ANUBISZpět
Australská skupina ANUBIS byla založena v březnu 2004 a začala jako skladatelské partnerství mezi Robertem Jamesem Munchingem (vokály, kytara, baskytara) a Davidem Eatonem (klávesy) s konkrétním cílem vytvořit koncepční album. Zatímco původně bylo v plánu napsat album na počest úmrtí jejich drahého přítele při náhodném utopení, ve kterém se zabývali zkoumáním vztahu ztráty a smutku blízkého přítele, pak se ale rozhodli při postupu prací, že tato osoba bude více anonymní inspirací.

Anubis hodnotí konečný výsledek jako čistou beletrii, zatímco protagonista se stal anonymní, když zastupoval skutečnost, takže nebyl vlastně vůbec nikým. Hudbu většinou napsali Robert Molding a David Eaton od poloviny roku 2004 do počátku roku 2006. Album se tvořilo téměř pět let. K původní dvojici Robert James Moulding a David Eaton se následně připojili v roce 2005 Steven Eaton (bicí, zpěv), v roce 2006 Douglas Skene (kytary, také Hemina), v roce 2007 pak Dean Bennison (kytary, lap steel, zpěv) a Nick Antoinette (basa, zpěv). Nahrávka byla zaranžována a většinou nahrána počáteční sestavou Robert, David, Steven, Douglas a od počátku roku 2007 Nick. Dean Bennison produkoval a udělal několik kytarových a vokálních příspěvků, oficiálně se stal členem kapely v době oficiálního vydání alba. Konečný výsledek tohoto procesu byl dokončen v roce 2009 a vyšel 19. října 2009 jako album "230503" (název je zřejmě datum úmrtí) a byl zpřístupněn v digitálním a fyzickém formátu ke konci podzimu téhož roku. Kompletní digitální verze byla k dispozici od dubna 2010 a album pokračovalo v prodeji v neočekávaném množství v celé Evropě, Jižní Americe a Japonsku. Album obsahovalo hudbu spřízněnou s prvními dvěma alby kapely IQ a tvorbou PINK FLOYD, to vše ale s velkou dávkou originality a instrumentální invence. Jejich styl bývá často označován jako filmový progresivní rock.

Kapela se uvedla pětkrát naživo v dubnu a květnu 2010 s všeobecným ohlasem a provedla závěrečné vystoupení v The Annandale v Sydney 15. května 2010. Album lze nejlépe popsat jako nepřetržitý úsek hudby rozdělený do deseti samostatných "směřování" a obsahuje většinu z toho, co očekává progresivní rockový fanoušek, jsou vrstvené, lyrické hudební pasáže; ostré, vystavěné akustické průchody; řízný vzrušující rock, experimentální zvuky, elektronika, hudební jistota a světová hudba; temperované vícenásobné hudební značky a cokoliv až po šesti hlasé vokální harmonie. Všechno pak vrcholí v závěru alba, v 18 minutové ústřední skladbě "Disinfected and Abused".

V roce 2011 ANUBIS uzavřeli formální smlouvu s Birds Robe Records, a ve stejné sestavě zahájil práci na svém druhém album "A Tower Of Silence" které vyšlo v září 2011. Druhé album ještě rozšiřuje a prohlubuje koncepční debut. Vše je navíc podpořeno hráčskou vyzrálostí a výbornými vokály. V roce 2011 se ke kapele připojil Martyn Cook jako studiový a koncertní saxophonista. S jejich bohatě navrstvenými klávesami a kytarami, koncepčními texty a vokální harmonií si získali Anubis pověst díky vydávání takřka filmových a evokativních koncepčních alb. Album "A Tower Of Silence" se v tomto ohledu stalo zejména menším průlomovým albem v Evropě, kde je stále vysoce hodnoceno. První dvě alba vydala skupina prostřednictvím labelu Bird's Robe Records. Obě dvě první alba získaly značné úspěchy v evropském nezávislém prog-rockovém společenství.

Nick Antoinette opustil skupinu začátkem roku 2013, když kapela skládala materiál pro nové album, které pak následně nahrávala jako kvintet s Robertem Moldingem, který se ujal nahrávání všech basových partů. V roce 2014, v době vydání alba, se Anthony Stewart stal dalším členem kapely Anubis jako hráč na baskytaru a zpěvák. Australský Prog-Rock sextet Anubis oslavil své desáté výročí v roce 2014 vydáním svého třetího alba "Hitchhiking To Byzantium", které vyšlo na jaře 2014 a potvrdilo to co první dvě, že ANUBIS je originální progresivní skupina, která hraje to, co je baví, bez ohledu na trendy a módní vlny. Využívá instrumentální zručnost muzikantů a rytmická sekce si hraje s častými změnami tempa. Album opět sklidilo celkové příznivé ohlasy. V roce 2014 kapela udělala velký krok kupředu, protože současný zvuk alba pomohl kapele zvýšit profit doma v Austrálii, když vyrazili na turné po Austrálii a Evropě v letech 2014 až 2015, což vyvrcholilo v Austrálii ve vysoce hodnoceném vystoupení sdílet jeviště s moderní progresivní těžkou váhou Anathema a prog-rockokovými stálicemi Uriah Heep.

V dubnu 2015 vybrala kapela některá vystoupení z jejich vystoupení po Austrálii v roce 2014 a vydali je na živém albu "Behind Our Eyes".

V květnu roku 2015 se kapela poprvé vydala na turné po Evropě, kde například vystoupila v rámci festivalu "Prog The Castle" v Heidelbergu v Německu a získala si stovky fanoušků, stejně jako odehrála dobře přijatý koncert v de Boerderij v Nizozemsku a vyvrcholením bylo hodně epické show na "The Dome" v Londýně. Tento první výlet do Evropy představoval průřez katalogu kapely, včetně řady skladeb z kapely vysoce ceněného alba "Tower Of Silence". Anubis se vrátili do nahrávacího studia až koncem roku 2015, aby začali pracovat na svém zatím nepojmenovaném čtvrtém albu.

Až v roce 2017 se objevilo jejich další album "The Second Hand" s tím, že album se vymanilo ze skupinového jammování a aranžmá. Nahráno bylo ve vlastním studiu kapely a podobně jako u "Tower..." používali mnoho prastarých nástrojů a zesilovačů až po jeden ze tří používaných Mellotronů v Austrálii. Když bylo album znovu příznivě přijato fanouškovskou základnou i recenzenty, skupina oznámila evropské turné pro rok 2018, které je opět přivedlo do Nizozemska, Francie, Velké Británie a Německa, kde si zahráli na prestižním festivalu Night of the Prog v Loreley v červenci vedle Steve Hogartha z Marillion, kapel Arena, Camel, Big Big Train, The Sea Inside a Riverside.

V polovině května 2018 kapela vydala oznámení, že dokončila album akustických a zpětně odlehčených přepracování vybraných skladeb z prvních čtyř studiových alb kapely "Various Stories" a vydala je v květnu 2018 přesně 12 měsíců ode dne vydání předchozího alba.

Kapela vyrazila podruhé na turné po Evropě v červenci 2018 a vystoupení si naplánovala ve čtyřech zemích.

Dne 1. února 2019 vyjde koncertní album australské neoprogivní formace Anubis. 2CD se jmenuje "Lights of Change - Live in Europe 2018". První disk bude obsahovat téměř celý koncert kapely z festivalu Night of The Prog v Loreley z 15. července 2018. Během koncertu umělci hráli skladby z posledního alba "The Second Hand" z roku 2017 a několik starších nahrávek. Druhý disk zaznamenaný 8. července 2018 v klubu 't Blok v nizozemském městě Nieuwerkerk obsahuje živou nahrávku alba "A Tower Of Silence" z roku 2011, díky kterému si u evropských fanoušků získala velkou popularitu.

Kapela neustává ve svých aktivitách a na rok 2020 už ohlásila vydání dalšího alba "Homeless", které vyjde 10. března 2020 a nahrála jimve své osvědčené sestavě.

Zpět
Členové:
Robert James Moulding - Vocals, Guitars, Percussion
Douglas Skene - Electric & Acoustic Guitars, Electric Sitar, Vocals
Dean Bennison - Electric, Slide & Acoustic Guitars, Vocals
David Eaton - Organs, Mellotron, Piano, Synthesisers, Guitars, Vocals
Anthony Stewart - Bass, Acoustic Bass, Moog Bass Pedals, Vocals
Steven Eaton - Drums, Percussion, Glockenspiel, Vocals
Bývalí členové:
Nick Antoinette - Bass, Vocals
Martyn Cook - Saxophone, Trumpet, Flute


Členové

                                              Vocals, Guitars, Percussion

Robert hudbu začínal hrát hudbu v prvních letech střední školy, a to v přízemních
garážích! Byla to jediná věc, která jej v tomto období zajímala. Jeho přátelé s ním
nahrazovali i poslední hodinu dne, aby pak mohli další hodiny společně hrát.
V té době poslouchal pouze punkovou hudbu. NOFX, Bad Religion, Pennywise
a něco ze Států, které tehdy hodně bral. Nikdy se tam ale ve skutečnosti nedostal,
neboť emigroval z Velké Británie do Austrálie ještě v mladém věku, kde to je
kulturně podobně, ale stále tam nezapadl společensky.

Dave, hrající na klávesy, a Robert založili kapelu, zatímco společně pracovali
v pizzérii. Jejich společný přítel zemřel při dovolené v Kanadě a jako způsob,
jak se vypořádat s trýznivým procesem, se rozhodli napsat nějaké písně a
vytvořit tak koncept. Dave byl vzdělán v hudbě až na univerzitní úrovni,
Robert měl své garážové zkušenosti, ale podařilo se jim najít společnou řeč.
Tehdy Robert upřednostňoval temnější stranu hudby, byl těžce na prog, ale
měli různé přístupy ke skládání hudby. Dave byl hlavní hnací silou na prvním
záznamu, měl daleko lepší autorské schopnosti a teoretické znalosti.

Členové

                     Electric & Acoustic Guitars,
                           Electric Sitar, VocalsPůsobí také v prog-rockové kapele Hemina, kde s ním hraje jeho manželka Jess.
Členové
Electric, Slide & Acoustic Guitars, Vocals                 


Jeho první hudební vzpomínky pocházejí z doby, kdy mu byly čtyři roky. Táta s ním strávil spoustu sobotních rán a poslouchali jeho hudební sbírku. Doma měli varhany, které jej, když byl velmi mladý, zcela fascinovaly. Sedával roky u varhan se sluchátky zaposlouchán do zvuku, který vydávaly. Jakmile na to měl věk, rodiče mu platili lekce, aby se mohl naučit správně hrát. Jeho rodiče jej velmi povzbuzovali a hodně mu dovolovali, aby si v hudbě vyzkoušel, co chtěl. O pár let později se připojil
      ke školní kapele a hrál klarinet, takže mu samozřejmě věnovali pár lekcí
        hry na klarinet a až za pár let poté se dostal ke kytaře. Mezi jeho hlavní
         vlivy patřili samozřejmě David Gilmour, ale i Mark Knopfler.
Členové

Organs, Mellotron, Piano, Synthesisers, Guitars, Vocals


Členové


                  Bass, Acoustic Bass, Moog Bass Pedals, VocalsČlenové

Drums, Percussion, Glockenspiel, Vocals                                                            


Členové Nick Antoinette
Bass, Vocals


Členové Martyn Cook
Saxophone, Trumpet, FluteZpět
Studiové desky:
2020 Homeless
2018 Different Stories (komp.)
2017 The Second Hand
2014 Hitchhiking To Byzantium
2011 A Tower Of Silence
2009 230503

Živé nahrávky:
2019 Lights Of Change - Live in Europe 2018 (Live)
2015 Behind Our Eyes (Live)
2015 Schloss Heidelberg - May 9th 2015 (bootleg)

EP a SP:
2016 Fool's Gold (SP)
2014 A King With No Crown (EP)
2012 And I Wait For My World To End (EP)


Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Acoustic Guitar, Percussion
David Eaton - Piano, Organ, Keyboards, Acoustic Guitar, Cittern [Laud], Strings, Melodica, Vocals
Dean Bennison - Acoustic & Slide Guitars, Clarinet, Vocals
Anthony Stewart - Bass, Vocals
Douglas Skene (Hemina) - Acoustic & Jazz Guitars, Vocals
Steve Eaton - Drums, Percussion, Vocals
Hosté:
Martyn Cook - Tenor Sax (07)
Diskografie Homeless
Vyšlo 10. března 2020, self-released (Australia)

Seznam skladeb:
01. Reflective ()
02. Entitled ()
03. White Ashes ()
04. Home ()
05. Homeless (5:12)
06. The Tables Have Turned ()
07. Sirens ()
08. In Shadows ()
09. Gone ()
Total Time: (00:00)

Produced: Anubis
Mixed: Dean Bennison
Mastered: Douglas Skene
Artwork: Tim Neill

Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Acoustic Guitar, Percussion
David Eaton - Piano, Organ, Keyboards, Acoustic Guitar, Cittern [Laud], Strings, Melodica, Vocals
Dean Bennison - Acoustic & Slide Guitars, Clarinet, Vocals
Anthony Stewart - Bass, Vocals
Douglas Skene - Acoustic & Jazz Guitars, Vocals
Steve Eaton - Drums, Percussion, Vocals
Hosté:
Martyn Cook - Tenor Sax (07)
Diskografie Different Stories
Vyšlo 23. května 2018, self-released (Australia)
Limited edition of 500 copies

Seznam skladeb:
01. The Passing Bell (13:20)
02. The Deepest Wound (4:28)
03. Fool's Gold (6:34)
04. Dead Trees (7:21)
05. Leaving Here Tonight (3:51)
06. Hitchhiking to Byzantium (9:02)
07. The Holy Innocent (9:45)
08. Technicolour Afterlife (6:24)
Total Time: (60:45)

Produced: Anubis
Mixed: Dean Bennison
Mastered: Douglas Skene
Artwork: Tim Neill
Album přineslo interpretaci sedmi skladeb Anubis prováděných převážně na akustické nástroje. "Technicolor Afterlife" v originále měla být titulní skladbou záznamu, který byl nakonec vydán jako "230503". Je to jeho poslední stránka konkrétního příběhu, který byl odložen v roce 2005. Album bylo nahráno, aby pomohlo financovat evropské turné 2018.

Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Guitars, Percussion
Douglas Skene - Electric & Acoustic Guitars, Electric Sitar, Vocals
Dean Bennison - Electric, Slide & Acoustic Guitars, Vocals
David Eaton - Organs, Mellotron, Piano, Synthesisers, Guitars, Vocals
Anthony Stewart - Bass, Scoustic Bass, Moog Bass Pedals, Vocals
Steven Eaton - Drums, Percussion, Glockenspiel, Vocals
Hosté:
Tom Winters - Vocals (09)
Lochie Winters - Vocals (09)
Reece Denton - Vocals (09)
Brian Dade, Marcus Mulu, Cliff Pearson, Patricia Eaton, Andrew Eaton, Jessica Skene, Andrew Craig, Sasha Ioshpe, Chris Tracey - Additional Speaking Voices
Diskografie The Second Hand
Vyšlo 23. května 2017, Not On Label, ANU005 (Australia)

Seznam skladeb:
01. The Second Hand (6:13)
02. Fool’s Gold (6:33)
03. These Changing Seasons I (4:19)
04. The Making of Me (6:16)
05. While Rome Burns (9:39)
06. Blackout (7:44)
07. These Changing Seasons II (3:59)
08. Pages of Stone 16:44)
09. These Changing Seasons III (7:19)
Total Time (69:22)

Written, Arranged and Performed: Anubis
Based on a concept by Anubis
Recorded at Somerset Music between October 2015 and November 2016
Mellotron M400 recorded at Found Sound, Carlton, Victoria
Producer and Mixing: Dean Bennison

Artwork: Timothy Neill

Skupina:
Robert James Moulding - Lead Vocals, Bass, Percussion, Guitars, Additional Keyboards, Sound Effects
David Eaton - Keyboards, Guitars, Backing Vocals, Sound Effects
Douglas Skene - Electric & Acoustic Guitars, Backing Vocals
Dean Bennison - Electric & Accoustic Guitars, Steel Guitar, Backing Vocals
Steven Eaton - Drums, Percussion, Backing Vocals
Hosté:
Martin Cook - Tenor Saxophone & Trumpet (05), Flute (07,09)
Katrina Stewart-Shaw - Vocals (04,08)
Sarah Schols - Vocals (04,08)
Rebecca "Becky" Bennison - Vocals (04,08)
Diskografie Hitchhiking To Byzantium
Vyšlo 2014, Bird's Robe Records, BRR043 (Australia)

Seznam skladeb:
01. Fadeout (2:40)
02. A King With No Crown (4:37)
03. Dead Trees (6:38)
04. Hitchhiking To Byzantium (9:44)
05. Blood Is Thicker Than Common Sense (9:27)
06. Tightening Of The Screws (6:51)
07. Partitionists (7:43)
08. Crimson Stained Romance (6:58)
09. A Room With A View (15:51)
10. Silent Wandering Ghosts (7:13)
Total Time: (77:42)44

Recorded between September 2012 and November 2013 in Sydney Australia
Producer, Engineer, Mixed: Dean Bennison
Co-producer: Anubis
Recorded At Razorback Music Studio
Engineered At Razorback Music Studio
Mixed At Razorback Music Studio
Mastered: Rick O'Neil At Turtlerock Mastering
Artwork, Design: Matthew Buttsworth, Timothy Neill


Skupina:
Robert James Moulding - Lead Vocals, Snares (01), Percussion (02,03), Guitars (03), Music Box & Tape Fx (06)
David Eaton - Hammond, Mellotron, Farfisa (01,02), Moog (01,08), Harpsichord (01,02), Piano (01,07), Electric Piano & Guitar (04), Bass Pedals (04,06-08), 12-string Acoustic Guitar (05), String Machine (06-08), Backing Vocals
Douglas Skene - Electric, 7-string (01), Classical (02), 6-string (04) & 12-string Acoustic (05) Guitars, Vocals
Dean Bennison - Electric, 6-string Acoustic (01), Leslie (02,03), 12-string acoustic (05) & Slide (08) Guitars, Clarinet (05), Guitar Soundscapes (06), Backing Vocals
Nicholas Antoinette - Bass, Backing Vocals
Steven Eaton - Drums, Percussion, Snares (01), Backing Vocals
Hosté:
Martin Cook - Flute (04), Tenor Saxophone (04,07)
Katrina Shaw - Additional Vocals (08)
Becky Bennison - Additional Vocals (08)
Diskografie A Tower Of Silence
Vyšlo 21. září 2011, Bird's Robe Records, BRR011 (Australia)

Seznam skladeb:
01. The Passing Bell (Part I-VI) (17:08)
02. Archway Of Tears (5:45)
03. This Final Resting Place (8:28)
04. A Tower Of Silence (9:57)
05. Weeping Willow (2:43)
06. And I Wait For My World To End (5:15)
07. The Holy Innocent (11:45)
08. All That Is (11:13)
      i. Light Of Change
     ii. The Limbo Of Infants
    iii. Endless Opportunity
Total Time (72:14)

Written, Arranged: Anubis
Recorded at Razorback Music Studio and Somerset Music between October 2010 and July 2011
Producer: Dean Bennison
Mastered: Reece Tunbridge at Benchmark Audio Mastering, Sydney
Co-producer: David Eaton, Robert James Moulding
Engineer, Mixed: Dean Bennison
Mastered: Reece Tunbridge at Benchmark Audio Mastering, Sydney
Design [Cover Design], Photography: Matthew Buttsworth, Tim Neill
Artwork: Art Assets with Timothy Neill and Matthew Buttsworth (photo)

Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Bass, Guitars, Additional Keyboards Douglas Skene - Electric Guitar and Vocals
Steven Eaton - Drums, Percussion and Vocals
Dean Bennison - Guitar (02,08,09,10), Slide Guitar (02), Vocals (02,10)
Nick Antoinette - Bass (01,02,10), Additional Bass, Vocals (02,09)
David Eaton - Keyboards, Guitars, Vocals, Sound effects
Hosté:
Lachlan Rankin - Lead Guitar (05,07)
Martin Cook - Saxophone (10)
Diskografie 230503
Vyšlo 18. října 2009, Self-released, ANU001 (Australia)

Seznam skladeb:
01. The Deepest Wound (4:16)
02. Leaving Here Tonight (4:42)
03. Breaking Water (4:13)
04. Waterfall (5:25)
05. Anonymity (5:01)
06. The Bond Of Mutual Distrust (9:36)
07. The Doctor (3:36)
08. Flying/Falling (2:54)
09. The Collapse (12:09)
10. Disinfected And Abused (17:37)
Total Time: (69:29)

Concept and Lyrics: Robert James Moulding and David Eaton
Recorded between June 2006 and June 2009
Recorded At Razorback Music Studio
Produced Dean Bennison, David Eaton and Robert James Moulding
Engineered and Mixed: Dean Bennison at Razorback Music Studio
Mastered At Benchmark Mastering
Mastered: Reece Tunbridge at Benchmark Audio Mastering
Artwork: Matthew Buttsworth


Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Guitars, Percussion
Dean Bennison - Guitars, Vocals
David Eaton - Keyboards, Samples, Bass Pedals, Vocals
Douglas Skene - Guitars, Vocals
Anthony Stewart - Bass, Vocals
Steven Eaton - Drums, Percussion
Hosté:
Diskografie Lights Of Change - Live In Europe 2018
Vyšlo 1. února 2019, Self-released, ANU002

Seznam skladeb:
CD1: (Recorded live at Loreley, St. Goarshausen, Germany - July 15th 2018)
01. Pages Of Stone (15:45)
02. Dead Trees (6:45)
03. Fool’s Gold (6:41)
04. These Changing Seasons III (7:39)
05. Silent Wandering Ghosts (9:16)
06. Disinfected And Abused (16:44)

CD2: (Recorded at ‘t Blok, Nieuwerkerk a/d iJssel, Netherlands, 8th July 2018)
01. The Passing Bell (Pt I - VI) (16:43)
02. Archway Of Tears (5:39)
03. This Final Resting Place (8:12)
04. A Tower Of Silence (9:44)
05. Weeping Willow (2:44)
06. And I Wait For My World To End (5:16)
07. The Holy Innocent (10:02)
08. All That Is (10:58)
      i. Lights Of Change
     ii. Limbo Of Infants
    iii. Endless Opportunity
Total Time: (132:08)

Disc One is recorded at the Night of the Prog festival at Loreley Amphitheatre on Sunday July 15th 2018
Disc Two was recorded the week earlier on July 7th 2018 at a Progfrog show at 't Blok in Nieuwerkerk a/d iJssel in the Netherlands
Cover Design: Tim Neill
"Lights Of Change" je live 2CD nahrané na turné European Summer Tour 2018.

Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Guitars, Percussion
David Eaton - Keyboards, Vocals
Douglas Skene - Guitars, Vocals
Dean Bennison - Guitars, Vocals
Anthony Stewart - Bass, Vocals
Steven Eaton - Drums, Percussion
Hosté:
Diskografie Behind Our Eyes
Vyšlo 1. dubna 2015, Self-released, ANU002

Seznam skladeb:
01. Partitionists (8:35)
02. And I Wait For My World To End (4:38)
03. Dead Trees (7:17)
04. Hitchhiking To Byzantium (9:34)
05. Archway Of Tears (6:11)
06. The Doctor (4:40)
07. All That Is... (10:31)
08. Silent Wandering Ghosts (9:09)
Total Time: (60:35)

Recorded Live throughout 2014
Limited Edition of 450 copies (The first 50 copies are numbered and also signed by the band)

Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Guitar
David Eaton - Keyboards, Vocals
Douglas Skene - Guitars, Vocals
Dean Bennison - Guitars, Vocals
Anthony Stewart - Bass
Steven Eaton - Drums
Hosté:
Diskografie Schloss Heidelberg - May 9th 2015
Vyšlo 10. listopadu 2015,

Seznam skladeb:
01. The Passing Bell (15:56)
02. And I Wait For My World To End (5:07)
03. Partitionists (7:40)
04. A Tower Of Silence (10:22)
05. Dead Trees (7:11)
06. Hitchhiking To Byzantium (9:47)
07. The Holy Innocent (10:19)
08. A Room With A View (16:39)
09. All That Is (10:27)
10. Silent Wandering Ghosts (9:17)
11. Disinfected And Abused (17:49)
12. The Collapse (Part Two) (6:43)
Total Time: (53:34)

Mastered: Douglas Skene
Tento bootleg představuje vystoupení Anubis na Prog the Castle, ve Schloss Heidelbergu, Německo dne 9. května 2015. Na rozdíl od oficiálního živého záznamu jde o pozoruhodnosti a celou reprezentaci kompletní první show evropského turné skupiny 2015.


Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Guitars, Percussion
David Eaton - Organs, Mellotron, Piano, Synthesisers, Guitar, Vocals
Douglas Skene - Electric & Acoustic Guitars, Electric Sitar, Vocals
Dean Bennison - Electric & Acoustic Guitars, Slide Guitar, Vocals
Anthony Stewart - Electric & Acoustic Bass, Moog Bass Pedals, Vocals
Steven Eaton - Drums, Percussion, Glockenspiel, Vocals
Hosté:
Diskografie Fool's Gold
Vyšlo 15. února 2017, digital

Seznam skladeb:
01. Fool's Gold (6:33)Total Time: (6:33)


Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Bass Guitar
David Eaton - Keyboards, Vocals
Douglas Skene - Guitar
Dean Bennison - Guitar
Steven Eaton - Drums
Hosté:
Nick Antoinette - Bass Guitar (03)
Diskografie A King With No Crown
Vyšlo 25. června 2012, Self-released, ANU004 Australia

Seznam skladeb:
01. A King with no Crown (Single Edit) (3:50)
02. A King with no Crown (Album Mix) (4:39)
03. The Collapse (Live, 2012) (12:08)
Total Time: (20:36)


Skupina:
Robert James Moulding - Vocals, Percussion, Bass
Douglas Skene - Guitars, Vocals
David Eaton - Keyboards, Vocals, Guitars
Dean Bennison - Guitars, Lap Steel, Vocals
Nick Antoinette - Bass, Vocals
Steven Eaton - Drums, Vocals
Hosté:
Diskografie And I Wait For My World To End
Vyšlo 25. června 2012, Self-released, Bird's Robe Records

Seznam skladeb:
01. And I Wait for my World to End (Single Edit) (4:04)
02. And I Wait for my World to End (Album Version) (5:17)
03. Another Narrow Margin (6:50)
04. Archway of Tears (Live Demo) (5:30)
Total Time: (53:34)


Zpět
Zpět
Oficiální stránky:
https://www.anubismusic.com/home
https://anubismusic.bandcamp.com/


Nahoru... ProgressRock
Made by 
©  5.11.2018 
Menu Poslední aktualizace: 9.1.2020
mbrezny@centrum.cz 
...a vzkaz autorovi!