Hasse Froberg and Musical Companion
     
  

Zpět
Hasse Froberg V říjnu 2008 se Hasse Fröberg rozhodl, že je na čase, aby založil vlastní kapelu. Vedlo jej k tomu několik důvodů. The Flower Kings budou muset několik let pauzírovat s výjimkou některých jednorázových koncertů, jeho kariéra jako fotbalový trenér už skončila a byly zde písně, které Hasse napsal v průběhu let, které se nehodily přesně pod rámec The Flower Kings. Hasse: "Jako staromilec jsšem nechtěl, aby to byl projekt, chtěl jsem kapelu s určitým zvukem. Klíčem k tomu je, jak věřím, nalézt nadšené hudebníky, kteří milují hrát svou hudbu a jsou ochotni zkoušet a vytvořit jednotku, která opravdu dohromady dobře funguje."

V říjnu 2008 kapela zahrála své první akordy, když Hasse objevil ty správné muzikanty, o kterých si myslel, že vyhovují jeho myšlence o skupině. Byli to Thomas Thomsson na basu a Ola Strandberg na bicí. Oba dva hráli s Hassem již během osmdesátých let ve švédské hardrockové kapele Spellbound. K dokončení sestavy byly přijaty i nové tváře Kjell Haraldsson na klávesy a sólová kytarista Anton Lindsjö. Hasse, zpěvák, kytarista a skladatel v jedné osobě, už měl pár skladeb, které chtěl nahrávat, mezi nimi např. "Only my Blood", "Fallen Empire" a "Song for July".

Kapela pracovala na materiálu až do května, kdy vstoupili do Mountain High Studios v Tierp, které je vlastně ve škole a podařilo se jim je pronajmout po dobu pěti dnů v průběhu volna během Nanebevstoupení Páně. Zvukař Petrus Königsson si prozkoumal a vybral tohle místo pro jeho "dokonalé" studio a kontrolních místností. Hasse vzpomíná: "Jen jsme připravili naše zesilovače a bicí a Petrus postavil všechno, co přinesl pro tuto příležitost jako mikrofony, předzesilovače, počítače a bůh ví ještě, a šli jsme do toho. Věděl jsem, že to je určitý hazard, nahrávat takhle namísto skutečného studia, ale v té době jsem hledal něco jiného. Měl jsem vizi, že to uděláme jako big bandy v sedmdesátých letech, které někdy nahrávaly v hotelích, hradech, kinech, kde si jen vzpomenete, s mobilním studiem se dostali pryč od obvyklé studiové rutiny. Nyní, když poslouchám výsledek, cítím se jako vítěz, protože si myslím, že je to silné debutové album". První takto svérazně nahrané album "FuturePast" vyšlo u Reingold Records v srpnu 2010 a po něm následovala série koncertů ve Švédsku, Norsku, Německu, Holandsku a Belgii.

Na jaře 2011 se kapela začala připravovat na své druhé album. Zkoušeli a vylepšovali "Godsong", který byl již napsán při "FuturePast", stejně jako nový materiál jako je epos "The Final Hour", téměř (alespoň od tédoby) heavy metalová znělka "My River To Cross" a chytlavá "Venice CA", kterou napsal Hasse během dovolené v Kalifornii. Tentokrát kapela vstoupila do Big Jambo Studios, aby udělala základy skladeb společně se zvukovým mistrem Jouni Niemi začátkem listopadu. Zbytek nahrávek pak dodělal Tomas Bodin (The Flower Kings) v jeho studiu Duck in the Yard a v různých domácích studiích. Album "Powerplay", opět u Reingold Records, se objevilo v dubnu 2012 a hned po jeho vydání kapela okamžitě zamířila do Ameriky na klubové koncerty a vystoupení na festivalu RoSfest v Gettysburgh (Pennsylvania). HFMC také hráli ve Švédsku, Německu a Holandsku, včetně velkého open festivalu Night of the Prog v Loreley, Německo.

V roce 2012, kdy se Flower Kings rozhodli pro návrat na prog scénu po několika letech absence, se najednou ocitl znovu ve dvou kapelách. Zatím se Hassemu podařilo, aby to fungovalo.

A tak na počátku roku 2013 se kapela opět spojila své síly, získat cit pro nově písemného materiálu Hasse a tentokrát dokonce i hudbu složil i bubeník kapely Ola Strandberg. Znovu začínali nahrávání v Big Jambo Studios s Jouni Niemi za pultem, zatímco vokální nahrávky a overdubs opět ovládal Petrus Königsson na Little Red Cottage. Bylo to jiné nahrávání od doby, kdy si Hasse vážně porannil palec při zahájení. Na dovršení všeho zemřeli Olasův otec a Hasseho matka v průběhu naheávání, což samozřejmě celý proces nijak neurychlilo. I když všechna hudba a všechny texty s výjimkou "Pages" byly napsány před tím, než se HFMC sešli ve studiu, všechny tyto věci samozřejmě přinesly atmosféru při nahrávání, kterou lze slyšet i na albu, dává to větší hloubku a jiný postoj a přiblížení ve srovnání s předchozími alby. To nás přivádí až do dnešního dne, protože kapela právě v roce 2015 vydala jejich třetí album s jednoduchým názvem "Hasse Froberg & Musical Companion", tentokrát u Glassville Records. Nahrávka kombinuje komplexní rockovou energii, silné hlasové melodie a majestátní symfonickou majestátnost. Navíc obsahuje tři 10 minutové eposy a spoustu instrumentální zručnosti.

HFMC vydává dlouho očekávané čtvrté studiové album dne 29. srpna 2019 pod názvem "Parallel Life". Album bylo nahráno u společnosti Soundfront Productions a produkoval je Hasse Fröberg a Kjell Sandberg, ve studiu jim asistovali Enginered Kjell Sandberg a Bosse Lindmark. Obal nové desky realizoval úchvatný Unitsky. Navíc kapela oznámila, že HFMC je pozvána k učasti na Prog At Sea, která zqačíná 31. srpna 2019. Na plavbě kapela využije příležitost k "release" party pro své nadcházející album "Parallel Life".

Hasse Fröberg and Musical Companion oznámili 17. prosince 2020, že se ke kapele připojil nový baskytarista Sampo Axelsson, který nahradil Thomase Thomssona. Hasse k tomu dodal: "Vím, že mluvím jménem všech HFMC, když říkám, že Sampo bude síla, se kterou je třeba počítat. Je nejen skvělým baskytaristou, ale také aranžérem a skladatelem. To je samozřejmě fantastické a něco, z čeho může HFMC nesmírně těžit". Sampo k tomu uvedl: "Jsem velmi nadšený, že mohu být součástí HFMC, a velmi se těším, až se spojím na turné s Hassem, Olou, Antonem a Kjellem. Když mi Hasse zavolal a zeptal se, zda bych měl zájem vstoupit do HFMC, nemusel jsem ani minutu přemýšlet: Chci hrát v kapele s talentovanými a všestrannými hudebníky a skladateli? Ano, samozřejmě! Za ta léta jsem hrál ve spoustě různých hudebních stylů a také jsem měl to potěšení cestovat a spolupracovat s řadou skvělých kapel a umělců, jako jsou: Mats Levén, Glenn Hughes, Pontus Snibb/Bonafide, Toehider a mnoho dalších. Jsem nadšený a poctěný, že jsem dostal tuto příležitost, a udělám vše pro to, abych přispěl k budoucnosti Hasse Fröberg & Musical Companion".

V únoru kapela napsala, že práce na pátém studiovém albu pokračují a strávili produktivní den v Kjells Angels Studios, alespoň pokud se jedná o hledání nebo vytváření nových zvuků. Dne 26. května 2021 kapela oznámila, že práce s hudbou na novém albu zdárně pokračují za pomoci zvukového inženýra Petruse Königssona, který dělá to, co umí nejlépe. Práce probíhají ve studiu s názvem The Little Cottage, kde vytváříme hudbu ze všech souborů, které společně poskládají.

Švédští progresivní rockeři HFMC oznamili 27. srpna 2021 nadcházející vydání jejich pátého studiového alba nazvaného "We Are The Truth" dne 26. listopadu 2021 u GlassVille Records. Hasse Fröberg o albu řekl: "We Are The Truth" je naše dosud nejodvážnější album. Hudba je pozitivní, vřelá, organická, oduševnělá a přemýšlivá. Texty jsou voláním za soucit, respekt a lásku. "We Are The Truth" je hudebně i textově hodně o dnešním světě". Album vyjde na CD se 16-stránkovým bookletem, jako Limited Gatefold Double LP s 8-stránkovým bookletem a rovněž digitálně.

Zpět
Členové:
Hasse Fröberg - Guitars, Vocals
Anton Lindsjö - Lead Guitars
Ola Strandberg - Drums
Kjell Haraldsson - Keyboards
Sampo Axelsson - Bass
Bývalí členové:
Thomas Thomsson - Bass

Členové Hasse Fröberg
(Narozen 4. ledna 1964)
Guitars, Vocals


Hasse Fröberg začal již v raném věku docházet do hodin kytary a na lekce bicích. Svoji první kapelu založil již v 10 letech. Bylo to trio ve stylu ELP, alespoň pokud jde o sestavu HPP3: Patric Pettersson - bicí, Patric Cohen - klávesy, Hasse Froberg - zpěv a kytara, a hráli pro spolužáky a sousedy. V patnácti letech už účinkoval v několika místních popových či rockových kapelách.

V roce 1983 založil heavy rockovou skupinu Spellbound. V kapele se sešli Al Strandberg (guitar), Ola Strandberg (drums), Thomas Thomsson (bass), Hasse Fröberg (vocals). Koncem roku 1983 se připojil také katyrista Jock J.J Marsh, se kterým pak společně napsal většinu skladeb. Kapela nahrála dvě alba "Breaking The Spell" (prosinec 1984) a "Rocking Reckless" (prosinec 1985). Mnoho dalšího nevydaného materiálu ale zůstávalo dlouhou dobu v archívech. Teprve v nedávné době spatřilo světlo světa album "Hidden Treasures", bylo však určeno pouze pro japonský trh.

Když se Spellbound v roce 1988 rozpadli, Hasse se zúčastnil turné s "komickými rockery" 70. let Highway Stars a poté založil vlastní kapelu Solid Blue, která v letech 1993 až 1995 odehrála v rodném Švédsku mnoho koncertů. V kapele hráli Janne Olander (bass), Palle Isaksson (Janne Isakssona starší bratr, drums), Sören Cederberg (lead guitar), Rikard Zander (keyboards), Hasse Fröberg (vocals, rhythm guitar). Kapela získala mezinárodní uznání fantastickými recenzemi a spoustu ohlasů v časopisech jako je například britský Kerrang a podobné. Po koncertování v Anglii a Švédsku skupina vydala v říjnu 1994 na labelu Foxtrot Records i album "Volume III" ("Volume II" obsahuje dema a o "Volume I" se teprve uvažuje), které bylo po autorské stránce především Hasseho dítětem. Ten se také na této přímé rock'n'rollové desce ujal většiny sólových vokálů.

Jako hlavní zpěvák a skladatel se Hasse dodnes angažuje také v hardrockové kapele Barrelhouse, která pokračuje v tradici Led Zeppelin. Šťastlivci, kteří měli možnost zúčastnit se některého z neformálních fanouškovských koncertů, už vědí, jak úžasnou verzi "No Quarter" Hasse s touto kapelou odezpíval.

Kontakt s The Flower Kings navázal Hasse poprvé už v roce 1994, když jej Roine Stolt pozval, aby nazpíval několik skladeb pro jeho sólové album "The Flower King". O dva roky později s Roinem spolupracoval znovu, tentokrát již na albu pod hlavičkou The Flower Kings "Retropolis". Ještě téhož roku - během nahrávání "Stardust We Are" - mu bylo ve skupině nabídnuto stálé místo a poprvé na pódiu se se svou novou domovskou kapelou objevil v květnu 1997.

Hasseho vysoko položený hlas a harmonický zpěv je nyní pevnou součástí a jedním z poznávacích znamení hudby The Flower Kings. Čas od času přispěje do repertoáru skupiny také vlastní písní - jednou z favoritek mezi fanoušky je roztomilá "Magic Pie" („Flower Power“).

Jako pikantní zajímavost se traduje, že ačkoliv je Hasse jediným ze členů TFK, který má také „normální“ zaměstnání (pracuje na Stockholmském letišti a během turné si musí brát neplacené volno), odehraje díky množství revivalových a kabaretních skupin, se kterými vystupuje, během roku více koncertů, než všichni ostatní členové TFK dohromady...
Členové Anton Lindsjö
Lead Guitars

Anton zpíval hodně už ve velmi raném věku. Ve škole z toho byl takový malý problém pro učitele a spolužáky, neboť tento malý chlapík nikdy nechtěl přestat. Naštěstí si škola naplánovala a vyučovala i sborovou hudbu. Takže v mládí byl hodně ovlivněn klasickou hudbou. Když dospíval, objevil Michaela Jacksona, Stevie Wondera, Marvina Gaye, Boys to Men a mnoho další černé soulové hudby. V 8. ročníku jeho bratr dostal basovou kytaru. Když si ji také přál, uvědomil si, že nemohou existovat dva basisté v jedné rodině. Tak přešel ke kytaře, protože brzy nato objevil kapely Kiss a Europe a najednou rocková kytará byla jediná věc, o kterou se začal zajímat.

Setkal se Olou krátce, když spolu hráli v jiné kapele. Spojovalo je to okamžité osobně i hudebně. Odehráli pár koncertů a poté se rozešli. Ale asi o šest měsíců později měl ranní telefonát od neznámého člověka jménem Hasse, který jej požádal, aby se připojil k jeho kapele. Ten, kterému mohl poděkoval, byl právě Ola, který se o něm Hassemu zmínil.
Členové Ola Strandberg
Drums

Už jako dítě neustále poslouchal hudbu a přehrával hudbu se svými bratry a sestrami. Jeho rodiče měli kapelu, která hrála taneční hudbu, takže u nich v domě byla vždy hudba a někdy zkoušeli i v jejich sklepení, kde rád sedával a poslouchal. To byl jeho první kontakt s aktuálními nástroji a místo hraní na krabice a kbelíky to zkoušel na skutečné bicí a kytary. Později jeho bratr Alf měl skupinu a potřebovali basáka, takže se zapojil do své první kapely v té době. Ve 13 letech dostal svoji první bicí soupravu, černý Pearl Export, 5 kusový kit s lesklými činelů a začal se zabývat bubnováním vážněji. Ola a jeho bratr založili novou kapelu a hráli pak hodně v různých místech v jejich rodném městě. V této kapele hrál také JJ Marsh a měli celkem dost dobré písničky a začali si budovat pověst dobré koncertní kapely ve městě.

V polovině osmdesátých let zažíval skvělé časy s Hassem a Thomsonem v kapele Spellbound, se kterou nahrávali koncertovali s velkým úspěchem.

Když se jej Hasse zeptal, zda by se připojil k projektu, okamžitě souhlasil. Byl tehdy vlastně prvním členem, a tak se jej Hasse zeptal, zda nezná nějaké další hudebníky, kteří by se připojili k projektu. Tak mu dal pár tipů, byl mezi nimi i Kjell jako klávesista. Kjelle je "zabijácký" hudebník a prima chlap na hraní. Jeho hra je krásná a citlivá a ovládá všechny styly hudby, na které si pomyslíte.
Členové Kjell Haraldsson
(Narozen 13. ledna 1971, Uppsala, Sweden)
Keyboard, Bass, Guitar, Songwriter


Závislost na hudbu si získal snad ještě v době, kdy nosil plenky... V podstatě jej ve třech letech paralyzovalo rádio, zejména zvuk kouzelných hammondek. Ve škole pak každý, kdo chtěl hrát na nějaký nástroj, musel začínat s flétnou. Učitel byl tak zlý, až jej jednou vyměnil za klavír.

K HFMC se dostal ta, že mu Hasse zavolal a řekl mu, že je jeho 17 klávesista na jeho seznamu, byl prý veden jako korpulentní vousatý klávesový hráč...

Je povoláním učitelem hudby, ale to mu nebrání být aktivním členem mnoha slavných kapel jako HFMC, Bulldog (SWE), Long Player Orchestra, Ransta Trädgard aj. Koncertoval také s Hughes Turner Project, který založili Glenn Hughes (ex-Deep Purple) a Joe Lynn Turner (ex-Rainbow), nebo s Michaelem Schenkerem (Scorpions, UFO, MSG). Od roku 2014 je členem Steam Mill County Band a podílí se na jejich novém albu "My City".
Členové Sampo Axelsson
(Narozen ***, Sweden)
Bass


Sampo je švédský hudebník, certifikovaný učitel hudby a hráč na baskytaru s koncertními zkušenostmi z různých hudebních stylů. Měl to potěšení cestovat a spolupracovat s řadou skvělých kapel a umělců, jako jsou Mats Levén, Glenn Hughes (1996-1997), Crawley (1993-1995), Ludor, Lion's Share (Bass, Keyboards, 2005-2010), Road to Ruin (Bass, Keyboards, 2005-present), Pontus Snibb/Bonafide, From The Sky, Toehider a mnoha dalšími.

Na Uppsala University v letech 1992-1993 studoval hudební teorii, komponování a aranžování. Během svých studií pracoval jako studiový hudebník pro společnost Frilansmusiker. Sampo získal diplom ze studia hry na basovou kytaru po ukončení studia na Stockholms musik pedagogiska institut, kde docházel v letech 2003-2005. V letech 2005-2015 pak působil jako učitel na Kulturama. V říjnu 2013 obdržel certifikaci učitel hudby Master of Music Education na KMH - The Royal College of Music in Stockholm. Od září 2016 působil jako učitel na Stockholms stad - Kulturskolan ve Stockholmu, Sweden.

V roce 2004 se stal součástí Spridda Skurars, což byl projekt sestavený pro Sweden Rock Festival nejslavnějším meteorologem ve Švédsku Paerem Holmgrenem. Tam se rovněž seznámil se členy kapely Lion's Share.

Ke kapele Lion's Share se Sampo připojil 30. března 2005. Bývalý baskytarista GLENN HUGHES a CRAWLEY Sampo Axelsson se oficiálně připojil ke švédským melodickým heavy metalovým mistrům LION'S SHARE. Sampo je spolu s Hughesem spoluautorem několika skladeb na jeho deskách "Addiction" a "The Way It Is", kromě toho, že byl koncem 90. let členem koncertní sestavy Hughesovy doprovodné kapely.

Dne 17. prosince 2020 kapela Hasse Fröberg & Musical Companion oznámila, že se stal jejich stálým členem.

Členové Thomas Thomsson
(Narozen v Sigtuna, Sweden)
Bass


Jeho civilní povolání je vedoucí v dopravní společnosti ve Stockholmu.

O hudbu se zajímal odjakživa, svoji první elektrickou kytaru získal v roce 1979, ale byla tak špatná, že se na ní jen stěží dalo hrát. Jeho kamarád jej naučil nějaké akordy a dali dohromady kapelu. Od roku 1979 pak hrál v mnoha různých kapelách. Začal hrát i s Hasse Frobergem někdy v letech 1979-1980 a od té doby spolu hráli v různých projektech.

Jeden výjimečný momenst si pamatuje, když nahrával druhé album se Spellbound v Londýně 1985 po šest týdnů s producentem Vic Mailem, který byl tehdy slavným producentem.

Znovu se s Hassem spojil v říjnu 2008, neboť Hasse je jeden z jeho nejstarších kamarádů, ktzerého zná. Naposledy spolu hráli ve Spellbound, takže byl velmi rád, když se jej Hasse zeptal, zda by se nepřipojil. Ola Strandberg byl také ve Spellbound a také hrál s Kjell Haraldssonem. Anton Lindsjö to je nový přítel, skvělý chlap a skvělý kytarista.

Zpět
Nahrávky kapely:
2021 We Are The Truth
2019 Parallel Life
2017 No Place Like Home - TheConcert
2015 Hasse Fröberg & Musical Companion
2012 PowerPlay
2010 FuturePast


Skupina:
Hasse Fröberg - Lead Vocals, Guitars, Tambourine
Sampo Axelsson - Bass
Anton Lindsjö - Lead Guitars, Vocals
Kjell Haraldsson - Keyboards, Vocals
Hosté:
Ola Strandberg - Drums, 12-string Acoustic Guitar, Vocals
Diskografie We Are The Truth
Vyšlo 26. listopadu 2021, GlassVille Records

Seznam skladeb:
01. To Those Who Rule The World (7:29)
02. Other Eyes (12:55)
03. Rise Up (4:47)
04. The Constant Search For Bravery (8:59)
05. Yoko (6:36)
06. We Are The Truth (6:45)
07. Shaken And Stirred (7:13)
08. Every Second Counts (3:55)
09. A Spiritual Change (10:53)
Total Time: (69:32)

Produced: Hasse Fröberg and Kjell Sandberg (Soundfront Productions)
Enginered: Kjell Sandberg and Bosse Lindmark
Mastering: Peter In de Betou
Managament: Johnny Taxén – Rockwater Productions

Skupina:
Hasse Fröberg - Lead Vocals, Guitars, Tambourine
Anton Lindsjö - Lead Guitars, Vocals
Kjell Haraldsson - Keyboards, Vocals
Thomas Thomsson - Bass, Vocals
Hosté:
Ola Strandberg - Drums, 12-string Acoustic Guitar, Vocals
Diskografie Parallel Life
Vyšlo 29. srpna 2019, GlassVille Records

Seznam skladeb:
01. Parallel Life (22:32)
(Music: Fröberg,Strandberg,Haraldsson/Lyrics: Fröberg)
      I. A prophet's escape
     II. To change
    III. You and life
     IV. Hand to the sky
      V. An otherworldly purpose
     VI. A choice moment
02. Sleeping with the ghost (Music: Fröberg/Lyrics: Fröberg) (5:27)
03. Time waits (Music: Strandberg/Lyrics: Strandberg) (9:56)
04. All those faces (Music: Fröberg/Lyrics: Fröberg) (4:46)
05. Rain (Music: Fröberg Lyrics: Fröberg) (9:05)
06. Friday (Music: Fröberg/Lyrics: Fröberg) (5:40)
07. Never alone (Music: Fröberg/Lyrics: Fröberg) (8:20)
Total Time: (65:46)

Produced: Hasse Fröberg and Kjell Sandberg (Soundfront Productions)
Enginered: Kjell Sandberg and Bosse Lindmark
Mastering: Peter In de Betou
Artwork: Ed Unitsky - www.facebook.com/Ed.Unitsky.fanpage
Photos: Tallee Savage - www.savagebeauty.se
Managament: Johnny Taxén – Rockwater Productions

Skupina:
Hasse Fröberg - Vocals, Guitars
Anton Lindsjö - Lead Guitars
Ola Strandberg - Drums
Kjell Haraldsson - Keyboards
Thomas Thomsson - Bass
Hosté:


Diskografie No Place Like Home - The Concert
DVD, vyšlo 14. srpna 2017, GlassVille Records, GVR022 (Netherlands)

Seznam skladeb:
DVD:
01. Seconds – Intro
02. Can’t Stop The Clock
03. Everything Can Change
04. Godsong
05. Pages
06. Valleys and Fields (Previously unreleased)
07. Song for July
08. Chasing a Dream (Previously unreleased)
09. Genius
10. Something Worth Dying For
11. In The Warmth Of The Evening
12. Life Will Kill You
13. Fallen Empire
14. Venice CA
15. Stardust We Are
16. Someone Else’s Fault
17. Extras
CD 1:
01. Seconds - Intro (1:51)
02. Can't Stop The Clock (7:05)
03. Everything Can Change (5:33)
04. Godsong (6:01)
05. Pages (15:45)
06. Valleys And Fields (2:28)
07. Song For July (6:09)
08. Chasing A Dream (7:47)
CD 2:
01. Genius (7:23)
02. Something Worth Dying For (5:43)
03. In The Warmth Of The Evening (13:17)
04. Life Will Kill You (4:54)
05. Fallen Empire (12:44)
06. Venice Ca (4:59)
07. Stardust We Are (4:25)
08. Someones Else's Fault (3:04)
Total Time: (00:00)

Live At Reginateatern, Uppsala, Sweden, April 24 2016

Skupina:
Hasse Fröberg - Vocals, Guitars
Anton Lindsjö - Lead Guitars
Ola Strandberg - Drums
Kjell Haraldsson - Keyboards
Thomas Thomsson - Bass
Hosté:
Diskografie Hasse Fröberg & Musical Companion
Vyšlo 13. února 2015, GlassVille Records, GVR017

Seznam skladeb:
01. Seconds (1:48)
02. Can't Stop The Clock (7:25)
03. Everything Can Change (5:16)
04. Pages (15:23)
05. Genius (5:49)
06. In The Warmth Of The Evening (10:43)
07. Something Worth Dying For (5:33)
08. Someone Else's Fault (10:14)
09. Minutes (1:08)
Total Time: (63:19)

Skupina:
Hasse Fröberg - Lead Vocals, Rhythm Guitars
Anton Lindsjö - Lead Guitars, Backing Vocals
Kjell Haraldsson - Keyboards, Backing Vocals
Thomas Thomsson - Bass, backing vocals
Ola Strandberg - Drums, Backing Vocals
Hosté:
Diskografie PowerPlay
Vyšlo 1. května 2012/23.4.2012, Reingold Records, RRCD 007

Seznam skladeb:
01. My River To Cross (10:14)
02. The World Keeps Turning (4:10)
03. The Final Hour (12:29)
04. Waves (5:19)
05. Venice CA (5:01)
06. Is It Ever Gonna Happen (7:57)
07. White Butterfly (2:30)
08. The Chosen Ones (7:39)
09. Godsong (5:34)
Total Time: (60:53)

Recorded at Big Jambo Studios by Jouni Niemi
Producer: Tomas Bodin, Hasse Fröberg
Sound Engineer: Tomas Bodin
Mixed: Tomas Bodin (The Flower Kings) at Duck in the Yard

Skupina:
Hasse Fröberg - Vocals, Guitars
Kjell Haraldsson - Keyboards
Ola Strandberg - Drums
Anton Lindsjö - Guitars
Thomas Thomsson - Bass
Hosté:
Diskografie FuturePast
Vyšlo 27. srpna 2010, Reingold Records, RRCD 004

Seznam skladeb:
01. Sounds From The Empire (1:27)
02. Fallen Empire (10:20)
03. Song For July (4:59)
04. Piece Of The Sky (14:18)
05. I Wouldn't Change a Thing (6:49)
06. Above (10:27)
07. Everyday (4:57)
08. The Ultimate Thrill (6:34)
09. Only My Blood (13:01)
Total time: (72:52)

První nahrávka bočního projektu zpěváka The Flower Kings.

Zpět

Zpět
Oficiální stránky:
http://www.hfmcband.com/
https://www.facebook.com/pages/Hasse-Fr%C3%B6berg-and-the-Musical-Companion/84014399944

ProgressRock Nahoru
Made by 
©  6.9.2015 
Menu Poslední aktualizace: 8.9.2021
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©