CIRCA: - progressrock.cz
       
   

Zpět   
Circa (psáno jako CIRCA:) je progresivní rocková superskupina, kterou založili čtyi hudebníci spojení s kapelou YES, současný člen YES Alan White (bicí), bývalí členové Tony Kaye (Hammond, klávesy), Billy Sherwood (basa, zpěv) a kytarista Jimmy Haun, který hrál na albu YES "Union".

Jimmy Haun a Michael Sherwood (Billyho starší bratr) byli přátelé od dětství, a postupem času spolu zformovali kapelu Lodgic, ke které se Billy připojil v roce 1981. Kapela Lodgic nahrála album "Nomadic Sands". Po rozpadu Lodgic Billy pokračoval zformováním projektu World Trade spolu s Guy Alisonem, kteří vydali svůj bezejmenný debut "World Trade" u Polydoru. Dalšími členy byli Bruce Gowdy (kytara) a bubeník Mark T. Williams. Tohle album upoutalo pozornost Chrise Squire z YES, a tak se Billy Sherwood seznámil s baskytaristou Yes Chrisem Squire i s ostatními členy Yes, včetně klávesisty Kaye a bubeníka Whitea. Billy Sherwood byl požádán, aby nahradil zpěváka Jona Andersona, když Jon a Trevor Rabin opustili kapelu. Sherwood spolupracoval s kapelou na materiálu pro jejich další album. Mezitím ale Haun a Michael Sherwood spolupracovali ve studiu na druhém albu bývalých členů Yes, kapely Anderson Bruford Wakeman Howe. Materiál z obou projektů nakonec díky úsilí vydavatelské firmy a manažerů kapely byl byl spojen do alba "Union" z roku 1991, na kterém se tak objevila i skladba Billyho Sherwooda "The More We Live-Let Go" a Haun a Michael Sherwood se objevili v dalších skladbách. Chris Squire a Billy Sherwood ale napsali mnoho materiálu, který nebyl využit na albu "Union", tak následně v době pauzy Yes se vydali na společné krátké turné pod názvem The Chris Squire Experiment v roce 1992 v sestavě společně s Whitem a Haunem. The Chris Squire Experiment se později přeměnil a přejmenoval na projekt Conspiracy.

Kapela Conspiracy vydala své debutové CD "Conspiracy" a po něm následovalo album "The Unknown" a živé DVD "LIVE". Po skončení kapely The Chris Squire Experiment se Billy Sherwood se ke konci roku 1992 spojil s kytaristou Marty Walshem a vydali společně album "The Key". Ale teprve v roce 1997 vydal německý label MTM album "The World Is Watching" pod názvem projektu The Key.

Po engineeringu a produkci desky Yes "Keys to Ascension" byl Sherwood požádán, aby se stal oficiálním členem YES, s nimiž pak hrál na třech albech. Multi-instrumentalista Sherwood hrál na kytaru a klávesy na koncertním turné YES. Billy Sherwood tak pokračoval s Yes několik příštích let, byl součástí i koncertní sestavy pro turné k albu "Talk" v roce 1994 s Jonem Andersonem, Trevorem Rabinem, Chrisem Squire, Alanem White a Tonym Kayem. Po tomto turné v roce 1995 Sherwood a Rabin napsali spolu nějaký materiál a dvě skladby, které se později objevily na albu Circa 2007, čerpaly z tohoto materiálu. Sherwood spolupraocal s Yes ještě na albu "The Ladder" (1999) u na živé nahrávce "House Of Yes - Live From House Of Blues" (2000).

V roce 1995 Sherwood reformovat svoji kapelu World Trade s bubeníkem Jay Schellená a vydali album "Euphoria". Sherwood pak začal psát písně pro třetí album World Trade. Ale kapela se znovu rozpadla a Sherwood použíl napsaný písňový materiál pro své sólové album "The Big Peace" (1999). Ve stejném roce Billy Sherwood také hrál na sólovém albu "Tangletown" jeho bratra Michaela.

Mimo vlasní aktivity Sherwood působil jako jako producent a zvukař s Motörhead, Dangerous Toys a Paulem Rodgersem (dříve Bad Company). Sherwood také hostoval na albu Toto "Kingdom of Desire", kde zpívá a hraje na basu. Produkoval také několik hold alb, včetně Jeffology, holdu kytaristovi Jeffu Beckovi.

V polovině roku 2000 Billy zorganizoval vydání dvou hold alb skupiny Pink Floyd "Back Against The Wall" a "Return To The Dark Side Of The Moon", a některé další projekty, které spojily řadu bývalých i současných členů Yes jako hostující hudebníky, včetně Kaye, White, Geoffa Downese, Petera Bankse, Billy Bruforda, Steve Howe, Rick Wakeman a dalších. Výsledkem těchto aktivit a projektů bylo, že Sherwood navrhl Tonymu Kayeovi, aby dali dohromady projekt s pomocí bývalých nebo současných členů Yes. Pod pracovním názvem Family nebo Family Project, či dalšími názvy, které se objevily, se White a Banks sblížili.

V roce 2003 metitím Sherwood vydal své druhé sólové album "No comment", na kterém nahrál všechny nástroje.

Avšak v roce 2006, když se projekt se souputníky z Yes rozvíjel, Sherwood a Kaye se rozhodli změnit přístup a zaměřili se na vytvoření jedinečné kapely. Angažovali ke spolupráci Alana White na bicí a Jimmyho Hauna na kytaru a začali nahrávat své debutové album. Vznik kapely Circa: byl oficiálně oznámen v březnu 2007.

Dne 30. července 2007 vyšel jejich devíti skladbový debut "Circa 2007" s hostujícími Michaelem Sherwoodem a Colea Colemanem. Album obsahuje i dvě skladby čerpající z materiálu společně napsaného Billy Sherwoodem a Trevorem Rabinem v roce 1995. Dvě skladby jako EP byly dříve k dispozici ke stažení na krátkou dobu ve Spojených státech.

Skupina se naživo poprvé představila 23. srpna 2007 v San Juan Capistrano, na němž předvedla i doplněný instrumentální elixír melodií Yes. DVD z tohoto představení vyšlo jako "Circa Live" v únoru 2008. Na několika severoamerických koncertech na počátem roku 2008 s nimi hrál Jay Schellen, bývalý spolupracovník Sherwooda a Kaye, který nahradil jednorázově Alana White u bicích.

V červenci 2008 Jay Schellen trvale nahradil Alana White, který se rozhodl zaměřit se na svojí práci s Yes. Nová sestava nahrála ve druhé polovině roku 2008 album "Circa HQ", které následně vyšlo 14. ledna 2009. Krátké italské turné s bývalým zpěvákem kapely Toto Bobbym Kimballem bylo ohlášeno na únoru 2009. Hráli na něm setlist skládající se z hudby Circa, Yes a Toto. Kimball a Circa se pak spojili k vytvoření nové kapely Yoso (původně nazvané AKA). Sestava Yoso se ještě měnila, až zůstali jen Sherwood a Kaye z členů Circa: a doplňovali je Johnny Bruhns na kytaru a Scott Connor na bicí.

V srpnu 2008 Billy Sherwood vydal další sólové album s názvem "At the Speed of Life".

Yoso se rozpadli počátem roku 2011 a kytarista Bruhns přešel a nahradil Hauna v kapele Circa. Haun se stáhl z hudební branže a soustředil se na práci v hudební reklamě. Jay Schellen také odešel, neboť se chtěl soustředit na práci s kapelách Asia Featuring John Payne a Unruly Child. Scott Connor měl původně převzít úlohu u bicích, ale odstoupil od toho a tak se objevil bubeník Ronnie Ciago, který se přidal k souboru. Dne 7. března 2011 Michi Sherwood (Billyho manželka) zveřejnila název dalšího alba kapely "And So On". CIRCA na něm nabízí lákavé vokály a basové party Billyho Sherwooda ve stylu Chrise Squire, mistrovskou hru na varhany a klávesy Tonyho Kaye, Johnny Bruhns doplňuje složité kytarové party a Scott Connor pak palbou na bicí.

Nicméně po západním Severoamerickém turné Ciago kapelu opustil a Scott Connor jej nahradil. V roce 2013 veškerý Circa studiový materiál a první živé album byly znovuvydány u Cleopatra Records. Circa také vydala nové živé album "Live From Here There & Everywhere" u labelu Glassville Records.

Frontiers Music Srl s potěšením oznámila vydání nového alba progresivních rockerů CIRCA: "Valley Of The Windmill", které vyjde 8. července 2016. Nové album obsahuje několik delších skladeb a může být chasrakterizováno jako "super" proggy s vlivy sahajícím od klasických Yes a Gentle Giant až po Porcupine Tree a Marillion z poslední doby. Na postu baskytaristy se představil Ricky Tierney, Billy Sherwood se přesunul ke kytaře.

Dne 15. dubna 2019 Sherwood oznámil na své Facebookové stránce, že on a Tony Kaye v současné době "nenacházejí různé hudební nápady" pro případné páté album.

Zpět   
Členové:
Billy Sherwood - Lead Vocals, Bass, Guitars (2006-present)
Tony Kaye - Keyboards (2006-present)
Scott Connor - Drums (2010-2011, 2011-present)
Ricky Tierney - Bass (2011-present)
Bývalí členové:
Alan White - Drums (2006-2008)
Jimmy Haun - Guitars (2006-2011)
Jay Schellen - Drums (2008-2009)
Ronnie Ciago - Drums (2011)
Johnny Bruhns - Guitars (2011)

Členové Billy Sherwood
(celým jménem William "Billy" Wyman Sherwood)
(narozen ***)
Lead Vocals, Bass, Guitars (2006-present)


Billy je hlavně znám pro jeho spolupráci s kapelou Yes, poprvé v letech 1997 až 2000, včetně jejich alb "Open Your Eyes" (1997) a "Ladder" (1999). Od roku 2015 se znovu připojil, aby se pokoušel (a nakonec nahradit) původního baskytaristu Chrise Squire kvůli zdravotním problémům krátce před jeho smrtí dne 27. června 2015. nahradil jej a zůstal v Yes. Je také znám pro práci s bývalými a současnými členy Yes v jiných projektech.

Billy Sherwood se narodil v Las Vegas v rodině talentovaných hudebníků pohybujících se v showbyznysu. Jeho otcem byl kapelník big bandu / hudebník / herec Bobby Sherwood, jeho matka Phyllis byla zpěvačkou a bubenicí a jeho bratr Michael zpěvákem a klávesistou. Navíc jeho kmotrem byl legendární komik Milton Berle.

Producent a multi-instrumentalista Billy Sherwood začal svou profesionální hudební kariéru, když mu bylo 15 let, jeho první kapela Lodgic nahrála album "Nomadic Sands". On pak pokračoval zformováním World Trade, kteří vydali jejich bezejmenný debut "World Trade" u Polydoru, které upoutalo pozornost Chrise Squire z YES a začali spolu skládat písně a společně vytvořili projekt Conspiracy. Conspiracy vydala své debutové CD "Conspiracy", po němž následovalo album "The Unknown" a živé DVD "LIVE".

Během této doby Billy začal pracovat s YES. K jejich společně napsaným psním patří patří "The More We Live-Let" (YES "Union"), "Love Conquers All" (YES "Yes-years" Box-set). V roce 1994 YES požádali Billyho, aby se k nim připojil na "Talk Tour" jako multi-instrumentalista a vokalista. Po mixingu alb "Keys To Ascension I" a "Keys To Ascension II" byl Billy požádán, aby se přidal k souboru jako oficiální člen kapely a objevil se tak na albech "Open Your Eyes", "The Ladder" a živém DVD "House Of YES".

Od počátku se Billy zaměřoval na engeneering a produkci, při práci s jeho vlastními kapelami v průběhu let se tak vytvořil mnoho alb, které produkoval. Patří k nim například na Grammy nominované album "Muddy Water Blues" Paula Rodgerse. Úspěch tohoto tribute projektu vedl k sérii projektů ve stejném žánru, včetně "Back Against the Wall" (hold kalepe Pink Floyd), Billy si získal reputaci v hudebním průmyslu pro speciální projekty s prvotřídním muzikantstvím.

V 2006 Billy založil kapelu CIRCA: spolu s kolegou z YES Tony Kayem a vydali debutové CD "CIRCA:" v roce 2007 a následující album "CIRCA HQ" v roce 2009, CIRCA "live" DVD archivující první představení kapely.

Kapelu Yoso spolu s Bobbym Kimballem z Toto uvedli k životu v roce 2010 s následným US East Coast turné a turné po Evropě a Velké Británii. V roce 2011 vyšel další opus CIRCA "And So On". Billy a Tony Kaye vytvořili 2 man show, kterou předvedli naživo v Mexiku a na 8 zastávkové turné po Japonsku v dubnu roku 2011, kde hráli CIRCA:, YES, Sherwood sólově a další materiál z jejich společně sdílené minulosti.

V dubnu 2014 vyšlo Sherwoodovo nové sólové album "Divided by One", na němž opět nahrál všechny nástroje a zpěv sám.

V roce 2017 po smrti původního zpěváka a basisty Johna Wettona se připojil ke kapele Asia spolu s Geoffem Downesem. Je také vynikajícím sólovým umělcem, který od roku 1999 do roku 2015 vydal devět sólových alb.
Členové Tony Kaye
(celým jménem Anthony John Selvidge)
(narozen 11. ledna 1946, Leicester, England)
Keyboards, Mellotron, Moog Synthesiser (2006-present)


Tony Kaye je anglický klávesista a skladatel, zakládajícíčlen progresivní rockové skupiny Yes v letech 1968-1971. Ke kapele Yes se ještě vrátil v letech 1983-1995. Kromě jeho spojení s YES byl byl během 70. let také zakládajícím členem rockových kapel Badger a Detecktive, hostoval na albu kapely Flash, připojil se k power-popové skupině Badfinger v době nahrávání jejich posledního alba v roce 1981. Kaye je také členem CIRCA:, kde najdete také člena Yes Billy Sherwooda, a dříve i bubeníka Yes Alana Whitea.

Kaye měl pouhé čtyři roky, když začal dostávat své první klavírní lekce. Ve dvanácti začal hrát na místních koncertech v okolí a navštěvoval rovněž London School of Music, když si předsevzal stát se koncertním klavíristou. Později v 15 letech zjistil, že upřednostňuje hudbu jako dixieland i moderní jazz, stejně jako moderní mladistvé zvuky Beatlemanie. Hrál v jedné jazzové kapele ještě jako školák a v 15 letech se připojil k Danny Rogers Orchestra. O tři roky později zcela opustil své klasické hudební lekce.

V 60. letech hrával s Johnny Taylor's Star Combo, později nahrál několik singlů s nejméně třemi různými rockovými skupinami The Federals, Jimmy Winston & His Reflections (také Winston's Fumbs) a Bittersweet. V průběhu roku 1967 byl také na turné s francouzským zpěvákem Johnny Hallydayem ještě předtím, než jej pozval Chris Squire, v té době působícím s Jonem Andersonem a Peterem Banksem v kapele Mabel Greer's Toyshop, aby se připojil k budoucím Yes v roce 1968. V původní sestavě Yes vystupovali Kaye na klávesy, Peter Banks na kytaru, Chris Squire na basovou kytary, Jon Anderson jako zpěvák )a Bill Bruford na bicí. Vydali dvě alba "Yes" (1969) a "Time And Word" (1970) a několik singlů. V roce 1971 Yes vydali "The Yes Album" již s kytaristou Steve Howem, který nahradil Bankse. Úvodní skladba s názvem "Yours Is No Disgrace" byla první písní, ve které se Kaye představil jako spoluautor. Ale po posledním koncertu toho roku v srpnu 1971 v Crystal Palace byl Kaye požádán, aby opustil skupinu. Kaye měl nacvičené některé písně, které se objevily na dalším albu "Fragile", jako je "Heart of the Sunrise" se svými party, které ale desku přehrál již Rick Wakeman.

Yes pokračovali s dalšími klávesisty, i tak se Tony Kaye vrátil ještě jednou k Yes v roce 1981. Do té doby Kaye působil v několika skupinách. V roce 1972 se objevil ve skupině Flash dalšího ex-kolegy z Yes Petera Bankse na jejich prvním bezejmenném albu "Flash". I když Kaye album nahrál a byl vyzván, aby se připojil ke skupině, on odmítl jejich nabídku a byl uveden pouze jako host. Krátce poté Kaye vytvořil svou vlastní skupinu společně s basistou Davidem Fosterem, někdejším skladatelem pro Yes a ex-basistou The Warriors, ve které také působil Jon Anderson a budoucí člen King Crimson bubeník Ian Wallace. Proslýchalo se, že se buudou jmenovat Angel Dust (andělský prach, což bylo někdy vykládáno jako název pro drogy), proto si nzev změnili na Badger. Badger vydali pouze dvě alba "One Live Badger" (1973) s koprodukční výpomoci od Jona Andersona a album "White Lady" (1974) se zpěvákem Jackie Lomaxem.

V roce 1975 se Kaye odstěhoval do Los Angeles. Po krátkém období na turné s Davidem Bowiem během let 1975-1976 se Kaye připojil ke kapele Detective, která vydala dvě alba "Detective" (1977) a "It Takes One To Know One" (1977) a promoční "Live From The Atlantic Studios" (1978). Kaye se pak připojil k Badfinger v roce 1979 a odehrál s nimi turné v roce 1979 a rovněž se účastnil nahrávání alba "Say No More" (1981).

Pak si ale Badfinger dali pauzu a Kaye uvažoval o svém sólovém albu, ale když se setkal s Chrisem Squirem, byl pozván hostovat při nahrávání volných studiových sessions. Toto setkání přivedlo Kaye do skupiny Cinema, kterou stvořili Squire, bubeník Alan White a kytarista Trevor Rabin. Některé nahrávky produkoval Trevor Horn a album bylo připraveno. Konflikty s Trevorem Hornem o klávesových aranžmá ale vedly ke Kayově odchodu ze studia a v závěrečných fázích výroby bylo jméno Cinema nahrazeno opět jménem Yes. Kaye zanechal kapelu při přípravě druhé části studiové nahrávky alba "90125" a tak Trevor Rabin nahrái většinu kláves u nahraných písní na albu. Kaye byl také přítomen ve videu skladby "Owner Of A Lonely Heart", nahradil jej tam ale Eddie Jobson, který byl označen za možnou nahradu Kaye.

Kaye se po odchodu z Yes vrátil k Badfinger na turné v roce 1983. Byla však znovu kontaktován Chrisem Squire, který jej požádal, aby se znovu spojil k Yes během závěru turné Badfinger v říjnu. Proto se znovu připojil k reunionovaným Yes těsně před vydáním památného alba "90125". Turné, které pak následovalo, skončilo v únoru 1985 v Buenos Aires, Argentina. V lednu 1985 Yes hráli na festivalu Rock In Rio v Rio de Janeiru. Vyšlo EP "9012Live" a pár singlů a video pod stejným názvem bylo dokonce nominováno na cenu Grammy. "Big Generator" (1987) bylo další album Yes, kde nahrál většinu kláves, Rabin tentokrát přispíval jen malými segmenty během nahrávání ve studiu. Album bylo dobře přijato a následovalo rozsáhlé turné. V té době se Kaye zavázal udělat album pro Cinema Records, label elektronického new age, ale nahrávka nikdy nevyšla. V rozhovoru s časopisem Kyeboards v roce 1991 Kaye uvedl, že i když se mu materiál zamlouval, měl pocit, že ve skutečnosti by hudba jen sloužila jako pozadí, které potřebuje zpěváka a jako takové od toho upustil.

V roce 1991 došlo k rozšíření sestavy Yes, když se sloučili se třemi bývalými členy (Wakeman, Howe a Bruford) a spojili své síly s kapelou pětičlennou. Kupodivu to bylo poprvé, kdy se Kaye a Wakeman setkali, ale oba si projevili vzájemné sympatie a dobře spolu vycházeli. Všichni koncertovali společně v letech 1991 a 1992 se show s názvem "Around the World in 80 Dates", s otáčivým jevištěm uprostřed každého koncertu. V roce 1994 Yes vydali album "Talk", Kayovo poslední album s kapelou. Kaye nahrál jen varhany Hammond - všechny ostatní klávesy připojil Trevor Rabin, nicméně na turné, které následovalo jej bylo možno spatřit se širokou škálou kláves. Po albu "Talk" se Kaye nabídl zůstat v kapele jako řídíci osoba, ale to se nestalo a jeho zapojení s kapelou se přerušilo.

Koncem roku 1997 vyšlo živé dvojalbum raného materiálu Yes "Something's Coming" (UK) a ve Spojených státech pod názvem "Beyond And Before".

Koncem 90. let a počátkem milénia Kaye opustil hudební průmyslu, i když se objevuje na řadě archivních Yes nahrávkách, včetně "The Word Is Live". Teprve před pár lety se objevil v několika projektech včetně holdu Neilu Youngovi "The Neil Deal" a produkoval album zpěvačky Daniely Torchia. Kaye také intenzivně spolupracuje s bývalým kolegou z Yes Billy Sherwoodem. Kaye a jiní bývalí i současní členové Yes se objevili na třech tribute albech Pink Floyd. Poslední dobou Kaye vystupuje v kapelách Circa: a Yoso s Billy Sherwoodem.
Členové Scott Connor
(celým jménem Christopher Scott Connor)
(Narozen July 14, 1960, La Canada Flintridge, California)
Drums (2010-2011, 2011-present)


Christopher je profesionální perkusista a zpěvák. Narodil se v La Canada Flintridge, California, nyní žije v Glendora, South California.

Chodil do La Canada High School, Flintridge, California. Pak studoval Dick Grove School of Music, Los Angeles, California.

Jeho specialitou je rocková, moderní a progresivní rocková hudba. Je veteránem scény v hudebních klubech v Los Angeles a kobcertoval po Spojených státech i Evropě se super-skupinou Yoso (s Billym Sherwoodem, Bobbym Kimballem a Tonym Kayem). Connor byl bubeníkem na desce herce Williama Shatnera v roce 2013 s názvem "Ponder The Mystery".

Hrával v kapele Yoso, Genesis tribute band Squonk. Spolu s Davidem Hussey, Adamem Malin, Johnem Thomas, a Jeffem Bird založili skupinu XNA, která vydala svoji první desku "When We Changed You" a mixoval ji Billy Sherwood.

V současné době je členem kapely CIRCA: Sherwood, Kaye a Ricky Tierney.
Členové Ricky "Rat" Tierney
Bass (2011-present)

Hrával s Billy Sherwoodem v jeho sólové kapele, Alice Cooperem, spolupracoval s The Monkees.
Členové
(Narozen 14. června 1949, Pelton, County Durham, UK)
Drums (2006-2008)


Je anglický rockový bubeník známý nejznámější jako člen progresivní rockové skupiny Yes. Alan White se objevil na více než padesáti albech, když spolupracoval s umělci jako John Lennon, George Harrison, Joe Cocker, Ginger Baker a The Ventures a mnoha dalšími. Hrával ve skupinách The Alan Price Set, The Plastic Ono Band Johna Lennona, Yes, Circa, The Syn a v projektu s Tony Levinem a Davidem Tornem. Nahrával rovněž sólové desky.

Alan byl jediné dítě manželů May a Raymonda Whiteových. Ve věku šesti let Alan začal brát klavírní lekce a časem vyšlo najevo, že jeho styl byl velmi perkusní. Všimli si toho a dostal brzy svoji první bicí soupravu od svého strýce Uncle Kena, také bubeníka. Alan zaujaly bicí okamžitě a začal vystupovat veřejně s místní kapelou o pouhé tři měsíce později, to mu bylo již 13 let. Od poloviny 60. let se Alan i nadále zdokonaloval v hraní v Anglii a Evropě s různými kapelami včetně The Downbeats, The Gamblers, Billy Fury, Alan Price Big Band, Bell and Arc, Terry Reid a Happy Magazine (později pojmenované Griffin) a Balls s Trevorem Burtonem a Denny Lainem.

V létě roku 1968 byl Alan požádán, aby se připojil k Ginger Baker Airforce, nové skupiny, kterou dával dohromady bývalý bubeník Cream a další významní hudebníci anglické hudební scény včetně Steve Winwooda, předtím člena Traffic.

V roce 1969 si Alan myslel, že se stal předmětem žertu v telefonním hovoru, ale byl vlastně John Lennon, který mu volal a požádal Alana, aby se připojil k jeho kapele Plastic Ono Band. Druhého dne se Alan už učil skladby v zadní části letadla na cestě do Toronta s Lennonem, Yoko Ono, Eric Claptonem a Klaus Voormannem, kde hráli na festivalu Rock and Roll Revival. Tento koncert byl zaznamenán a vydán o tři měsíce později pod názvem "Live Peace In Toronto" (1969). Alba se prodaly milióny kopií a dosáhlo až na pozici #10 na hudebním žebříčku.

Alanova spolupráce s Lennonem pokračovala nahráním singlů jako "Instant Karma" a následného přelomového alba "Imagine" s Alanovými bicími v titulní písni "Jealous Guy" a skladbě "How Do You Sleep at Night". Alanova práce s Lennonem je přivedla i k George Harrisonovi, který požádal Alana zahrát na albu "All Things Must Pass", včetně hitového singlu "My Sweet Lord" vydaného v roce 1970.

V červnu 1972, když byl na turné s Joe Cockerem, Alan absolvoval telefonní hovor od svého manažera Tony Dimitriadese, který řekl, že Yes chtějí, aby se připojil k souboru. Jeho současné turné končilo, takže odletěl zpátky do Anglie na setkání s Jonem Andersonem a Chrisem Squirem, kteří mu navrhli, aby se připojil k Yes nebo "...mě vyhodí z okna třetího patra," vzpomíná Alan.

O tři dny později, 30. června, Yes spolu s jejich novým bubeníkem, zahájili své americké turné před 15.000 fanoušky v Dallasu, Texas. Alan a Yes po celé další tři měsíce zjišťovali, zda-li to bude fungovat i nadále. O více než třicet let později je Alan nedílnou součástí kapely, a hrál na každém studiovém albu Yes a živých albech nahraných od tohoto roku. Jeho první studiová nahrávka s Yes bylo album "Tales From Topographic Oceans" vydané v roce 1974, kde se Alan uvedl při vytváření masivních multi-rytmických přechodů ve skladbě "Ritual". Když Yes tuto skladbu hráli v roce 2000 na Masterworks turné, u bicích se objevila téměř celá kapela. Alan také složil velkou část hudby Yes, od akordových sekvencí pro krásné "Turn of the Century" z alba "Going For The One" (1977), některá z témat na "Tormato" (1978) a "Drama" (1980), na hypnotickém otevíráku "Mind Drive" z alba "Keys To Ascension 2" (1997).

Alana nikdy neopustila jeho záliba pro klavír, když zaznamenal několik klávesových partů pro Yes jako doprovod v roce 1974, nebo hrál doprovodný klavír v závěru skladby "Ritual", pokud klávesista Rick Wakeman byl nedostupný. Alan pokračuje ve hře na klavír až dodnes a byl uveden na několika skladbách Yes, alba "Magnification" (2001), stejně jako při živých vystoupeních u kláves na následném turné.

Pracovní volno mimo Yes "pilně koncertujícímu a nahrávacímu" Alanovi dovolilo realizovat i jiné projekty. S dlouholetým přítelem a technickým guru Reek Havokem založil "Crash Bang", který produkoval hudbu pro zábavní průmysl, včetně videoher a televizní pořady. "Také to sloužilo jako zkušební terén pro nový hudební hardware a software a nové přístupy k hudbě, jako je psychologický účinek na uživatele a záminku, aby spojili dohromady špatné věci jen proto, aby viděli, co se děje!", dodává Reek.

V roce 2005 Alan založil novou kapelu příhodně nazvanou White, která vydala své debutové album v lednu 2006. White pravidelně vystupuje v oblasti Seattlu, když mu to dovolí čas. V posledních letech Alan vystupoval s řadou umělců jako Spencer Davis, The Ventures, Charlie Daniels a Eddie Money, z těch nejdůležitějších. V roce 2007 Alan hrál po boku Keith Emersona, Simona Kirka a Yes basisty Chrise Squirea na Ahmet Ertegün vzpomínkové show, jako součást zahajovacího vystoupení před Led Zeppelin. Také realizoval řadu bicích klinik po celé zemi a po celém světě, aby povzbudil a učil o statní bubeníky.

Alan a jeho manželka Gigi jsou velmi aktivní v umělecké komunitě Seattle, které slouží ve vedení Music Aid Northwest, severozápadní program pro umění a Seattle Theatre Group. Alan je také členem Seattle Chapter of The National Academy of Recording Arts & Sciences.
Členové Jimmy Haun
(celým jménem Jimmy Carey Haun)
(Narozen ***)
Guitars (2006-2011)


Jimmy Haun je americký levoruký kytarista známý z jeho spolupráce s kapelami Yes, Air Supply a Circa:, Lodgic, Yoso nebo The Chris Squire Experiment. Je otcem zpěvačky a herečky Lindsey Haun.

Jako syn operního zpěváka Jima Hauna s přezdívkou Rouvaun měl hudbu v krvi a Jimmy začal s hudbou opravdu brzy. V době, kdy mu bylo 15 let, již hrál s profesionálními kapelami, když mu jeho středoškolský princip doporučil, aby opustil školu a následoval svou slibnou hudební kariéru. Nechal si poradit, přestěhoval se do Los Angeles, kde získal první nahrávací smlouvu s A&M a brzy zjistil, že koncertuje s takovými rockovými legendami jako Sheryl Crow, Yes a Air-Supply.

Haun začínal v hudebním průmyslu prostřednictvím svého přítele z dětství Michaela Sherwooda, když cestoval s jazzovou kapelou Michaelova otce (Bobby Sherwood) ve věku 15 let a hrál jazzové standardy a tehdejší současné hity. Byi příliš mladí na to, aby šli do salonků, které vystupovali, tak chlapci byli nuceni sedět v zákulisí mezi představeními a připravovat svou vlastní hudbu. Z toho vznikla jejich první kapela Lodgic, v níž později převzal roli basisty Michaelův mladší bratr Billy Sherwood. Vydali jediné album v roce 1985 na A&M Records od Davida Paicha a Steva Porcara ze skupiny Toto. Některé turné následovalo otevření pro Supertramp v polovině 80. let.

Díky Steve Lukatherovi absolvoval Haun několik koncertů, kdy pracoval jako studiový hudebník hrající na mnoha nahrávkách. Někdy v té době se Haun seznámil s Michaelem Ruffem a absolvoval turné po západním pobřeží, kde se seznámil s Sheryl Crow zpívající doprovod pro Ruffa a připojil se k jedné z jejích prvních kapel spolu s Gregem Phillinganesem, Amandem Grimaldim a Jerry Wattsem na basu.

Haun se dal dohromady s producentem Yes Jonathanem Eliasem a začal skládat hudbu pro TV a film. Haun pak nahrál většinu kytar na albu Yes z roku 1991 "Union" (1991), které produkoval právě Jonathan Elias. Před tím hrál v kapele The Key s B. Sherwoodem a The Chris Squire Experiment s B. Sherwood a Chris Squirem. Také studiově nahrával s Air Supply, Kitaro a Jon & Vangelis v tomto období.

V roce 1996 složil stvořil Haun logo Mandalay Pictures. Haun dále intenzivně spolupracoval s Eliasem, včetně jeho alba "American River" (2004), ale také na hudbě pro reklamy. Haun vytvořil původní emblém pro Yahoo v roce 1996 a hlas pro Expedia.com. Haun napsal například hudbu pro Intel, komerční "Intel Rockstars", a mnoho dalších.

Haun se znovu spojil v roce 2006 se Sherwoodem v progresivním projektu bývalých členů a spolupracujících hudebníků s YES, v supergroup CIRCA:, v níž byli také Tony Kaye (ex-Yes) a zpočátku Alan White (nyní již opět Yes). Sherwood, Kaye a Haun byli také všichni v kapele Yoso se zpěvákem Bobby Kimballem z Toto. Yoso ale byli následně rozpuštěni a Haun opustil i CIRCA:, aby se soustředil se na komeční práci.

V září 2012 Haun dementoval zprávu, že pracuje na sólovém albu Jona Andersona s Eliasem a M. Sherwoodem, když se projekt před jeho dokončením zastavil. Haun také složil hudbu k filmu Boulevard v hlavní roli s Robinem Williamsem. Je také podepsán u produkce a zpěvu v závěrečné písně "Goodbye Joy". V roce 2016 nahrál Haun většinu kytar na sólovém albu Steva Porcara "Someday/Somehow".

V roce 2020 se Haun připojil k Arc of Life, nové kapele, kterou zformovali členové skupiny Yes, jeho přítel Sherwood a zpěvák skupiny Yes Jon Davison.
Členové Ronnie Ciago
Narozen ***, Long Island, New York)
Drums (2011)


Začal hrát na bicí v pěti letech. Po spoustě speciálních cvičení Ronnie začal hrát naživo v místních rockových a funky kapelách, když mu bylo 12 let. Během dospíváné rodiče Ronnieho zcela podporovali v jeho snaze stát se hudebníkem. Jeho otec jej sledova, poslouchal a učil od jedněc z největších jazzových hudebníků ve světě, umělců jako Buddy Rich, Louie Belson, Mel Lewis, seznam by byl velmi dlouhý. V 15 letech již Ronnie hrál na jazzových koncertech se svým otcem. Po vysoké škole Ronnie pokračoval ve studiu na Berklee School of Music. Po jejím dokončení Ronnie začal nahrávat a koncertovat s mnoha umělci a přizůsobil se mnoha hudebním stylům jako progressive rock, rock, pop, funk, jazz-fusion, heavy metal, latin jazz, střední východ, country, blues, africká a islandská hudba.

Nahrával mimo jiné s umělci či kapelami jako Brand X, Bill Ward Band, Patrick Moraz (Yes, The Moody Blues), Circa, Hiram Bullock, Mick Taylor (The Rolling Stones), Rickie Lee Jones, Jeff Berlin, Jaco Pastorius, Mitch Perry (Asia, Edgar Winter), Riverdogs, Reeves Gabrels (David Bowie & Tin Machine), David Hentschel (Producer-Genesis, Elton John), Brian Auger, Robert Downey Jr., Ritchie Blackmore & Rainbow, Linda Perry (Producer - Pink, Christina Aguilera), Marco Mendoza, Mike Gibbs, Joe Vannelli (Gino Vannelli), Peaches & Herb, The Temprees, Al Jardine (The Beach Boys), The Persuaders, The Honeycone, Percy Sledge, Blue Magic, Sly, Slick&Wicked, The Floaters, The Moments, Paul Williams (zpěvák u Allana Holdswortha), Mike Miller (Gino Vannelli, Airto), Paul Rogers (Bad Company), Tony Franklin (The Firm), Shani Sinnamon (Todd Rundgren), Ray Manzarek (The Doors) a noha jinými. nahrál přes 300 desek.
Členové
(Narozen 20. května 1960, Albuquerque, New Mexico)
Drums


Jay je americký bubeník, který je nejznámější jako člen hard rockové kapely Hurricane. Schellen také spolupracoval a v současné době spolupracuje s řadou dalších heavy rockových a progresivních rockových kapel, včetně Asia Featuring John Payne, World Trade, Circa, Unruly Child, Sircle of Silence, Stone Fury, GPS a několika členů Yes.

V roce 1979 jako dospívající byl Jay uveden na velkém pódiu při turné s R & B legendou Al Wilsonem ("Show and Tell") na podporu The Ohio Players. Po přestěhování do Los Angeles v roce 1981 Jay pronikl do studiové scény LA a nahrál skladby s bývalým kytaristou Yes Peterem Bankem pásových a hrál na lokálních scénách s Danny Johnson and The Bandits při doprovodu ZZ Top. V roce 1982 byl Schellen pozván, aby se připojil k anglické popové skupině Badfinger, v níž se setkali Tommy Evans, Joey Molland, Glen Sherba a poté ex-Yes klávesista Tony Kaye.

V roce 1984 se připojil k Stone Furymu, spolupracuoval se zpěvákem Lenny Wolfem a kytaristou Bruce Gowdym. V letech 1985 až 1991 se připojil k melodické rockové skupině Hurricane, s nimiž zaznamenat tři nahrávky, "Take What You Want", "Over The Edge" a "Slave To The Thrill", absolvoval 3 světová turné a zveřejnil dvě desítky MTV videí. V roce 1993 se spojil Schellen s Gowdym v novém melodickém rockovém projektu Unruly Child a vydali bezejmenné CD. Schellen znovu pracoval s Gowdym v roce 1995, když se připojil k World Trade na jejich gruhé album "Euphorie", vedle Billy Sherwooda (později Yes). Schellen a Sherwood byly jedinými členy World Trade při vystoupení na dvou tributních albech vydaných u gramofonové společnosti Magna Carta v roce 1995.

V letech 1995-1997 Schellen zformoval Sircle of Silence se zpěvákem Davidem Reece (ex-Accept, ex-Bangalore Choir), kytaristou Larry Farkasem (ex-Vengeance Rising, ex-Die Happy) a basistou Gregem Chaissonem (ex-Badlands). V roce 1997 publikoval svou Schellen dobře uvedenou bubenickou příručku Rocking Independence. V roce 1998 hrál v Heaven and Earth s bývalým členem Hurricane Kelly Hansenem a kytaristou Stuartem Saunders Smithem. V letech 1998-1999 vydal druhé album Unruly Child "Waiting for The Sun" s Gowdym a Hansenem. V roce 1999 hrál Schellen na Sherwoodově debutovém sólovém albu "The Big Peace", hned v následujícím roce si zahrál v Sherwoodovově projektu s basistou Yes Chrisem Squire Conspiracy. V roce 1999 se Jay spojil s Tak Yonemochim a členem Hurricane Kelly Hansen, aby nahráli desku pod hlavičkou skupiny AIR PAVILION. V roce 2003 se Schellen znovu připojil ke Conspiracy na jejich druhé album The Unknown, po kterém ještě účinkoval na live/studiovém DVD zaznamenaném v roce 2004 a vydaném až v roce 2006. Schellen i nadále spolupracoval s Sherwoodem na řadě dalších projektů včetně progresivní skupiny Circa: v roce 2008 (kde nahradil Alana White), kde se znovu připojil Tony Kaye na klávesy a kytarista Jimmy Haun. Vydali album "Circa HQ" v lednu 2009. Jay také pracoval s Yoso v počátečních fázích kapely, kde opět pracoval se Sherwoodem a Kayem. V roce 2010 se znovu spojil Jay, Sherwood, Jimmy Haun a Kaye k předvedení "Headsets" ve spolupráci s legendárním Rock and Roll DJ Jim Laddem v Laserium v Los Angeles, California.

V roce 2004 Schellen s Sherwood spolupracovali na pre-produkci alba Asia "Silent Nation" s Geoff Downesem (další bývalý Yes klávesista). V srpnu 2005 Schellen nahradil Chrise Slade jako bubeník v Asii. Skupina koncertovala hodně po Evropě a vydala i živou nahrávku, nicméně, v roce 2006, Downes opustil sestavu, aby se přidal k reunionu původních zakládajících členů Asia. Schellen a další dva členové kapely Asia, zpěvák John Payne a kytarista Guthrie Govan, zformovali novou kapelu GPS, kteří vydali debutové CD "Window To The Soul". V roce 2008 se zformovala Asia Featuring John Payne, kterou tvořili Payne, Govan, klávesista Erik Norlander a Schellen na bicí a očekávalo se nové album. K reunionu došlo také u kapely Unruly Child.

Od září 2013 hrál Jay cystupoval v Las Vegas na Raiding the Rock Vault, zpočátku po boku svého Asii band kamaráda z Asia Johna Payneho. V roce 2016 nahradil Schellen bubeníka Yes Alana White na jejich North American 2016 turné, když Alan White musel absolvovat operaci zad.
http://www.jayschellen.com/index.php
Členové Johnny Bruhns
(Narozen ***, Philadelphie, Pennsylvanie)
Guitars (2011)


Školu Father Judge High School ve Philadelphii v Pennsylvanii dokončil v roce 1977. Střední školu Orange Coast College, Costa Mesa, California, ukončil v roce 1982, kde absoloval studium obrábění, matematiku a hudbu.

V kapele CIRCA působil od listopadu 2010 až do 15. února 2012 jako kytarista a zpěvák. Stal se členem i cover kapely Led Zepplica v Jonesy-Ventura, California, kde působí od srpna 2009 až do současnosti.
Od 12. března 1988 je ženatý a má dva syny Bena a James Andrewa a dceru Sarah Rigdon.

Zpět   
Studiová alba:
2016 Valley Of The Windmill
2011 And So On
2009 Overflow
2009 Circa HQ
2007 Circa 2007
Živé nahrávky:
2013 Live From Here There & Everywhere
2008 Circa: Live
2007 Circa: Live DVD
Ostatní alba:
2016 Live In Japan
2013 And So On & Overflow
2010 Yoso - Elements


Skupina:
Billy Sherwood - Vocals, Guitars
Tony Kaye - Keyboards, Hammond Organ
Rick Tierney - Bass
Scott Connor - Drums, Percussion
Hosté:
Diskografie Valley Of The Windmill
Vyšlo 8. července 2016, Frontiers Music

Seznam skladeb:
01. Silent Resolve (14:41)
02. Empire Over (9:24)
03. Valley Of The Windmill (7:32)
04. Our Place Under The Sun (18:43)
Total Time: (50:20)

Skupina:
Billy Sherwood - Vocals, Bass
Tony Kaye - Keyboards
Johnny Bruhns - Guitars
Scott Connor - Drums
Hosté:
Diskografie And So On
Vyšlo 2011, samorežie

Seznam skladeb:
01. And So On (9:06)
02. Cast Away (4:48)
03. Till We Get There (6:36)
04. Notorious (5:36)
05. Half Way Home (4:56)
06. In My Sky (3:31)
07. True Progress (7:42)
08. Each To His Own (4:41)
09. Life's Offering (10:09)
Total Time: (57:05)

Skupina:
Billy Sherwood - Bass & Vocals
Tony Kaye - Keyboards
Jay Schellen - Drums, Percussion & Vocals
Jimmy Haun - Electric & Acoustic Guitar, Vocals
Diskografie Circa HQ
Vyšlo 2009, CD Independent

Seznam skladeb:
01. If It's Not Too Late (10:50)
02. Haun Solo (1:18)
03. False Start (5:08)
04. Chasing After Ghosts (7:05)
05. Set To Play (1:49)
06. Ever Changing World (4:18)
07. We Can Last (9:16)
08. Twist of Fate (5:17)
09. All Intertwined (7:29)
10. Remember Along The Way (12:36)
Total Time: (65:06)


Skupina:
Jimmy Haun - Electric & Acoustic Guitars, Vocals
Tony Kaye - Keyboards, Vocals
Bill Sherwood - Bass, Vocals
Alan White - Drums, Percussion
Hosté:
Cole Coleman - Laúd (03)
Michael Sherwood - Vocoder
Diskografie Circa: 2007
Vyšlo 30. července 2007, self-realised (v kooperaci s The Lab)

Seznam skladeb:
01. Cut The Ties [Sherwood /Kaye /White /Haun] (5:40)
02. Don't Let Go [Sherwood /Kaye /White /Haun /Rabin] (6:57)
03. Together We Are [Sherwood /Kaye /White /Haun] (6:31)
04. Information Overload [Sherwood /Kaye /White /Haun] (5:54)
05. Trust In Something [Sherwood /Kaye /White /Haun] (7:55)
06. Keeper Of The Flame [Sherwood /Kaye /White /Haun] (2:32)
07. Life Going By [Sherwood /Kaye /White /Haun] (3:47)
08. Look Inside [Sherwood /Kaye /White /Haun /Rabin] (5:04)
09. Brotherhood Of Man [Sherwood /Kaye /White /Haun] (11:48)
Total Time: (56:24)

Nahráváno 2006-2007, Uncle Studios

Arranged & Produced: Circa
Recorded, Engineered & Mixed: Billy Sherwood
Mastered: Joe Gastwirt
Studio techs: Ric Luxembourg, Mark Ferguson, John Cox, Scott Walton a všichni ve Uncle Studios


Skupina:
Billy Sherwood - Vocals, Guitars
Tony Kaye - Keyboards
Rick Tierney - Bass
Scott Connor - Drums
Hosté:
Diskografie Live From Here There & Everywhere
Vyšlo 2013, GlassVille Records GVR011

Seznam skladeb:
01. And So On (9:35)
02. Ever Changing World (6:55)
03. True Progress (10:25)
04. Cast Away (7:07)
05. Remember Along the Way (12:04)
06. Half Way Home (5:42)
07. Together We Are (7:58)
08. If It's Not Too Late (13:24)
Total Time: (73:10)

Photography: Marcello Rossi & Caesar
Cover Design: Michi Sherwood

Skupina:
Billy Sherwood - Bass & Vocals
Jimmy Haun - Electric & Acoustic Guitar, Vocals
Tony Kaye - Keyboards, Organ
Alan White - Drums, Percussion & Vocals
Hosté:
Scott Walton - Keyboards, Vocoder
Diskografie Circa: Live
2CD, vyšlo 2009/28.12.2016, Vivid Sound, VSCD-4352

Seznam skladeb:
CD 1
01. Cut The Ties (7:25)
02. Don't Let Go (10:52)
03. Together We Are (9:18)
04. Drum Solo (1:09)
05. Information Overload (7:32)
06. Trust In Something (11:26)
07. Keeper Of The Flame (2:42)
08. Life Going By (5:07)
09. Look Inside (6:26)
10. Brotherhood Of Man (13:26)
Total Time: (82:33)

CD 2
11. Yes, Historical Medley 1969-1999 (40:00)
12. The More We Live / Let Go (8:19)

Producer: Circa:
Mixed: Billy Sherwood

Skupina:
Billy Sherwood - Bass, Vocals
Alan White - Drums, Percussion, Vocals
Tony Kaye - Keyboards
Jimmy Haun - Electric and Acoustic Guitar, Vocals
Hosté:
Scott Walton - Keyboards, Vocoder
Diskografie Circa: Live DVD
DVD, vyšlo 2007, Independen

Seznam skladeb:
01. Cut The Ties ()
02. Don't Let Go ()
03. Together We Are
04. Information Overload ()
05. Trust In Something ()
06. Keeper Of The Flame ()
07. Life Going By
08. Look Inside ()
09. Brotherhood Of Man ()
10. Chronological Journey (YES Medley) ()
11. The More We Live ()
12. *Bonus Footage
Total Time: ()

Producer: Circa:
Mixed: Billy Sherwood

Skupina:
Tony Kaye - Keyboards
Billy Sherwood - Bass & Vocals
Hosté:
Diskografie Live In Japan
2CD/DVD, vyšlo 29. dubna 2016, Cherry Red Records
Seznam skladeb:
CD 1:
01. Confess ()
02. Together We Are ()
03. Cut The Ties ()
04. Time And A Word ()
05. I Could ()
06. Red Light Ahead ()
07. Fireworks ()
08. Your Move ()
09. Owner Of A Lonely Heart ()

CD 2:
01. I Am Waiting ()
02. Tony Kaye Solo ()
03. The Other Side ()
04. Wondrous Stories ()
05. Man Over Bored ()
06. The More We Live ()
07. No Way We Can Lose ()
08. Say Goodbye ()
09. Roundabout ()
Total Time: (57:01)

Recorded at Japan in 2011
Recorded, Mixed, Video Editor: Billy Sherwood
Mastered: Maor Appelbaum

Skupina:
CD1:
Jimmy Haun - Electric & Acoustic Guitars, Vocals
Tony Kaye - Keyboards, Vocals
Bill Sherwood - Bass, Vocals
Alan White - Drums, Percussion
CD2:
Billy Sherwood - Vocals, Bass
Tony Kaye - Keyboards
Johnny Bruhns - Guitars
Scott Connor - Drums
Hosté:
Diskografie And So On & Overflow
2CD, vyšlo 2011, Purple Pyramid, CLP 0663 (US)
10. září 2013, Cleopatra
Seznam skladeb:
CD 1:
DISC 1: And So On01. And So On (9:07)
02. Cast Away (4:48)
03. 'Til We Get There (6:35)
04. Notorious (5:36)
05. Half Way Home (4:56)
06. In My Sky (3:30)
07. True Progress (7:42)
08. Each To His Own (4:40)
09. Life's Offering (10:08)
Total Time: (57:02)

DISC 2: Overflow01. The Story Goes (5:47)
02. Shifting Sands (4:38)
03. Life Goes On (4:56)
04. Pure Intuition (3:42)
05. Coming At You (7:29)
06. Fate and Destiny (5:04)
07. Words On Paper (5:24)
Total Time: (37:00)

Recorded, Mixed, Video Editor: Billy Sherwood
Mastered: Maor Appelbaum

Skupina:
Bobby Kimball - Vocals
Tony Kaye - Keyboards
Billy Sherwood - Bass & Vocals
Johnny Bruhns - Guitar & Backing Vocals
Scott Conner - Drums & Backing Vocals
Hosté:
Diskografie Yoso - Elements
2CD, vyšlo 2010, Frontiers Records, FR CD 466
Seznam skladeb:
CD 1:
01. Yoso (4:18)
02. Path To Your Heart (4:22)
03. Where You’ll Stay (3:42)
04. Walk Away (4:38)
05. The New Revolution (3:44)
06. To Seek The Truth (4:26)
07. Only One (3:42)
08. Close The Curtain (4:44)
09. Won’t End Tonight (4:00)
10. Come This Far (4:19)
11. Time To Get Up (3:52)
Return To Yesterday
Total Time: (53:07)
CD 2:
01. Yoso (5:31)
02. Rosanna (8:18)
03. Owner Of A Lonely Heart (6:19)
04. Walk Away (4:47)
05. Good For You (3:38)
06. Yes Medley You R Is No (8:59)
07. To Seek The Truth (4:27)
08. Hold The Line (4:18)
09. Cinema (2:04)
10. Gift With A Golden Gun (4:21)
11. White Sister (6:17)
Total Time: (57:01)

Zpět    
   

   
    Tony Kaye, Scott Connor, Billy Sherwood, Johnny Bruhns                       Billy Sherwood a Chris Squire

Zpět   
Oficiální web:
http://www.circahq.com/index.html
Další zdroje:
https://www.facebook.com/circahq
http://en.wikipedia.org/wiki/Circa_(band)

ProgressRock Nahoru
Made by 
©  1.6.2014 
Menu Poslední aktualizace: 2.1.2022
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©