals
John Jowitt - Bass
Sebastian Harnack - Bass
Michael Schwager - Drums
Iggor Cavalera - Drums
Paul Wrightson - Vocals
Yogi Lang - Backing Vocals
Sestava na "Liquid" (2016) Sestava na "Liquid Live" (2017) Live sestava 2018
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Keyboards, Vocals
Heiko Jung - Bass
Ralf Schwager - Bass
Michael Schwager - Drums
Arno Menses - Vocals
Erik Ez Blomkvist - Vocals
Aaron Brooks - Vocals
Sebastian Harnack - Bass
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Keyboards, Vocals
Sebastian Harnack - Bass
Julian Kellner - Guitars
Scott Balaban - Vocals
Michael Schwager - Drums
Arno Menses - Vocals
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Keyboards, Vocals
Michael Schwager - Drums
Scott Balaban - Vocals
Sebastian Harnack - Bass
Julian Kellner - Guitars

Členové
(celým jménem Karlheinz "Kalle" Wallner)
(narozen 25. června 1972, Freising bei München, Germany)
Guitars, Bass, Keyboards, Backing Vocals, Programming


Jako profesionální hudebník na koncerty a ve studiu začal pracovat již téměř před 20 lety.

Hlavní zájem ale věnuje kapele RPWL, účastnil se ale i mnoha dalších projektů, např. vlastní skupina s názvem BLIND EGO nebo DOMINO EFFECT, Sneak a Peek.

Skládání a produkování se pro něj stává důležitější, stejně jako společné vlastnictví labelu Gentle Art Of Music a nahrávacího studia s názvem Farm-Studios.

Web: www.kallewallner.com/
www.blind-ego.com
Členové
(Narozen 25. února 1961, Birmingham, England)
Bass


Baskytarista známý pro jeho práci s britskými progresivními kapelami: arK (1987-1990), IQ (1991-2011), ARENA (1996-1999, 2011-2014), FROST* (2004-2009) a JADIS. Učastnil se i dalších projektů NEO, Blind Ego nebo John Young Band, Dirtbox či The John Wetton Band. Kromě basové kytary také pravidelně zpívá v několika kapelách. V dubnu 2011 odešel z IQ a vrátil se zpět ke své staré kapele Arena.

Byl oceněn britskou Classic Rock Society Award sedmnáctkrát jako nejlepší baskytarista, v letech 1993 až 1998 a znovu v letech 2002 až 2011, ale nyní výslovně požádal, aby sponzoroval ocenění v 2013 a nebyl zařazen do hodnocení.

Vydal i své sólové album "Dirtbox" (1999), na kterém hráli Mark Westwood (ex-IQ, Arena), Tracy Hitchings, Martin Orford (ex-IQ). Album je směsici prog, heavy metal, ska, techno, pop ballads, jazz, piano music a dalších stylů.
Členové
(celým jménem Jonathan Christian Mitchell)
(s přezdívkou John 'Tarquin' Mitchell)
(narozen 21. června 1973)
Kytarista, zpěvák a skladatel.


V současné době působí v britské kapele IT BITES nebo ve vlastním projektu The Lonely Robot.
Je také znám jako kytarista z několika progresivních rockových kapel jako ARENA, The Urbane, KINO, FROST*, kapely Johna Wettona. Ještě dříve se ukázal ve skupinách jako Lurch, Montserrat, Fake Smile nebo Gash.

V roce 2008 se Mitchell připojil ke kapele A, kde hrál na basu namísto původního basisty Daniela P. Cartera, aby podpořil jejich turné s Wildhearts během prosince po Velké Británii, stejně jako na desetizastávkovém turné v roce 2009.

V roce 2012 Mitchell cestoval s Martinem Barre s jeho kapelou "New Day", kde zpíval vokály v mnoha písních od Jethro Tull.

Je také hudebním producentem a zvukařem v Outhouse Studios, nahrávacím studiu v Readingu, Velká Británie, kde se nahrávala a produkovala hudba pro několik populárních britských rockových kapel včetně Enter Shikari, You Me At Six, Lower Than Atlantis, Architects, Ivyrise, Anavae, The Blackout, Kids In Glass Houses, Funeral for a Friend, My Passion, Exit Ten, Touchstone a You And What Army.

Jeho zatím posledním sólovým projektem je "Lonely Robot", pod jehož hlavičkou už vydal dvě desky.
Členové Paul Wrightson
Vocals

Paul byl leadrem v mnoha různých kapelách během let, nejvíce se zapsal v progresivní rockové kapele "Arena", s nimiž natočil tři alba a hodně koncertoval. Pak pokračoval, když dal dohromady vlastní kapelu - proslulou hard rockovou "Iron Heart".

Paul znovu připojil ke kapele Arena, aby s nimi odehrál jejich koncertní reunion turné v Holandsku a v poslední době nahrával a koncertoval s "Blind Ego" v Německu a Skandinávii.
Členové Tommy Eberhardt
Drums

Tommy je německý hudebník a bubeník. Absolvoval kurs pro pokročilé bubeníky, kurz bubeníka zaměřeného na učitele a je Masterclass Tony Williamse. V současné době vystupuje se svým projektem "Beatfreaks", ale koncertoval s mnoha dalšími umělci jako Blind Ego, Alexander von Hagke, Steps of Spirit, Iggy Pop, Justin Timberlake, Playhaus, Lou Bega Showermusic, turné v USA a Evropě s La Bouche a dalšími.

Přestože Tommy Eberhardt je tolerantní současník, nemůže přijmout jednu věc: limity. Limity, které omezují jeho jednání a myšlení, omezují jako legitimitu průměrnosti. Tommy Eberhardt je svobodný duch, vždycky vyhlížel, aby znovu definoval zdánlivě nezměnitelnou. Ať už je to jeho fyzická omezení, kterou napadá ve sportu, nebo zda existují hudební hranice, které se rozbíjí s novými myšlenkami. V současné době rozšiřuje své umělecké spektrum pomocí obrovského kufru: odtáhne ho z koncertu do koncertu, přináší nejrůznější nejlepší elektroniku a naplní svou bubeníkovou kreativitu silnými a atmosférickými zvukovými scénami. Můžete zažít živé Tommy Eberhardt, např. v představeních jeho projektu Afro-Jungle-Dance-Groove "Beatfreaks" (Electronic Percussion Duo) nebo v triatlonu v Mnichově.
Členové
(Narozen ***, Napa, California)
Keyboards


Německý skladatel a hudebník. Je nejznámější z jeho dlouholetého působení jako frontman německé kapely RPWL.

Objevil se také na albech Eureka, Blind Ego a Parzival's Eye, ale také na posledních sólových projektech bývalých spoluhráčů Kalle Wallnera a Chris Postla.

Zatím jediné sólové album "No Decoder" mu vyšlo v listopadu 2010.
Členové
(Narozen 30. června 1961, United Kingdom)
Vocals, Keyboards


Je britský hudebník, skladatel a producent, který hraje významnou roli v posledních letech ve vývoji progresivního a symfonického rocku. Jako klávesový hráč je členem Pendragon (1986 - dosud), Shadowland (1992 - dosud), Strangers on a Train (1993 - 1994), Arena (1995 - dosud) a Caamora (2006-dar), stejně jako píše texty a hudbu pro Arenu, Shadowland, Caamora a mnoho dalších projektů, také produkuje či koprodukuje alba několika dalších kapel.

Narodil se v Gloucestershire, chodil na na Wycliffe College a King's School v Gloucesteru. Absolvoval studia s B. Mus a M. Mus stupni na London University, kde studoval kompozici, orchestraci a dirigování. V šestnácti letech se Nolan se stal nejmladším hudebníkem v Anglii (v té době), který získal "A.L.C.M" diplom na London College of Music. V roce 1982 Clive vyhrál pohár a dvě medaile v soutěži skladatelů na hudebního festivalu v Cheltenhamu. Nolan hraje na housle, violoncello a violu, když jeho hlavní studijní obory ve škole byly skladba, instrumentace, hudební nastudování a dirigování.

V roce 2005 Nolan stihl napsat a vydat novelu nazvanou "Mephisto Bridge".

Nolan je zakládajícím členem The Caamora Theatre Company, kterou založil aby tvořila a předváděla muzikály Clive Nolana. Premiéra "She" se konala v Katovicích ve Wyspianski Theatre v Polsku v říjnu 2007. Následně, plné divadelní představení "She" bylo provedeno v lednu 2010 v Santa Cruz, Bolívie, následně pak jako osmi členné obsazení "She in Concert" variace v Holandsku v září 2011. V únoru 2012 divadelní verze "She" debutovala ve Velké Británii v Cheltenham Playhouse Theatre.


Byl zvolen nejlepším hráčem na klávesové nástroje u Classic Rock Society v letech 1995, 1996, 1998, 2005, 2009, 2010 a 2011. V roce 2010 jej Bolivijská vláda poctila titulem Honorary Visitor města Santa Cruz, Bolívie za jeho divadelní práci ve městě Santa Cruz. V roce 2013 mu byl oceněn polským MLWZ cenou "Golden Lexicon Award" za vynikající výsledky v hudbě za jeho muzikál "Alchemy".

Nolan vydal svůj nový muzikál "Alchemy" s libretem vycházejícím z původního příběhu skladatele počátkem roku 2013. V únoru 2013 bylo živé představení zaznamenáno na DVD ve slavném Wyspianski Theatre v polských Katovicích. Kompletní divadelní představení "Alchemy" bylo provedeno projektem Caamora Theatre Company v Cheltenham Playhouse Theatre v září 2013.

V roce 2017 zrealizoval již svůj třetí muzikál s názvem "King's Ransom", jehož premiéra se uskutečnila v Cheltenham Playhouse v září 2017.
Členové Erwin Rieder
Drums

Erwin je německý hudebník a bubeník a zároveň lektor výuky hry na bicí. Byl členem kapely BAROCK. Vystupuje s různými kapelami včetně Blind Ego nebo cover kapelou hrající repertoár AC/DC. S kapelou Blind Ego vystupoval v květnu 2007 na festivalu The Spirit of 66.
Členové Michael Christoph "Schwager"
(Narozen ***, Munich, Německo)
Drums


Michael je německý hudebník a bubeník, ale pracuje i jako videostřihač a scénarista ve společnosti Drumfreaks.

Býval bubeníkem kapely DREAMSCAPE.
Členové Sebastian Harnack
(Narozen 21. února 1979, Hamburk, Německo)
Guitars


Sebastian je německý hudebník a působí jako baskytarista němnecké progresivní kapely Sylvan. Sebastian pracuje jako media designer ve společnosti Vantage Global Event Production GmbH.

Na basu si zahrál se svým přítelem Kalle Wallnerem v kapele nazvané Blind'Ego, se kterou nahrál album "Numb" a vystupoval s nimi i naživo.
Členové Julian Kellner
(Narozen ***, Augsburg, Německo)
Guitars


Julian je německý hudebník a kytarista, je členem kapely Blind Ego a progressive metalových Dante.

V roce 2005 ukončil studia na Justus-von-Liebig Gymnasium v Neusäß, studovat rovněž na MGI (Munich Guitar Institute).
Členové Scott Balaban
Vocals

Scott je zpěvák žijící v Mnichově. Pracuje jako CEO/Gründer ve společnosti Dancing Foodies GmbH.

Zpět
Studiové desky:
2020 Preaching To The Choir
2016 Liquid
2009 Numb
2007 Mirror
Živé nahrávky:
2017 Liquid Live
2017 Live At Logo Hamburg


Skupina:
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Backing Vocals, Keyboards, Programming
Scott Balaban - Vocals
Sebastian Harnack - Bass
Michael Christoph - Drums
Julian Kellner - Guitars
Hosté:
Diskografie Preaching To The Choir
Vyšlo 14. února 2020, Gentle Art Of Music,

Seznam skladeb:
01. Massive ()
02. Preaching To The Choir ()
03. Burning Alive ()
04. Line In The Sand ()
05. Dark Paradise ()
06. In Exile ()
07. Heading For The Stars ()
08. Broken Land ()
09. The Pulse ()
Total Time: (00:00)

Cover Art: Björn Gooßes / Killustrations


Skupina:
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Backing Vocals, Keyboards, Programming
Arno Menses - Vocals
Erik Ez Blomkvist - Vocals
Aaron Brooks - Vocals
Sebastian Harnack - Bass
Ralf Schwager - Bass
Heiko Jung - Bass
Michael Schwager - Drums
Hosté:
Diskografie Liquid
Vyšlo 21. října 2016, Gentle Art Of Music, GAOM047

Seznam skladeb:
01. A Place In The Sun (6:11)
02. Blackened (5:44)
03. What If (6:24)
04. Not Going Away (7:32)
05. Never Escape The Storm (8:20)
06. Tears And Laughter (4:47)
07. Quiet Anger (6:31)
08. Speak The Truth (6:54)
Total Time: (58:19)
Skupina:
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Backing Vocals, Programming
Paul Wrightson - Vocals
John Jowitt - Bass
Sebastian Harnack - Bass
Michael Schwager - Drums
Iggor Cavalera - Drums
Yogi Lang - Backing Vocals
Hosté:
Diskografie Numb
Vyšlo 3. dubna 2009, Red Farm Records, 47110815-21 (Germany)
2011, Gentle Art Of Mus, GAOM007

Seznam skladeb:
01. Lost (6:09)
02. Guilt (6:15)
03. Numb (6:09)
04. Leave (6:52)
05. Death (9:38)
06. Change (7:19)
07. Seek (5:40)
08. Risk (3:52)
09. Torn (4:45)
10. Vow (7:01)
11. Change Reprise (5:05)
Total Time: (68:45)

Bonus Tracks:
12. Someone Else (taken from RPWL - "9")Skupina:
Kalle Wallner - Guitars, Bass, Keyboards, Backing Vocals, Programming
John Jowitt - Bass
John Mitchell - Vocals (01,03,08)
Paul Wrightson - Vocals (02,04,07,10)
Mischa Schleypen - Vocals (11)
Tommy Eberhardt - Drums
Hosté:
Yogi Lang - Keyboards
Clive Nolan - Backing Vocals (02,07)
Diskografie Mirror
Vyšlo 29. července 2007, Gentle Art Of Music, GAOM006

Seznam skladeb:
01. Obsession (4:25)
02. Moon And Sun (5:09)
03. Break You (6:19)
04. Black Despair (6:48)
05. Open Sore (3:16)
06. Hollowed (1:27)
07. Mirror (4:26)
08. Don’t Ask Me Why (8:12)
09. Moorland (4:14)
10. Forbidden To Remain (10:02)
12. Artist Manqué (by Violet District) (6:43)
Total Time: (61:01)

Bonus Tracks:
13. Sugar For The Ape (live at RoSfest, USA) ()

Written: Kalle Wallner, Mischa Schleypen (11)
Recorded at Farmlands Studios, GER by Yogi Lang and Kalle Wallner
Paul Wrightsons and Clive Nolans vocals recorded at Thin Ice Studios, UK by Clive Nolan
Producer: Yogi Lang
Sound-design: Stefan Obermaier, Yogi Lang
Mixed and mastered at Farmlands Studios, GER
Artwork: Stefan Wittmann
Kvůli obrovské popularitě poptávky po prvním albu Blind Ego se objevuje remasterová druhá edice s bonusovou skladbou, kterou odehrála významná sestava - Paul Wrightson, Yogi Lang, John Jowitt. Jedná se o živou verzi RPWL písně "Sugar For The Ape" na slavné scéně Rite of Spring Festival ve Philadelphii v USA.


Skupina:
Kalle Wallner - Guitars, Backing Vocals
Scott Balaban - Vocals
Julian Kellner - Guitars, Vocals
Sebastian Harnack - Bass
Michael Christoph "Schwager" - Drums
Hosté:
Arno Menses - Vocals (09) (Logo Hamburg)
Diskografie Liquid Live
Vyšlo 10. listopadu 2017, Gentle Art Of Music, GAOM053

Seznam skladeb:
CD "Live At Loreley":
01. A Place In The Sun (7:55)
02. Obsession (4:51)
03. Not Going Away (7:26)
04. Don’t Ask Me Why (8:02)
05. Never Escape The Storm (8:19)
06. Death (9:47)
07. Hear My Voice Out There (8:09)
08. Speak The Truth (7:30)
09. Blackened (5:50)
10. Tears And Laughter (5:53)
Total Time: (73:42)

DVD "Live At Logo Hamburg":
01. A Place In The Sun ()
02. Obsession ()
03. Not Going Away ()
04. Don’t Ask Me Why ()
05. Never Escape The Storm ()
06. Death ()
07. Hear My Voice Out There ()
08. Speak The Truth ()
09. Blackened ()
10. What If ()
11. Tears And Laughter ()
12. Blackened (Official Video Clip) ()
Total Time: (78:24)

Pod názvem "Liquid Live" kapela vydala 2CD, které byly nahrány během turné Liquid v roce 2017. Kromě přehlídky v Hamburku ve vyprodaném Logo balíček obsahuje také záznam open-air show z překrásného německého Loreley Amphitheater. Jak show v Hamburku, tak i koncert v Loreley představují pět hudebníků ve vrcholné formě jejich hry: zřídka se slyší evropský metalem napěchovaný progresivní rock s více energií, chutí a technickým zdokonalením. Tato kapela nikdy nebyla lepší a zábavnější.

Skupina:
Kalle Wallner - Guitars
Scott Balaban - Vocals
Sebastian Harnack - Bass
Michael Christoph "Schwager" - Drums
Julian Kellner - Guitars
Hosté:
Arno Menses - Vocals (09)
Diskografie Live At Logo Hamburg
DVD, vyšlo 3. března 2017, Gentle Art Of Music, GAOM050

Seznam skladeb:
01. A Place In The Sun ()
02. Obsession ()
03. Not Going Away ()
04. Don’t Ask Me Why ()
05. Never Escape The Storm ()
06. Death ()
07. Hear My Voice Out There ()
08. Speak The Truth ()
09. Blackened ()
10. What If ()
11. Tears And Laughter ()
Total Time: (97:18)

Recorded at Logo, Hamburg on 20 January 2017 during the LIQUID-Tour
Producer: Kalle Wallner
Director of Photography: Sebastian Bock
1st Assistant Camera: Oliver Menebröcker
Audio Mix: Yogi Lang
ColorGrading & Postproduction: Sebastian Harnack
Koncert byl zaznamenán 20. ledna 2017 v klubu Logo v Hamburku. Zajímavostí je, že výkon byl natočen bez jediného střihu jako jednorázové video. Nicméně, pokud si myslíte, že tato registrace je velmi špatná, máte velkou chybu. Logo je komorní klub se stropem těsně nad shromážděnými hlavami a s malým pódiem. Kamera cirkuluje mezi hudebníky, ale i diváky, velmi pomalu, dělat přesné, hladké invaze. Můžete říci, že divákovi nic neunikne atmosféře koncertu.

Zpět

Line up Blind Ego (left to right): Michael Schwager - drums, Kalle Wallner - guitars, backing vocals, Paul Wrightson - lead vocals, Jochen Goricnik - guitars, Sebastian Harnack - bass guitar


Kalle Wallner, Michael Christoph, Scott Balaban, Sebastian Harnack a Julian Kellner v Boerderij Cultuurpodium.
Blind Ego 2019 - Sebastian Harnack, Julian Kellner, Kalle Wallner, Scott Balaban a Michael Christoph

Zpět
Oficiální stránky:
https://www.blind-ego.com/ProgressRock Nahoru
Made by 
©  13.1.2019 
Menu Poslední aktualizace: 24.11.2021
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©