Airbridge
   
   
   
       

Zpět
Airbridge je britská progresivní rocková skupina pocházející z Norwich ve východní Anglii. Zpočátku aktivní v 80.letech, ale poté skupina strávila dlouhou dobu v nečinnosti, ze které vystoupila až v roce 1990. Byly provedeny různé pokusy oživit Airbridge ke konci 20. století, dokud se kapela neustálila v nové tříčlenné sestavě, která nakonec vydala nový materiál v roce 2013. Různí členové Airbridge pokračovali v hraní v LaHost, Henry Fool nebo v živé sestavě No-Man.

Skupina vznikla na podzim roku 1981 a jejími zakládajícími členy byli David Beckett (drums), Lorenzo Bedini (guitars, vocals, keyboards), Sean Peter Godfrey (bass, vocals), později se k nim připojil Edward Percival (guitar, keyboard, vocals). Všichni se znali z Norwiche, z nového univerzitního centra a začali tvořit své unikátní songy ve východní Anglii.

Jejich první debutové album "Paradise Moves" vyšlo v roce 1983. Po období intenzivního koncertování byla sestava rozšířena o Stephena Jamese J. Bennetta (klávesy), právě v době vydání singlu "Words & Pictures", oceněného DJ Johnem Peelem z Radio 1, a byla zahrnuta i do seznamu skladeb moderátora Malcolma Bradburyho v Radio 4 po názvem Desert Island Discs.

Kapela koncertovala na mnoha stejných místech jako skupiny Marillion a Pallas, které často vyprodávaly koncerty, včetně několika koncertů v Marquee na Wardour Street v Londýně. Původní styl Bediniho písní zahrnoval vlivy od Barclay James Harvest a Camel, ale v zásadě byl Bediniho zvuk jedinečný a mimořádně rozpoznatelný. Kapela se každopádně chtěla přestěhovat do Londýna, jenže mezitím se objevily rozpory v jejím směřování, zda se ubírat více na pop-rockový trh nebo zůstat v progresivním žánru a soutěžit s kolegy neo-progrockery jako Marillion, Pallas a Twelfth Night. Navíc Lorenzo měl před svatbou a Dave mu vyčítal, že se stal spíše kytaristou než hybnou silou v kapele, protože ostatní přijímali stále méně a méně jeho podnětů.

Na konci roku 1983 Lorenzo Bedini a Stephen Bennett opustili skupinu a byli nahrazeni Geoffem Chamberlainem (kytary). Pozdější materiál složený společně byl více mainstreamový progresivní rock, převážně ovlivněný Percivalovým rukopisem. Vývoj Airbridge se ubíral k nahrávání druhého alba "Beyond The Veil", na němž se objevil rockovější zvuk. Mix alba byl fantastický, byl ale zamýšlen pouze jako demo. Nahrávalo se v domě Edwardových rodičů, kdy chlapci hráli v obývacím pokoji a Dave s mixážním pultem, páskovým rekordérem a monitory v prádelně. Album nebylo vydáno prostřednictvím labelu jednoduše z toho důvodu, že kapela koncertovala v Londýně a nezdálo se, že by měla čas nebo chuť , aby ji posunula k nahrávacím společnostem. (Jinak je CD album k dispozici u Edwarda). Na konci roku 1983 se skupina rozpadla do té míry, že nadšení pro její další budoucnost výrazně opadla a členové se vydali rozvíjet nové výzvy.

Po svém odchodu z Airbridge hrál Lorenzo Bedini v cover kapele 60. let, v podstatě v tributní skupině Beatles, která mu ve skutečnosti vydělala nějaké peníze, ale vysávala z něj hudební život. Provozoval hudební dílny ve věznicích, hrál také na kytaru pro Arabella Rodrigueze a hrál i na soundtracku k hororovému filmu Davida Carradine Detention z roku 2010. Nakonec na počátku 90. let začal znovu pracovat na materiálu Airbridge.

Po rozpadu Airbridge v roce 1983 založili Stephen Bennett a Sean Godfrey kapelu LaHost, v níž působili bubeník Fudge Smith, později přešel k Pendragonu, a Mark Spencer (Twelfth Night, Galahad). Po zániku LaHost Sean Godfrey vytvořil Sonic City Rocker Squad s Davidem Donnellym, který způsobil krátký a menší zájem na obou stranách Atlantiku. Dave Beckett se přestěhoval do Irské republiky a vytvořil uskupení The Word. Bennett pokračoval ve formování The Fire Thieves a spolupracoval s hudebníky jako jsou Lady Sary Rönneke, David Torn, Hugh Hopper a David Picking. Rovněž se podílel nanarativních filmech a vytváření hudebních videí pro Tim Bowness/Peter Chilvers a No-Man, věnoval se také technické žurnalistice, když psal o hudebním softwaru Logic pro Sound on Sound a dalších, stejně jako byl autorem knih se stejným tématem pro PC-Publishing. V roce 2000 založil s Timem Bownessem skupinu Henry Fool. Od roku 2008 hraje na klávesy v živé sestavě No-Man.

Geoff Chamberlain na několik let zmizel, aby se objevil jako učitel flamenca v Toskánsku. Edward Percival na chvíli opustil hudební scénu, ale později pokračoval v hraní s různými tribut kapelami, včetně The Dandy Highwaymen (New Romantics), Fossil Fools (pro XTC) a jednu pro kapelu Slade. V květnu 2012 bylo oznámeno, že založil novou kapelu Mellotronanism, která "dosáhla zkušebního stádia" a "nestydatě vychází z textur klasického progu počátku 70. let". Kapela předvedla originální materiál plus některé z písní Airbridge od Percivala a zahrnovala i další dva členy The Dandy Highwaymen a Fossil Fools, a to Matt Bell (basa a zpěv) a Terry Arnett (bicí a zpěv). Mellotronanismus měla zahajovat druhou noc charitativního koncertu v Bracknellu 26. března 2016 na pomoc nemocnici Great Ormond Street Hospital.

V průběhu 90. let Bedini a Godfrey udržovali svůj kontakt a pokračovali v nahrávání a komponování jako Airbridge, ale kromě demo nahrávek nebyl nikdy vydán žádný nový materiál. Ke konci 20. století bylo učiněno několik pokusů formálně kapelu oživit, ale nebyly úspěšné. Godfrey a Bedini společně nahráli materiál v roce 2008 na album s názvem "Quiet Sky", které však nebylo nikdy vydáno.

Airbridge se zreformovali až v roce 2009 v sestavě, v níž opět působil Lorenzo Bedini (kytara, kytarový syntezátor, klávesy, harmonika, zpěv), Sean Godfrey (basa, zpěv), když do sestavy přijali zpěvačku Pavlu Kristkovou a člena Cryptic Clues Marka Spencera, také bývalý člen LaHost a Twelfth Night. Sestava nahrála nové album s názvem "Mythica", které rovněž zůstalo nevydané, i když některé demo nahrávky byly zpřístupněny. Poté Kristkova i Spencer opustil projekt.

V roce 2010 duo Bedini a Godfrey angažovalo bývalého zvukového technika raných Airbridge Dave Dowdeswell-Allawaye, který hrál na bicí a akustickou kytaru. Dowdeswell-Allaway také přinesl kapele další pěvecké, skladatelské a kytarové dovednosti, podle některých má hlas podobný Pye Hastingsovi z Caravan, ale jeho vokální frázování připomíná Nicka Drakea. Tato trojčlenná sestava Airbridge debutovala živě v The Crypt v Norwichi v létě 2012, poté následovaly koncerty v italské Roccalbegně.

Dne 12. července 2013 vyšlo nové čtyřpísňové EP Airbridge s názvem "Return", na němž se představily písně od Bediniho a Dowdeswell-Allawaye. S albem jim pomáhala Lorenzova sestra Arabella Rodrigues, která byla sama velmi úspěšnou nahrávací techničkou, spolupracovala s tak rozmanitými umělci jako jsou např. Soul II Soul a Motorhead. Většina Daveových písní je autobiografická. Třebas píseň "Who Pays The Ferryman?" je o jeho učení přijímat sebeodpovědnost tváří v tvář životním zkušenostem, které nefungovaly tak, jak si přál. Sean Godfrey musel počátkem roku 2013 kapelu opustit z hraní na basu a živého vystupování, a to z důvodu jeho zahájení léčby rakoviny, když mu byla diagnostikována rakovina jícnu, která jej donutila odejít do důchodu. Již měli rezervaci hrát na Cambridge Rock Festial v roce 2011, takže pro tuto práci přijali basistu Matta Gambleho. Seanovo místo zaujal Milli Bedini na italském koncertě v létě 2013 a po něm nastoupil Matt Gamble jako stálý basista a doprovodný zpěvák až do konce tohoto roku.

Matt Gamble, Lorenzo Bedini a Dave Dowdeswell-Allaway v rámci stávajících skladeb Airbridge vystoupili na cambridgeském rockovém festivalu v srpnu 2014. Poté bylo naplánováno vydání celého alba v roce 2015 s písněmi od Bediniho, Dowdeswell-Allaway, Gambleho a Godfreye. Měli připraveno cca 12 písní. Pokud naleznou správného zpěváka, objeví se rovněž na albu. Dne 29. listopadu 2020 kapela informovala, že má již masterováno 11 skladeb.

Zpět
Členové:
Lorenzo Bedini - Guitars, Guitar Synth, Keyboards, Harmonica, Vocals (1980-1983, 90.-present)
Dave Dowdeswell-Allaway - Drums, Acoustic Guitars, Piano, Vocals (2010–present)
Matt Gamble - Bass, Vocals (2013-present)
Bývalí členové:
Sean Godfrey - Bass, Keyboards, Vocals (1980-1983, 1993-2013)
Pavla Kristkova - Vocals (2008)
Mark Spencer - Keyboards, Vocals (2008)
Edward Percival - Guitars, Keyboards, Vocals (1980-1983)
David Beckett - Drums (1980-1983)
Stephen James Bennett - Keyboards (1983)
Geoff Chamberlain - Guitars (1983)


Členové Lorenzo Bedini
(Narozen ***)
Guitars, Guitar Synth, Keyboards, Harmonica, Vocals


Lorenzo je britský hudebník a hráč na kytaru. Je znám jako zakládající člen kapely Airbridge.

Po svém odchodu z Airbridge hrál Lorenzo Bedini v cover kapele 60. let, v podstatě v tributní skupině Beatles, která mu ve skutečnosti vydělala nějaké peníze, ale vysávala z něj hudební život. Provozoval hudební dílny ve věznicích, hrál také na kytaru pro Arabella Rodrigueze a hrál i na soundtracku k hororovému filmu Davida Carradine Detention z roku 2010. Nakonec na počátku 90. let začal znovu pracovat na materiálu Airbridge.

Lorenzo také vydal svá sólová alba "Still Life" (2020), "A Long Day's Journey..." (2019), "Childhood's End" (2019), a "Nightwatching" (2017).
Členové Dave Dowdeswell-Allaway
(Narozen ***, Norwich, England)
Drums, Acoustic Guitars, Piano, Vocals


Dave je britský hudebník a hráč na bicí, piano. Hudbě se oddával skoro celý život.

Dave se poprvé setkal se Seanem v roce 1979, poté s Lorenzem v roce 1981. Od února 1982 do listopadu 1983 byl koncertním zvukařem Airbridge a užíval si intenzivního období koncertování a studiových nahrávek. Při reunionu kapely v roce 2009 se stak jejím plnohodnotným členem a hráčem na bicí.

Na klavír hrál od svých 5 let, na kytaru od 9 let a paliček se chopil v době, když si to Cozy Powell razil v hitparádách s hitem "Dance With The Devil" v roce 1974. Ale jako hudebník jsem nezískal sebevědomí až do mých raných 30. let, kdy založil pár kapel a začal koncertovat na severozápadě Anglie. Tak se objevil v kapelách Logarhythms, C.31 a Dead Man’s Porn.

Po 27 let žil na různých místech, než se vrátil "domů" do Norwiche, kde se setkal se Seanem, hovořili o hudbě, přehrával mu i některé ze svých nahrávek a on mu poté navrhl, abych se k němu a Lorenzovi připojil v nové verzi Airbridge. Chopil se této šance a působí s nimi dodnes.
Členové Matt Gamble
(Narozen ***)
Bass, Vocals


Matt je britský hudebník a hráč na basovou kytaru. Je znám jako člen kapely Airbridge. Působil také v kapelách Kett’s Oak, Madder Than The Inmates, Cold Shoulder a Rigby.


Členové Sean Godfrey
(celým jménem Sean Peter Godfrey)
(Narozen ***)
Bass, Keyboards, Vocals


Sean je britský hudebník a hráč na basovou kytaru. Je znám pouze jako zakladatel kapel Airbridge a LaHost.

Po rozpadu Airbridge v roce 1983 založili Stephen Bennett a Sean Godfrey kapelu LaHost, v níž působili bubeník Fudge Smith, který později přešel k Pendragonu, a Mark Spencer (Twelfth Night, Galahad), který se později mihl i v řadách Airbridge.

Členové Pavla Kristkova
(Peterkova)
(Narozen ***)
Vocals


Pavla je zpěvačka a hráčka na klávesy, je známa ze svého krátkého působení v kapele Airbridge.

Airbridge se zreformovali až v roce 2009 v sestavě, v níž opět působil Lorenzo Bedini (kytara, kytarový syntezátor, klávesy, harmonika, zpěv), Sean Godfrey (basa, zpěv), když do sestavy přijali zpěvačku Pavlu Kristkovou a člena Cryptic Clues Marka Spencera, také bývalý člen LaHost a Twelfth Night. Sestava nahrála nové album s názvem "Mythica", které však zůstalo nevydané, i když některé demo nahrávky byly zpřístupněny. Poté Kristkova i Spencer kapelu opustili.
Členové
(celým jménem Mark Robert Patrick Spencer)
(Narozen 29. října 1966, Hillingdon, Middlesex, England)
Guitars, Bass, Keyboards


Mark Spencer je britský hudebník a vokalista, který se ukázal jako jeden z nejvíce okázalých frontmanů, kteří se objevili během progresivního oživení na počátku 80. let. "Myslím, že jsem vždycky chtěl zkusit něco trochu vypjatějšího než většina kapel, které jsem kolem sebe viděl", usmívá se Mark. "Není to ale tak, jako kdybych měl v té době doopravdy schopnost s tím něco udělat."

Mark Spencer se narodil v Hillingdon Hospital v Middlesexu a je nejznámější pro neo-prog fanoušky jako zpěvák kapely LaHost. "V šestnácti jsem pracoval jako bedňák pro bicí u Norfolkské cover kapely Axia. Začal jsem poslouchat některé zajímavé nové kapely v té době a moje sestra mě upozornila na inzerát v Sounds. Airbridge - kteří podporovali Marillion v Norwichi, kteří se poohlíželi po novém zpěvákovi a bubeníkovi. Podařilo se mi přesvědčit bubeníka z Axie Fudge, aby mě dovezl až do Norwiche, abych se s tou kapelou setkal. Nikdy jsem s nikým předtím nezpíval, ale neviděl jsem to až příliš špatně. Basissta Sean Godfrey a klávesista Stephen Bennett mi poslal nabídku s kopií skladby "Words and Pictures" od Airbridge, abych se ji naučil. Patřičně jsem se připravil na konkurs, odezpíval (nebo možná "odeřval") od srdce a dostal jsem angažmá. Naštěstí stejně tak i Fudge. Sean a Steve se rozhodli, že název Airbridge skončí, a tak se kapela přejmenovala na LaHost."

Poté, co se LaHost rozpadli, jeho hudební kariéra vystřelila všemi možnými směry, a to nejen hudebními. Mark se účastnil v různých kapelách a hudebních podnicích po celé roky, nahrával a vystupoval s celou řadou hudebníků jako jsou Robert Plant, Prince nebo Alexander O’Neal. Album "This Way Out", které vyšlo v listopadu 2007, obsahovalo výběr skladeb pokrývajících Markovu dvacetiletou kariéru v hudebním průmyslu.

Jako jeden ze spoluzakladatelů nahrávacího studia Animal House na konci 80. let s Clive Mitten, byl Mark zvukařem a programátorem na poslední nahrávce Twelfth Night, na které se představil Geoff Mann, což vyústilo ve skladby "Collector" a "Love Song" pro album "Collector’s Item". Mark v hudebním byznysu je zaměstnán jako zvukař, programátor, studiový hudebník a aranžér. Zpívá, hraje na kytaru, baskytaru, klávesy a bicí a v současné době se pokouší naučit hrát na violoncello (což, jak Mark prohlašuje, postupuje velmi pomalu).

Mark byl také spolubydlící Andy Searse po nějakou dobu, takže bylo přirozenou volbou, aby nahradil Ricka Battersbyho, když se objevila možnost na reunion Twelfth Night.

Mark V současné době žije v Hertfordshire, provozuje skromnou multimediální společnost a tráví svůj volný čas hraním a snaží se zvládnout mistrovsky výrobu kytar.
Členové Edward Percival
(Narozen ***)
Guitars, Keyboards, Vocals


Ed je britský zpěvák a hráč na klávesy a kytaru.

Po boji v punkových válkách s W.H. Smutt a The Chartham Method, se Ed postavil za mikrofon u Airbridge, jedné z předních new wave progresivních rockových kapel na počátku 80. let, kde zpíval, skládal a hrál na kytaru a klávesy. Kapela vydala dvě alba a cestovala po celé Evropě, včetně vystoupení v Marquee a The Rock Garden a doprovázela tak rozmanité soubory jako Marillion, Waterboys a Go-betweens. Proslavil se výběrem jedné z jejich písní na CD desert island disc od autora Malcolma Bradburyho.

Po rozpadu Airbridge Edward na chvíli opustil hudební scénu, ale později pokračoval v hraní s různými tribut kapelami, včetně The Dandy Highwaymen (New Romantics), Fossil Fools (tribut XTC, 2010-2011). Stal se členem kapely XTC (X-sTatiC), kde hraje na baskytaru a zpívá. X-sTatiC byli Dan Barrow, Ed Percival, Adrian Ogden a Mick Casey a v letech 2002 až 2005 se pokusili dát věci do pořádku tím, že přivedli část hudby XTC na živá pódia. Ed vystupuje také jako Noddy Holder v cover kapele Flamin Slade (www.flaminslade.co.uk).

V květnu 2012 bylo oznámeno, že založil novou kapelu Mellotronanism, která "dosáhla zkušebního stádia" a "nestydatě vychází z textur klasického progu počátku 70. let". Kapela předvedla originální materiál plus některé z písní Airbridge od Percivala a zahrnovala i další dva členy The Dandy Highwaymen a Fossil Fools, a to Matt Bell (basa a zpěv) a Terry Arnett (bicí a zpěv). Mellotronanismus měla zahajovat druhou noc charitativního koncertu v Bracknellu 26. března 2016 na pomoc nemocnici Great Ormond Street Hospital.

V roce 2018 nahrával sbory se skupinou Twelfth Night na jejich albu "Sequences".
Členové David Beckett
(Narozen ***)
Drums


Dave je britský hudebník a hráč na bicí. Působil jako člen kapel Airbridhe a LaHost.
Členové
(Celým jménem Stephen James Bennett)
(známý jako Stephen Bennett)
(Narozen ***, Skelmersdale, Lancashire)
Novatron 400, Keyboards, Guitars, Mellotron, Electric Piano, Moog Bass, Ebow Guitar, Synths, Bass Synth


Stephen Bennett je anglický hudebník, skladatel a filmový tvůrce narozený ve Skelmersdale v Lancashire. Hraje na všechny druhy kláves, bubny a na kytaru. Poprvé se uvedl a vzbudil veřejnou pozornost v 80. letech minulého století v kapele LaHost, nové vlně progresivního rocku, která vystupovala v Marquee Club v Londýně.

Po rozpadu LaHost se Bennett věnuje hudební kariéře se svoji vlastní kapelou The Fire Thieves, spolupracuje s Timem Bownessem a skupinou Henry Fool. Také zpíval a hrál na klávesy na dvou albech The Opium Cartel. Svými klávesami také doplňuje nahrávky kapely No-Man s Stevenem Wilsonem a Timem Bownessem.

Jeho spolupráce z roku 2014 s Timem Bownessem "Abandoned Dancehall Dreams" dosáhla čísla 18 ve Rock Rock Chart ve Velké Británii. Skladba "Smiler at 50" z tohoto alba byla v roce 2014 nominována na cenu magazínu Prog. Další spolupráce s Timem Bownessem na albu "Stupid Things That Mean The World" dosáhla čísla 10 v Rock Rock Chart v UK.

Bennett se podílel jako spoluautor na většině písní na albu Tima Bownesse z roku 2017 "Songs from the Ghost Light", stejně jako nahrál klávesy, kytaru, editoval, nahrával a připravoval materiál pro mixování, kterého se ujal Steve Wilson. Album doprovázelo v roce 2017 také EP "Songs from the Ghost Light". Obě dvě nahrávky bodovaly v britských žebříčcích.

Bennett také spolupracoval s Lady Sara Rönneke, Davidem Tornem, Hughem Hoppem a Davidem Pickingem. Vytvořil hudební videa pro Tima Bownesse, Petera Chilverse a No-Man a dokončil jeden vyprávěcí krátký film The Perfect Number.

Napsal o softwaru Logic Pro Digital Audio Workstation společnosti Apple pro Sound on Sound, mimo jiné napsal také několik knih o hudební technologii pro PC-Publishing. Píše také pro Audiomedia, Tape-op a magazíny Pro Sound News a Electronic Sound.
Členové Geoff Chamberlain
(Narozen ***)
Guitars


Geoff je britský hudebník a kytarista, který je znám z krátkého působení v kapele Airbridge.

O jeho dalším osudu není nic známo.

Zpět
Studiové desky:
2013 Return (EP)
2011 Mythica
1983 Demo EP
1982 Paradise Moves
Ostatní nahrávky:
1983 Words And Pictures (SP)Skupina:
Lorenzo Bedini - Guitars, Guitar Synth, Keyboards, Harmonica and Vocals
Sean Godfrey - Bass, Vocals
Dave Dowdeswell-Allaway - Drums, Acoustic Guitars
Matt Gamble - Bass, Vocals
Hosté:
Diskografie Return
Vyšlo 8. července 2013,

Seznam skladeb:
01. Return Of The Light (6:41)
02. Who Pays The Ferryman? (7:22)
03. To Absent Friends (6:01)
04. Quiet Sky (8:13)
Total Time: (28:17)

Producer: Stephen J Bennett
Engineers: Toby Butchart and Giles Pratt
Cover Concept: Millie Bedini
Cover Art: Chris Hylton
Toto EP je první oficiální nahrávka po 30 letech. Kapela vybrala 4 skladby, které představují rozsah hudby, kterou prog umožňuje a kterou rádi tvoří.

Skupina:
Sean Peter Godfrey - Bass, Backing Vocals
Lorenzo Bedini - Guitars, Guitar Synth, Keyboards, Harmonica and Vocals
Pavla Kristkova - Vocals
Mark Spencer - Keyboards, Vocals
Hosté:
Diskografie Mythica
nevyšlo

Seznam skladeb:

není znám...

Total Time: (00:00)

Recorded on 2001

Skupina:
Edward Percival - Lead Vocals, Guitars
Geoff Chamberlain - Guitars
Sean Peter Godfrey - Bass, Backing Vocals
David Beckett - Drums
Hosté:
Diskografie Demo EP
EP, vyšlo 1983, cassette

Seznam skladeb:
01. A Travelling Salesman ()
02. Oskar ()
03. Straight Lines ()
Total Time: (00:00)

Recorded at Saturn Studios, Norwich, England

Skupina:
Lorenzo Bedini - Guitars, Keyboards, Vocals
Sean Peter Godfrey - Bass, Vocals
Edward Percival - Guitars, Keyboards, Vocals
David Beckett - Drums, Percussion, Synthesizer
Hosté:
Diskografie Paradise Moves
Vyšlo 1982, Carve-Up Records, CU3
LP ????, Red Lightnin, RDL1003 (USA)

Seznam skladeb:
01. Sic Vita Pt. 1 ()
02. Rounddance ()
03. Paradise Moves (A Bridge In the Air) ()
04. With The Turning Of Centuries ()
05. Better Times ()
06. Sic Vita Pt. 2 ()
07. To Absent Friends ()
08. Wave Length ()
09. Night And Silence ()
10. More Than Just To Win ()
11. Visitation ()
Total Time: (00:00)

Producer: Airbridge
Recorded at Hallmark / Engineer: Steve Hall
Wave: Engineer: Allan Smart
Overdubs at Octopus / Engineer: Dave Hoser and Arabella's / Engineer: Lorenzo Bedini

Skupina:
Lorenzo Bedini - Guitars, Keyboards, Vocals
Sean Peter Godfrey - Bass, Vocals
Edward Percival - Guitars, Keyboards, Vocals
David Beckett - Drums, Percussion, Synthesizer
Stephen James Bennett - Keyboards
Hosté:
Diskografie Words And Pictures
SP, vyšlo 1983, Rattees Records, RATT001 (UK)

Seznam skladeb:
01. Words And Pictures ()
02. Zero Minus One ()
Total Time (00:00)

Recorded at Hillside Studio, Ipswich on 24th February 1983
Mastered at Abbey Road
Ručně vyrobený obrázek na přebalu v několika variantách: černá a bílá, černá a zelená, černá a žlutá.

Zpět

Sean Godfrey, Lorenzo Bedini, David Beckett, Ed Percival


David Beckett, Sean Godfrey, Geoff Chamberlain, Ed Percival


Airbridge First Whites gig with Geoff, July 9th 1983


Sean Godfrey, Ed Percival, David Beckett, Stephen James Bennett


Matt Gamble, Lorenzo Bedini, Dave Dowdeswell-Allaway

Zpět
Oficiální stránky:
http://airbridge-band.co.uk
https://www.facebook.com/AirbridgeOriginal/?ref=page_internal
https://airbridgeprog.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/AirbridgeOriginal
http://www.prog-sphere.com/interviews/airbridge-interview/
ProgressRock Nahoru
Made by 
©  27.12.2020 
Menu Poslední aktualizace: 27.12.2020
mbrezny@centrum.cz 
...a vzkaz autorovi!