Three Trapped Tigers

Zpět
Three Trapped Tigers jsou instrumentální noisenikový outfit z Londýna, který se vyznačuje přesností elektroniky, syrovou intenzitou rockové hudby a schizofrenní spontánnosti jejich electro-improvizační minulosti. Jsou nesnadno zařaditelní, ale můžeme se u nich setkat s vlivy sahajícími od Aphex Twin a Squarepusher až k Lightning Bolt a Battles. Hudba se divoce vibruje od hlučných kytar ke kontemplativním syntezátorům, od zběsilých beatů k ambientnímu noise.

Kapela Three Trapped Tigers vznikla původně jako docela šílená idea v hlavě klavíristy Toma Rogersona, když chtěl vytvořit živý projekt ovlivněný britskými electronickými umělci jako Squarepusher a Aphex Twin. Klasicky vzdělaný hudebník s dlouholetými zkušenosti z jazzu tehdy poprvé vyhlédl za obzory svých žánrů a objevil fantastický svět experimentální elektronické hudby. Setkání s Aphexem Twin a dalšími kutily z labelu Warp jej přivedlo na myšlenku zkusit oba světy propojit. Pro svůj nápad získal v roce 2007 kytaristu bubeníka Adama Bettse a kytaristu a klávesistu Matta Calverta a společně se vydali na průzkum jim dosud zapovězených hudebních krajin. Původně uvažovali o pětičlenné kapele, ale brzo se rozhodli zůstat pouze ve třech. Kapela začala jako zcela improvizační duo skládající se ze dvou - Tom Rogerson (klavír, klávesy, hlas) a Matt Calvert (kytara, synthezátor, elektronika). Když se duo rozhodlo, že potřebují další kroky, aby se posunuli od beatů z notebooku, oslovili bubeníka Adama Bettse. Pojmenovali se Three Trapped Tigers podle knihy kubánského spisovatele Cabrera Infante. Není to tak, že by každý z tria představoval tygra. "Líbila se mi ta kniha, líbilo se mi to jméno, a zdálo se, že ladí s konceptem skupiny - obsahovalo vztek," vysvětlil Tom.

Přestože neztráceli svoji spontánnost jejich improvizačního založení, rozhodli se jako trio začít skládat více formálně. Tom puntičkářsky důkladné zapisoval části skladeb na notový papír, neobvyklý rozdíl od jeho elektronického srdce. Brzy napsali a nahráli pět písní, z nichž každou pojmenovali stroze pouze pořadovým číslem. Věci se pak vyvíjely velmi rychle od té doby pro Three Trapped Tigers - jejich třetí koncert se už odehrál na festivalu v Reading.

Výsledkem jejich spolupráce se postupně staly EP nahrávky s pouze očíslovanými skladbami vydané pod jednoduchými názvy "EP" (2008), "EP2" (2009) a "EP3" (2010), které později souhrně přepracovali a vydali pod společným názvem "Numbers: 1-13" v roce 2012. Jejich první EP bylo zaznamenáno s dnes již legendárním Gordonem Raphaelem, který produkoval první dvě alba Strokes. Raphael zaznamenal kapelu, když hrála na house party a okamžitě si ji oblíbil. "Nabídl nám nahrávat zdarma u sebe v Berlíně," říká Tom. "Takže jsme to udělali, a to je to, co nyní slyšíte." Jednalo se o průzkumné zvukové výsadky sahající od "pytagorejského rocku" až k techno monolitům hraným na klasické nástroje.

Na konci první etapy kariéry těchto tří v Londýně usídlených hudebníků pak vzniklo ve studiu Limehouse debutové album "Route One Or Die", které bylo britským tiskem označené za jeden z nejpovednějších debutů roku 2011. Album vydali pod hlavičkou labelu Blood and Biscuits. "Je to hudební imaginace ve své nejčistší formě," napsali například v týdeníku New Music Express. Na debutu už ale představili svůj styl dokonale zformovaný a všechny experimentální výboje drží pohromadě jejich hudební talent. Při poslechu desky si připomenete energické dance-rockové kapely jako jsou Battles, Jaga Jazzist nebo Foals, ale Three Trapped Tigers umí k frenetickým beatům a bláznivým smyčkám přidat i kontemplativní postrockové pasáže a ne náhodou v rozhovorech padají i jména jako Sigur Ros či 65daysofstatic. Hlavními vlivy původně byly kapely Aphex, Squarepusher, Autechre, ale později je rozšířili o další kapely Fuck Buttons, Lightning Bolt, Death Grips, Health a Meshuggah. Skupina se ale nestydí ani za vliv klasiků progresivního rocku jako jsou třeba King Crimson či Yes. Nahraný materiál byl však poměrně komplikovaný a syrový, a tak zůstal trochu neprávem uchráněn zájmu široké veřejnosti. Dvě česko-moravské zastávky v roce 2012 pamatují jen opravdoví hudební fajnšmekři. Ta pražská se konala 10. března 2012 v sále Paláce Akropolis. Ještě předtím ale skvěle technicky vybavení muzikanti zaujali strhujícím koncertem na slovenském festivalu Pohoda.

Kritické ohlasy na první album...
"Je to zcela upřímně jedno z nejvýraznějších debutových alb jedné generace" - Clash

"Na "Route One Or Die" se jim podařilo překonat nejen jejich předchozí práci, ale možná i něco dalšího vydaného v roce 2011" - BBC

"Je to zvuk představivosti sám o sobě" - 8/10, NME

"Melodické a bouřlivě zábavné" - 9/10, Loud and Quiet

"Nepodobné ničemu, co jsem doposud slyšel" - 8/10, Rock Sound

"Agresivní, krásné a děsivé zároveň" - 9/10, Subba-Cultcha

"Mistrovské dílo" - 9/10, The 405

"Tyto skladby si vás podmaní od samotného prvního poslechu" - 7/10, Drowned In Sound

"Mohlo by to být vaše nové oblíbené album" - 9/10, The Music Fix

"Má to efekt očistného vodopádu" - 4/5, Uncut


Postupem času se však povědomí o londýnských "Tygrech" přirozeně zvyšovalo, když například předskakovali kapelám Deftones a Dillinger Escape Plan, nebo po spolupráci s Roots Manuvou, Skeptou či JME.

Zlom přišel, když se nové desky chytli producentsky „otec ambientu" Brian Eno a Karl Hyde z Underworld. S jejich pomocí se podařilo zkrotit divoké šelmy tak, že při zachování původního math-rockového rukopisu vzniklo místo i pro pulzující elektroniku a chytlavé melodie. To vše stále bez zbytečných slov - tedy instrumentálně. Deska "Silent Earthling" je název nového alba kapely Three Trapped Tigers, které přichází po dlouhých 5 letech od jejich kritiky oceňovaného debutu "Route One or Die". Three Trapped Tigers jsou kapela, kterou nelze zařadit; pohybují se závratnou rychlostí s mistrovským použitím screechingu, efekty pozměněnými kytarami, arzenálem lesknoucích se sci-fi syntezátorů, rytmů sub-basy, kolosálních riffů a odvážných partů bicích, to všechno je základem a definuje jejich jedinečný zvuk. Mají vzácnou schopnost řídit tyto složité a klouzavé tóny, zatímco se vyhýbají jakýmkoliv pocitům pompéznosti nebo sterility - v plné síle lze z Three Trapped Tigers citit, jak jsou ladně inteligentní a stále divoce primitivní.

Dne 10. března 2012 vystoupila v Paláci Akropolis na svém prvním českém koncertě skvělé londýnské instrumentální trio Three Trapped Tigers, kde předvedli svoji neposednou noise/mathrockovou energii s elektronickými vychytávkami.

Tom Rogerson, Adam Betts a Matt Calvert na albu nabídli celkem devět instrumentálních skladeb, kde se pohybují na rozhraní progresivního rocku, math rocku a noise rocku. "Silent Earthling" je zatím jednou z nejosobitějších desek roku 2016 a 9. června 2016 kapela zavítala i do pražského Rock Café.


A nyní recenze z jejich koncertu...
Three Trapped Tigers, Červen, Rock Café, Praha, 9. 6. 2016
Three Trapped Tigers v Praze strhli vstřícným vizionářstvím
Vydáno: 11. 6. 2016 09:39 v sekci Naživo - Veronika Ondečková

Britští experimentátoři Three Trapped Tigers jsou vyhlášení svými strhujícími show, které nabízí nefalšovanou rokenrolovou živelnost a zároveň imaginaci sofistikované elektroniky. V Praze předvedli set, ze kterého padala čelist.


Story o tom, kterak se tito muzikanti s klasickým hudebním vzděláním rozhodli obejmout tvorbu elektronických předáků warpovského katalogu, sama o sobě trochu zavání pochybnostmi, jestli nejde jenom o ambiciózní experiment trojice nerdů, kteří si vzali do hlavy, že budou znít jako Aphex Twin v instrumentálním provedení. O to víc naplňující ale bylo přihlížet tomu, jak se pod rukama Three Trapped Tigers zhmotňuje poctivé vizionářství, kterému nechybí duše a navíc je posluchačsky až nečekaně vstřícné.


Pisálci v hudebních médiích rádi řeší, jestli TTT ztělesňují typ rockové kapely, která je ve službách elektroniky nebo ve své mutaci došla už tak daleko, že skutečně interpretuje IDM za pomoci převážně rockových forem. A ta stejná otázka, která v recenzích funguje jako vděčný materiál k teoretickému pitvání, dostala naživo zcela odlišný, notně fyzický rozměr. Představte si, že v ryzím základu jste naladěni na živelný math-rockový binec, který simultánně transformuje do koncentrované drumnbassové estetiky zaobalené do ozvuků raných Boards Of Canada. Na jednu stranu se část vaší pozornosti soustředí na přísně dodržovaná pravidla, ta jsou ale zároveň znovu a znovu zasazovaná do erupcí naprostého uvolnění a zabijáckých riffů. Bylo v tom něco nesmírně provokativního.

Právě tento příval protichůdných informací, které Three Trapped Tigers vysílali receptorům poměrně lichotivě zaplněného sálu, se ukázal být hlavní devizou, která zaručuje, že jejich strhující show jsou tak vyhlášené. Do Prahy skupina vyrazila podpořit jejich aktuální release "Silent Earthling", na kterém spolupracovala s již zmíněným Brianem Enem, což samo o sobě funguje jako slušný certifikát kvality. Je to skvělá, komplexní, vrstevnatá deska, která je ideální materiál pro dynamický set, jaký v Rock Café předvedli. Dokážu si ale představit, že na jejich cestě za hledáním svébytného zvuku ještě přijdou s o něco pestřejším konceptem. Fakt, že se z hlediska používaných elektronických prvků Tygři drží v jedné rovině, sice nejde vyloženě k tíži věci, protože kapela jednolitou náladu bohatě vyrovnává rytmickou sekcí i multi-funkčností kytaristy, prostor jak se posunout ještě dál tady ale je.

Three Trapped Tigers se zdáli být nakopnutí tím, jak se jejich pražské číslo vydařilo, i celým turné, a proto kolují zvěsti o brzkém návratu, takže budiž tenhle "zápis" doporučením pro příště, což platí i pro předskakující Červen, a to již obligátně. Tahle instrumentální dvojka má prostě zlaté ručičky. Hraje precizně, s lehkostí a jejich kompozicím nikdy nechybí wow effect, který nutí chtít slyšet víc. Harmoničtější spojení si nešlo přát.




Three Trapped Tigers se také vyvinuli během pěti let od jejich prvního alba tím, že spolupracovali na mnoha různých projektech a i nadále rozkrývali výstřední brázdu a snažili se expandovat do nových směrů. Koncertovali s Deftones a Dillinger Escape Plan. Skupina pracovala s Brianem Enem a Karlem Hydem z Underworld, vypomáhali s Brianovou "Oblique Strategies" během skládání materiálu pro "Silent Earthling". Prostřednictvím Briana si také zahrál na festivalu Punkt v Norsku a odehráli improvizovaný koncert v Oslu ve spolupráci se svým synth-hrdinou Stale Storlokkenem ze Supersilent. Klávesista Tom Rogerson doopravdy natočil společné album s Enem, které má vyjít později v roce 2016. Calvert a Betts se představili v Heritage Orchestra, kde hráli přepracované electro-orchestralní skladby Joy Division, uvedli Blade Runner soundtrack, hudbu Giorgio Morodera v Sydney Opera House a Goldie’s Timeless v Royal Festival Hall.

V žánrově se ubírající kariéře také pracovali s podobnými projekty jako Roots Manuva, Skepta a JME. Už jsou daleko časy, kdy je připodobňovali k dance-rockovým Battles, Jaga Jazzist nebo Foals. Three Trapped Tigers jsou dnes již naprosto osobití a novou deskou to dokonale potvrdili.

Zpět
Členové:
Adam Betts - Drums
Matt Calvert - Guitar, Keyboards
Tom Rogerson - Keyboards
Bývalí členové:

Členové
Drums

Adam Betts je bubeník, vyučující, producent a skladatel žijící v Londýně. Hrával od svých 7 let, v roce 2001 se přestěhoval do Londýna, aby studoval jazz na prestižní Royal Academy of Music. Srdcem je rocker, a tak při studiu hrál s různými rock/punk/metalovými skupinami v okolí Londýna, ve kterých uplatňoval tvůrčí jazzový přístup, který studoval a rozvíjel, aby vytvořil ohnivou směs za bicí soupravou. Uchopil svobodu jazzu, vášeň rocku a punku, drážky funku a se zvuky elektronické hudby, zkombinoval všechno s divokou energií a radostí, takže Adamovo bubnování opravdu nezní jako bubnování kohokoliv jiného.

Adam promoval v oboru Jazz na Royal Academy of Music v roce 2006, kde studoval s Gerardem Presencerem, Martinem France, Mike Mondesirem a Trevorem Tomkinsem.

Adam je lektor pro bicí na BIMM London a je členem hudebních projektů Emperor Yes, Three Trapped Tigers a The Heritage Orchestra. Od té doby pracuje po celém světě s umělci jako Eumir Deodato, Airto Moreira a Chris Bowden, v současné době hraje svou výbušnou směs jazzu, funku a rocku s kapelami James Taylor Quartet, The Engine, Full Fat a samozřejmě Three Trapped Tigers.
Členové
Guitar, Keyboards

Matt je vysoce univerzální a kreativní umělec, hraje na kytaru, klávesy, je také skladatel, aranžér a učitelem hudby. Je s titulem BMU (jazz) absolventem prestižní Guildhall School of Music and Drama v Londýně, již několik let vyučuje ve veřejných i soukromých školách.

Bylo mu asi jedenáct let, když se chopil kytary poté, co uslyšel kromě jiných desek album kapely Spin Doctors s názvem "PocketFull Of Kryptonite". Byl posledním z jeho bratrů, který začal hrát na nějaký nástroj. Jeho bratr dvojče John (v současné době pracuje s Ghostpoet, Kwabs a NAO) začal s klavírem, pak jeho starší bratr Tom (známý jako Redinho) začal hrát na bubny a Matta nadchli pro hru na kytaru. John chtěl hrát také na kytaru, ale Matt trucoval proti tomu při představě, že by "sdíleli" hru na kytaru, takže nastoupil do místo basista, když vytvořili kapelu. Byl to luxus, díky kterému se toho společně dozvěděli spoustu o hudbě. Byl to můj život od té doby. Matt toho společného úsilí se svými bratry nesmírně cení.

Současně hraje v různých skupinách jako jsou Three Trapped Tigers, v avantgardní jazzové kapele MA, v duu "vil E", které uvádí akustické komorní skladby, je jedním ze 40 členů Heritage Orchestra a má boční sólový projekt Typewritten. A navíc spolupracuje s australskou pop ikonou Kylie Minogue, podporoval popovou skupinou McFly ve Wembley Arena, hrál na festivalech včetně V a Isle of Wight, spolupracuje s Tinchy Strider a Jamie Cullumem.
Členové
Keyboards

Tom Rogerson je skladatel, improvizační klavírista a klávesista a zakladatel experimentální elektronické rockové kapely Three Trapped Tigers. Spolupracoval s mnoha umělci, stejně jako si buduje vlastní kariéru sólového klavíristy, a založil a provozoval nový elektronický improvizační večer s názvem Proof Positive, kde vystupuje společně s dalšími hudebníky.

Jeho debutové sólové album "Born In Suffolk" vyšlo na podzim roku 2017. Tom se zpočátku zaměřoval na kompozici, studoval na Royal Academy of Music, kde jeho učiteli byli Harrison Birtwistle a Dominic Muldowney. Po jeho debutu jako improvizující pianista na Fringe Aldeburgh festivalu v roce 2002, se začal zaměřovat na živé představení, které kulminovaly na jeho prvním albu, zaznamenaném s Reidem Andersonem (The Bad Plus) a Mike Lewisem (Happy Apple) v době, kdy pobýval v New Yorku.

Po návratu do Londýna začal zkoumat elektroakustickou improvizaci, která v roce 2007 vedla ke vzniku Three Trapped Tigers spolu s Mattem Calvertem (kytara) a Adamem Bettsem (bicí). Zpočátku objevovali a zkoumali možnosti replikace elektronických hudebních technik při živém vystoupení, od té doby se vyvinul do projektu pohybujícím se někde mezi rockem, elektronikou, jazzem a hlukem. Kapela zažila brzký úspěch s vydáním tří pochvalně hodnocených EP a následným studiovým albem "Route One Or Die" v roce 2011. Od té doby hráli a spolupracovali s různorodou řadou umělců včetně Brian Eno, Deftones, Dillinger Escape Plan, Stale Storlokken (Supersilent) nebo Karlem Hyde (Underworld).

V téže době pokračoval ve vlastní sólové hudbě a spolupráci s Leem Abrahamsem, Matthewem Bournem (klavírista), Charlesem Haywardem (This Heat), Tomem Challengerem a Thomasem Gouldem. Koprodukoval také debutové album Emmy the Great, a stal se členem kultovní psychedelické skupiny The Red Krayola. Jeho poslední nahrávkou byla elektronicko-folková deska z roku 2015 jako člen skupiny, do které patřily Anna Meredith a Aidan O'Rourke (Lau).

Zpět
Studiové desky:
2017 Three Trapped Tigers
2016 Silent Earthling
2011 Route One Or Die

Sólové nahrávky:
Adam Betts
2016 Colossal Squid
Ostatní nahrávky:
2013 BeatCast Studio Sessions (live EP)
2012 Numbers: 1-13 (komp.)
2010 EP3 (EP)
2009 EP2 (EP)
2008 EP (EP)


Skupina:
Adam Betts - Drums and Electronics
Matt Calvert - Guitar, Keyboards
Tom Rogerson - Keyboards
Hosté:
Diskografie Three Trapped Tigers
Vyšlo 27. června 2017, Superball Music, SMBCD 039

Seznam skladeb:
01. Cramm (4:47)
02. Noise Trade (4:50)
03. 6 (4:31)
04. 13 (6:37)
05. Creepies (5:40)
Total Time (26:25)

Recorded an Audiotree Live Session, 9th Juni 2017

Skupina:
Adam Betts - Drums
Matt Calvert - Guitar, Keyboards
Tom Rogerson - Keyboards
Hosté:
Diskografie Silent Earthling
Vyšlo 1. dubna 2016, Superball Music, SMBCD 039

Seznam skladeb:
01. Silent Earthling (5:33)
02. Strebek (5:35)
03. Kraken (5:02)
04. Blimp (4:42)
05. Engrams (5:19)
06. Tekkers (5:11)
07. Hemisphere (5:47)
08. Rainbow Road (4:52)
09. Elsewhere (5:04)
Total Time (47:05)

Instrumentální londýnské trio Three Trapped Tigers používá na svém druhém studiovém albu "Silent Earthling" některé elektronické zvuky a postupy, jaké vynalezli elektroničtí pionýři Kraftwerk, Klaus Schulze nebo raní Tangerine Dream a později (zne)užili post punkoví Tubeway Army Gary Numana, Devo a nebo třeba New Order. Velmi obratně je ovšem míchají s aktuálními trendy, díky čemuž vzniká zajímavá hudební a zvuková koláž, která je svou pozitivní a téměř radostnou atmosférou na hony vzdálena oné chladné osamocenosti jejich předchůdců. Tu a tam se jim do toho přimotají vlivy alternativního rocku a post rocku, ovšem elektronika na novince jednoznačně převažuje a přestože mění nálady a vlivy poměrně svižně, nejedná se o žádný nekontrolovatelný zmatek, ale o precizní a promyšlený koncept, který má svůj vnitřní řád i logiku. Tato dualita se vine celým albem jako pověstná červená nit a v podstatě definuje jejich současnou pozici. Lesknoucí se retro syntezátory, drsné samply, nervní kytary, rocková a nebo taneční rytmika, dunící basy, techno beaty... to vše tvoří jeden kompaktní celek, nikde ani náznak sterility či naduté pompéznosti, ba právě naopak. Jejich hudba nepostrádá vášeň, energii, ani emoce a já jsem jí doslova okouzlen. Three Trapped Tigers jsou totiž jednou z mála současných kapel, která má svůj vlastní názor.
Recenze převzata z: http://rockblock.cz/recenze/TTT.html

Skupina:
Adam Betts - Drums
Matt Calvert - Guitar, Keyboards
Tom Rogerson - Keyboards
Hosté:
Diskografie Route One Or Die
Vyšlo 31. května 2011, Blood and Biscuits Records, BSCTS011CD

Seznam skladeb:
01. Cramm (4:59)
02. Noise Trade (4:59)
03. Creepies (5:40)
04. Magne (6:52)
05. Zil (4:10)
06. Drebin (4:47)
07. Ulnastricter (5:24)
08. Reset (6:04)
Total Time: (42:55)


Skupina:
Adam Betts - Drums
Matt Calvert - Guitar, Keyboards
Tom Rogerson - Keyboards
Hosté:
Diskografie Colossal Squid
Vyšlo 25. listopadu 2016, Blood and Biscuits

Seznam skladeb:
01. Drumbones (4:03)
02. FUB ()
03. Substance Enthusiast ()
04. Aneek ()
05. Hero Shit ()
06. Winbop ()
07. Tadala ()
Total Time: (27:02)

Written, Performed, Produced and Mixed by Adam Betts
Tracks 2, 3 and 4 co-written: John Calvert
Recorded live on 27th March 2016
Engineered: Richard Preston
Mastered: James Rowbotham
Album Artwork: Russell Taysom
"Colossal Squid" ukazuje jedinečný přístup Adama Bettse k hudbě kombinuje svou lásku k nesrovnalostem v elektronické hudbě (podobně jako Aphex Twin, Autechre a nejnověji Arca a Oneohtrix) s jeho osobitým spojením s živými bicími. Jako člen Three Trapped Tigers, Betts strávil léta zkoumáním hranice mezi elektronickou a živou hudbou.


Skupina:
Adam Betts - Drums
Matt Calvert - Guitar, Keyboards
Tom Rogerson - Keyboards
Hosté:
Diskografie BeatCast Studio Sessions
Vyšlo November 12, 2013

Seznam skladeb:
01. Cramm (4:53)
02. Noise Trade (4:59)
03. Reset (6:01)
Total Time (15:53)

Recorded in New Cross, London, July 2013
Produced by BeatCastTV for BeatCast Studio Sessions
Executive Producer: Matt Francis
Sound recorded and mixed: Thomas Le Beau Morley
Directed: Niall Coffey
Cameras: Niall Coffey and Nick Ellis
Tři skladby nahrané živě pro beatcast.tv pocházející z debutního alba "Route One Or Die".

Skupina:
Tom Rogerson - Piano, Keyboards, Vocals
Adam Betts - Drums, Electronics
Matt Calvert - Guitars, Synths, Electronics
Hosté:
Diskografie Numbers: 1-13
Kompilace, vyšlo 5. března 2012,

Seznam skladeb:
01. 1 (4:26)
02. 2 (4:40)
03. 3 (4:25)
04. 4 (6:19)
05. 5 (4:19)
06. 6 (4:33)
07. 7 (5:22)
08. 8 (4:42)
09. 9 (4:58)
10. 10 (5:56)
11. 11 (6:14)
12. 12 (3:24)
13. 13 (5:37)
Total Time: (64:55)

Remasterovaná kompilace EP (2008), EP2 (2009) a EP3 (2010).

Skupina:
Tom Rogerson - Piano, Keyboards, Vocals
Adam Betts - Drums, Electronics
Matt Calvert - Guitars, Synths, Electronics
Hosté:
Diskografie EP3
Vyšlo 3. ledna 2010, digital

Seznam skladeb:
01. 10 (5:56)
02. 11 (free) (6:17)
03. 12 (3:26)
04. 13 (5:40)
Total Time: (21:19)


Skupina:
Tom Rogerson - Piano, Keyboards, Vocals
Adam Betts - Drums, Electronics
Matt Calvert - Guitars, Synths, Electronics
Hosté:
Diskografie EP2
Vyšlo 1. srpna 2009, digital

Seznam skladeb:
01. 6 (free) (4:35)
02. 7 (5:24)
03. 8 (4:46)
04. 9 (5:01)
Total Time: (19:46)


Skupina:
Tom Rogerson - Piano, Keyboards, Vocals
Adam Betts - Drums, Electronics
Matt Calvert - Guitars, Synths, Electronics
Hosté:
Diskografie EP
Vyšlo November 5, 2008, digital

Seznam skladeb:
01. 1 (free) (4:26)
02. 2 (4:40)
03. 3 (4:26)
04. 4 (6:19)
05. 5 (4:19)
Total Time: (24:10)


Zpět










Zpět
Oficiální stránky:
http://www.threetrappedtigers.com
https://3trappedtigers.bandcamp.com/
http://www.adambettsdrums.com

ProgressRock Nahoru
Made by 
©  21.8.2016 
Menu Poslední aktualizace: 9.1.2021
mbrezny@centrum.cz© 
...a vzkaz autorovi!©