ODIN’S COURT

Zpět
ODIN’S COURT je kapela pocházející z Maryland, USA, kterou založil Matt Brookins v roce 2001. Skupina lze nejlépe charakterizovat jako metal & rock, kombinující klasické i moderní zvuky přesahující několik žánrů. Vydali již několik desek po celém světě a vyrážejí na pečlivě volená turné po Spojených státech. Kapela se vždy snaží rozšířit svůj dosah a neustále se vyvíjí a posouvá svoji hudbu. Kapela až dodnes změnila sestavu pětkrát. Své koncerty zatím odehrála většinou v okolí svého rodiště Marylandu, ale podařilo se jim vystoupit také v New Yorku i San Franciscu.
Prvních sedm let skupina působila jako nezávislá, ve vlastní režii vydali tři alba - demo "Odin’s Court" (2002), album "Driven By Fate" v roce 2003 a jeho remix v roce 2005 pod názvem "ReDriven By Fate". V roce 2006 skupina vystupovala jako headliner v nechvalně proslulém Jaxx Nightclub poblíž Washingtonu DC, kde se předvedli publiku spolu s nesrovnatelně slavnějšími národními počiny, které hrály v témže místě. Nicméně živé DVD z tohoto vystoupení bylo natočeno v noci a později v roce 2006 vyšlo pod názvem "...Court is Now in Session".

Živé koncerty Odin's Court vystoupily ve známost jako energické živé vystoupení. V roce 2004 se kapela v živém provedení posunula na další úroveň, když se připojili Rick Pierpont a Savino Palumbo. Kapela především hrála ve středo-atlantské oblasti, přesto hráli na festivalech a dělali mini-turné a jednorázové koncerty v jiných oblastech, jako je New Yorku, Atlantě, Bostonu a San Francisku. Odin's Court sdíleli pódium s mnoha klasickými i moderními rockovými velikány, včetně Symphony X, Spock's Beard, King's X, Kamelot, Steve Whiteman (Kix, Funny Money), Sonata Arctica, Helloween, Jon Oliva s Pain, Zero Hour, Crimson Glory, Circle II Circle, Devin Townsend, Enchant a mnoha dalšími.

V roce 2004 Brookins začal skládat písně a pracovat na konceptu pro jejich nejnovější úsilí "Deathanity", ambiciózní album zabývající se vlivy lidské činnosti na naši planetu. Kapela ale 5. února 2005 oznámila odchod klávesisty Savino Palumba. Palumbo kariéra se přece jen směřovala jinam jako vystupující jazzový hudebník a klavírní instruktor a z tohoto důvodu mu scházel čas, aby plně věnoval kapele. Ke kapele se v roce 2005 Craig Jackson, další nadšeného skladatel, písně a nápady byly dále rozvíjeny a zdokonalovány. Brookins napsal texty a ke každé písni, které se zabývají jiným tématem, je doprovází nově vytvořené slovo s definici na přebalu alba. Album pojmenované "Deathanity", které vyšlo v roce 2008, je ambiciózní koncepční album. Kromě tradiční rockové konfigurace se na albu objevil i saxofon, ženské vokály, zvukové efekty dotvářející rozsáhlou zvuk a bonusové klipy s rozhovory. Album bylo nahráno, mícháno a masterováno architektem kapely Mattem Brookinsem v D2C Studios v období od ledna 2007 do března 2008. Speciálními hosty alba byli zpěváci Tom Englund (Evergrey) a Tony Kakko (Sonata Arctica). Dalšími hosty byli Bill Green na tenor saxofon a Nicki Brookins, Elena Hall a Suzanne Warner při doprovodných vokálech.

V roce 2008 Odin's Court podepsali smlouvu s vydavatelstvím ProgRock Records a od té doby u nich vydali již 4 alba a jejich partner zajišťoval jejich celosvětová vydání.

Další deska "Human Life In Motion" (2011) je album, které je jak introspektivní tak i osobní, zabývající se lidskou myslí a zkušenostmi. Přestože se jedná o koncepční album, písně jsou více samostatnější, kratší a více "přístupnější", pokud je srovnáváme s albem "Deathanity". Reakce v tisku na album byly kladné, když uváděly, že kapela se nachází "ve vrcholné formě a nabízí nápaditý a zábavný melodický progresivní rock často s příměsí crunchy metalu."

Následující nahrávka "Appalachian Court" (2012) je organické album představující dříve vydané skladby s úplně novými instrumentacemi. Album nabízí širokou škálu tradičních akustických nástrojů včetně akustické kytary, mandolíny, klavíru, kontrabasu, horská cimbál, banjo, harmoniku, squaresawské dobro a akustické bubny. Album tvůrčím způsobem mísí akustická hudba s různorodým zvukem kapelou způsobem, který se zdá být přirozený i vzrušující.

Kapela koncertovala shora dolů po celém východním pobřeží na krátkých turné a hrála i na festivalech; dokonce si zahráli na festivalu i v San Francisku. V roce 2013 se kapela uvedla s novým zpěvákem jménem Dimetrius LaFavors, jehož hlas připomíná klasické vokalisty v rocku, metalu a progresivních žánrech. Stal se tak posledním dílkem skládanky zvuku skupiny, kterým se stal jeho jedinečný hlas. Nakažlivá přítomnost Ricka Pierponta na jevišti poskytovala vynikající a vzrušující motivaci, která dále pozvedla hudbu kapely. Brookins nabídl další vokály a hraje na různé nástroje podle potřeby, zároveň působí jako producent kapely. Současná sestava začala koncertovat v roce 2013 a získávala si stále nové a nové fanoušky s každým vystoupením souboru. Na nadcházejícím albu se představili Brookins a dlouholetý kytarista Rick Pierpont spolu s nováčky v sestavě, kterými jsou Seth Jackson (baskytara), Jeff Sauber (bicí) a Dimetrius LaFavors (zpěv). Album s názvem "The Warmth Of Mediocrity" z roku 2013 je prvním, na kterém se uvedl zpěvák Dimetrius LaFavors spolu s Brookinsem v sólových vokálech. Titulní skladba představuje nový a soustředěný zvuk kapely, zatímco zbývající skladby jsou "předělávky" skladeb z předchozích alb, které byly remixovány, předělané a v několika případech i nově nazpívané LaFavorsem.

V roce 2015 kapela vydala úplně nové studiové album "Turtles All the Way Down", na kterém se plně podílela již nová sestava. Toto album se zabývá idejemi a otázkami týkající se celého vesmíru - jak to začalo, kde se to děje, co dělá to klíště, jaký je její účel, atd. - z hlediska mysli jedince. Zabývá se pátrání lidstva po poznání, a jak že změny poznání. Nové objevy často mění chápání lidstva nebo otočit vnímání vzhůru nohama, takže někdy dlouho držel přesvědčení nevýznamný. Název odkazuje ke stylu, který odkazuje na "nekonečnou rekurzi" nebo laicky řečeno: "Co bylo dříve: slepice nebo vejce?". Zatímco písně jsou mnohem přístupnější, hudba obsahuje stále těžké aranžmá pro technické milovníky hudby. Překrásnou obálku alba vytvořil francouzský výtvarník J.P. Fournier.

Brookins vysvětlil význam textu prvního singlu z mové desky "...But What's The Question?". Píseň hovoří o potřebě lidstva ptát se na všechno, neboť kladení otázek je důležité k získávání vědomostí, ale nemusí být vždy klqadeny ty správné otázky. Životní prostředí a genetika msjí vliv na jednotlivce a sociální klima, což může mít za následek předvídatelných lidských perspektiv. Perspektivy mohou být zdeformovány a stíny toho, jak přistupujeme k problémům nebo otázkám, mohou způsobit, že lidé často kladou špatné otázky - což znamená i získání špatné odpovědi.

Album "Turtles All the Way Down, Vol. II" pokračuje tam, kde předchozí album skončilo, tj. prozkoumává koncept nekonečné regrese a metody jednotlivců jak najít své místo a zvládnout to v takovém obrovském vesmíru. Brookins komentuje: "Album vytvořené roce 2015 bylo terapeutické ke mně. Byl jsem tak nadšený konceptem, že jsem stihl napsat dvě alba jak hudebně, tak textově. I když jsme diskutovali o vydání dvojalba, naše finanční situace a časová tíseň mám to v té době nedovolila. Spíše než nechat ležet tyto "extra" písně bez povšimnutí, uvažovali jsme, že by bylo hezké, abychom je dokončili. Některé z těch písní neměly finální verzi, mnohé se dokončily - a napsal jsem dokonce i nějaké nové. Máme také několik alternativních verzí písní alba z roku 2015. Stylisticky je toto album mi připadá jako kousek stylu AOR s tvrdým zářezem."

Kapela ještě připravila další album, tentokrát předělávku jejich alba "Deathanity" z roku 2008, kterou označili dovětkem R3, což znamená Rerecord, Remix a Remaster. Album vyšlo 1. března 2016.

ODIN’S COURT je známá pro svá energická live vystoupení ve Spojených Státech, primárně vystupující po východním pobřeží, krátkými turné a jednorázovými koncerty. Kapela již sdílela pódia s mnoha klasickými a moderními kapelami jako Symphony X, Spock’s Beard, King’s X, Kamelot, Steve Whiteman (Kix, Funny Money), Sonata Arctica, Helloween, Jon Oliva’s Pain, Zero Hour, Crimson Glory, Circle II Circle, Devin Townsend, Circa:, Enchant a dalšími.

Zpět
Členové kapely:
Matt Brookins - Guitars, Keyboards, Vocals, Bass, Drums, Mandolin, Banjo, Harmonica, Mountain Dulcimer
Rick Pierpont - Guitars, Vocals
Dimetrius Lafavors - Vocals (2013-present)
Gary Raub - Drums, Percussion, Backing Vocals
Jason Pierpont - Bass
Seth Jackson - Bass (2012-present)
Bývalí členové:
Jeff Sauber - Drums, Percussion (2013-present)
John Abella - Drums, Backing Vocals (x-2013)
Craig Jackson - Bass (2005-2013)
Savino Palumbo - Keyboards (2004-2013)
Scott Adley - Bass (x-2005)
Craig Moran - Keyboards, Guitars, Backing Vocals (x-2004)

Členové Matt Brookins
Guitars, Keyboards, Vocals, Bass, Drums, Mandolin, Banjo, Harmonica, Mountain Dulcimer

Je zakladatel kapely v roce 2001, v níž působí jako Band Leader, Manager, Composer, Producer. Pochází z Lexington Park, Maryland.

Od roku 2009 Matt vlastní nahrávací studio D2C Studios, kde vznikají všechny desky kapely.

Členové Rick Pierpont
Guitars, Backing Vocals

Pochází z Baltimore, žije v Morrisville, North Carolina.

V kapele je od roku 2004.
Pracuje jako Principal Software Engineer ve společnosti Transenterix.
Členové Dimetrius LaFavors
Vocals (2013-present)

Studoval na škole Brookdale Community College. Žije v Newark, Delaware. V kapele je od roku 2013.
Členové Gary Raub
Drums, Percussion, Backing Vocals

Členové Jason Pierpont
Bass

Je synem Ricka Pierponta. Studoval obor Lékařství na Univerzita Johnse Hopkinse. Pracuje jako chirurg ve společnosti Johns Hopkins Medicine.

V kapele zaskakoval při koncertních vystoupeních.
Členové Seth Jackson
Bass

Do kapely přišel v roce 2013.
Členové Jeff Sauber
Drums, Percussion (2013-present)

Do kapely přišel v roce 2013, oznámení se objevilo na stránkách kapely 28. července 2013. Jeff je neuvěřitelně talentovaný hudebník. Okamžitě každého zaujmou jeho rychlé a přesné rytmy, je to sebevědomý hráč.
Od roku 2010 působil v kapele Everything Falls.
Členové John Abella
Drums, Backing Vocals (x-2013)

Pracoval ve společnosti U.S. Navy. Navštěvoval Hollywood High School.
V kapele působil do roku 2013, kdy je nahradil Jeff Sauber.
Členové Craig Jackson
Bass (x-2013)

Členové Savino Palumbo
Keyboards (x-2005)

Žije v Kallan Court, Baltimore, MD

Působí jako učitel hry na klavír v Savino Palumbo Piano Studio, kde nabízí hudební lekce v Baltimore, MD.

Vydává také hudební nahrávky klasické a jazzové hudby a spolupracuje s mnoha dalšími hudebníky. V roce 2000 vydal desku "Jesus Christ Is Alive". V roce 2014 mu vyšla deska "Spiritual Healing", kterou vydal společně s flétnistou a saxofonistou Guy Schehleinem.

Zpět
Studiové desky:
2015 Turtles All The Way Down II
2015 Turtles All The Way Down
2013 The Warmth Of Mediocrity
2012 Appalachian Court
2011 Human Life In Motion
2008 Deathanity
2005 ReDriven by Fate)
2003 Driven by Fate
Další nahrávky:
2006 …Court is Now in Session DVD
2003 Odin’s Court (demo)
Skupina:
Rick Pierpont - Guitars, Vocals
Dimetrius Lafavors - Vocals
Matt Brookins - Vocals, Acoustic & Electric Guitars, Keyboards, Piano, Bass, Programming
Hosté:
Michelle Schrotz - Vocals
Matt Knight - Backing Vocals
Gary Raub - Drums, Percussion, Backing Vocals
Diskografie Turtles All The Way Down II
Vyšlo 3. března 2015, Melodic Revolution Records, MRRCD 22143 (US)

Seznam skladeb:
01. A Brief History Of Time (20:34)
02. Will I See You Again (5:24)
03. Unmoved Mover (6:29)
04. Killing Curiosity (3:49)
05. Event Horizon (4:00)
06. Infinite Regression (2:34)
07. The Burning Tides Of Time (7:22)
08. My Final Journey (7:33)
Total Time: (57:45)

Producer, Mixing: Matt Brookins
Artwork: Andrew Saltmarsh

Skupina:
Rick Pierpont - Guitars, Vocals
Dimetrius Lafavors - Vocals
Matt Brookins - Guitars, Keyboards, Bass, Drums, Vocals, Mandolin, Harmonica, Banjo, Mountain Dulcimer
Hosté:
Jeff Sauber - Drums, Percussion
Seth Jackson - Bass
Craig Jackson - Bass (13)
Savino Palumbo - Keyboards (13)
John Abella, Micki Brookins, and Matt Knight - Additional voices, Choir Vocals (06,11,13)
Diskografie Turtles All The Way Down
Vyšlo 3. března 2015, D2C Studios, D2C100 (US)

Seznam skladeb:
01. Turtles All The Way Down, Pt. 1 (3:14)
02. And the Answer Is. (4:22)
03. But What's The Question? (4:54)
04. Insomnia (3:40)
05. The Depths Of Reason (3:11)
06. Turtles All The Way Down, Pt. 2 (1:41)
07. The Warmth Of Mediocrity (4:10)
08. (A Song for) Dragons (4:59)
09. The Death Of A Sun (5:00)
10. Back Where The Daffodils Grow (2:19)
11. Life's Glory (4:31)
12. Turtles All The Way Down, Pt. 3 (1:39)
13. Box Of Dice (Does God Play?) (17:24)
Total Time: (61:04)

Artwork: French painter J.P. Fournier

Skupina:
Rick Pierpont - Guitars (lead), Vocals (backing)
Matt Brookins - Vocals, Guitars (lead), Keyboards, Bass, Drums, - Mandolin, Banjo, Harmonica, Mountain Dulcimer
Seth Jackson - Bass
Jeff Sauber - Drums, Percussion
Dimetrius LaFavors - Vocals
Hosté:
Diskografie The Warmth Of Mediocrity
Vyšlo 5. listopadu 2013, ProgRock Records

Seznam skladeb:
01. The Warmth Of Mediocrity (4:12)
02. Can't Forgive Me (5:14) (Human...)
03. Volatilestial (5:50) (Deathanity)
04. Manifest Destiny (5:19) (Deathanity)
05. Mammonific (5:10) (Deathanity)
06. Animaulic (7:15) (Appalachian...)
07. Crownet (4:47) (Deathanity)
08. Ode To Joy (3:34) (Deathanity)
09. D2C (7:08) (Driven...)
10. Surreal Contemplations (2:36) (Driven...)
11. Utopian Rust (6:00) (Driven...)
12. Paradise Lost: Chapter 1 (Orchestral) (7:10) (Appalachian...)
Total Time: (64:15)

Skupina:
Rick Pierpont - Guitars (lead), Vocals (backing)
Matt Brookins - Vocals, Guitars (lead), Keyboards, Bass, Drums, - Mandolin, Banjo, Harmonica, Mountain Dulcimer
Seth Jackson - Bass
Jeff Sauber - Drums, Percussion
Dimetrius LaFavors - Vocals Hosté:
Diskografie Appalachian Court
Vyšlo 9. října 2012, ProgRock Records

Seznam skladeb:
01. Paradise Lost Chapter 1 (3:16)
02. Animaulic (5:05)
03. Blacktop Southbound (6:38)
04. Round Here (6:27)
05. Obesite (4:57)
06. Greenline 5:30 PM (2:14)
07. Manifest Destiny (4:11)
08. Wish You Were Here (5:20)
09. Red Glow Dreaming (5:13)
10. Utopian Rust (5:12)
11. Leaving Chicago (7:06)
12. Love You To Death (6:02)
13. Vastificant (4:07)
14. His Dark Materials (3:03)
Total Time: (68:51)

Skupina:
Matt Brookins - Vocals, Guitar, & Keyboard
John Abella - Drums, Percussion, & Backing Vocals
Rick Pierpont - Guitar & Backing Vocals
Craig Jackson - Bass Guitar
Hosté:
Diskografie Human Life In Motion
Vyšlo 3. května 2011, ProgRock Records

Seznam skladeb:
01. Affect Us (Affectus) (3:51)
02. Blue Line 5:30am (Inops) (5:37)
03. Can't Forgive Me (Invidia) (5:13)
04. There Then, Here Again (Frustror) (4:30)
05. Blacktop Southbound (Animus) (4:38)
06. Silent Revolution (Insania) (4:02)
07. The Wrong Turn At The Right Time (Oneiroi) (5:27)
08. Red Glow Dreaming (Laetitia) (4:53)
09. The Echo Of Chaos (Poena) (4:22)
10. Feathered We Fly (Termanatio) (3:00)
11. Leaving Chicago (Moestitia) (5:21)
Bonus tracks
12. Can't Forgive Me (Major Key Chorus) (4:16)
13. Leaving Chicago (Radio Edit) (3:42)
14. Ode To Joy (2011 Remix) (3:34)
Total Time: (63:26)

Mastering: Chris Brown of Stuffy Room Studio
Artwork: Matthew White, Baltimore, MD

Skupina:
Matt Brookins - Lead Vocals, Guitars
Rick Pierpont - Guitars
John Abella - Drums, Percussion
Savino Palumbo - Keyboards, Keyboard Solos (02,03,05,07,08)
Craig Jackson - Bass (04,07,10,11,12)
Hosté:
Tom S. Englund - Vocals (05) (Evergrey)
Tony Kakko - Vocals (07) (Sonata Arctica)
Bill Green - Saxaphone
Nicki Brookins, Suzanne Warner, Elena Hall - Backing Vocals
Diskografie Deathanity
Vyšlo květen 2008, ProgRock Records
1. března 2016 nově vydáno jako Deathanity R3
R3 znamená Rerecord, Remix a Remaster

Seznam skladeb:
01. Terracide (4:43)
02. Volatilestial (7:30)
03. Manifest Destiny (5:14)
04. Oceanica Toxica (5:55)
05. Mammonific (5:14)
06. Animaulic (7:49)
07. Esoterica (6:06)
08. Crownet (5:01)
09. Obesite (6:18)
10. Ode To Joy (3:46)
11. Cosmosera (6:12)
12. Vastificant (2:46)
Total Time: (66:34)

Recorded at D2C Studios between January 2007 and March 2008
Recorded, mixed and mastered: Matt Brookins
Mastered: Nelson Starr
All Music & Lyrics by Brookins except Tracks 01,08,09,11 by Brookins & Jackson; Track 04 by Palumbo & Brookins; Track 10 by Ludwig Van Beethoven (arranged by Brookins)

cover z roku 2016 Druhé album Odin’s Court je rozsáhlou progmetalovou kompozici po vzoru "Dark Side Of The Moon" od Pink Floyd. Jde však pouze o vzor koncepční, neboť "Deathanity" je plně metalovým dílem. Ony Pink Floyd připomíná jemný začátek s minimalistickým kytarovým sólem a harmonickými plochami doplněnými o překrývající se hlasy v pozadí. Nástup tvrdých kytar, progmetalových riffů a vyhrávek však náladu Pink Floydu strhne směrom k dalším inspiracím kapely. Mezi ně sami členové vyjmenovávají klasiky jako Rush a Yes, ale i mladší kapely Dream Theater, Devin Townsend, Tool, Type O Negative a mnohé další. Nálada alba se mění skladba co skladba od těžkých, rytmicky roztříštěných pasáží, přes sólové orgie až po melodické, vokálně bohaté party. Vzpomínku na Pink Floyd během poslechu připomene využití saxofonu a ženských sborů, které se v příjemné vzájemné spolupráci objeví v závěru alba. "Deathanity" je na nápady bohaté album, nahrané s entuziazmem příznačným pro mladší kapely. Album obsahuje i bosusovou skladbu v podobě hudobního odkazu na Beethovenovu "Ódu na radost".

Skupina:
Matt Brookins - Lead Vocals, Guitars
Rick Pierpont - Guitars
John Abella - Percussion
Savino Palumbo - Keyboard
Craig Jackson - Bass
Hosté:
Brittany Dorsey - Viola
Teresina Palumbo - Violin
Anna Davy - Cello
Diskografie ReDriven by Fate
Vyšlo 2006, independent

Seznam skladeb:
01. Discretion Rising (5:32)
02. D2C (10:06)
03. Shadow Dust (1:29)
04. Surreal Contemplations (5:20)
05. Utopian Rust (5:01)
06. Homecoming (3:39)
07. His Dark Materials (7:16)
08. Paradise Lost: Chapter One (2:03)
09. Chapter Three (4:32)
10. Utopian Rust (3:49)
11. The Calling (5:01)
12. Dystopian Bliss (3:03)
13. Thirteen (3:59)
14. Paradise Lost: Chapter One (5:49)
15. Chapter Four (5:05)
16. To Live a Dream (5:27)
Total Time: (77:17)

Skupina:
Matt Brookins - Vocals, Lead Guitars
John Abella - Drums
Scott Adley - Bass
Craig Moran - Keyboards
Hosté:
Diskografie Driven by Fate
Vyšlo 2003, independent

Seznam skladeb:
01. Discretion Rising (2:31)
02. D2C (6:54)
03. Shadow Dust (7:16)
04. Surreal Contemplations (2:32)
05. Utopian Rust (5:27)
06. His Dark Materials (5:38)
07. Holdin' the Line (3:58)
08. Homecoming (3:33)
09. Chapter 1 (6:26)
10. Chapter 2 (5:39)
11. Chapter 3 (6:38)
12. Chapter 4 (3:47)
Bonus Tracks
13. Paradise Lost: Chapter 1 (5:10) (instr.))
14. Esoterica (6:03))
Total Time: (71:32)


Skupina:
Matt Brookins - Vocals, Guitars
Rick Pierpont - Guitars
John Abella - Drums
Craig Jackson - Bass
Savino Palumbo - Keyboards
Hosté:
Diskografie ...Court is Now in Session
DVD, vyšlo 2006, ProgRock Records

Seznam skladeb:
01. Discretion Rising ()
02. D2C ()
03. Shadow Dust ()
04. Surreal Contemplations ()
05. Utopian Rust ()
06. The Trooper (Maiden Cover) ()
07. Animaulic ()
08. Esoterica ()
09. Manifest Destiny ()
10. Paradise Lost: Chapter 1 ()
11. His Dark Materials ()
12. Paradise Lost: Chapter 3 ()
13. HomeComing ()
14. Beethoven's 9th Symphony: 4th Movement (yes, you read that right) ()
15. Thirteen ()
Total Time: (00:00)

Skupina:
Matt Brookins - Vocals, Lead Guitars
John Abella - Drums
Scott Adley - Bass
Craig Moran - Keyboards
Hosté:
Diskografie Odin’s Court (demo)
vyšlo 2003

Seznam skladeb:
01. D2C ()
02. Shadow Dust ()
03. Chapter 1 ()
04. Chapter 2 ()
05. His Dark Materials ()
06. Holdin' The Line ()
07. D2C (Alternate Mix) ()
08. Paradise Lost: Chapter 1 (Instrumental Version) ()
Total Time: (00:00)

Zpět

Dimetrius LaFavors, Seth Jackson, Matt Brookins, Rick Pierpont, Jeff Sauber


Seth Jackson, Rick Pierpont, Jeff Sauber, Matt Brookins, Dimetrius LaFavorsZpět
Oficiální stránky kapely:
http://www.OdinsCourtBand.com/
https://odinscourt.bandcamp.com/

ProgressRock Nahoru
Made by 
©  26.6.2016 
Menu Poslední aktualizace: 15.6.2019
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©